cookie_text Сазнај више

EU Статистика сервера

Праћени играчи: 2601313

Активни играчи: 860093

Праћени кланови: 69880

Активни кланови: 62127

EU Серверска статистика тенкова

Име тенкаТипНацијаНивоИграчБиткеПросечна штетаПросечно искуствоПобедеПросечан WN8
T-22 medium 102063158259091662,22%2543,16
IS-5 (Object 730) 812983166165987459,19%2242,02
Chieftain/T95 8779385148687056,64%2122,50
Object 907 1018776212247986457,97%2406,58
KV-4 Kreslavskiy 8170952156886258,05%1955,33
Object 260 106260173250184257,28%2350,39
T95/Chieftain 101147278982756,46%2713,83
121B 10234749232282055,37%1996,02
M60 106221134236380355,62%2112,69
T 55A 947333108178880055,32%1936,90
Emil II934993150174079453,24%1815,24
T26E5 Patriot 846624137120378852,83%1413,67
Kranvagn1016949105215978552,28%1869,11
Object 252U 816571150142678054,69%1728,42
VK 72.01 (K) 1013025134226077755,09%1944,06
T95E6 10348471223077654,50%1891,22
Object 430 Version II943365197157977353,59%1661,55
Škoda T 50977482234179577052,70%1909,54
AMX M4 mle. 49 8707566120577052,22%1325,75
Pz.Kpfw. VII101567058204476652,38%1625,65
Emil I877632133139576152,87%1708,91
Object 252U Defender 839003167137975553,37%1642,47
Type 5 Heavy1019658122198475551,56%1534,53
Object 4301024994197194075051,72%1656,30
Strv 103B1013399135236274851,29%1753,17
T-44-122 739104116574860,19%2133,18
WZ-111 865688344128374852,11%1591,54
T26E5 81342768112574652,48%1266,13
Mäuschen91132283154474353,25%1423,73
AMX M4 1949 Liberte 845530150117074251,67%1291,48
TVP T 50/511051898258217174152,09%1914,26
WZ-132-110515487176974050,76%2245,38
Strv 103-0929037162183472751,01%1639,86
Lorraine 40 t 839196117132672651,76%1760,20
WZ-111 model 1-4983726227155272051,16%1547,98
IS-3A 829593168114971851,49%1280,03
STB-11043466232198971651,66%1666,74
KV-220-2 Beta Test 5678869071655,06%1817,55
T-44-100 842326179118471451,70%1590,99
T23E3 71386479101871455,07%1845,85
T-100 LT10593867147971349,49%1755,52
1131049144159188471250,38%1537,10
Type 61965537245157471050,87%1564,58
AMX 13 10510381266173871049,93%2160,00
VK 100.01 (P)84530688115370252,89%1244,70
T25 Pilot Number 1 8101423100112870050,53%1423,21
Object 14010154468307187269951,22%1544,05
Tortoise990196230160769850,47%1388,32
T95E2 81104950117969653,16%1570,78
M46 Patton KR 847814142103169550,84%1277,45
Object 2631033028222216169451,20%1587,58
M46 Patton993167259144669451,00%1447,25
Centurion Mk. 7/19115841259148269250,32%1423,68
IS-2 743580135106569254,09%1479,57
FCM 50 t 892593295114769150,62%1373,00
M6A2E1 810478150113569149,99%1280,22
M48A1 Patton1054856229188669050,44%1539,03
AMX 50 Foch964738225157669050,38%1399,99
AMX 30 1er prototype964444212153968951,12%1555,82
T54E19224305236155568750,29%1532,22
Maus10106024196175968650,38%1336,98
IS-6 B 86396115114568650,05%1326,07
T57 Heavy Tank10153770309206168249,76%1686,38
E 50 Ausf. M10109775283189568150,72%1520,67
WZ-132A915862102120668150,73%1811,29
T-62A10124631314176768050,22%1420,00
Centurion Action X1079938214187967950,32%1508,96
T110E31060019270214067851,00%1513,56
Panzer 58 Mutz 848067150103267750,18%1280,05
AMX 30 B1026333117187567750,02%1507,54
FV215b1066365197185367749,43%1458,53
E 509172761284142167750,18%1374,39
Conqueror9112614267147267649,51%1396,50
T110E510211930306184667550,21%1480,36
T-54 first prototype 810109422999067550,65%1207,10
T95991934250166667451,37%1426,11
Type 59 8642661277101967251,61%1372,70
ST-I9154783263145067250,34%1358,21
KV-5 874454450107367250,35%1226,78
1211049543222181667249,46%1437,94
AMX 50 Foch (155)1044541336220167150,38%1641,43
Rheinmetall Panzerwagen10385358143467047,82%1647,30
Strv 81 823116267040,00%1285,15
STA-2 844188125101667049,40%1227,68
IS-410143073213180767049,37%1418,60
T-549310915371129167050,48%1243,24
AMX 50 B10103335281201766949,98%1680,00
Object 7049176797297188666951,16%1735,16
XM551 Sheridan10539064149966947,91%1722,03
FV4202 892146156104066850,09%1253,10
AT 158131372177124866850,95%1344,86
WZ-120989415257131766849,72%1248,75
Bat.-Châtillon 25 t10182025490181566850,77%1554,81
Type 4 Heavy952857182137366750,76%1198,13
SU-122-54951119191153166549,76%1344,57
112 852539225100566548,78%1093,69
FV4004 Conway923735160159366449,20%1345,36
VK 45.02 (P) Ausf. B9159374247141266349,73%1306,77
VK 45.03 72560083100166152,15%1306,40
1108146299198114765950,57%1317,75
AMX 50 1209171339228154365949,23%1502,01
M4A1 Revalorisé 853811142113465649,64%1369,23
Leopard 11084653257180865549,14%1445,70
Schwarzpanzer 58 8102668394665448,45%1116,78
Rheinmetall Skorpion G 8120854309132265250,47%1409,88
59-Patton 8218887487965248,82%1010,93
T-54 ltwt.913511422795165251,16%1314,03
FV201 (A45) 7151556983864551,59%1031,88
O-Ho8101046146110664451,27%1171,90
E 10010265557343175464349,41%1332,40
T698230682211109364250,49%1439,34
M1039305222287139064149,06%1291,01
STA-18116347198108064150,07%1381,11
Cromwell B 611370419373464155,71%1598,00
KV-220-2 54172413559564058,61%1398,25
Bat.-Châtillon 25 t AP9228909236132663849,00%1276,55
Object 4168103290178109863751,15%1447,23
M26 Pershing8161312203104563650,85%1360,46
Panzer 58 82574163540,00%689,00
Charioteer849208182124863250,28%1365,90
M4A3E8 Thunderbolt VII 6220004167863152,67%1288,38
E 759408049351135663149,28%1245,35
AMX 50 1008295432250123862850,14%1466,08
T110E410136442283199262848,88%1358,61
Object 2681096741256207162749,00%1456,78
Waffenträger auf E 10010111957323211862648,70%1480,52
IS-710359437332163962548,77%1228,36
Jagdtiger9261794297164362549,39%1410,36
T-34-3 87519326397862548,77%1204,28
AMX Chasseur de chars 816615326698862449,40%1220,13
T309211832314157362349,51%1334,86
Leopard Prototyp A9146674243128262248,38%1175,27
Waffenträger auf Pz. IV9211177281162262248,79%1372,44
AMX 13 57 GF 74557713258362250,04%1209,53
Strv S1 847041122127162250,20%1294,00
Rhm.-Borsig Waffenträger8302117393144362149,82%1582,77
leKpz M41 90mm GF 73812290262150,64%1578,24
T28 Concept 717938553103862053,79%1453,79
T26E4 SuperPershing 828219538893661949,40%1092,34
T328442956212108261850,26%1217,79
FV215b (183)1069154388192661848,29%1269,44
IS-6 8207940331106261751,76%1222,32
KV-122 752364989061450,92%1118,53
AT 7719039111799061453,12%1365,74
TVP VTU Koncept811044113998261148,91%1170,83
IS-2721069417297661051,00%1300,38
Caernarvon8175474199100560848,67%1070,50
Löwe 8224477522100460748,67%1026,09
LTTB817036214168560751,36%1175,20
Centurion Mk. I820292718596660650,30%1176,93
Jagdpanzer E 10010167034350195260448,91%1304,55
UDES 03869705137118760449,17%1215,08
M56 Scorpion 73722311190160350,43%1181,45
T-34-289205518390560348,67%1098,40
SU-101890243162113460149,44%1207,92
AMX AC mle. 488106589197119260149,09%1262,93
T34 B 8821112299660148,72%992,59
Spähpanzer Ru 251914690724180959849,92%1044,23
Leo71054109683359850,60%1284,14
T-109523120310129459748,57%1162,05
O-Ni719775712594959752,35%1215,87
leKpz M 41 90 mm GF 87963819072259649,60%1163,22
WZ-132812715424975159650,13%1261,84
Panther mit 8,8 cm L/71 88506220187059447,16%973,20
VK 45.02 (P) Ausf. A8221411196102359448,43%1112,38
T-34-85 Rudy 67719816774459354,38%1526,59
Indien-Panzer816885919598159348,34%1190,21
T288143883162120659249,63%1239,27
Type 62 75296827856359250,19%1155,56
Panther II824787218695859250,09%1165,03
E 25 719219435090059050,49%1334,77
FV4005 Stage II1010224180184059045,94%1142,59
T34 8312864658108358949,86%1133,29
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8192568243100958948,25%986,98
AMX 13 90935830635075458850,38%950,84
AMX 13 57 714717659958747,93%1333,25
ISU-122S 73266311392858451,11%1231,76
T-34-1715984515482158151,21%1288,98
AT 15A 74627813080758051,00%1042,21
Rheinmetall Skorpion 848119458056,25%1484,76
ISU-130 82175118558052,78%1213,29
SU-122-44 715816028798057952,89%1400,88
T29762065928697657951,35%1284,24
A-44715713410881157450,76%1278,00
IS-38790127443109257450,00%1201,41
T49917710328376857249,60%943,47
T-44832924625284557250,05%1011,28
Kanonenjagdpanzer 82268410284457145,36%749,68
Type 5 Chi-Ri716868213982457049,02%1224,92
FV3805944863300144257050,27%1373,86
Grille 1510125468206195256948,94%1315,27
Black Prince726953314379056649,99%937,86
T20723217914980356351,29%1269,64
KV-4828928920295656349,58%972,23
M41 Walker Bulldog829793223764856350,51%1075,16
Konštrukta T-34/100719238512081556249,80%1229,81
T28 Prototype8305585240114556249,12%1143,35
AC 4 Experimental 6153876370155951,73%1312,08
Jagdpanther II8194601283120055848,88%1256,88
Krupp-Steyr Waffenträger 7307966386255749,01%1077,37
WZ-131719515316855255649,11%1117,28
Tiger II8587207312100455448,28%1048,41
M4A3E8 Fury 65041910258455351,79%1074,83
ISU-1528301379322125655249,55%1317,26
212A981589312149955249,50%1448,20
Conqueror Gun Carriage1031380396170955150,98%1373,02
Ferdinand8255337305120554949,28%1251,75
M53/M55993927453142454850,37%1365,67
Panther/M10 76879917870154749,42%1034,07
Bat.-Châtillon 155 581057977527163754549,52%1446,20
Tiger (P)739556520384754449,96%1024,09
Object 2611053191496175954149,85%1526,60
Churchill III 527189517243753851,40%853,67
T71730082421056053749,99%1135,14
LTG796155467153750,05%1494,28
SU-100M1716619111188253650,89%1184,99
AMX M4 mle. 45732884412884653548,73%1002,47
Comet735504614269653548,88%1038,35
M40/M438174183319125153450,61%1446,96
Panther734137318674053450,12%1081,78
Bat.-Châtillon 155 55978697367132653349,09%1252,34
Strv m/42-57 Alt A.2 6913329166753351,03%1245,71
Spähpanzer SP I C718535012466053249,27%1374,19
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3177008127653163,69%1548,13
Challenger7812449676852648,17%965,35
Pz.Kpfw. V/IV Alpha 58925347052552,25%1348,04
G.W. E 1001066629418163352548,53%1333,39
G.W. Tiger9124041323136652448,30%1283,49
FV207880703226107852149,71%1151,02
Lorraine 155 mle. 518146142266115552049,50%1321,84
T92 HMC1058975423159051948,68%1268,11
T-43745012914768451750,18%999,82
Strv 7461784027864951550,39%1209,86
KV-3744548114183351249,71%994,77
Ikv 90 Typ B71138198881151248,73%994,58
Škoda T 40 69800013164851049,95%1218,91
SU-14-2893247266118050949,87%1268,22
VK 30.02 (D)724824914764750848,76%921,99
AMX AC mle. 46715362912484750549,52%1063,85
SU-76I 3115514042750361,74%1783,65
Type 64 617885616447150250,68%1415,21
MTLS-1G14 3222333350262,11%1883,84
Tiger I771265830579449748,95%922,69
T-34-85M 62210842468249752,07%1285,72
AMX 13 75749925814647649448,88%899,45
Heavy Tank No. VI 68293810761649150,12%987,55
IS792505124877948849,22%917,95
Achilles6715448764948749,62%1125,71
Škoda T 25630068411960248749,59%1116,28
Aufklärungspanzer Panther710232211543248547,97%792,02
O-I636386215068848351,72%1146,83
A-4362110129853948250,40%1007,83
T25 AT715362615583648150,23%1088,07
Type 4 Chi-To625028210360047948,85%1077,20
Type 58633863815156947649,57%1046,83
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5123245847547450,74%1354,60
T37643418113744347150,68%1251,04
Sturer Emil737422613981147047,10%963,21
Pz.Kpfw. III Ausf. K 542712741447049,37%1121,47
T25/2750309817175146948,90%922,48
M4 Improved 5138454441846953,45%1175,63
Pz.Kpfw. V/IV 5376519738346849,69%947,30
Bat.-Châtillon 12 t81573423163546848,66%981,95
Sherman Firefly68721011361046649,42%1093,30
G.W. Tiger (P)815757326499146448,42%998,23
SU-152743669518581046449,52%999,03
HWK 128588592461546248,38%937,73
T-28E with F-30 4285588645246256,90%1764,05
M12726518720391846149,85%1174,39
M4A3E2 Sherman Jumbo630301613454145750,51%954,23
Cromwell661663323953545651,00%992,28
Crusader 5.5-in. SP714422113478845549,78%967,63
VK 30.02 (M)62844559556445548,22%994,36
Jagdpanther751404623280645449,34%1008,52
SU-100Y 613865820866345352,01%1135,73
Matilda IV 51319529641845253,36%1161,44
Lorraine 155 mle. 50723105817386545248,80%1079,27
KV-4 KTTS 81368945133,33%398,85
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 67483818254344949,34%932,32
G.W. Panther738665328495544949,51%1212,89
Turán III prototípus 5167135445744950,65%1246,79
KV-1372585769949844948,60%625,34
ARL 44644577815862844848,86%982,56
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4849428735044557,09%1310,43
AT 863046089453444051,70%878,83
Dicker Max 626304916265643949,74%1124,20
M4A3E8 Sherman620229815050243750,74%889,34
Nashorn646312410568743647,77%1152,60
TOG II* 63137798663643650,20%977,05
105 leFH18B2 58549922456743154,43%1306,40
S-51717595719785542949,68%1030,98
Ikv 65 Alt II62166117261742849,28%1005,72
59-16628074310530642748,64%765,48
T14 513378814838842650,47%732,68
Churchill VII644143710553242648,29%788,15
KV-2651558816159542451,82%934,90
Ram II 54663010938842353,62%1070,38
O-I Experimental543528610055342251,35%1150,60
Excelsior 51599108540042150,75%769,76
SU-100657526817364342151,17%1128,10
SU-14-176806622574941849,48%858,27
BT-SV 371654827741455,90%1462,78
T2163470989630541348,78%725,51
M6655289215655041348,93%836,48
T-150668402416554941350,16%840,74
M36 Jackson624036514661041251,00%1039,75
Pz.Kpfw. T 25 524857618740141251,67%1087,68
MT-25633339413026441050,46%642,43
Type 3 Chi-Nu Kai 52211369442241050,58%1094,78
AMX 13 F3 AM631220514470441049,52%1052,38
KV-85698440535158040950,13%918,07
T-34-85655695726851140850,48%883,82
VK 30.01 (D)623003212646340848,55%774,46
M18 Hellcat677607029757140451,33%966,10
FV304626719220460540351,61%909,91
AMX 12 t673376612734240248,99%847,11
VK 28.01635943711029440148,98%713,37
M44631584816263139850,42%897,50
SU-85I 5433288747239850,88%1088,28
Matilda Black Prince 51208517641039751,77%1060,80
VK 36.01 (H)673336920550339649,34%747,96
AC 1 Sentinel 4179213429439552,72%991,48
M24 Chaffee55390889628139050,68%927,01
VK 30.01 (P)651754415547238848,15%768,18
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 31421588527538857,10%1276,70
ARL V3962280719955338647,70%866,65
S35 CA52784688352438351,56%1211,87
SU-8616323717469437849,74%1014,32
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 25499812725037855,20%1655,69
Strv m/4252449064839037849,41%998,14
Valentine II 41227745126637851,78%1162,72
AT 254599897439737352,76%845,59
Hummel654332418969537048,81%1008,18
Sherman III51261937237836950,49%978,42
BDR G1 B552391510042836549,15%778,63
Großtraktor - Krupp 3143343621936454,63%897,65
M4 Sherman554200514038436251,45%1011,90
VK 30.01 (H)553134511640335548,34%710,26
KV-1S543581610939535550,52%712,00
T1 Heavy Tank570012712439335549,50%699,16
Jagdpanzer IV671620614149035247,89%742,72
Škoda T 2453923476536535248,87%901,58
Archer51171394841934749,82%860,74
Type 3 Chi-Nu53936477134634649,26%850,52
T-127 31881416024234654,88%1213,70
FCM 36 Pak 40 31509288631234556,84%1098,24
KV-15132584323940334350,35%704,28
Type T-34559257410134934349,24%882,97
Churchill I569961510437134048,82%640,13
StuG IV 53934903441234048,04%846,88
A-32 4232416019333552,45%557,78
AMX ELC bis581508114923633250,15%713,45
Churchill Gun Carrier6624917541733047,57%569,63
M4A2E4 Sherman 52448710229532950,92%692,85
Pz.Sfl. IVc56055418442332447,64%854,57
T67574302218436932451,61%769,79
M10 Wolverine544056711939232350,77%816,17
Bishop53341127341432052,16%823,32
M41 HMC552129610548131849,32%924,38
Renault G15618386730031747,76%681,46
Pz.Kpfw. T 15 31060565417931655,01%801,57
M754848978625331549,23%829,00
Ikv 10353363164733731248,72%648,71
Type 5 Ke-Ho41972514525230751,54%1029,86
VK 16.02 Leopard56385268717730548,87%487,59
M22 Locust 31072456518130453,41%796,98
T-34591304613429130249,81%678,36
T2 Light Tank 21841607012929752,29%647,74
Pz.Kpfw. IV Ausf. H589542819629729649,22%675,59
Lago43490192923329649,93%707,57
Marder 38T47789094631129650,74%775,92
Crusader57396817825629548,49%566,47
SU-85576516411337829449,89%742,31
Grille569076013944628949,97%863,95
AMX 13 105 AM mle. 5053163258540228648,09%747,40
Type 1 Chi-He44191473922728049,72%671,55
Pz.Kpfw. III/IV555375414526127947,96%549,91
Matilda47753098625327551,88%763,03
Pz.Kpfw. I Ausf. C38469499013727551,46%527,42
StuG III Ausf. G5100083316234227449,23%643,51
Tetrarch 27118292017927354,64%1120,62
M5A1 Stuart47513865116627349,37%579,26
SU-122A51783068033726948,74%566,95
T-5055422949112126850,41%294,14
T4045774776727526651,53%663,05
ST vz. 3944989142920726549,12%583,72
Alecto45347274924726549,89%563,62
Grant41844032623026049,47%669,87
Sav m/4344623972621626049,49%460,31
Valentine43689523921226049,91%747,16
SARL 4241127403122225549,20%633,42
M5 Stuart49145655111525449,15%320,15
M8A148376855423425350,24%519,27
L-60 263727789725248,89%432,99
Covenanter410126065617025149,14%578,61
SU-85B47690216726325150,95%612,03
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2729913108225149,50%353,14
Sexton I 3283994319725052,75%688,21
Pz.Kpfw. II Luchs49341016913625050,75%449,07
B146508474118224847,84%455,55
Strv m/382446764613324749,25%647,50
Somua S3531598831717324651,74%624,27
StuG III Ausf. B42098984022424549,50%511,84
Type 95 Heavy44962763119924547,79%496,71
T-8042118965116324349,08%560,50
Pz.Kpfw. IV Ausf. D42390464719824348,74%552,05
AMX 105 AM mle. 4743186355126224149,77%733,32
Strv fm/211797379412324050,12%685,40
Strv m/40L34113431315223949,89%576,76
Stuart I-IV32427241314723849,69%575,69
M222965991213123750,29%660,15
VK 20.01 (D)41735804015423648,48%393,52
Durchbruchswagen 245363674217523547,29%415,94
Type 98 Ke-Ni32570061816223350,40%653,36
Somua SAu 4043865253620922948,93%426,18
Type 97 Chi-Ha35389272016522950,23%581,60
Birch Gun43912164021922949,21%566,43
Pz.Sfl. IVb44034575424822750,18%680,35
AMX 4049236163914322748,74%427,80
Pz.Kpfw. II Ausf. G35013032612022650,61%429,66
T-45 23875231414022550,91%687,95
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4120347810722822549,84%476,05
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.48732786510922448,38%289,36
Renault R352134113811722452,25%561,82
Pz.Kpfw. III Ausf. J46708237613522048,94%309,22
Valentine AT36480092519822050,18%529,70
SU-544085566127122049,61%788,95
Ikv 7235359361416721949,70%411,07
M3 Lee411128745818621948,54%475,64
T82 HMC4487283320021849,48%530,08
M2 Light Tank211011932811621751,92%574,78
M3 Stuart310308282612221549,27%432,36
Cruiser Mk. IV310400012714621549,58%551,88
FCM 362235759610821449,79%501,18
T-28414003177717221449,13%434,30
T-7033634372314321349,05%547,79
A-2047337285810521248,05%270,15
Cruiser Mk. II34654302315221150,08%565,68
Pz.Kpfw. II214139213410820950,74%489,99
LT vz. 352666789712520849,71%591,12
43 M. Toldi III 36863571211320848,94%388,70
LT vz. 3836460031713020749,02%444,19
BT-7 artillery 35471433214020650,08%545,12
Type 2597 Chi-Ha38229642214620650,16%549,25
M3746401235323620648,91%636,46
LTP 39050012614420449,51%562,24
Type 89 I-Go/Chi-Ro2535885712920449,09%590,44
Pz.Kpfw. IV Ausf. A32992462113619949,45%433,53
Renault Otsu1125996679519949,77%511,00
Chi-Ni2630427911019948,50%480,23
Hotchkiss H3528594181110919850,55%493,12
AMX 3831011425169919849,62%316,20
Renault UE 5735092062115819450,22%392,35
D237611421812419349,60%384,11
Type 95 Ha-Go2350740911619348,79%551,10
Marder II313275784617019250,91%409,04
T-602509407139919050,56%454,30
Kolohousenka1964335510418950,28%575,93
M7 Priest36645554220518848,71%677,39
Pz.Kpfw. I2843189107318847,21%295,33
Sturmpanzer II45102105321818748,52%573,29
Cruiser Mk. III211657883111518750,77%528,39
Pz.Kpfw. III Ausf. E311589743911018649,14%359,00
Leichttraktor12104043279418450,73%531,63
SU-76M39157952915618448,62%356,99
Pvlvv fm/42253427258218348,00%246,43
T2 Medium Tank213054671710518249,02%446,96
Light Mk. VIC 2664208168818249,65%389,17
Type 91 Heavy35583101512018147,03%329,32
Lorraine 39L AM35472632418618149,89%624,84
Pz.Kpfw. 38 (t)310662283911817949,68%390,41
BT-229640613310817850,33%488,74
T-46315092193711617748,31%360,51
M2 Medium Tank312283003211317648,79%319,50
T3 HMC213467934713117651,38%468,98
T56 GMC311981112713417648,94%292,65
Vickers Medium Mk. III38374492312017648,29%342,85
T1 Cunningham11959774308317550,47%463,05
Type 97 Te-Ke 24880091210817549,49%498,00
BT-73849281389717147,60%280,90
Cruiser Mk. I25837911211917148,54%541,90
SU-2636104784317016851,17%532,74
Vickers Mk. E Type B29417001110416749,07%460,70
T18 HMC3876811210416649,37%289,67
Wespe36794843415916648,69%472,46
M3 Light 31845903610416547,63%338,89
T1E6 2622797198516549,64%359,93
Pz.Kpfw. 35 (t)21240569269816549,48%404,74
Sexton II35479962212416449,09%335,40
T-26215065581610716449,23%465,75
D1284079987816147,25%317,20
T7 Combat Car 2862821167216050,07%301,05
Panzerjäger I214208611812015650,03%398,07
MS-111921003147815450,66%427,34
Universal Carrier 2-pdr28015571211015248,02%353,17
Vickers Medium Mk. I11790901138315149,32%409,96
Renault FT AC26236101011014548,04%365,84
Renault FT 75 BS26430271111814350,51%653,68
Renault NC-311120658877014149,11%381,77
AT-129931911310813848,88%338,10
Renault FT1156663676113848,53%312,05
Vickers Medium Mk. II2968028128313547,38%308,32
Sturmpanzer I Bison37234242011913448,54%321,83
Loyd Gun Carriage2661253108313249,47%425,90
SU-1827876841411413249,12%601,34
T1 HMC21021311199512549,30%494,72
G.Pz. Mk. VI (e)279226194510047,17%210,97
VK 100.01 (P) Ausf. B 815000,00%0,00
Object 777 Version II 1012000,00%0,00

Последње ажурирање: 27.07.2017 04.54