cookie_text Сазнај више

EU Статистика сервера

Праћени играчи: 2666890

Активни играчи: 868112

Праћени кланови: 70926

Активни кланови: 62976

EU Серверска статистика тенкова

Име тенкаТипНацијаНивоИграчБиткеПросечна штетаПросечно искуствоПобедеПросечан WN8
T-22 medium 102065161258891662,10%2541,62
IS-5 (Object 730) 812996170165587259,10%2231,60
Chieftain/T95 8780587148186856,57%2109,17
Object 907 1018796220247886457,97%2405,94
KV-4 Kreslavskiy 8171854155985957,92%1938,05
Object 260 106827170249384357,17%2327,28
WZ-111 model 5A101270248238284254,37%2029,41
T95/Chieftain 101147278982756,46%2713,83
WZ-111G FT950983210782355,76%1994,89
121B 10235751231781955,24%1989,11
M60 106230136236280355,59%2109,37
T 55A 950185107177879755,19%1917,59
T26E5 Patriot 848606148119778652,73%1399,77
Emil II940116153171878452,97%1780,57
Object 252U 816641170142378154,68%1719,42
Kranvagn1019349105213078052,03%1823,28
VK 72.01 (K) 1013034136226377855,12%1946,18
T95E6 10348472222777654,42%1887,34
Object 430 Version II944576197157677353,54%1656,37
AMX M4 mle. 49 8765383119276751,95%1303,04
Škoda T 50981564237178776752,60%1896,27
Type 5 Heavy1022008127200176151,67%1544,66
Pz.Kpfw. VII101888062201976152,11%1591,00
Object 252U Defender 839146191137875653,46%1637,52
Emil I886774137137075052,62%1660,55
Object 4301025839196193275051,67%1644,32
WZ-111 865744352128374852,12%1590,36
T-44-122 739104116574860,13%2133,60
T26E5 81467381112174752,37%1254,87
Strv 81 888127974548,44%1552,09
AMX M4 1949 Liberte 846420161116674151,58%1281,73
Mäuschen91522092154573852,74%1424,15
TVP T 50/511054964260215073851,94%1882,55
WZ-113G FT1019830231373852,75%1656,16
WZ-132-110635697174073550,88%2197,72
Strv 103B1019645151234573351,15%1745,15
WZ-120-1G FT 81534148133473252,76%1499,29
Lorraine 40 t 842879140131772551,80%1742,09
WZ-111 model 1-4992298228156172251,33%1558,64
IS-3A 829645172114671751,44%1275,46
STB-11044272232198371651,61%1657,52
KV-220-2 Beta Test 5679068971554,88%1818,18
1131050521161188971450,43%1540,38
Strv 103-0938237169181771450,72%1619,68
T-44-100 843211189117771351,74%1574,74
T23E3 71386881101771355,06%1843,28
Chrysler K GF 82880671111071351,55%1091,25
Type 61966482245157270950,83%1560,02
T-100 LT10914978145170749,70%1715,24
AMX Canon d'assaut 105 8214116370553,57%1464,18
T25 Pilot Number 1 8102217118112069950,62%1408,53
Object 14010159969309186569951,15%1533,36
Tortoise992044230160669750,44%1385,99
VK 100.01 (P)85497895113969552,65%1221,47
M46 Patton995528258145069551,00%1451,99
AMX 50 Foch972492219158569450,35%1407,54
M46 Patton KR 848103148102769450,77%1269,96
AMX 13 10510650377167969449,95%2062,68
Object 2631033849224216169451,20%1588,78
M48A1 Patton1056825228189769350,47%1544,72
T95E2 81167650116469253,07%1540,70
Centurion Mk. 7/19118041259148069150,28%1419,75
M6A2E1 810557154113169049,98%1269,23
FCM 50 t 893301297114369050,58%1365,39
AMX 30 1er prototype966468213154069051,10%1556,86
Maus10108677197177069050,46%1345,17
IS-2 745896134105968953,98%1466,79
T54E19227700237155368750,26%1529,82
IS-6 B 86436121114168549,96%1318,91
Primo Victoria 8277764092368349,92%1003,02
T57 Heavy Tank10156888309205868349,74%1681,83
E 50 Ausf. M10111841284189268150,69%1514,61
T-62A10126423314176367950,18%1414,51
T110E31061620270214167951,03%1515,01
AMX 30 B1027670118186867849,95%1497,22
Conqueror9118229263147867849,51%1402,21
FV215b1070193190184567849,40%1444,59
Centurion Action X1081425216187267850,26%1499,67
E 509175352285142467850,19%1376,82
T95994230250167167651,43%1434,67
STG 8486727114667651,68%1387,58
Panzer 58 Mutz 849236152102467550,14%1265,55
WZ-132A919060117118967550,42%1779,13
T110E510215247305184267550,19%1473,91
WZ-111-1G FT8174165130167551,45%1370,68
T-54 first prototype 810321123398667450,61%1199,04
1211050544222181667249,44%1434,31
Type 59 8645391279101867251,60%1368,42
KV-5 874688452107267150,34%1224,60
ST-I9157696263144867150,32%1355,92
AMX 50 Foch (155) 1055596278217667150,35%1600,36
IS-410145376213180467049,36%1413,36
AMX 50 B10105109281201566949,95%1675,54
T-549317252371129166950,43%1240,59
STA-2 845289130101066949,42%1216,35
Object 7049179656297188466851,14%1735,01
Bat.-Châtillon 25 t10185816490181166750,76%1549,03
Type 4 Heavy957906187137766750,70%1201,08
AT 158133675177124466750,93%1339,10
WZ-120990850257131466749,69%1243,52
FV4202 894695163103166650,03%1236,89
112 854438226100466548,80%1089,14
SU-122-54952210191152966449,70%1339,85
VK 45.02 (P) Ausf. B9161615249141266349,74%1306,65
FV4004 Conway924868161159066249,13%1341,22
AMX 50 1209173844228154265849,21%1500,45
Rheinmetall Panzerwagen10577868138865747,70%1579,94
1108155494192113565750,53%1295,20
M4A1 Revalorisé 856868152113265649,79%1362,86
Leopard 11086500258180065449,07%1434,10
XM551 Sheridan10815173144865347,87%1644,65
VK 45.03 7280738598565351,99%1275,06
Schwarzpanzer 58 8103098894265348,46%1108,00
Rheinmetall Skorpion G 8127255342131865150,51%1404,97
59-Patton 8221707987465148,80%1001,00
T-54 ltwt.913616123895965151,11%1331,11
STG Guard 81311429108364951,01%1286,35
AMX 50 Foch B102789813204064650,77%1400,39
FV201 (A45) 7151977083664451,56%1028,36
E 10010270279343175164349,39%1328,35
O-Ho8108235149110464351,20%1164,15
T698233910210108964150,46%1432,66
M1039309294287138864149,04%1287,29
STA-18117763198107764150,05%1374,71
KV-220-2 54181113759464058,58%1398,48
Bat.-Châtillon 25 t AP9233325236132763848,99%1276,43
Object 4168106394178109363651,08%1436,52
M26 Pershing8164813202104363650,83%1353,96
Panzer 58 82574163540,00%689,00
Cromwell B 612235418872463555,60%1566,79
E 759413617351135563049,27%1243,29
Charioteer850982184124262950,23%1356,86
T110E410139495285199162848,89%1358,00
AMX 50 1008299924250123562750,11%1460,48
IS-710368020331164162648,76%1227,73
Waffenträger auf E 10010112053323211862648,70%1481,01
Object 2681098794255207162648,99%1455,29
AMX 13 57 GF 74566814359462650,42%1249,78
T-34-3 87630426597662548,77%1198,82
Jagdtiger9266194297164162549,39%1409,38
AMX Chasseur de chars 816821627198462349,39%1212,17
M4A3E8 Thunderbolt VII 6252494666662352,43%1254,88
T309216444316157362349,50%1334,71
Leopard Prototyp A9148849246128462248,36%1176,56
T-34-2G FT7351152101262253,46%1427,91
Waffenträger auf Pz. IV9214807283162062148,76%1370,58
leKpz M41 90mm GF 73812690462050,68%1579,06
Rhm.-Borsig Waffenträger8306688395143861949,80%1578,17
T26E4 SuperPershing 828586139193361849,38%1086,19
FV215b (183)1070724388192361748,28%1265,86
T328448900212107961750,24%1211,36
T28 Concept 718647754103361753,80%1445,35
IS-6 8210118333105861651,71%1217,00
Strv S1 857570143125961550,15%1280,32
AT 7719378511798661353,10%1362,10
IS-2722073716997360951,01%1294,63
Caernarvon8181437197100460948,66%1064,94
Löwe 8231196521100360948,70%1022,71
TVP VTU Koncept811516314097260748,84%1152,59
LTTB817233714568760651,28%1178,15
Centurion Mk. I820686518596160550,25%1167,81
Jagdpanzer E 10010170517351195260448,94%1304,34
KV-122 771154485560350,63%1056,03
AMX AC mle. 488114719193118560349,08%1249,93
T-34-289323918390160248,65%1090,12
T34 B 8826013199460148,74%988,22
SU-101892001162113160049,40%1202,18
Spähpanzer Ru 251914778525281659849,85%1055,69
leKpz M 41 90 mm GF 87982220272959849,79%1184,92
WZ-132813211125376059750,20%1285,39
T-109532717311129459748,55%1160,79
M56 Scorpion 73964511289159650,42%1164,97
O-Ni721060712794659552,34%1211,26
VK 45.02 (P) Ausf. A8224128196102259448,43%1108,72
Type 62 75308128656859450,30%1174,25
T288146887162120559349,65%1237,69
UDES 03885149146117359348,99%1192,60
Panther mit 8,8 cm L/71 88739220486359247,15%961,52
Indien-Panzer817172819597759248,31%1180,65
Panther II825157618695659150,06%1158,87
FV4005 Stage II1010803184184459046,01%1146,79
T-34-85 Rudy 67973016973859054,24%1510,31
E 25 719264535890059050,58%1336,12
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8193171247100858948,25%984,93
T34 8317790658107958949,85%1125,78
AMX 13 57 714818860558848,37%1356,03
AMX 13 90935956835776058850,37%957,53
Leo71174399881858750,42%1250,54
Pudel 6380314465658752,10%1178,27
ISU-122S 73437511392458151,08%1225,09
Rheinmetall Skorpion 848119458056,25%1484,76
AT 15A 74700213380558051,06%1040,37
T-34-1716219415481858051,18%1284,25
ISU-130 82178118257953,07%1211,04
T29763050028797457851,34%1282,30
SU-122-44 716039329097757752,88%1398,08
Tiger 131 6248394671057451,76%1096,84
T49917896729377857349,59%961,74
IS-38802153443108957349,99%1196,88
A-44716245310880757350,74%1270,06
T-44833491925384357150,00%1004,62
FV3805945792300143457150,23%1362,26
Kanonenjagdpanzer 82273410584357145,39%747,52
Type 5 Chi-Ri717113213982256949,01%1219,22
Grille 1510128705213194856848,85%1311,20
Black Prince727702914279156749,98%936,19
T20723822714880356351,28%1270,04
KV-4829380020295256249,55%964,54
M41 Walker Bulldog830136024264856150,43%1074,92
T28 Prototype8311792242114456149,11%1141,29
AC 4 Experimental 6154396569955951,68%1306,19
Konštrukta T-34/100720122512080855849,76%1216,17
Jagdpanther II8197787284119655648,85%1252,36
WZ-131720248216855755649,12%1135,85
Conqueror Gun Carriage1031982399170955450,98%1372,40
212A982843312150055349,51%1447,61
Tiger II8595161312100155348,26%1041,66
M4A3E8 Fury 65058210358355251,74%1071,23
ISU-1528305609323125355149,53%1314,54
M53/M55996307455142055050,38%1359,20
Panther/M10 77223717670654949,48%1041,84
Krupp-Steyr Waffenträger 7334036984954949,02%1054,52
Ferdinand8258929306120254849,28%1248,33
Bat.-Châtillon 155 581059284529162554649,49%1429,90
Object 2611054114497175454349,85%1519,08
Tiger (P)740696620284554349,95%1018,85
Heavy Tank No. VI 61403657470754250,55%1192,45
Churchill III 527876617143553651,39%845,53
T71731194621056553649,99%1152,34
M40/M438178227319124753650,60%1441,12
SU-100M1716924711288053550,86%1181,45
Bat.-Châtillon 155 55980872366131853549,05%1238,87
AMX M4 mle. 45733381112884453548,72%997,29
Comet736321214269253348,85%1031,05
Panther734735118673953350,10%1078,83
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3178108427753163,65%1557,62
LTG7139666565953049,82%1462,85
Spähpanzer SP I C719029612665753049,20%1370,69
Strv m/42-57 Alt A.2 6951969466252950,94%1230,98
G.W. E 1001067785418163352748,55%1330,19
G.W. Tiger9126123323136752648,32%1281,32
Pz.Kpfw. V/IV Alpha 59025446952552,42%1342,14
Challenger7838649776652448,18%961,34
FV207882281227107352249,68%1141,50
T92 HMC1060347422159052248,68%1265,51
Lorraine 155 mle. 518149544266114952149,48%1311,52
T-43745790114868351650,14%995,82
KV-3745337614283151149,69%991,00
SU-14-2894999267118051149,88%1267,64
Škoda T 40 610046613364650849,94%1210,49
VK 30.02 (D)725151714864650748,76%919,53
AMX AC mle. 46716062612384550749,52%1059,02
Strv 7461926767963850750,20%1178,60
T-34-85M 62471556268850551,45%1299,77
SU-76I 3115814242650361,80%1783,36
Ikv 90 Typ B71328279280150248,55%976,74
MTLS-1G14 3222533450261,78%1885,63
Type 64 618660917147650250,87%1444,41
Tiger I772317330579349748,94%919,42
WZ-131G FT6103183569249651,98%1203,75
AMX 13 75751159714748149448,87%911,36
IS793884624877848749,21%915,24
Achilles6735518764648649,64%1120,27
Aufklärungspanzer Panther710252611543248547,96%790,67
Škoda T 25631086812059848449,54%1103,71
O-I637831615168448151,70%1138,22
T25 AT715592915583448150,21%1085,40
A-4362166619853748050,34%999,09
Type 4 Chi-To625358410359847848,83%1071,50
Type 58635018614956747549,55%1038,62
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5126345947347350,75%1346,14
Sturer Emil737932214080946947,10%958,72
T37644170513844246950,64%1250,17
Pz.Kpfw. III Ausf. K 543022841246949,55%1110,36
Bat.-Châtillon 12 t81783924163346848,75%984,14
T25/2751217117275046848,88%918,52
Pz.Kpfw. V/IV 5378619938446849,79%943,63
G.W. Tiger (P)816181526599246648,44%997,35
M4 Improved 5153634241146653,34%1150,73
Sherman Firefly68946211360746549,37%1084,32
HWK 128638053161546448,52%941,10
SU-152744269618680846349,49%994,28
M12727196720391446249,84%1168,04
T-28E with F-30 4319768244646156,83%1736,43
M4A3E2 Sherman Jumbo631036013454045750,49%949,87
Crusader 5.5-in. SP714702113578545549,74%960,69
Cromwell662736524053345550,95%985,66
VK 30.02 (M)62908609556245448,23%989,94
Jagdpanther752170723380545349,31%1005,00
Lorraine 155 mle. 50723624517386245348,81%1075,66
SU-100Y 614089221066045251,98%1130,86
KV-4 KTTS 81368945133,33%398,85
Matilda IV 51337299741745153,32%1158,33
G.W. Panther739393228695345049,53%1209,77
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 67617218154244949,33%930,60
Turán III prototípus 5168365645644850,69%1242,93
KV-1372622059949844848,58%622,76
ARL 44645230115762644748,84%976,95
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4915268434844456,98%1303,39
AT 863094529453344051,69%875,95
Dicker Max 626512716565543949,78%1121,87
M4A3E8 Sherman620646715050243750,70%885,09
TOG II* 63149518763643550,19%975,99
Nashorn646912010568543547,78%1149,36
105 leFH18B2 58593623056743154,47%1311,30
S-51717958219785343049,66%1027,40
59-16628945010631042848,66%779,84
Churchill VII645101410553242748,29%786,03
T14 513434414938742650,48%730,69
KV-2652719916259442351,81%931,76
Ram II 54678611038842353,61%1070,05
Ikv 65 Alt II62417277461042249,22%988,15
O-I Experimental544994010154942051,36%1141,49
SU-100658306917464142051,15%1125,90
SU-14-177006822674841949,46%854,56
BT-SV 380684527841555,90%1470,40
Excelsior 51831697939441450,71%753,23
T2163500429630541348,77%725,91
M6656026315654941248,92%833,14
M36 Jackson624374614661041250,99%1038,97
T-150669497116554841250,15%837,76
Pz.Kpfw. T 25 525260418740041151,67%1084,92
AMX 13 F3 AM631812014570241049,53%1049,74
MT-25633964713026640950,43%646,47
Type 3 Chi-Nu Kai 52223159542240950,59%1092,32
KV-85699879635057840850,11%914,58
T-34-85656743426951040750,43%879,04
VK 30.01 (D)623444112746140748,51%769,87
M18 Hellcat678880229756940351,30%962,61
AMX 12 t674788112734440248,98%853,62
FV304627110320560240151,55%901,93
VK 28.01636700811129440048,93%714,61
M44632294916663240050,45%897,14
SU-85I 5434548847239850,89%1087,66
Matilda Black Prince 51219207740939651,74%1057,87
VK 36.01 (H)674402320550239649,32%743,98
AC 1 Sentinel 4181253529439552,71%989,99
VK 30.01 (P)653116615547238948,14%767,01
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 31444478727638857,16%1289,37
M24 Chaffee55477979728038850,67%926,84
ARL V3962360309855438847,74%866,60
S35 CA52865518352338351,55%1209,02
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 25529112825137955,28%1671,28
SU-8616594917569237949,74%1012,57
Valentine II 41244685126537751,80%1164,31
Strv m/4252600264938537449,38%979,47
AT 254665927439637352,74%841,30
Hummel655233719069337148,81%1004,20
Sherman III51290017237636850,47%974,20
BDR G1 B553056510042836549,15%775,41
M4 Sherman555418113938336251,44%1012,23
Großtraktor - Krupp 3194013022435854,52%929,21
VK 30.01 (H)554118711640135548,34%706,41
T1 Heavy Tank570984212439235449,49%695,52
KV-1S544991010939335450,51%708,83
Jagdpanzer IV672622714249035247,89%739,93
Škoda T 2454026876636335048,84%894,30
Type 3 Chi-Nu53983497134534649,24%846,18
T-127 31927456124234554,91%1219,44
Archer51200894841734549,77%853,56
FCM 36 Pak 40 31514998731234556,89%1100,12
KV-15134793123840234350,35%699,84
Type T-34560926310134834249,24%878,05
Churchill I571235710337134048,82%638,09
StuG IV 54045523541033848,03%838,58
60G FT5222482340433549,69%802,46
A-32 4232816119333552,46%549,28
AMX ELC bis583099114923533150,14%714,63
Churchill Gun Carrier6635327541633047,56%565,47
M4A2E4 Sherman 52462410229532950,92%688,78
Pz.Sfl. IVc56131548442332347,64%851,31
T67575726918636932351,62%769,34
M10 Wolverine544574112039132350,76%814,41
Bishop53394807341231952,12%818,54
M41 HMC553016510547931749,29%920,46
Pz.Kpfw. T 15 31071805417931754,99%803,55
Renault G15641226729831547,79%675,98
M754898148625231449,21%827,22
Ikv 10353653214933430948,62%637,09
Type 5 Ke-Ho41997904525130651,53%1030,48
VK 16.02 Leopard56522698817930548,89%492,68
M22 Locust 31089446618230553,43%801,90
T-34592840113429030249,79%675,97
T2 Light Tank 21872147113029852,31%654,64
Pz.Kpfw. IV Ausf. H591347019529629649,22%676,10
Marder 38T47902164631029550,75%775,09
Crusader57529937925529448,47%560,89
Lago43665312923229349,88%701,13
SU-85577516311337829349,86%738,45
Grille570201714044528949,97%860,69
SU-76G FT4445981831428851,02%790,66
AMX 13 105 AM mle. 5053211618540128548,06%741,57
Pz.Kpfw. III/IV556077214526027947,96%546,21
Type 1 Chi-He44239393922727949,71%669,10
Matilda47903058725227551,89%765,73
Pz.Kpfw. I Ausf. C38672509113827551,49%529,34
StuG III Ausf. G5101591916234127349,21%640,07
Tetrarch 27261052017927354,63%1123,59
M5A1 Stuart47696155116827349,40%585,83
SU-122A51822848033526848,68%559,44
T-5055494429112226750,40%291,75
T4045846096727426551,53%664,03
ST vz. 3945110343020626449,10%580,93
Alecto45429284924626449,87%561,28
Valentine43757833921125949,90%744,25
Grant41881892622925949,45%665,00
Sav m/4344935012721525749,38%455,42
SARL 4241162423122125449,18%629,16
M5 Stuart49294935111525349,13%318,58
M8A148524705523325250,23%518,19
Covenanter410303205717025149,13%578,38
SU-85B47812816726225150,94%612,07
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2735205108225149,48%351,15
Pz.Kpfw. II Luchs49541686913625050,82%454,34
Sexton I 3284824419725052,79%686,08
L-60 265419289725048,76%425,33
B146594914118224847,85%452,80
Somua S3531652541717324651,77%625,55
Strv m/382469995613224549,18%642,09
Type 95 Heavy45119123119824447,78%493,65
StuG III Ausf. B42140584022424449,48%509,07
T-8042194835116324349,08%561,64
Pz.Kpfw. IV Ausf. D42465674719824248,72%550,45
AMX 105 AM mle. 4743254025126124149,76%728,65
Strv fm/211841235412323950,17%686,42
Stuart I-IV32482591314723749,67%573,89
Strv m/40L34320041315223749,84%578,90
M223042851213123750,32%659,73
VK 20.01 (D)41765874115323648,46%392,21
Durchbruchswagen 245483284317523547,32%416,68
Type 98 Ke-Ni32607961816223350,37%652,05
Somua SAu 4043957493620923048,92%423,98
Type 97 Chi-Ha35459812016522950,22%581,07
Birch Gun43976114021822949,20%560,26
AMX 4049413243914322648,74%421,82
Pz.Sfl. IVb44124305424722650,17%677,65
T-45 23923531514022651,01%691,69
Pz.Kpfw. II Ausf. G35117852612022550,58%428,36
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.48879126511022548,38%290,67
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4122307110722822549,84%474,24
Renault R352140141811722552,28%561,61
Pz.Kpfw. III Ausf. J46795287613522048,94%307,68
Valentine AT36580172519822050,18%527,44
SU-544162766126921949,61%787,51
M3 Lee411337025718621948,54%471,67
M2 Light Tank211248342811621852,04%581,56
Ikv 7235670151416721849,65%409,73
T82 HMC4517723419921649,46%522,15
M3 Stuart310496332612221549,26%430,57
Cruiser Mk. IV310592622714621549,59%554,21
FCM 362247553610821449,78%498,23
T-28414247497717221449,13%434,61
T-7033738382314421349,06%548,89
A-2047471675810521148,05%270,71
Cruiser Mk. II34759182315221150,13%567,48
Pz.Kpfw. II214412833410821050,75%491,52
M3G FT3684931119520950,51%520,91
LT vz. 352684124712520849,68%589,61
43 M. Toldi III 36927761211320848,91%386,38
LT vz. 3836616251713020648,99%444,06
BT-7 artillery 35511013314020650,10%544,93
LTP 39272882614420649,51%563,35
Type 2597 Chi-Ha38411462214620650,15%551,12
M3746489105323620548,91%633,06
Type 89 I-Go/Chi-Ro2554264712820449,05%588,94
Renault Otsu1128738679520049,79%510,94
Pz.Kpfw. IV Ausf. A33085272113619949,42%433,64
Hotchkiss H3528713721110919950,68%494,22
Chi-Ni2639691911019948,49%477,76
AMX 38310310881610019849,60%313,46
Renault UE 5735208632115819450,19%390,70
D237720271812419349,59%382,80
Type 95 Ha-Go2356656911619248,77%549,91
Marder II313502404617019250,88%407,71
T-602522869139919150,53%453,93
Kolohousenka1990056510419050,33%576,09
M7 Priest36756984120418848,72%676,43
Pz.Kpfw. I2863716107318847,19%292,60
Sturmpanzer II45173205321818848,54%573,55
Cruiser Mk. III211878833111518750,75%530,57
Pz.Kpfw. III Ausf. E311803303911118649,14%359,91
Leichttraktor12150224279518650,75%541,67
SU-76M39310152915618348,62%356,45
T2 Medium Tank213310191710518349,02%448,96
Light Mk. VIC 2668901178818249,64%386,81
Type 91 Heavy35760671512018147,04%329,73
Pvlvv fm/42256500858218148,02%244,26
Lorraine 39L AM35572062418518149,88%622,10
Pz.Kpfw. 38 (t)310855293911817949,68%393,71
BT-229818863310817850,31%489,49
T-46315362493711617748,31%359,41
M2 Medium Tank312548233211417748,79%321,00
T56 GMC312183722713417648,93%291,27
T1 Cunningham12000237308417650,46%465,03
T3 HMC213697834713117651,36%465,24
Vickers Medium Mk. III38530582312017648,28%341,69
Type 97 Te-Ke 24908921210817449,48%496,49
BT-73864634389717247,60%277,59
Cruiser Mk. I25961021211917148,54%543,71
SU-2636218554316916851,15%531,52
Vickers Mk. E Type B29618481110416849,08%462,95
T-26G FT275087511816750,77%401,08
T18 HMC3917651210416649,35%285,14
M3 Light 31862843610416547,63%335,44
Wespe36929753315816548,70%469,44
Pz.Kpfw. 35 (t)21263126269816549,47%406,40
T1E6 2628694198516549,62%355,82
T-26215346791610716449,22%467,72
Sexton II35577692212316449,09%329,58
D1285383087816147,26%317,02
T7 Combat Car 2871562167216050,04%297,54
Panzerjäger I214468271811915650,05%398,52
MS-111962084147915550,66%433,10
Universal Carrier 2-pdr28153611210915248,04%351,59
Vickers Medium Mk. I11829210138315249,33%412,66
Renault FT AC26371891011014548,06%365,50
Renault FT 75 BS26551491111814350,54%653,76
Renault NC-311123840577114249,13%387,22
Renault FT1159956476213948,53%313,11
AT-1210114801310813848,88%336,79
Vickers Medium Mk. II2986378128313647,38%308,43
Sturmpanzer I Bison37332162111913448,55%322,59
SU-1828027271411313249,17%601,61
Loyd Gun Carriage2674473108313249,47%423,05
T1 HMC21039154199512549,30%493,64
G.Pz. Mk. VI (e)281288594510047,19%208,36
VK 100.01 (P) Ausf. B 815000,00%0,00
Object 777 Version II 1012000,00%0,00

Последње ажурирање: 20.09.2017 04.57