EU Статистика сервера

Праћени играчи: 3543555

Активни играчи: 781904

Праћени кланови: 94271

Активни кланови: 82108

Anzeigen

EU Серверска статистика тенкова

Име тенкаТипНацијаНивоИграчБиткеПросечна штетаПросечно искуствоПобедеПросечан WN8
Object 279 early 1022511243337.93106864,65%2133,85
Chimera 87922371988.37100259,53%2020,39
T95/FV4201 Chieftain 1011794762917.0193457,96%2267,57
Object 907 10414372662502.9888157,80%2192,49
Panzer 58 887211449.3187854,99%1991,14
Type 59 G 81122421429.2187254,53%1717,62
T-22 medium 1043642112417.9287260,19%2265,42
IS-5 (Object 730) 8166571941619.6486158,29%2141,64
Strv 81 8110481319.9785955,38%1827,11
Chieftain/T95 810131991434.7885555,87%2152,39
Škoda T 27 881281592.2884454,07%1819,04
KV-4 Kreslavskiy 82529691508.2783956,93%1988,29
Т-44-100 (У) 84191201337.3183553,05%1619,07
EMIL 1951 89531271670.6882854,81%1999,83
AMX M4 mle. 519434851181878.7082253,69%1686,77
121B 107548702327.1081654,50%2147,79
T-44-100 (B) 88012081269.9580952,39%1562,19
VK 72.01 (K) 10212601742416.9880856,04%2063,52
T-44-100 (R) 8104653841255.6380252,52%1618,20
T95E6 1010666962367.1880154,08%2019,85
M60 10141221412369.7779654,86%2167,61
Object 260 10442771252307.5879454,45%1968,83
T-44-122 73292031305.6879260,69%2010,35
TS-5 891215581465.6177852,34%1396,83
T71 CMCD P 789108829.4477655,43%2001,90
Object 252U 8566411611356.0177653,79%1437,22
IS-3A 8149988901275.0577351,96%1297,81
Object 43091528931561720.7876652,57%1501,24
UDES 16936130771590.3376151,19%1498,81
UDES 15/161018197432064.4476051,99%1538,71
Type 5 Heavy101167161582061.4275951,67%1443,26
M48A2/T54E2/T123E6 1098512041.8575855,88%1749,46
Object 252U Defender 81551471551321.7975653,11%1368,75
WZ-111 model 5A1094418992141.6775551,90%1651,14
T 55A 91535831081689.7675353,55%1731,36
Object 7059998141071621.3975251,93%1461,98
50TP Tyszkiewicza9727331241640.0375051,63%1429,25
60TP Lewandowskiego1052998962084.8175051,02%1466,81
Object 43010447181621913.5174951,50%1689,29
Progetto M40 mod. 6510577561542174.2674651,43%1596,31
Object 430U101279401232069.0474652,10%1577,50
T26E5 Patriot 8839421641099.1974451,95%1309,79
Prototipo Standard B9866131561716.9174251,11%1538,72
Object 430 Version II9887082101518.9074152,27%1615,78
Lansen C 830094571186.9373950,73%1281,46
Object 244 618021982.3973959,83%1776,45
Object 705A1069688971989.2573850,76%1458,18
VK 100.01 (P) Ausf. B 895271361.3773755,69%1556,98
AMX M4 mle. 541024365801927.7073649,75%1522,82
Škoda T 5091698332521726.1373651,83%1622,46
Caernarvon Action X 8125914781142.3073650,58%1313,61
Emil II91227831641607.4873151,50%1520,69
AMX M4 1949 Liberte 8556152001132.3972951,04%1224,69
T-44-100 8704922301176.0272852,48%1571,35
WZ-111 model 1-491876882351600.1072751,27%1556,04
Kranvagn10661341041964.1872650,47%1603,70
Object 268 Version 410950901112160.5672653,83%1521,88
Panhard EBR 90924657101953.4372452,43%1404,32
WZ-111 8954113441216.7572352,27%1507,31
Panhard EBR 10510174611001263.2271952,97%1401,48
11310931321561901.0771650,58%1620,25
WZ-111 Alpine Tiger 817041461075.6471649,08%1198,90
SU-130PM 81077541751483.0971551,47%1454,64
M4A1 FL 10 65918945.1971357,33%1948,33
Pz.Kpfw. VII1072347821867.0171350,64%1360,68
Object 27710137334731950.4771150,03%1430,02
KV-4 KTTS 8108491199.9071053,99%1482,27
K-911021973571807.8471049,44%1444,50
WZ-111G FT9224561671818.9971050,61%1518,96
M6A2E1 8347231261150.2571050,56%1367,49
T23E3 717657891005.7170954,98%1899,11
Super Conqueror10164319901953.5270950,43%1446,02
Chrysler K GF 8378371261108.4170851,33%1250,31
Type 59 812427110291073.5970851,67%1489,58
Object 777 Version II 10115451793.0570753,96%1529,77
Conqueror92534332321566.9070749,95%1455,80
Tortoise91554892311631.0470750,71%1447,73
STB-110708662321918.3770351,50%1700,92
50TP prototyp 8103496731200.7770351,82%1265,25
Progetto M35 mod. 46 82169431761249.2770251,38%1379,44
M48A5 Patton101207802311930.8170250,92%1625,06
M46 Patton91752342431479.2470251,02%1497,91
Maus101835001981782.7770050,89%1402,26
TVP T 50/51101263342842016.4370051,06%1667,57
Emil I82044521491274.6969951,38%1413,70
Type 6191005862371540.6369950,58%1600,08
AMX 50 Foch91124272171622.0069950,77%1518,50
IS-6 B 8151081161177.6369850,24%1288,08
T25 Pilot Number 1 81323762061102.2569850,57%1473,17
Mäuschen9912551191477.0669650,88%1273,61
T9591729382411690.3169251,81%1429,14
VK 168.01 (P) 8140381171246.2569151,05%1435,29
IS-2M 73938331004.5369152,48%1220,35
UDES 14 Alt 5874443601196.8569050,77%1376,02
Object 26310515422232129.8068851,04%1674,81
Object 140102629913161805.3468550,76%1548,90
AMX 30 1er prototype91202322181521.5268550,96%1521,31
Centurion Mk. 7/192037212381447.5568449,98%1431,09
FCM 50 t 81261143041118.8868250,86%1412,83
Somua SM 8167477461245.6968251,59%1169,90
E 5092498602891448.1568250,52%1422,32
T54E193250162381540.5268250,03%1475,12
53TP Markowskiego81083001001182.2368149,91%1294,27
Object 2639855651181632.5668151,34%1390,25
FV215b 101067891781845.5268149,64%1520,78
T57 Heavy Tank102458403082019.4967849,73%1574,68
112 81147321691039.7267849,35%1187,65
E 50 Ausf. M101682112841860.0967550,63%1561,00
T95E2 822327481107.4167452,08%1479,87
T110E3101199552372055.8367450,91%1504,00
T26E5 811241577981.0867351,35%1112,73
T-54 first prototype 8192274223970.5467350,58%1209,95
WZ-113G FT1010955681988.7067248,22%1406,17
T-103 811469411216.2967149,64%1175,20
T95/Chieftain 10101661802.9367153,65%1428,40
Primo Victoria 851491102910.5767049,23%1108,80
WZ-120-1G FT 81587741241207.1067051,57%1184,75
AMX 30 B10592891191788.0866849,67%1522,36
12110828042151804.5666849,53%1538,75
AMX 13 57 77756478729.4566753,44%1294,19
T-100 LT10873831681239.8766750,52%1488,86
LT-432 89921978825.1766752,46%1367,59
Centurion Action X101445962051810.6066749,78%1517,24
VK 45.02 (P) Ausf. B92270912561419.5366749,93%1369,20
KV-5 81116414831063.8866650,40%1237,92
AMX 50 B101712572721995.1366650,12%1631,17
T110E5102992533141786.5866550,09%1479,24
King Tiger (Captured) 76887618976.6966551,77%1211,13
WZ-132-110291211141414.8566549,32%1654,11
Centurion Mk. 5/1 RAAC 813693138991.9266550,91%1166,41
Type 4 Heavy91981522041382.4966550,19%1287,69
ST-I92233912631423.5966550,05%1332,62
VK 100.01 (P)81889001271104.3066451,39%1194,67
Rheinmetall Skorpion 822141861353.7566450,32%1329,22
IS-4102150322181754.8066349,18%1441,77
Strv 103B10895701822116.7666350,24%1500,16
T-5494684773911284.1666350,09%1363,29
P.44 Pantera81345221101136.2066249,86%1370,31
IS-2 789877113995.2566153,44%1280,20
FV4004 Conway91079891621625.4966049,60%1439,66
T-62A102024463341688.3766049,79%1469,22
WZ-12091403432431291.7865849,53%1335,57
Bat.-Châtillon 25 t103016635071765.9465750,72%1530,02
AMX M4 mle. 49 895007771043.7965750,43%1118,94
AT 1582063681691190.7365650,81%1309,61
SU-122-549751511891509.0365549,28%1485,72
AMX 50 12092618942171532.6065449,26%1464,73
FV4202 8226344164968.9665450,13%1190,35
AMX 50 Foch (155) 10939872562083.3665450,60%1550,18
Strv 103-091461072011710.6965349,81%1456,57
Object 70492806443011822.2265050,70%1501,08
Lorraine 40 t 81970361551198.0864951,47%1285,44
11082659771691091.8164850,29%1290,96
Schwarzpanzer 58 81855498919.7864848,67%1180,67
M46 Patton KR 890238133944.2064649,90%1169,80
T-54 ltwt.9207720295977.2264550,77%1461,37
Caernarvon83305721671067.0564549,19%1222,22
T26E3 Eagle 7 74092115898.7764453,07%1217,59
Kanonenjagdpanzer 105 834272771169.5464449,34%1170,03
AMX 13 10510845791641479.5264449,71%1626,28
FV217 Badger10115153501794.8364349,20%1243,51
STA-2 880049122950.1564249,32%1212,62
AMX 13 57 GF 753628221635.2964151,88%1295,17
AMX 50 Foch B1067573531899.0464150,01%1373,74
Leopard 1101317372561751.5664048,83%1466,86
E 100103851353421719.9063949,46%1345,71
Bat.-Châtillon 25 t AP93709762321323.2463749,02%1367,92
T-34-3 8114083261996.2463649,21%1260,25
FV4005 Stage II10812542581980.7863449,71%1375,44
STG Guard 8324721181046.6863449,85%1165,93
IS-7105685693361655.3863348,94%1344,44
STA-181667971901046.5963249,93%1413,45
M10394173872841356.2263248,78%1302,86
T6983467111931056.0163150,21%1358,66
M26 Pershing82735311831011.8463050,43%1340,55
STG 835836721051.5463049,35%1152,35
Excalibur 63323919941.1962955,46%1635,74
O-Ho82912621471075.2862850,32%1173,94
Waffenträger auf E 100101365273442130.6262849,07%1517,33
WZ-132A9685151491020.1262649,09%1471,38
59-Patton 84357580820.6662648,07%1018,39
E 7595538603461340.1962649,19%1251,61
AMX 50 10084120072401217.9562550,09%1374,52
Charioteer81558331601218.2462550,06%1329,08
Object 41681742731681058.4962550,50%1381,21
Panhard EBR 75 (FL 10) 87994778768.1062451,60%1175,60
AMX Canon d'assaut 105 850571881123.0962349,41%1108,90
T110E4102284282881934.7162248,84%1415,20
Leopard Prototyp A92111352511300.3562248,29%1253,22
T26E4 SuperPershing 8399562393928.3862049,36%1142,78
Jagdtiger93761502911618.2761949,29%1357,85
Pz.Kpfw. V/IV 51562985605.2161952,43%1641,61
T3093320353261554.7061749,27%1338,15
Löwe 8448312436998.3161549,19%1081,04
Panzer 58 Mutz 8105883129921.0161549,74%1150,08
Cromwell B 6188546188694.3261454,97%1368,96
Object 268101747482552002.2661348,87%1467,05
Panhard AML Lynx 6x685641281726.4261250,32%1229,18
HWK 30 82951838773.5361249,69%1196,19
FV215b (183) 101483713401850.0761148,57%1351,13
T2882487471481206.1661050,11%1277,16
Waffenträger auf Pz. IV93216432921600.3461048,67%1359,02
IS-6 83081893291039.0660951,51%1129,84
IS-27345949154964.5260951,02%1312,79
Rhm.-Borsig Waffenträger84297104041397.8760849,72%1414,24
M41D 81832331741.8660848,58%1215,76
VK 168.01 Mauerbrecher 810434234997.4360849,47%1036,56
AMX Chasseur de chars 8229345278937.3860849,44%1215,60
XM551 Sheridan10612211261254.3860748,32%1355,46
ISU-130 82408291022.7960647,93%1052,39
T3285994512051035.1860549,99%1195,19
SU-10182138051521125.7760349,54%1284,78
T-1097454103321312.3260348,72%1222,46
AT 77280722113955.8160252,92%1256,28
Jagdpanzer E 100102629453511904.6460149,24%1383,54
45TP Habicha714263879931.0660150,39%1211,23
Object 2579322212841278.9960149,16%1039,61
IS-M819949983957.9060049,69%1025,94
Rheinmetall Panzerwagen10383781091096.8560046,93%1241,18
AMX AC mle. 4881700611881164.3859949,23%1335,81
Spähpanzer Ru 2519190402311834.9059849,66%1239,67
Centurion Mk. I8330870170933.2659849,84%1203,44
P.43 ter716916681849.6959750,87%1295,08
O-Ni7430803131944.5259752,09%1204,67
VK 45.02 (P) Ausf. A83035881851011.8559748,52%1168,48
Chrysler K 82950118946.3959650,10%972,20
Pz.Kpfw. V/IV Alpha 5131341558.7159658,54%1402,69
M4A3E8 Thunderbolt VII 65127671634.1359651,81%1197,14
LTTB8265942169676.0959550,63%1253,26
Type 62 784101279590.6959450,80%1303,87
FV201 (A45) 76459098804.6959450,91%1110,85
T92 89447792594.2859449,55%1005,22
E 25 7329700371905.5659351,25%1326,09
KV-220-2 518143456531.8059357,39%1150,23
KV-2 (R) 63629283764.9059253,39%1264,90
T-34-28133304174871.5759148,58%1183,37
T78 61366619822.5359153,57%1277,62
AMX 13 909457772412800.4659050,35%1175,49
WZ-1328218965259759.1759050,27%1304,53
T34 B 854382721108.3759049,19%1212,17
AMX 65 t88867281930.4958947,81%1029,66
leKpz M 41 90 mm GF 8147620203740.7058650,41%1257,28
Conqueror Gun Carriage10647883891669.1458651,00%1423,74
WZ-111-1G FT8438451281120.1858448,44%1162,85
Panther II8350721179937.0258449,74%1216,38
Panther mit 8,8 cm L/71 8130546197837.6858246,99%1009,92
Indien-Panzer8238038186940.8558048,16%1188,27
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8284038220970.4158048,31%1051,48
FV38059890052741310.9157949,69%1301,07
TVP VTU Koncept8221129138907.3657948,38%1187,95
T499261076356819.7657649,61%1167,78
T-34-17220089151807.8457551,09%1285,79
T-448550155257861.0557549,65%1143,28
T28 Concept 738609157955.1257453,00%1384,11
T-34-85 Rudy 6111125186714.6657453,60%1340,45
ELC EVEN 90 8120574123653.6457351,74%1109,12
Black Prince7430274128787.0457249,93%1050,14
AT 15A 771650133787.8057251,21%1096,78
T297818832293954.8257251,22%1203,37
IS-3810763834431065.0757149,91%1186,29
M53/M5591930764311348.3957050,37%1322,68
Strv S1 82299041891179.8157050,26%1107,95
212A91494673171465.3657049,70%1422,90
T34 84402266411024.1056949,82%1159,17
SU-122-44 7213494306959.8956952,71%1330,59
Kanonenjagdpanzer 825803120833.3156845,47%903,76
T207370349142806.8456751,16%1239,84
Grille 15102167082791901.0356748,74%1345,43
Type 5 Chi-Ri7228755138812.8356649,04%1308,06
A-447251263105792.7456550,67%1271,37
M4A1 Revalorisé 8238110110932.8956450,23%1014,31
Object 261101043555631642.5556349,80%1489,58
Leo7267005116799.6756150,12%1234,95
VK 45.03 77474677858.7656150,78%1056,58
UDES 0382446441741132.4655948,61%1156,52
T28 Prototype84583702401107.5755648,98%1164,15
M41 Walker Bulldog8398776259635.3555550,06%1143,05
Challenger720481399884.6955449,60%1161,08
WZ-1317310833161580.0255449,20%1145,27
SU-100M17318594109909.6755351,11%1286,26
G.W. E 100101219044131585.9955248,88%1386,23
M40/M4383229542961191.0655250,60%1309,47
Bat.-Châtillon 155 58101085845331460.8455249,19%1317,24
KV-48400129197914.7755249,23%1028,23
T-34-2G FT76805392916.0055150,57%1260,55
leKpz M 41 90 mm 84758664688.0054849,98%1142,06
Panther/M10 7124516155729.7854849,81%1126,52
T92 HMC101238743821557.7654848,94%1354,92
Pudel 68180694635.6754652,00%1156,98
Tiger II8781985299968.9254648,14%1076,15
Hotchkiss EBR79160572592.5954550,62%1191,40
Konštrukta T-34/1007340721123788.9554549,66%1232,06
KV-122 73978242837.9854449,60%1083,33
Jagdpanther II82744752721145.5254448,71%1159,40
G.W. Tiger92098863041348.3854348,58%1337,50
M56 Scorpion 7104345104824.9054350,14%1094,25
ISU-15284446213211210.1754249,34%1247,75
Ferdinand83466372961159.8854249,32%1173,24
LTG79951793641.3354150,24%1231,51
Tiger (P)7591090195831.0754149,86%1077,57
Bat.-Châtillon 155 5591481703441203.5054048,61%1192,97
FV2078148665208998.3453949,31%1158,45
M4A3E8 Fury 668785110567.3053951,17%1132,45
AMX M4 mle. 457462142129844.9753848,90%1137,05
SU-14-281787382521162.7953749,98%1280,30
Tiger 131 69193899704.3353551,16%1225,07
Panther7465537184739.4653450,03%1147,44
T71 DA7457484218586.8753450,08%1158,44
Heavy Tank No. VI 621347687689.4453050,95%1210,88
Sherman VC Firefly 61584837665.2953050,62%1147,06
Lorraine 155 mle. 5182587062511067.3452949,28%1205,24
Comet7527379136681.4152748,78%1065,94
Pz.Kpfw. II Ausf. J 32655590281.8352363,33%1259,28
Churchill III 5450935149420.1052351,16%925,18
Loza's M4-A2 Sherman 61079926529.7652348,97%975,19
Krupp-Steyr Waffenträger 765253100814.5852048,90%1042,64
Spähpanzer SP I C7284626133629.0151548,88%1136,97
T-437672291148677.2351249,84%1074,83
VK 30.02 (D)7321186151649.0250848,87%981,74
Strv m/42-57 Alt A.2 619122593644.4950750,94%1151,04
AC 4 Experimental 64465851619.6250650,67%1104,58
KV-37593724143813.8350549,52%1009,60
Rheinmetall Skorpion G 86409092271001.8050150,25%938,80
SU-76I 31893164425.5950161,89%1653,63
AMX AC mle. 467223132119826.3450049,44%1169,24
G.W. Tiger (P)8288611246998.0149748,73%1107,84
Škoda T 40 6143359133626.5849650,10%1199,20
ISU-122S 711714159841.1149550,71%1094,62
Tiger I7926577302782.4749448,86%955,55
AMX 13 757762633151510.2349348,91%983,69
IS71242533251775.5448949,19%1001,41
HWK 12812040578606.2748948,88%923,02
P.43 bis625091464612.9748950,18%1134,96
Bat.-Châtillon 12 t8421833114615.2848948,66%981,67
Type 64 6323158202487.9148751,34%1220,89
Aufklärungspanzer Panther7117576114435.9648748,02%869,85
T-34-85M 6489137140641.1348751,27%1051,04
KV-220-2 Beta Test 5483438445.4048256,14%1044,40
T25 AT7218270151826.7548150,08%1102,82
Strv 74636766185609.8648049,75%1135,12
M127450720194878.4648049,85%1122,23
Achilles616991679640.5948049,98%1163,60
O-I6626363151668.8747851,64%1093,29
Škoda T 256476909124584.0947549,69%1140,52
Type 586506333139561.9347549,60%1130,79
Ikv 90 Typ B7313331106775.8247447,99%1056,95
Type 4 Chi-To6328744101588.8247448,85%1133,95
A-436315824100524.9347150,05%1052,88
T71 CMCD77538874501.9647048,57%958,03
Lorraine 155 mle. 507366335174843.5046648,90%1037,04
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 52114453476.1546550,94%1302,79
Sturer Emil7508943140798.2546547,22%1064,31
G.W. Panther7569435298924.7046449,72%1134,10
T25/27704102173740.9646448,70%1004,98
Crusader 5.5-in. SP7234056136756.6246449,49%1081,82
T376580736145434.9845950,50%1163,61
Sherman Firefly6142001109589.9945949,25%1094,16
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 695288176552.2145749,49%1051,90
SU-1527602446187791.9445749,33%1086,38
VK 30.02 (M)640131797560.3445548,51%1052,82
WZ-131G FT610694469660.7245450,25%1146,53
M4A3E2 Sherman Jumbo6447642141532.3545450,36%1006,43
Cromwell6828262242524.6745150,81%1015,38
KV-137344769104502.0644948,58%714,28
Jagdpanther7674889229791.4544949,18%1021,11
ARL 446605583149617.1944648,83%1069,30
S-517295008195828.8644549,61%959,90
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 421144569348.8544456,73%977,93
AT 8641466095535.7744351,72%940,91
T14 5202670133404.8444350,58%885,62
SU-14-17123120223744.8844249,41%996,99
SU-100Y 6209943204637.0143951,72%1083,06
T-28E with F-30 414284644421.5143855,82%1251,66
TOG II* 636058188632.7543750,11%1014,50
40TP Habicha619288953546.1743749,12%966,69
Churchill VII664618797535.8443548,42%896,15
Matilda IV 520938390398.8743552,82%1031,88
M4A3E8 Sherman6300798150493.2343450,33%932,56
59-166417283108334.9643048,71%858,99
Nashorn6616795106671.9342947,94%1137,78
Dicker Max 6336249175632.4042749,96%1100,15
M446526103190643.5242550,60%1051,21
KV-26768442183592.7042451,59%976,34
Excelsior 528903576397.0442350,66%828,55
Turán III prototípus 511880721405.6942250,78%1005,35
AMX 13 F3 AM6475381145686.5742049,65%980,36
105 leFH18B2 5211832165556.5342054,13%1170,80
SU-1006804076178633.3741851,02%1124,24
M4 Improved 511393817355.3741851,77%935,28
Ram II 581430101384.9341653,34%1051,98
Pz.Kpfw. T 25 5379908158399.9441451,61%1046,49
T21646057498318.5041448,73%797,61
M36 Jackson6332328150606.2841350,86%1045,30
MT-256503720138287.1541250,43%768,57
T-34 shielded 517989030427.8841250,83%1116,99
Ikv 65 Alt II646120884600.7540949,00%1034,84
BT-SV 31262156273.8340856,25%1319,72
T-1506902952168539.1640750,00%865,62
SU-85I 55931788480.9640750,94%1149,03
M66703838155535.8940748,75%858,22
O-I Experimental570104191504.5240751,16%927,53
T-34-856831342274503.4740650,14%933,29
VK 30.01 (D)6305917129456.1640648,48%807,12
KV-8561297081330566.2040450,02%905,69
Type 3 Chi-Nu Kai 526740494410.3240350,60%1103,12
AMX 12 t61033626133360.6040249,11%907,65
M18 Hellcat61040619298558.8839851,20%942,51
Panhard AMD 178B620881051343.1339750,09%875,75
VK 30.01 (P)6751881150480.4039448,30%824,51
VK 28.016511447113301.9439448,80%768,82
VK 36.01 (H)6943655200494.9139349,26%806,15
Pz.Kpfw. III Ausf. K 53295222351.9739249,71%949,78
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 319279796282.7339057,23%1127,97
ARL V39631778796551.8638947,90%984,66
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 263759143256.3538856,34%1206,97
AC 1 Sentinel 410505417281.3638752,18%1062,17
SU-86254834187673.8838549,60%911,27
FV3046389106212571.5638251,04%981,61
M24 Chaffee5705900102278.0338150,62%913,10
Hummel6762114188677.0337948,86%964,03
S35 CA537763183514.7437951,62%1164,15
Matilda Black Prince 518681370382.6137351,42%961,60
BDR G1 B568466096427.7936749,29%866,68
AT 2559918873385.8636752,48%918,42
P.43532105540355.9436650,01%951,85
Sherman III518933972371.7736650,42%984,97
M10 RBFM 529839315436.5436349,82%945,30
Strv m/42544891552368.2535949,34%976,45
M4 Sherman5778998141375.5735951,26%947,97
Valentine II 432339237239.9035751,66%828,09
KV-1S5678208109390.1235450,45%738,46
VK 30.01 (H)5707807115395.9935348,42%752,12
Jagdpanzer IV6926173140490.0135347,96%806,54
T-50-2 668209121338.4135149,98%816,18
A-32 43207183215.4635153,07%737,55
T1 Heavy Tank5892884124383.2334949,35%751,87
FCM 36 Pak 40 318735897315.8734957,15%1093,77
Churchill I594783598375.7534648,89%732,44
Škoda T 24557528266353.8334448,76%952,09
Type 3 Chi-Nu549989271342.1534449,17%925,71
M4A2E4 Sherman 533137107304.5534250,96%799,65
Type T-34582811598345.8934249,26%934,36
KV-151742266235395.5034150,32%777,63
Archer523532143400.3833549,47%874,08
Großtraktor - Krupp 35170724217.7033553,40%894,76
Churchill Gun Carrier68640374416.0333147,53%661,77
25TP KSUST II524262537304.9432849,32%744,49
AMX ELC bis51155946146239.3132550,14%722,56
T6751005370210371.9232451,63%772,81
M10 Wolverine5562911122388.3232250,66%853,75
60G FT514966940397.3532149,46%851,08
Pz.Sfl. IVc578101984419.4232147,78%913,68
M41 HMC5759567101458.0031749,17%662,35
StuG IV 567176535385.3131748,27%928,05
T-127 334775856222.8731654,56%897,12
Renault G1510069869296.5531648,17%731,66
M7564149285247.6531149,08%839,77
Bishop547140976400.4131051,90%862,53
Pz.Kpfw. T 15 314172954177.5930954,66%857,37
AM 39 Gendron-Somua 26212177.4330754,64%1062,54
M22 Locust 314972370185.2730553,36%867,12
VK 16.02 Leopard587898793191.5930449,17%553,97
T2 Light Tank 224667777137.1030452,43%790,87
Type 5 Ke-Ho424733146249.4430451,52%903,03
T-3451243464140287.3430049,65%713,04
Ikv 103561632053323.2930048,51%732,41
Pz.Kpfw. IV Ausf. H51210254193299.3530049,32%699,41
P26/40441304926272.5029950,35%820,16
MTLS-1G14 340630718227.7029850,60%993,28
Grille5933025139440.6229550,00%894,07
Marder 38T4100372550309.5029250,87%768,38
SU-8551022680113373.3229149,70%797,95
Crusader597527678250.6529148,35%632,64
SU-76G FT419086631325.8829051,51%774,41
Lago458813832226.1228349,51%720,51
Pz.Kpfw. III/IV5690818143262.3328248,00%640,28
AMX 13 105 AM mle. 50543241483389.1428047,86%757,83
Type 1 Chi-He452009239226.0527849,64%738,31
Matilda4104647888253.7527651,89%694,68
Pz.Kpfw. I Ausf. C3116894595143.9427651,38%641,51
M5A1 Stuart4101217251175.7127649,65%628,42
StuG III Ausf. G51287178157336.6727249,18%676,28
Tetrarch 292776622175.9227154,37%1088,35
T-50570432594128.6427050,40%324,63
T40473140970273.7726451,55%644,76
SU-122A527167878318.1926448,31%619,53
Valentine454678838215.0526249,94%839,67
Alecto468643150245.1626249,76%630,95
ST vz. 39470247530203.3826049,11%643,74
Grant425958926226.9025649,23%719,34
MKA 252114710185.8425650,48%922,28
Pz.Kpfw. II Luchs4126810875144.9425351,15%454,74
SARL 42417193632219.3725349,26%675,93
M5 Stuart4118830452116.8025349,10%380,70
B1483742241187.1025247,96%547,75
M8A14109775256233.7925250,22%565,99
Covenanter4130104357169.9325049,11%596,36
L6/4021460616134.0225050,42%712,71
Pz.Kpfw. II Ausf. D 28779281181.7525049,40%390,51
M15/42344850513210.5524950,24%726,83
Sexton I 34711439205.7624853,00%871,78
SU-85B4102842668260.8124850,75%595,17
Sav m/43477277329210.6824748,85%534,45
Somua S35323898719176.7424751,82%635,85
T-29 393949224217.8124450,15%901,33
T-80435697250165.9524448,98%564,06
Type 95 Heavy476042731198.4624347,55%603,91
StuG III Ausf. B428903542222.1424249,43%551,56
L-60 28679431194.3424148,67%513,72
Pz.Kpfw. IV Ausf. D434438748195.9624048,66%546,56
14TP433402722149.9824048,76%537,09
Durchbruchswagen 2472690943180.2523847,45%452,89
M14/4123740976159.6023851,35%752,02
M2241140413129.8523750,46%648,26
AMX 105 AM mle. 47444359950255.2323549,84%798,57
Stuart I-IV333616114147.1023549,49%575,38
Strv m/3827153277126.4723549,29%616,71
VK 20.01 (D)422566441152.4823448,41%416,00
Strv m/40L366412415153.5923049,60%527,79
Somua SAu 40450508836209.3123048,92%509,42
Type 98 Ke-Ni332313018160.8723050,22%660,19
Strv fm/21112778975117.7423050,15%762,50
T-45 249012418141.7222951,24%784,52
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4114528065116.7722848,47%321,22
Type 97 Chi-Ha366768420164.1222750,16%569,19
AMX 404126759338143.2222648,68%561,28
Jagdpanzer 38(t) Hetzer41555370108228.8922549,87%532,30
Pz.Kpfw. II Ausf. G366657527119.9722350,32%460,34
Renault R3522220799115.7022351,91%586,75
Birch Gun452961741213.3422349,12%691,20
Pz.Sfl. IVb456437755243.6622250,18%681,69
M2 Light Tank2147271533119.4122252,04%553,96
Pz.Kpfw. III Ausf. J484080875135.7422148,96%355,41
Valentine AT382289425196.7921950,20%597,86
M3 Lee4151169156182.1321748,45%541,46
4TP16251914103.1521749,56%644,15
Cruiser Mk. II366705725157.0321550,44%602,86
Cruiser Mk. IV3133914628147.2421549,81%499,50
T-70355347323145.7021549,14%543,44
SU-5458254663260.1721549,49%592,64
T-284185317177171.4521449,12%451,25
M3 Stuart3134429327122.3921449,20%490,71
M3G FT322865815202.7021249,95%606,37
A-20499496860107.6321248,07%312,91
7TP24150886141.8821150,23%639,35
Pz.Kpfw. II2185500734107.2021050,77%500,07
Ikv 72385358416167.0121049,41%472,37
BT-7 artillery 366648539142.8421050,21%669,75
FCM 3624189776103.8420949,21%532,09
10TP338621711145.9520848,79%559,21
Type 2597 Chi-Ha3108018022145.9420750,26%490,58
43 M. Toldi III 383449814113.6120648,65%553,54
LTP 3114334128143.5220649,48%618,89
LT vz. 3529108177122.8420549,50%641,92
M37484809153233.8120548,94%705,54
LT vz. 38388132018130.5820449,02%506,12
T82 HMC410729035194.4120449,07%543,23
Renault Otsu11700853795.0420349,78%622,60
Type 89 I-Go/Chi-Ro28071777125.0520149,31%609,01
Hotchkiss H352106302213110.3220051,14%526,71
AMX 383136387516101.1619949,55%390,70
Pz.Kpfw. IV Ausf. A342728722137.8419849,00%463,97
Chi-Ni27866959108.1419748,49%536,54
D2396751718125.3619549,51%444,06
Renault UE 57365800821157.7819349,99%451,25
Sturmpanzer II465805952221.2519248,76%622,82
T-6027450581297.9319250,28%473,39
Leichttraktor128523322796.4119150,67%559,88
Marder II3171894845169.0619150,76%419,56
Type 95 Ha-Go24458849113.5319048,76%560,90
Kolohousenka113298456103.3718950,43%642,96
Pz.Kpfw. III Ausf. E3150925740112.7818849,16%386,57
Pz.Kpfw. I21143284972.4718747,09%348,40
Cruiser Mk. III2150731031114.1418650,77%503,34
M7 Priest389522541198.1818548,76%502,90
Pz.Kpfw. 38 (t)3141282739122.2318450,08%365,18
Fiat 300016983664102.5218449,37%598,26
T2 Medium Tank2173412917104.4218449,02%485,04
Light Mk. VIC 28032071887.9718349,52%489,84
M2 Medium Tank3171673535117.8218349,09%378,14
SU-76M3121122629156.5718348,62%392,63
TKS z n.k.m. 20 mm 26080337100.3518249,32%569,76
T-463200248637118.6218148,34%437,09
Type 91 Heavy383343215122.1418046,95%374,44
Lorraine 39L AM372686523179.2317849,96%549,21
BT-22128418733106.6117750,24%520,82
Vickers Medium Mk. III3110509622121.6017748,20%387,90
T1 Cunningham126075422883.0717750,37%540,80
Type 97 Te-Ke 258361612108.0517649,49%574,64
M3 Light 324631534109.3217647,67%462,08
T56 GMC3154499527135.6317648,90%340,47
Cruiser Mk. I280335612118.9417348,68%502,84
BT-7311329113998.2317247,61%358,75
Pvlvv fm/422849226679.3117148,07%317,70
T3 HMC2173741344124.1817051,29%483,03
Vickers Mk. E Type B2122767512104.5617049,31%459,36
T1E6 27864641985.0816749,59%437,45
Pz.Kpfw. 35 (t)216160022597.4716649,38%429,56
SU-26384290646167.1916651,41%392,39
T-262198344716106.1916549,22%475,23
T-26G FT22372107117.6316450,94%455,60
D121070849778.5916447,32%351,51
T7 Combat Car 210803211873.1916349,88%385,43
Wespe391139133153.6616348,81%470,84
Sexton II372695522122.0216149,07%439,04
MS-1126038271579.9815950,73%465,87
Panzerjäger I2184923318118.3215750,22%401,75
T18 HMC315542613102.3515649,06%378,58
Vickers Medium Mk. I124127251384.0415549,39%460,98
Universal Carrier 2-pdr2102509612108.1015248,22%390,85
Renault NC-3111637590772.6414749,23%410,01
Renault FT AC279940010108.3214548,18%359,49
Renault FT 75 BS284483611115.9614350,81%626,74
Renault FT12104307762.3314248,54%364,96
AT-12132487213106.3013949,11%352,71
Vickers Medium Mk. II212727011283.4613747,47%329,33
Sturmpanzer I Bison391509221121.7113748,91%332,74
SU-182106946315111.7713249,38%620,69
Loyd Gun Carriage28796471080.9813049,53%469,81
T1 HMC213526181990.5512349,33%440,36
G.Pz. Mk. VI (e)21110472945.1910047,46%246,89

Последње ажурирање:

Anzeigen
Cookies help delivering this services. Сазнај више  Close