cookie_text Сазнај више

EU Статистика сервера

Праћени играчи: 3100272

Активни играчи: 743220

Праћени кланови: 77340

Активни кланови: 68012

EU Серверска статистика тенкова

Име тенкаТипНацијаНивоИграчБиткеПросечна штетаПросечно искуствоПобедеПросечан WN8
T-22 medium 102069173256991161,43%2399,65
Object 907 1025103234253488357,93%2191,53
IS-5 (Object 730) 813035182163686758,83%2150,39
Chieftain/T95 8786694145786056,33%2176,68
KV-4 Kreslavskiy 8174560153584957,58%2021,99
AMX M4 mle. 51919532103193684654,41%1679,21
121B 10459749233481254,48%2141,92
VK 72.01 (K) 1015109140236880055,55%2040,47
Prototipo Standard B910049109187179952,44%1660,61
M60 109633111238779955,14%2172,15
Object 260 1022018101227479855,21%1916,61
Object 430946747117180979653,31%1491,66
T95E6 10654860234679654,11%2051,18
Progetto M40 mod. 6510630581234179452,20%1655,59
Object 70593007890170679052,89%1499,50
WZ-111 model 5A104582887227478952,59%1694,30
Object 252U 816897239141177954,56%1503,27
Type 5 Heavy1053212130209377851,79%1471,52
Object 705A101836070209977751,60%1450,68
Somua SM 82349280135977551,97%1274,09
Object 430U104754676218377152,89%1568,08
AMX M4 mle. 54101074376203976850,39%1563,00
T26E5 Patriot 862605173115076652,33%1366,50
Object 430 Version II960380198156476453,03%1669,77
Object 268 Version 4104750878236275655,04%1502,62
Object 252U Defender 839716270136975553,49%1414,95
T 55A 99004187167575554,07%1736,43
Object 4301035142160191375151,42%1677,37
Škoda T 509107161243175174852,00%1632,85
VK 168.01 (P) 81485174750,00%656,52
WZ-111 867925373127274752,15%1593,56
Kranvagn1033185103200574550,77%1613,57
Strv 81 888127974548,44%1537,42
Emil II967113163162974451,86%1528,27
T-44-122 74697117174260,19%1708,40
T26E5 85778776107174151,69%1208,39
AMX 13 57 7189657784874053,60%1480,76
K-9110376928190773850,17%1403,33
WZ-111G FT98890150189273551,62%1562,03
Object 277102118329200473450,55%1307,93
Pz.Kpfw. VII103865472192773250,83%1348,17
AMX M4 1949 Liberte 851735189114373251,24%1241,99
WZ-111 model 1-49124186238160172851,33%1555,45
WZ-120-1G FT 857908141132972852,12%1295,93
AMX M4 mle. 49 82316689110972850,78%1207,70
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81979725102772750,88%1158,92
T-44-100 846880247119472752,32%1622,29
Progetto M35 mod. 46 810491991128571851,02%1403,64
1131062537157191271850,40%1619,26
TVP T 50/511076445261207771651,18%1683,50
KV-220-2 Beta Test 5679368971554,98%1977,81
IS-3A 829943186113471451,28%1306,91
Emil I8128381148129471251,71%1413,05
Lorraine 40 t 896496168129171151,69%1362,35
T23E3 71390685101371155,09%1913,98
Mäuschen940427116150471151,38%1268,57
STB-11049899229195170951,39%1723,48
Chrysler K GF 829520106110470751,36%1201,80
Super Conqueror109105356195570650,59%1369,31
P.44 Pantera82115073118470550,83%1410,53
M48A5 Patton1073475223195370550,68%1635,32
Type 59 8101713872105870451,54%1454,14
Tortoise9117485223162270350,49%1447,70
Type 61973509243155170150,61%1612,08
M46 Patton9115670247147570150,99%1493,68
T25 Pilot Number 1 8105925174110669850,71%1433,78
WZ-113G FT10394058210169748,77%1461,88
Maus10126552193178169750,53%1389,12
AMX 50 Foch980067217160869650,44%1528,90
Conqueror9163764243152469349,67%1435,59
Object 14010188920307184569350,90%1569,16
WZ-132-11015021111155869350,06%1755,10
Object 2631039253210214169151,16%1679,53
Strv 103B1042043170223469050,47%1532,73
AMX 30 1er prototype981232216153568851,00%1531,24
Centurion Mk. 7/19138532255147168750,13%1471,02
T959117829242169268651,72%1459,15
Object 26393580583168268652,00%1372,68
FCM 50 t 899402296112368550,45%1406,45
M46 Patton KR 85470415299468350,44%1245,56
T54E19247115238154568350,11%1474,11
IS-2 748620146104668253,73%1351,65
T-100 LT1041618125133868150,34%1543,13
T57 Heavy Tank10176766300204268149,65%1586,73
IS-6 B 86576141112768149,77%1205,52
T110E31079549248211067851,00%1551,08
FV215b 1086287168183667849,20%1493,11
E 50 Ausf. M10126254279187867850,49%1565,84
T95E2 81541247112067852,55%1482,40
M6A2E1 814725133109267849,79%1283,61
E 509193049284143167750,17%1404,06
AMX 30 B1037066117184167749,64%1552,08
Centurion Action X1095216216185767549,99%1565,01
Strv 103-0976192190176267250,00%1476,35
T-62A10142702301173467249,93%1511,11
112 866553219100567248,96%1132,14
T110E510235296298181567050,01%1496,53
Type 4 Heavy9106903194139067050,41%1309,40
AMX 50 Foch (155) 1056525288217367050,32%1646,19
1211059041214181667049,27%1537,24
VK 100.01 (P)8106460118110266951,68%1158,72
Primo Victoria 8381779090866949,42%1072,65
KV-5 876314460106666950,29%1243,57
IS-410161070208178166849,24%1462,82
AMX 50 B10117882273200666749,82%1642,36
ST-I9175945262143466750,18%1346,55
FV4202 8132225178100366750,13%1231,95
T-54 first prototype 813707322796366750,55%1196,00
T-549356837370129166650,22%1372,01
STG 8876484111566550,86%1246,39
FV4004 Conway943969162163766449,34%1452,75
Bat.-Châtillon 25 t10214781476179566350,58%1542,97
VK 45.02 (P) Ausf. B9177370252141066349,73%1352,49
AMX 13 1051040985132159666349,87%1649,54
Panzer 58 Mutz 85884915098266249,90%1248,17
STA-2 85601613698466149,39%1252,16
WZ-1209104063249129966049,49%1346,86
Object 7049198503294186366050,97%1538,92
AT 158159645171120766050,84%1333,77
SU-122-54958452184151465749,51%1490,88
AMX 50 1209192442224153265449,09%1465,27
FV217 Badger107888733183165249,36%1220,91
1108191853181111065250,35%1323,79
AMX Canon d'assaut 105 817838102114664849,57%1113,15
VK 168.01 Mauerbrecher 82410165100264849,76%1004,59
T-54 ltwt.915007927697764750,89%1440,24
Schwarzpanzer 58 8122739391064548,43%1143,80
WZ-132A939204140108664549,70%1547,00
Leopard 11098437257176564448,74%1460,61
AMX 50 Foch B104173034193364150,11%1360,69
E 10010301726333173364149,28%1356,77
59-Patton 8281468084663848,60%1051,03
Rheinmetall Skorpion G 8199814401127663850,32%1253,87
Bat.-Châtillon 25 t AP9269768233133063848,91%1370,36
O-Ho8173525146108963750,70%1181,79
FV201 (A45) 7178506782063751,37%1142,33
KV-220-2 54403914259163658,44%1365,81
T-34-3 89094725998763548,93%1233,45
Panzer 58 82574163540,00%725,46
M1039337146284136963548,88%1320,09
FV4005 Stage II1025523200202163548,58%1387,03
AMX 13 57 GF 74612118761963451,41%1247,63
P.43 ter7332406088363351,68%1340,46
STA-18128353195105463349,92%1428,62
T698262506202106563350,30%1377,92
M26 Pershing8194642191102663250,63%1365,20
STG Guard 823007103104863250,00%1119,01
IS-710433071319165763248,78%1353,93
Object 4168128506172107363050,80%1407,49
T95/Chieftain 10278159563054,84%1356,92
Charioteer875904174122962850,21%1340,65
Waffenträger auf E 10010112432322211662648,69%1498,76
Caernarvon8231356182102962548,87%1182,53
E 759452659349134162549,15%1254,30
XM551 Sheridan1027081106137162548,29%1415,52
Rheinmetall Skorpion 8632124662555,21%1462,49
T110E410161381283196362448,77%1437,23
ELC EVEN 90 84077211170762451,54%1153,58
Cromwell B 613776619470962455,29%1388,96
T92 8409107663062350,01%1036,23
AMX 50 1008325788247121862349,98%1368,20
Object 26810113495247205462148,87%1525,62
Jagdtiger9297145295162862049,30%1367,42
Rheinmetall Panzerwagen101927694121361947,08%1351,59
IS-M8826336597661850,25%1022,08
Löwe 8292843477100461848,88%1095,28
Leopard Prototyp A9164088254128261848,21%1227,89
FV215b (183) 1098633336187861848,29%1378,28
T309246377321155961849,35%1345,91
Waffenträger auf Pz. IV9238790287160561348,60%1359,87
T26E4 SuperPershing 831784538591561349,27%1119,26
Rhm.-Borsig Waffenträger8334059400141461149,70%1421,70
leKpz M 41 90 mm 8140104279161150,25%1248,25
AMX Chasseur de chars 818911327194661149,28%1210,84
IS-6 8226248332103761051,50%1122,72
T328491595208105160850,07%1220,51
M4A1 Revalorisé 8103760143102260850,10%1117,27
leKpz M 41 90 mm GF 89969122375760850,31%1270,45
WZ-111-1G FT819373117115760749,16%1194,93
IS-2726292216396660750,93%1308,40
SU-1018132572150112960549,55%1312,14
AT 7722339611596560552,95%1268,67
M4A3E8 Thunderbolt VII 6344906364760452,08%1198,90
Jagdpanzer E 10010196001345193160349,01%1401,41
ISU-130 82394121860353,71%1410,78
T288179502154120360149,92%1288,73
Type 62 75724929859060150,61%1305,59
AMX 65 t8486397194260148,34%1027,18
LTTB819323115868460150,97%1269,13
VK 45.03 7407718790060151,27%1118,10
T34 B 8844115998660048,73%1067,94
Object 257919064647130859949,41%999,80
AMX AC mle. 488126573191117159949,05%1350,52
Centurion Mk. I824009818194059749,98%1221,12
Spähpanzer Ru 251915491328982959749,63%1217,01
T-109605721312129259648,59%1191,43
O-Ni729019212994559652,17%1189,72
WZ-132816399325876459450,28%1293,39
T-34-2810345817988059448,52%1201,58
VK 45.02 (P) Ausf. A8244621193101159248,39%1168,68
T28 Concept 72634125398459053,46%1427,27
E 25 721073137090259050,84%1322,50
KV-122 7107885784458950,17%1087,81
TVP VTU Koncept814813213992858948,46%1225,55
AMX 13 90937408038478358850,28%1145,99
Strv S1 8117261188121258750,24%1109,41
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 820241925199458548,18%1083,27
Panther mit 8,8 cm L/71 89973321084158547,00%1006,87
Panther II827813618394158549,84%1224,71
KV-2 (R) 6218073675658252,81%1200,47
Indien-Panzer819082719394858148,13%1203,53
M56 Scorpion 75362211487458050,34%1165,28
T-34-85 Rudy 68804217972457953,77%1343,81
AT 15A 75267613680357951,18%1116,90
T34 8350092638104957949,78%1192,85
T49919531932380657549,55%1134,93
FV3805955546289137157449,97%1384,38
T-34-1717782215480957451,02%1286,16
ISU-122S 73867812191257450,95%1209,95
T-44839871525085057249,82%1141,52
SU-122-44 717323029296657252,77%1332,27
T29768809329096057151,24%1205,38
Conqueror Gun Carriage1038833390169557050,97%1441,93
IS-38885416437107156949,91%1188,54
Kanonenjagdpanzer 82301011683656845,46%898,52
A-44719266410679956850,72%1283,63
UDES 038145291164113656648,68%1140,29
Grille 1510148336238191956648,56%1329,83
Black Prince732853213678356649,86%1045,61
T-34-2G FT7347618393356551,11%1278,22
T20727668914480556451,21%1236,05
Type 5 Chi-Ri718418814081356448,95%1309,19
Pudel 6537718765556352,22%1164,44
Leo716345810879456350,04%1217,72
212A994797307149156249,63%1474,05
M53/M559120870443138356050,38%1376,33
Tiger 131 6415556869655951,25%1177,45
Panther/M10 78268718072455749,72%1128,21
M41 Walker Bulldog831801425264155750,19%1154,51
T28 Prototype8353698242111955649,05%1177,69
Object 2611062360485171355649,91%1580,05
KV-4832472119992955549,38%1057,97
WZ-131724385316457255349,11%1113,15
Bat.-Châtillon 155 581070587512154155149,30%1410,73
Jagdpanther II8220535280116454748,72%1180,03
Konštrukta T-34/100724634612379254749,58%1227,72
Tiger II865267230797854648,15%1092,30
SU-100M1722126810789754651,01%1280,10
ISU-1528334529321123054649,45%1274,44
M4A3E8 Fury 65455510557454551,50%1146,26
Ferdinand8284575302117654349,24%1192,92
M40/M438215829307121654350,57%1350,69
G.W. E 1001080495408161654148,70%1442,62
Bat.-Châtillon 155 55999106353125753948,84%1269,12
Sherman VC Firefly 681561566653951,16%1003,17
Tiger (P)746828820183353849,83%1076,55
Challenger71161179982553848,93%1086,87
T92 HMC1075253394157853548,78%1403,50
Heavy Tank No. VI 61572228870253550,87%1227,62
G.W. Tiger9147408313136053448,44%1349,60
LTG7498288364153450,24%1163,26
AMX M4 mle. 45737156413183953348,77%1131,99
T71 DA735892821157753250,00%1133,69
Loza's M4-A2 Sherman 667031553953149,48%979,12
Panther738172918773653050,01%1140,95
AC 4 Experimental 6227695865552951,12%1171,85
FV207897800221103352949,48%1219,97
Pz.Kpfw. V/IV Alpha 59326147052852,92%1029,78
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3204178927952763,35%1239,06
Krupp-Steyr Waffenträger 7457898882052649,02%1031,64
Comet741272014168052548,74%1065,96
Lorraine 155 mle. 518178223257110152549,36%1241,67
SU-14-28112750259117152249,94%1310,51
Churchill III 534558915441952051,25%921,15
Strv m/42-57 Alt A.2 611125610465251850,78%1150,35
Spähpanzer SP I C722176513263751748,92%1126,89
T-34-85M 629103714170151651,30%1172,13
T-43751870514867951349,99%1088,92
KV-3749613214382050649,58%1020,88
P.43 bis6724084661350550,57%1120,87
VK 30.02 (D)727136215164450448,74%971,78
Škoda T 40 611138413863850349,98%1216,61
AMX AC mle. 46717459512283350149,41%1185,62
SU-76I 3118215342550161,68%1635,91
T-34 shielded 532601145349352,61%0,00
Tiger I778953230778449348,87%957,56
Type 64 624741018848749251,09%1188,04
AMX 13 75759931814949949248,85%967,05
IS7103607825077648749,21%1000,31
Strv 7462516778661448549,80%1135,44
Aufklärungspanzer Panther710412111542948347,94%852,86
G.W. Tiger (P)820424725699348348,61%1122,45
Achilles6984268464148249,78%1166,48
Bat.-Châtillon 12 t82820618661948148,87%944,83
Ikv 90 Typ B720370510378148048,15%1060,35
O-I646246515067447851,62%1090,26
T25 AT717401615382647850,10%1104,11
Škoda T 25636433912358647649,49%1140,32
HWK 128852036160547648,80%870,28
A-4362470699952947350,10%1064,48
Type 58640298814556247249,48%1132,89
Type 4 Chi-To627243110358947248,74%1137,84
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5136556346946950,90%1275,23
M12731987520189546849,83%1149,95
Pz.Kpfw. V/IV 5391820438446850,09%849,18
T71 CMCD7360566250746648,68%927,28
Sturer Emil740935414180046547,11%1070,33
T25/2757049017374146348,76%1009,61
WZ-131G FT6615866266946250,37%1158,66
M4 Improved 5164154540546153,15%1116,52
T37647707714143646150,53%1157,02
Sherman Firefly610595011259545949,25%1102,26
SU-152747954918679845849,38%1100,42
Lorraine 155 mle. 50727081617484945848,80%1044,37
Crusader 5.5-in. SP716567613977245749,59%1117,24
G.W. Panther744836329193645549,59%1134,76
M4A3E2 Sherman Jumbo635465313653645450,41%1012,45
VK 30.02 (M)63270809755845248,31%1048,40
KV-4 KTTS 81368945133,33%481,11
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 68132817854545149,36%1042,05
Cromwell668825724352444950,77%1011,77
KV-13728687210050044948,56%713,23
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 41693536135044856,14%964,87
Jagdpanther757107723379344849,20%1023,79
ARL 44649882015561844348,77%1075,12
T-28E with F-30 41132993942544255,94%1239,79
SU-100Y 616203720164244151,84%1090,37
Turán III prototípus 5220055344344050,81%1124,76
AT 863455439453143951,67%933,16
Matilda IV 51716758740343953,04%1039,27
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5102952338043650,04%1051,58
TOG II* 63235018963343550,17%1013,81
S-51720635219383843449,62%965,44
M4A3E8 Sherman623371614749743450,47%943,71
Nashorn650586210667643047,80%1149,55
Dicker Max 628823217063942949,86%1109,37
T14 514401314738942950,47%837,71
Churchill VII652058310153142848,29%885,28
59-16633775110732542748,59%817,66
SU-14-178367922774542749,43%1002,42
105 leFH18B2 59950122956942754,43%1238,75
Ram II 55381410338542253,51%1054,73
KV-2660176316758942151,71%969,03
SU-100664687317363541851,07%1135,46
Excelsior 52157548239341450,61%812,94
AMX 13 F3 AM635969014669241349,53%989,73
O-I Experimental55445449652141151,19%957,95
Ikv 65 Alt II63287908160141149,03%1031,06
M36 Jackson627067814760641050,91%1050,64
M44637730717963941050,56%1053,11
T2163774249830941048,71%775,43
MT-25639014512827840850,34%736,83
BT-SV 392044727440855,89%1306,68
T-150675929116554240850,07%872,37
M6660618715754140748,81%870,97
Type 3 Chi-Nu Kai 52321289741840650,62%1124,89
Pz.Kpfw. T 25 528461818139240551,61%1015,10
T-34-85665081926450440450,22%939,24
KV-856109796833957040450,00%917,07
VK 30.01 (D)625979113045440348,42%801,24
AMX 12 t684860013035340049,00%890,08
M18 Hellcat686885729355939751,14%943,84
SU-85I 5441549247039650,88%1113,98
VK 28.01641689511229639348,77%746,85
AC 1 Sentinel 4854551528639352,36%1068,97
VK 36.01 (H)681204320349639249,21%810,98
FV304629596720658839151,26%1026,45
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 31585919428038957,16%1117,18
VK 30.01 (P)660690215447338948,16%809,01
ARL V3962565479855038647,73%986,88
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 25745113225238255,70%1181,81
Matilda Black Prince 51489097239238251,56%985,61
M24 Chaffee55922439927838150,63%911,32
SU-8618488617968238049,68%927,62
S35 CA53108478451737951,52%1177,48
Hummel661973418968337348,79%975,31
P.4351211013235436950,01%937,47
AT 255132707438936852,58%931,34
Sherman III51492977337236450,44%984,98
BDR G1 B55809499942436349,17%860,45
Strv m/4253286835237236149,28%988,56
M4 Sherman563099613837835951,33%954,98
Großtraktor - Krupp 3211143522535654,15%915,26
Valentine II 42583743323735651,46%811,83
KV-1S554339610938935250,45%730,43
VK 30.01 (H)559985711639635148,33%752,29
T1 Heavy Tank577296712438735049,41%765,21
Jagdpanzer IV679462714248735047,88%804,10
Škoda T 2454626656735634548,72%961,44
FCM 36 Pak 40 31558329331134257,01%1071,57
Type 3 Chi-Nu54275987234134249,14%923,25
Churchill I580181310137134148,82%720,62
KV-15149202123439734050,30%782,00
Type T-34569141510034534049,18%931,64
Archer51536774640633849,60%896,01
A-32 4242416319333452,44%615,97
Caernarvon Action X 8138883290,00%786,67
Churchill Gun Carrier6712537541232847,50%655,78
M4A2E4 Sherman 52631910229432750,86%749,26
AMX ELC bis594031414623532650,09%693,20
StuG IV 55066973539632548,18%962,91
60G FT5951493740132349,61%865,64
T-127 32631265522632254,41%910,77
M10 Wolverine548578512038832150,68%855,65
T67584191019436732151,53%755,83
Pz.Sfl. IVc56593418541932047,68%918,72
M41 HMC559572510346731549,22%683,93
Bishop53730437540531352,01%882,44
Renault G15776886929431247,93%719,68
Pz.Kpfw. T 15 31207445417831154,78%865,43
M755354868624831049,11%844,24
M22 Locust 31186066818330453,42%856,84
VK 16.02 Leopard57384159118630349,02%530,57
T2 Light Tank 22041467313430252,25%783,45
Type 5 Ke-Ho42150114624830251,45%899,91
Ikv 10354673815232630248,54%744,05
T-345103653813528830049,69%716,46
MTLS-1G14 33182081222929850,42%990,12
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5102359019429629649,22%687,39
P26/4041915432226529250,04%807,12
Marder 38T48578214830829150,77%768,70
SU-85585378711237529149,76%806,97
Grille578287514044229149,95%902,30
Crusader58278217925029048,37%633,82
SU-76G FT41283142932628951,27%779,52
Lago44534963222628449,64%723,40
AMX 13 105 AM mle. 5053526878539328147,88%772,11
Pz.Kpfw. III/IV560533214526027947,95%635,45
Type 1 Chi-He44548003922527749,65%737,32
Matilda48918608725227451,86%687,11
Pz.Kpfw. I Ausf. C39845989314127451,40%625,94
M5A1 Stuart48643275117227349,52%615,71
Tetrarch 28078541917727254,50%1103,69
StuG III Ausf. G5111604816033727149,16%680,02
T-5055998199012626750,35%303,25
SU-122A52085418032626548,52%647,36
T4046373876827326351,48%645,14
Alecto45959775024526249,79%632,45
ST vz. 3945840093020326049,08%645,20
Valentine44331083921225949,88%824,34
Grant42145372622725549,32%723,05
L6/40282883513625350,20%729,35
M5 Stuart410187455111525149,10%372,79
M8A149405215523325150,17%564,92
SARL 4241382733221725149,17%667,76
Pz.Kpfw. II Luchs410768707214025050,96%438,96
Sav m/4346110872921224949,07%541,51
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2781183118124949,39%389,14
Sexton I 3289964619624952,95%817,46
Covenanter411335125716924949,10%593,81
SU-85B48688296726124850,82%599,38
B147233214118324847,90%539,80
T-29 37513111722324750,48%897,81
M15/4232311541121024550,14%726,66
Somua S3531958591917424551,79%633,24
L-60 2730627109424348,67%517,55
Type 95 Heavy46118833119824247,68%604,14
T-8042750315116424249,05%558,50
StuG III Ausf. B42417544122124149,40%549,20
M14/412198556516423950,68%762,73
Pz.Kpfw. IV Ausf. D42873914919623948,67%543,84
Strv m/382579062712823749,27%627,32
AMX 105 AM mle. 4743676205125723749,80%809,31
M223489851313023750,44%649,24
Stuart I-IV32834181414623549,56%571,91
Durchbruchswagen 246198164317623547,39%445,80
Strv fm/2111046716512023350,22%785,16
VK 20.01 (D)41952714115223348,41%412,38
Strv m/40L35298941415323149,68%521,07
Type 98 Ke-Ni32832921816123050,25%662,13
Somua SAu 4044283753620822848,86%506,97
Type 97 Chi-Ha35901462016422750,15%569,67
T-45 24136351714122651,16%775,73
AMX 40410596343914322648,70%565,82
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.49864916611322548,42%313,07
Birch Gun44362554121522449,15%701,52
Renault R352173699811722452,08%595,98
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4135026210822822449,83%526,77
Pz.Kpfw. II Ausf. G35738082711922350,40%457,37
Pz.Sfl. IVb44728115524422350,16%685,34
M2 Light Tank212599373111822051,93%550,62
Pz.Kpfw. III Ausf. J47353927513521948,91%350,90
Valentine AT37224912519721950,18%601,71
M3 Lee412735595718421748,49%551,24
SU-544654266026121549,53%596,95
Cruiser Mk. IV311706922814621449,64%494,51
M3 Stuart311601542712221349,21%494,60
FCM 362319504610621349,49%551,03
T-7034464472314521349,09%541,04
T-28415861537717121349,10%453,17
Cruiser Mk. II35466312415421250,30%588,31
M3G FT31612371420421250,20%611,56
Ikv 7236911541616721249,52%471,86
A-2048378235810721148,08%309,80
Pz.Kpfw. II216093153410721050,72%504,20
T82 HMC4720463519520749,20%544,48
LT vz. 352782847712420649,56%653,07
BT-7 artillery 35758673714120650,15%662,10
43 M. Toldi III 37355821311220648,73%543,13
Type 2597 Chi-Ha39400002214520550,20%491,11
LT vz. 3837521741813020449,00%505,40
M3747119065323420448,91%711,61
LTP 39961042714320349,39%615,07
Type 89 I-Go/Chi-Ro2664601712720349,15%619,45
Renault Otsu1145955979520249,82%627,31
Hotchkiss H3529430951211019950,95%520,11
AMX 38311573921610119849,59%390,90
Pz.Kpfw. IV Ausf. A33602862113719849,19%462,62
Chi-Ni2697186910919748,48%540,06
D238465441812419349,55%442,39
Renault UE 5735671032115719250,06%449,90
T-602613874129819150,34%476,94
Type 95 Ha-Go2391496911419048,73%563,19
Kolohousenka11138318510419050,41%657,73
Marder II314909424516919050,77%419,56
Leichttraktor12444838279719050,71%562,80
Sturmpanzer II45686225321918948,65%615,78
Pz.Kpfw. I2982721107318747,14%349,41
Pz.Kpfw. III Ausf. E313100094011218749,15%387,15
Cruiser Mk. III213178083011418650,63%504,78
Fiat 30001383184310618649,49%620,70
M7 Priest37505644019918548,73%508,40
T2 Medium Tank214924651710518449,00%490,06
SU-76M310334332815718348,58%393,99
Light Mk. VIC 2715018178818249,52%490,26
Pz.Kpfw. 38 (t)312141593912018149,76%362,36
Type 91 Heavy36849551512118147,01%371,95
M2 Medium Tank314307823311517948,90%366,66
T-46317148033611717848,31%433,90
Lorraine 39L AM36165672418017849,92%552,91
BT-2210959893210717850,21%528,89
T1 Cunningham12252878298417750,36%549,05
Vickers Medium Mk. III39574452312117648,24%386,17
T56 GMC313441932713517548,87%338,42
Pvlvv fm/42269325968017448,08%307,92
Type 97 Te-Ke 25109211210717349,43%571,63
T3 HMC215127274512717251,24%495,43
BT-73963584389817247,59%359,99
Cruiser Mk. I26773481211917148,59%502,61
Vickers Mk. E Type B210754631210416949,21%458,31
Pz.Kpfw. 35 (t)21407155259816649,40%429,82
SU-2636933774216616550,97%387,12
T-26G FT2168815611816551,05%457,41
T-26217136891610716549,18%481,44
M3 Light 31979073610416447,59%425,71
T1E6 2682047198416449,52%432,39
Wespe37792443315516348,76%477,08
D1294153187816247,28%347,94
Sexton II36159692212216249,08%442,88
T7 Combat Car 2946426177216149,93%381,70
T18 HMC31162901310215949,19%380,21
MS-112227368148015850,62%467,12
Panzerjäger I216095161811815650,09%401,43
Vickers Medium Mk. I12073119138415449,39%462,66
Universal Carrier 2-pdr29024571210815148,11%393,00
Renault NC-311141200177214549,20%408,88
Renault FT AC26981441010814448,08%360,38
Renault FT 75 BS27271701111714250,66%632,50
Renault FT1181086976214148,56%365,61
AT-1211313871310713848,89%354,88
Vickers Medium Mk. II21107390128313647,43%328,92
Sturmpanzer I Bison38017842112013548,70%324,68
SU-1828973671411213249,29%627,57
Loyd Gun Carriage2752860108113149,50%475,94
T1 HMC21155632189212349,23%450,87
G.Pz. Mk. VI (e)29398439459947,35%249,58
VK 100.01 (P) Ausf. B 815000,00%0,00
Object 777 Version II 1012000,00%0,00

Последње ажурирање: 20.07.2018 05.13