| Име тенка | M | Тип | Нација | Ниво | Просечна штета | Просечно искуство | Битке | Победе | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leopard 1 | 10 | 1487,14 | 525 | 2752 | 44,99% | 998,38 | |||||
| IS-3 | 8 | 981,02 | 444 | 1510 | 49,67% | 1071,78 | |||||
| T-10 | 9 | 1191,47 | 464 | 1377 | 49,82% | 1064,43 | |||||
| Panhard AML Lynx 6x6 | 8 | 524,65 | 461 | 1357 | 48,49% | 831,52 | |||||
| KV-85 | 6 | 592,05 | 353 | 1316 | 51,52% | 955,04 | |||||
| Leopard 120 Verbessert | 11 | 1846,97 | 645 | 1283 | 47,47% | 1279,83 | |||||
| E 100 | 10 | 1655,90 | 598 | 1256 | 45,62% | 1137,63 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 1502,93 | 577 | 1095 | 48,68% | 1279,12 | |||||
| ISU-152 | 8 | 1016,87 | 410 | 1084 | 45,30% | 892,37 | |||||
| XM69 Hacker | 11 | 1996,61 | 721 | 1073 | 49,49% | 1341,80 | |||||
| E 75 | 9 | 1162,11 | 463 | 1061 | 46,65% | 925,34 | |||||
| Churchill III | 5 | 424,53 | 471 | 1040 | 46,15% | 753,59 | |||||
| G.W. Panther | 7 | 637,50 | 360 | 1012 | 49,01% | 707,23 | |||||
| T-54 | 9 | 925,81 | 448 | 892 | 45,85% | 802,22 | |||||
| Leopard Prototyp A | 9 | 1322,85 | 523 | 832 | 48,20% | 1185,81 | |||||
| T-28 | 4 | 231,94 | 214 | 799 | 49,81% | 609,19 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 584,60 | 485 | 783 | 47,89% | 1051,41 | |||||
| VK 16.02 Leopard | 5 | 320,39 | 309 | 751 | 50,33% | 1115,34 | |||||
| Škoda T 50 | 9 | 1315,10 | 547 | 744 | 49,73% | 1106,71 | |||||
| HWK 12 | 8 | 548,61 | 473 | 710 | 44,23% | 811,70 | |||||
| Jagdtiger | 9 | 1220,25 | 459 | 657 | 49,01% | 874,94 | |||||
| T-34-85 | 6 | 502,09 | 345 | 634 | 49,37% | 906,23 | |||||
| Jagdpanzer E 100 | 10 | 1387,99 | 474 | 576 | 42,36% | 777,56 | |||||
| IS-7 | 10 | 1390,83 | 567 | 548 | 45,07% | 937,68 | |||||
| KV-1 | 5 | 369,15 | 280 | 541 | 48,98% | 632,73 | |||||
| SU-152 | 7 | 650,56 | 341 | 532 | 50,75% | 802,22 | |||||
| Taschenratte | 11 | 2347,59 | 830 | 478 | 52,72% | 1477,62 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 449,35 | 386 | 408 | 47,55% | 815,91 | |||||
| Jagdpanther | 7 | 752,64 | 379 | 395 | 54,94% | 1011,06 | |||||
| Tiger II | 8 | 1007,97 | 449 | 376 | 47,61% | 1061,97 | |||||
| 60TP Lewandowskiego | 10 | 1662,70 | 627 | 374 | 47,59% | 1142,01 | |||||
| IS | 7 | 543,23 | 329 | 372 | 48,12% | 564,26 | |||||
| AMX 13 90 | 9 | 604,27 | 417 | 372 | 43,55% | 691,30 | |||||
| KV-2 | 6 | 485,32 | 306 | 365 | 51,23% | 727,49 | |||||
| T28 Concept | 7 | 730,98 | 432 | 363 | 49,31% | 919,19 | |||||
| KR-1 | 11 | 1931,99 | 804 | 363 | 48,48% | 1192,52 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 494,14 | 313 | 355 | 49,58% | 714,33 | |||||
| T-50 | 5 | 84,25 | 216 | 325 | 44,62% | 55,07 | |||||
| UDES 03 | 8 | 875,84 | 404 | 311 | 48,87% | 782,71 | |||||
| T110E4 | 10 | 1546,83 | 549 | 303 | 49,50% | 963,61 | |||||
| G.W. Tiger (P) | 8 | 726,19 | 388 | 302 | 44,70% | 727,00 | |||||
| Maus | 10 | 1500,07 | 713 | 277 | 46,93% | 971,92 | |||||
| T-44 | 8 | 678,65 | 393 | 268 | 42,54% | 732,41 | |||||
| Spähpanzer SP I C | 7 | 493,24 | 382 | 262 | 49,62% | 858,28 | |||||
| TVP T 50/51 | 10 | 1400,31 | 603 | 260 | 48,08% | 1006,91 | |||||
| FV229 Contender | 9 | 1410,37 | 710 | 251 | 51,79% | 1150,75 | |||||
| Ferdinand | 8 | 855,47 | 385 | 235 | 47,66% | 721,41 | |||||
| Jagdpanzer IV | 6 | 449,77 | 262 | 232 | 53,45% | 749,01 | |||||
| Kunze Panzer | 9 | 1295,36 | 564 | 232 | 50,00% | 1156,25 | |||||
| Hotchkiss EBR | 7 | 355,33 | 381 | 230 | 48,70% | 610,23 | |||||
| Kampfpanzer 67 | 10 | 1502,13 | 635 | 230 | 46,96% | 973,79 | |||||
| 50TP Tyszkiewicza | 9 | 1010,30 | 539 | 221 | 42,99% | 701,95 | |||||
| FV227 Conceiver | 8 | 1046,84 | 612 | 215 | 47,44% | 1062,77 | |||||
| Cobra | 9 | 1163,47 | 612 | 210 | 51,43% | 909,29 | |||||
| FV230 Canopener | 10 | 1812,06 | 682 | 209 | 44,02% | 1116,40 | |||||
| Tiger I | 7 | 833,93 | 406 | 196 | 47,45% | 998,24 | |||||
| M12 | 7 | 531,66 | 417 | 195 | 47,18% | 522,54 | |||||
| Grille | 5 | 311,02 | 183 | 193 | 41,97% | 473,54 | |||||
| M48A5 Patton | 10 | 1511,63 | 711 | 190 | 47,37% | 1076,17 | |||||
| T-46 | 3 | 90,13 | 127 | 189 | 40,74% | 121,96 | |||||
| CS-63 | 10 | 1247,53 | 601 | 173 | 38,73% | 761,72 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 274,71 | 190 | 158 | 52,53% | 499,72 | |||||
| T-43 | 7 | 601,79 | 386 | 154 | 53,25% | 884,79 | |||||
| Indien-Panzer | 8 | 745,43 | 402 | 152 | 40,79% | 716,22 | |||||
| VK 28.01 | 6 | 298,23 | 265 | 148 | 41,22% | 636,24 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 278,61 | 307 | 142 | 47,18% | 564,45 | |||||
| Hummel | 6 | 614,87 | 276 | 139 | 43,17% | 805,01 | |||||
| 53TP Markowskiego | 8 | 992,77 | 531 | 133 | 42,86% | 908,98 | |||||
| SU-100 | 6 | 502,60 | 287 | 131 | 40,46% | 672,13 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 829,02 | 486 | 118 | 42,37% | 894,01 | |||||
| Sturmpanzer II | 4 | 90,53 | 117 | 112 | 44,64% | 74,29 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 417,80 | 300 | 110 | 44,55% | 506,01 | |||||
| VK 100.01 (P) | 8 | 908,97 | 666 | 104 | 53,85% | 921,11 | |||||
| StuG IV | 5 | 309,30 | 232 | 99 | 43,43% | 585,82 | |||||
| T-26 | 2 | 84,13 | 130 | 97 | 53,61% | 289,55 | |||||
| Emil I | 8 | 834,05 | 504 | 96 | 52,08% | 779,26 | |||||
| Strv 103-0 | 9 | 1140,25 | 482 | 93 | 34,41% | 676,00 | |||||
| T25/2 | 7 | 523,41 | 417 | 92 | 44,57% | 501,96 | |||||
| T7 Combat Car | 2 | 77,98 | 132 | 90 | 46,67% | 204,41 | |||||
| M10 Wolverine | 5 | 328,04 | 237 | 89 | 47,19% | 551,25 | |||||
| SU-85 | 5 | 308,24 | 219 | 86 | 39,53% | 445,21 | |||||
| Super Conqueror | 10 | 1429,96 | 601 | 82 | 52,44% | 961,92 | |||||
| FV215b | 10 | 1145,58 | 545 | 81 | 50,62% | 767,04 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 39,99 | 84 | 80 | 40,00% | 0,00 | |||||
| FV215b (183) | 10 | 1090,03 | 488 | 78 | 43,59% | 547,96 | |||||
| STG Guard | 8 | 795,38 | 443 | 77 | 46,75% | 810,08 | |||||
| T-34 | 5 | 245,62 | 233 | 76 | 48,68% | 509,72 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 112,49 | 251 | 75 | 41,33% | 122,61 | |||||
| T1E6 | 2 | 78,45 | 135 | 69 | 49,28% | 197,81 | |||||
| AE Phase I | 9 | 1180,44 | 482 | 68 | 36,76% | 823,42 | |||||
| M37 | 4 | 142,63 | 147 | 64 | 42,19% | 244,18 | |||||
| Sturmpanzer I Bison | 3 | 107,31 | 112 | 62 | 43,55% | 158,94 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 74,44 | 180 | 62 | 46,77% | 67,91 | |||||
| KV-1SA | 5 | 564,50 | 474 | 62 | 46,77% | 1181,04 | |||||
| MT-25 | 6 | 133,29 | 314 | 59 | 52,54% | 239,97 | |||||
| 45TP Habicha | 7 | 598,98 | 459 | 54 | 55,56% | 670,17 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 187,04 | 163 | 52 | 46,15% | 316,36 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 140,32 | 175 | 50 | 34,00% | 38,05 | |||||
| T40 | 4 | 237,74 | 189 | 50 | 44,00% | 408,72 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 520,34 | 379 | 47 | 44,68% | 761,41 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 116,10 | 147 | 39 | 35,90% | 112,87 | |||||
| Marder II | 3 | 158,23 | 180 | 39 | 56,41% | 399,66 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 203,53 | 218 | 38 | 57,89% | 477,65 | |||||
| Light Mk. VIC | 2 | 131,87 | 173 | 38 | 52,63% | 641,77 | |||||
| Fantôme | 9 | 1217,87 | 701 | 38 | 57,89% | 1146,20 | |||||
| Ikv 103 | 5 | 99,76 | 142 | 37 | 32,43% | 1,50 | |||||
| SU-85B | 4 | 290,43 | 239 | 37 | 45,95% | 639,22 | |||||
| SU-130PM | 8 | 1213,20 | 475 | 35 | 45,71% | 1035,67 | |||||
| AMX 40 | 4 | 123,68 | 222 | 31 | 77,42% | 464,89 | |||||
| G.W. Tiger | 9 | 614,77 | 325 | 31 | 29,03% | 282,15 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 661,90 | 376 | 31 | 48,39% | 798,57 | |||||
| T56 GMC | 3 | 126,76 | 157 | 29 | 55,17% | 304,73 | |||||
| TT-130M | 9 | 1339,76 | 597 | 29 | 51,72% | 1147,78 | |||||
| Tiger 131 | 6 | 874,96 | 465 | 28 | 57,14% | 1407,65 | |||||
| LTP | 3 | 118,00 | 121 | 24 | 37,50% | 284,52 | |||||
| M7 Priest | 3 | 90,52 | 113 | 23 | 47,83% | 130,75 | |||||
| Matilda | 4 | 142,95 | 162 | 22 | 40,91% | 127,41 | |||||
| Vickers Medium Mk. III | 3 | 99,68 | 109 | 22 | 40,91% | 118,96 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 139,95 | 205 | 22 | 50,00% | 555,86 | |||||
| Pz.Kpfw. Neu | 11 | 1614,95 | 603 | 22 | 40,91% | 780,73 | |||||
| Durchbruchswagen 2 | 4 | 122,95 | 163 | 21 | 47,62% | 146,32 | |||||
| BT-7 artillery | 3 | 76,90 | 142 | 21 | 47,62% | 97,79 | |||||
| Ikv 72 | 3 | 217,94 | 176 | 18 | 50,00% | 521,63 | |||||
| T1 HMC | 2 | 91,65 | 106 | 17 | 47,06% | 355,80 | |||||
| SU-76M | 4 | 122,24 | 153 | 17 | 64,71% | 297,62 | |||||
| T-50-2 | 6 | 335,41 | 306 | 17 | 41,18% | 655,89 | |||||
| Panzerjäger I | 2 | 55,81 | 82 | 16 | 43,75% | 23,88 | |||||
| P.43 | 5 | 461,13 | 322 | 15 | 46,67% | 1033,47 | |||||
| MS-1 | 1 | 17,47 | 55 | 15 | 46,67% | 48,69 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 51,23 | 126 | 13 | 61,54% | 217,35 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. A | 3 | 194,62 | 245 | 13 | 61,54% | 630,45 | |||||
| Black Rock | 11 | 980,15 | 583 | 13 | 46,15% | 452,72 | |||||
| Vz. 60S Dravec | 10 | 1874,18 | 694 | 11 | 54,55% | 1131,23 | |||||
| Object 283 | 9 | 932,30 | 504 | 10 | 60,00% | 855,81 | |||||
| T-29 | 3 | 165,00 | 201 | 10 | 40,00% | 349,31 | |||||
| SU-18 | 2 | 26,78 | 77 | 9 | 66,67% | 252,08 | |||||
| Loyd Gun Carriage | 2 | 23,56 | 69 | 9 | 44,44% | 43,03 | |||||
| SU-26 | 3 | 52,38 | 96 | 8 | 37,50% | 1,51 | |||||
| M8A1 | 4 | 130,25 | 110 | 8 | 0,00% | 58,40 | |||||
| TKS z n.k.m. 20 mm | 2 | 101,43 | 154 | 7 | 42,86% | 307,32 | |||||
| P26/40 | 4 | 930,17 | 394 | 6 | 33,33% | 3167,83 | |||||
| T3 HMC | 2 | 157,67 | 264 | 6 | 83,33% | 773,55 | |||||
| Marder 38T | 4 | 161,67 | 132 | 6 | 16,67% | 139,30 | |||||
| Gabler’s Destroyer | 5 | 327,67 | 336 | 6 | 33,33% | 747,92 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 639,83 | 403 | 6 | 33,33% | 275,41 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 113,67 | 189 | 6 | 33,33% | 1,59 | |||||
| Char de transition | 6 | 868,33 | 536 | 6 | 50,00% | 1343,26 | |||||
| Pvlvv fm/42 | 2 | 104,80 | 215 | 5 | 60,00% | 416,68 | |||||
| Type 97 Te-Ke | 2 | 224,40 | 295 | 5 | 80,00% | 1173,66 | |||||
| AT-1 | 2 | 103,00 | 74 | 5 | 0,00% | 172,40 | |||||
| AMX 38 | 3 | 64,20 | 123 | 5 | 40,00% | 1,65 | |||||
| Mäuschen | 9 | 1445,40 | 815 | 5 | 60,00% | 1316,26 | |||||
| Black Prince II | 7 | 797,60 | 679 | 5 | 60,00% | 888,42 | |||||
| T-45 | 2 | 132,80 | 230 | 5 | 80,00% | 662,44 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 42,50 | 77 | 4 | 50,00% | 78,28 | |||||
| Renault FT | 1 | 30,25 | 97 | 4 | 75,00% | 261,00 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 105,00 | 123 | 4 | 25,00% | 367,97 | |||||
| 14TP | 4 | 134,75 | 168 | 4 | 100,00% | 458,21 | |||||
| L-60 | 2 | 147,50 | 209 | 4 | 25,00% | 630,13 | |||||
| Valiant | 5 | 240,75 | 294 | 4 | 50,00% | 338,02 | |||||
| Lorraine 40 t | 8 | 1124,75 | 611 | 4 | 75,00% | 1328,59 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 95,33 | 133 | 3 | 66,67% | 434,17 | |||||
| Vickers Medium Mk. II | 2 | 28,67 | 92 | 3 | 33,33% | 0,00 | |||||
| 25TP KSUST II | 5 | 35,00 | 113 | 3 | 33,33% | 0,00 | |||||
| Pz.Kpfw. I | 2 | 37,33 | 133 | 3 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Windhund | 8 | 885,33 | 484 | 3 | 66,67% | 809,01 | |||||
| ARMT | 5 | 675,00 | 440 | 3 | 66,67% | 1474,59 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 459,00 | 667 | 3 | 100,00% | 411,13 | |||||
| AMX ELC 901 | 6 | 163,67 | 104 | 3 | 0,00% | 124,67 | |||||
| Churchill Crocodile | 6 | 197,67 | 205 | 3 | 0,00% | 3,10 | |||||
| 43 M. Toldi III | 3 | 30,67 | 113 | 3 | 33,33% | 4,60 | |||||
| Chi-Go | 7 | 498,67 | 339 | 3 | 33,33% | 325,42 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 74,00 | 191 | 2 | 50,00% | 235,40 | |||||
| 7TP | 2 | 99,50 | 109 | 2 | 50,00% | 176,72 | |||||
| T3E2 Medium Tank | 3 | 419,50 | 226 | 2 | 0,00% | 1693,12 | |||||
| AM 39 Gendron-Somua | 2 | 427,50 | 538 | 2 | 50,00% | 2370,07 | |||||
| Pz.Sfl. IC | 4 | 456,50 | 293 | 2 | 50,00% | 1317,51 | |||||
| MTLS-1G14 | 3 | 185,50 | 116 | 2 | 0,00% | 490,62 | |||||
| FCM 2C | 3 | 334,50 | 427 | 2 | 100,00% | 955,63 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. D | 2 | 35,50 | 211 | 2 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Fiat 3000 | 1 | 0,00 | 33 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 90,00 | 141 | 1 | 100,00% | 406,32 | |||||
| 4TP | 1 | 343,00 | 503 | 1 | 0,00% | 2359,65 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 201,00 | 243 | 1 | 0,00% | 700,10 | |||||
| CS-53 | 8 | 1165,00 | 288 | 1 | 0,00% | 1084,61 | |||||
| CS-59 | 9 | 344,00 | 368 | 1 | 0,00% | 12,27 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 | 5 | 133,00 | 326 | 1 | 0,00% | 16,75 | |||||
| T-34 with L-11 | 4 | 320,00 | 780 | 1 | 100,00% | 992,32 | |||||
| M4-85 | 5 | 461,00 | 179 | 1 | 0,00% | 702,09 | |||||
| AMR 35 | 2 | 277,00 | 150 | 1 | 0,00% | 987,61 | |||||
| T-116 | 3 | 325,00 | 464 | 1 | 100,00% | 1749,76 | |||||
| MKA | 2 | 275,00 | 200 | 1 | 0,00% | 997,24 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 118,00 | 159 | 1 | 0,00% | 18,78 | |||||
| M16/43 Sahariano | 3 | 568,00 | 417 | 1 | 0,00% | 1614,80 | |||||
| EMIL 1951 | 8 | 0,00 | 382 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| SU-100Y | 6 | 352,00 | 139 | 1 | 0,00% | 284,66 | |||||
| AMX 13 (FL 11) | 5 | 338,00 | 356 | 1 | 100,00% | 1000,99 | |||||
| Straussler V–4/40 | 3 | 342,00 | 192 | 1 | 0,00% | 1142,89 |
weter2405
Целокупна статистика
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 40791 | 28 | 96 | 499 | ||||
| Просечан ниво | 7,97 | 9,86 | 9,53 | 9,69 | ||||
| Победе | 19428 | 47,63% | 18 | 64,29% | 52 | 54,17% | 247 | 49,50% |
| Порази | 20774 | 50,93% | 10 | 35,71% | 42 | 43,75% | 244 | 48,90% |
| Нерешено | 589 | 1,44% | 0 | 0,00% | 2 | 2,08% | 8 | 1,60% |
| Преживљене борбе | 12030 | 29,49% | 15 | 53,57% | 41 | 42,71% | 176 | 35,27% |
| Уништени тенкови | 27721 | 0,68 | 29 | 1,04 | 91 | 0,95 | 421 | 0,84 |
| Однос уништења | 0,96 | 2,23 | 1,65 | 1,30 | ||||
| Откривена возила | 33224 | 0,81 | 16 | 0,57 | 68 | 0,71 | 440 | 0,88 |
| Нанета штета | 974,43 | 1.444,07 | 1.518,77 | 1.535,95 | ||||
| Поени заузимањем базе | 87677 | 2,15 | 255 | 9,11 | 290 | 3,02 | 1234 | 2,47 |
| Поени одбраном базе | 15857 | 0,39 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 197 | 0,39 |
| Искуство | 456,84 | 570,89 | 528,46 | 562,31 | ||||
| WN7 | 841,95 | 1132,76 | 1056,03 | 986,69 | ||||
| WN8 | 971,34 | 1285,19 | 1403,53 | 1358,90 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 40791 | |
| Просечан ниво | 7,97 | |
| Победе | 19428 | 47,63% |
| Порази | 20774 | 50,93% |
| Нерешено | 589 | 1,44% |
| Преживљене борбе | 12030 | 29,49% |
| Уништени тенкови | 27721 | 0,68 |
| Однос уништења | 0,96 | |
| Откривена возила | 33224 | 0,81 |
| Нанета штета | 974,43 | |
| Поени заузимањем базе | 87677 | 2,15 |
| Поени одбраном базе | 15857 | 0,39 |
| Искуство | 456,84 | |
| WN7 | 841,95 | |
| WN8 | 971,34 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 28 | |
| Просечан ниво | 9,86 | |
| Победе | 18 | 64,29% |
| Порази | 10 | 35,71% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 15 | 53,57% |
| Уништени тенкови | 29 | 1,04 |
| Однос уништења | 2,23 | |
| Откривена возила | 16 | 0,57 |
| Нанета штета | 1.444,07 | |
| Поени заузимањем базе | 255 | 9,11 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 570,89 | |
| WN7 | 1132,76 | |
| WN8 | 1285,19 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 96 | |
| Просечан ниво | 9,53 | |
| Победе | 52 | 54,17% |
| Порази | 42 | 43,75% |
| Нерешено | 2 | 2,08% |
| Преживљене борбе | 41 | 42,71% |
| Уништени тенкови | 91 | 0,95 |
| Однос уништења | 1,65 | |
| Откривена возила | 68 | 0,71 |
| Нанета штета | 1.518,77 | |
| Поени заузимањем базе | 290 | 3,02 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 528,46 | |
| WN7 | 1056,03 | |
| WN8 | 1403,53 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 499 | |
| Просечан ниво | 9,69 | |
| Победе | 247 | 49,50% |
| Порази | 244 | 48,90% |
| Нерешено | 8 | 1,60% |
| Преживљене борбе | 176 | 35,27% |
| Уништени тенкови | 421 | 0,84 |
| Однос уништења | 1,30 | |
| Откривена возила | 440 | 0,88 |
| Нанета штета | 1.535,95 | |
| Поени заузимањем базе | 1234 | 2,47 |
| Поени одбраном базе | 197 | 0,39 |
| Искуство | 562,31 | |
| WN7 | 986,69 | |
| WN8 | 1358,90 | |
Израђен у:
Последњи пут био у борби:
Последње ажурирање:
Глобална карта Absolute X
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Глобална карта Champion VIII
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Глобална карта Middle VI
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика борби тенковских чета
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 35 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 8 | 22,86% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 27 | 77,14% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 8 | 22,86% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 15 | 0,43 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,56 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 29 | 0,83 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 362,80 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 191,69 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 35 | |
| Победе | 8 | 22,86% |
| Порази | 27 | 77,14% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 8 | 22,86% |
| Уништени тенкови | 15 | 0,43 |
| Однос уништења | 0,56 | |
| Откривена возила | 29 | 0,83 |
| Нанета штета | 362,80 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 191,69 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Тимска статистика
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 370 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 155 | 41,89% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 206 | 55,68% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 9 | 2,43% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 145 | 39,19% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 199 | 0,54 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,88 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 297 | 0,80 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 837,59 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 1008 | 2,72 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 676 | 1,83 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 358,96 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 370 | |
| Победе | 155 | 41,89% |
| Порази | 206 | 55,68% |
| Нерешено | 9 | 2,43% |
| Преживљене борбе | 145 | 39,19% |
| Уништени тенкови | 199 | 0,54 |
| Однос уништења | 0,88 | |
| Откривена возила | 297 | 0,80 |
| Нанета штета | 837,59 | |
| Поени заузимањем базе | 1008 | 2,72 |
| Поени одбраном базе | 676 | 1,83 |
| Искуство | 358,96 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика чарки
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 6 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 2 | 33,33% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 4 | 66,67% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 1 | 16,67% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 3 | 0,50 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,60 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 1 | 0,17 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 775,67 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 278,83 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 6 | |
| Победе | 2 | 33,33% |
| Порази | 4 | 66,67% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 1 | 16,67% |
| Уништени тенкови | 3 | 0,50 |
| Однос уништења | 0,60 | |
| Откривена возила | 1 | 0,17 |
| Нанета штета | 775,67 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 278,83 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика одбране утврђења
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen