| Име тенка | M | Тип | Нација | Ниво | Просечна штета | Просечно искуство | Битке | Победе | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Object 705 | 9 | 1356,38 | 523 | 244 | 46,72% | 1095,95 | |||||
| Hotchkiss EBR | 7 | 375,14 | 345 | 130 | 44,62% | 579,56 | |||||
| KV-3 | 7 | 626,62 | 425 | 121 | 56,20% | 724,76 | |||||
| BT-7 artillery | 3 | 347,26 | 333 | 119 | 52,10% | 1339,24 | |||||
| IS-M | 8 | 891,62 | 524 | 114 | 50,00% | 935,87 | |||||
| KV-1 | 5 | 379,10 | 302 | 99 | 56,57% | 703,97 | |||||
| KV-2 | 6 | 582,51 | 327 | 94 | 48,94% | 872,82 | |||||
| IS | 7 | 674,39 | 411 | 92 | 47,83% | 774,36 | |||||
| Tiger I | 7 | 1189,07 | 610 | 86 | 48,84% | 1566,02 | |||||
| T-34-85 | 6 | 823,60 | 566 | 86 | 51,16% | 1587,66 | |||||
| Tiger II | 8 | 1070,22 | 563 | 86 | 41,86% | 1013,60 | |||||
| IS-2-II | 8 | 553,37 | 352 | 86 | 34,88% | 308,74 | |||||
| Panhard AMD 178B | 6 | 244,95 | 319 | 81 | 53,09% | 539,57 | |||||
| Object 705A | 10 | 2112,06 | 649 | 77 | 54,55% | 1728,10 | |||||
| Leo | 7 | 1021,51 | 675 | 75 | 56,00% | 1652,53 | |||||
| M10 RBFM | 5 | 509,29 | 359 | 69 | 49,28% | 882,97 | |||||
| T-34 | 5 | 377,78 | 330 | 68 | 52,94% | 966,29 | |||||
| M4A1 Sherman | 5 | 290,88 | 279 | 67 | 50,75% | 593,71 | |||||
| Konštrukta T-34/100 | 7 | 1206,43 | 725 | 67 | 34,33% | 1809,01 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 228,69 | 192 | 67 | 46,27% | 425,03 | |||||
| SU-8 | 6 | 362,49 | 298 | 67 | 43,28% | 287,15 | |||||
| Centurion Mk. I | 8 | 1379,97 | 857 | 66 | 46,97% | 1947,99 | |||||
| IS-2 shielded | 7 | 768,97 | 455 | 59 | 52,54% | 918,32 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 499,03 | 364 | 58 | 55,17% | 732,62 | |||||
| M24 Chaffee | 5 | 303,05 | 244 | 56 | 33,93% | 872,95 | |||||
| T-150 | 6 | 363,70 | 340 | 56 | 53,57% | 484,17 | |||||
| Strv 74 | 6 | 625,47 | 355 | 55 | 38,18% | 951,30 | |||||
| SU-152 | 7 | 699,48 | 345 | 54 | 46,30% | 802,58 | |||||
| Hummel | 6 | 686,26 | 523 | 53 | 49,06% | 864,74 | |||||
| Nashorn | 6 | 874,30 | 512 | 50 | 54,00% | 1401,30 | |||||
| S-51 | 7 | 418,65 | 308 | 49 | 51,02% | 371,53 | |||||
| Type 3 Chi-Nu | 5 | 580,35 | 405 | 48 | 50,00% | 1554,99 | |||||
| TNH 105/1000 | 8 | 1149,25 | 777 | 48 | 56,25% | 1444,54 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 544,64 | 380 | 47 | 57,45% | 1050,79 | |||||
| T29 | 7 | 1438,07 | 829 | 46 | 43,48% | 1744,75 | |||||
| T-29 | 3 | 420,17 | 375 | 46 | 50,00% | 1471,73 | |||||
| M3 Lee | 4 | 159,87 | 172 | 45 | 44,44% | 377,88 | |||||
| BDR G1 B | 5 | 670,86 | 423 | 44 | 50,00% | 1265,01 | |||||
| Vz. 44-1 | 7 | 1012,21 | 618 | 42 | 45,24% | 1170,05 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 495,40 | 320 | 40 | 45,00% | 1068,66 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 742,03 | 623 | 40 | 47,50% | 1367,49 | |||||
| Panther | 7 | 1214,26 | 888 | 39 | 61,54% | 2167,85 | |||||
| SU-5 | 4 | 126,45 | 135 | 38 | 44,74% | 102,97 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 131,66 | 205 | 38 | 39,47% | 218,21 | |||||
| T-43 | 7 | 1633,47 | 977 | 38 | 52,63% | 3162,26 | |||||
| Ikv 103 | 5 | 477,68 | 353 | 37 | 45,95% | 1005,51 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 161,08 | 213 | 37 | 59,46% | 377,51 | |||||
| T-28 | 4 | 118,22 | 203 | 36 | 50,00% | 191,42 | |||||
| Emil I | 8 | 1009,94 | 585 | 36 | 63,89% | 1184,42 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 215,20 | 275 | 35 | 62,86% | 925,94 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 339,06 | 219 | 35 | 45,71% | 812,81 | |||||
| VK 16.02 Leopard | 5 | 144,43 | 208 | 35 | 48,57% | 276,87 | |||||
| M4-85 | 5 | 528,94 | 407 | 35 | 42,86% | 1089,28 | |||||
| ARL 44 | 6 | 1079,38 | 676 | 34 | 44,12% | 1997,55 | |||||
| Comet | 7 | 1020,21 | 716 | 34 | 44,12% | 1545,14 | |||||
| MT-25 | 6 | 556,36 | 680 | 33 | 69,70% | 1925,90 | |||||
| DS PZInż | 5 | 520,47 | 405 | 32 | 34,38% | 952,84 | |||||
| Type 58 | 6 | 1068,81 | 749 | 32 | 50,00% | 2210,50 | |||||
| M4A3E8 Sherman | 6 | 963,26 | 708 | 31 | 58,06% | 2142,61 | |||||
| Marder II | 3 | 110,61 | 135 | 31 | 45,16% | 116,83 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 966,13 | 809 | 30 | 56,67% | 2352,74 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 1037,48 | 712 | 29 | 68,97% | 2144,04 | |||||
| Semovente M43 Bassotto | 6 | 809,17 | 568 | 29 | 48,28% | 1217,94 | |||||
| AT 2 | 5 | 443,41 | 335 | 29 | 48,28% | 922,27 | |||||
| M8A1 | 4 | 359,21 | 205 | 28 | 39,29% | 728,50 | |||||
| KV-1S | 6 | 306,93 | 295 | 27 | 48,15% | 336,53 | |||||
| A-43 | 6 | 914,15 | 685 | 26 | 53,85% | 1839,23 | |||||
| SU-85 | 5 | 616,76 | 379 | 25 | 48,00% | 1337,84 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 281,12 | 193 | 25 | 40,00% | 398,79 | |||||
| T25/2 | 7 | 1275,64 | 818 | 25 | 56,00% | 2182,17 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 1003,60 | 722 | 25 | 72,00% | 1936,99 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. A | 3 | 150,64 | 150 | 25 | 36,00% | 268,50 | |||||
| Panhard AML Lynx 6x6 | 8 | 311,84 | 270 | 25 | 28,00% | 243,82 | |||||
| M6 | 6 | 1302,04 | 898 | 24 | 62,50% | 2290,33 | |||||
| Grille | 5 | 449,04 | 386 | 24 | 58,33% | 843,21 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 150,09 | 195 | 23 | 43,48% | 269,55 | |||||
| M5A1 Stuart | 4 | 388,73 | 267 | 22 | 54,55% | 1255,09 | |||||
| M10 Wolverine | 5 | 800,18 | 499 | 22 | 45,45% | 1715,22 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 297,00 | 356 | 22 | 59,09% | 1553,43 | |||||
| SU-130PM | 8 | 1684,77 | 752 | 22 | 45,45% | 1595,66 | |||||
| Cromwell | 6 | 613,95 | 563 | 21 | 57,14% | 1180,89 | |||||
| Churchill I | 5 | 658,24 | 466 | 21 | 47,62% | 1159,25 | |||||
| SU-76G FT | 4 | 286,86 | 179 | 21 | 42,86% | 408,21 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 492,15 | 419 | 20 | 45,00% | 1172,34 | |||||
| SU-100 | 6 | 854,60 | 572 | 20 | 65,00% | 1630,98 | |||||
| SMV CC-56 | 7 | 1000,30 | 693 | 20 | 45,00% | 1301,93 | |||||
| SU-26 | 3 | 118,50 | 136 | 20 | 60,00% | 269,42 | |||||
| IS-6 B | 8 | 923,60 | 459 | 20 | 45,00% | 809,00 | |||||
| Strv m/42 | 5 | 365,05 | 369 | 19 | 42,11% | 811,14 | |||||
| Jagdpanther | 7 | 354,95 | 288 | 19 | 47,37% | 268,00 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 242,84 | 274 | 19 | 42,11% | 571,39 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. D | 4 | 114,26 | 139 | 19 | 36,84% | 65,16 | |||||
| AEC Armoured Car | 5 | 633,53 | 502 | 19 | 52,63% | 1431,47 | |||||
| Matilda | 4 | 576,72 | 401 | 18 | 44,44% | 1652,27 | |||||
| Type 4 Chi-To | 6 | 764,17 | 669 | 18 | 55,56% | 1506,40 | |||||
| VK 30.02 (D) | 7 | 717,39 | 596 | 18 | 44,44% | 982,14 | |||||
| SU-76M | 4 | 200,41 | 199 | 17 | 64,71% | 515,50 | |||||
| Cruiser Mk. II | 2 | 167,19 | 140 | 16 | 18,75% | 499,36 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. G | 3 | 123,75 | 194 | 16 | 43,75% | 285,70 | |||||
| Durchbruchswagen 2 | 4 | 287,31 | 289 | 16 | 62,50% | 785,07 | |||||
| BT-7 | 4 | 143,73 | 200 | 15 | 60,00% | 436,50 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 778,20 | 589 | 15 | 46,67% | 1519,09 | |||||
| P.43 | 5 | 772,33 | 596 | 15 | 53,33% | 1952,51 | |||||
| Crusader | 6 | 700,80 | 588 | 15 | 53,33% | 2234,26 | |||||
| Ikv 65 Alt II | 6 | 1068,67 | 610 | 15 | 46,67% | 2017,93 | |||||
| Type T-34 | 5 | 478,20 | 467 | 15 | 66,67% | 1593,20 | |||||
| Semovente M41 | 5 | 364,20 | 346 | 15 | 60,00% | 716,35 | |||||
| Strv m/40L | 3 | 206,57 | 167 | 14 | 42,86% | 500,80 | |||||
| P26/40 | 4 | 285,86 | 187 | 14 | 50,00% | 604,71 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 209,31 | 234 | 13 | 53,85% | 823,27 | |||||
| Universal Carrier 2-pdr | 2 | 61,08 | 115 | 13 | 46,15% | 47,01 | |||||
| Pawlack Tank | 6 | 674,00 | 470 | 13 | 38,46% | 919,68 | |||||
| TKS z n.k.m. 20 mm | 2 | 196,50 | 268 | 12 | 41,67% | 825,71 | |||||
| Type 1 Chi-He | 4 | 405,33 | 354 | 12 | 58,33% | 1444,92 | |||||
| KV-85 | 6 | 333,75 | 281 | 12 | 33,33% | 265,98 | |||||
| Type 2597 Chi-Ha | 3 | 301,42 | 182 | 12 | 41,67% | 874,32 | |||||
| Achilles | 6 | 811,17 | 645 | 12 | 58,33% | 1458,43 | |||||
| D2 | 3 | 147,73 | 219 | 11 | 45,45% | 397,84 | |||||
| Covenanter | 5 | 498,00 | 499 | 11 | 54,55% | 2054,35 | |||||
| Cruiser Mk. IV | 4 | 531,73 | 546 | 11 | 63,64% | 2289,75 | |||||
| Type 3 Ju-Nu | 6 | 965,00 | 664 | 11 | 54,55% | 1388,42 | |||||
| Valentine AT | 4 | 123,64 | 165 | 11 | 45,45% | 133,99 | |||||
| SU-100M1 | 7 | 871,45 | 627 | 11 | 54,55% | 1038,74 | |||||
| Cavalier | 5 | 260,55 | 264 | 11 | 27,27% | 349,69 | |||||
| Pz.Sfl. IC | 4 | 115,09 | 171 | 11 | 45,45% | 130,47 | |||||
| Lago | 4 | 352,50 | 240 | 10 | 50,00% | 1008,70 | |||||
| B1 | 4 | 84,80 | 114 | 10 | 30,00% | 0,00 | |||||
| 14TP | 4 | 99,70 | 140 | 10 | 40,00% | 93,22 | |||||
| A-20 | 5 | 625,60 | 627 | 10 | 70,00% | 2835,65 | |||||
| SU-18 | 2 | 40,10 | 54 | 10 | 20,00% | 0,00 | |||||
| M41 | 5 | 157,60 | 118 | 10 | 20,00% | 0,00 | |||||
| Alecto | 4 | 155,70 | 197 | 10 | 70,00% | 418,93 | |||||
| T-127 | 3 | 291,00 | 330 | 10 | 50,00% | 1093,92 | |||||
| Valiant | 5 | 287,30 | 303 | 10 | 50,00% | 426,47 | |||||
| Renault FT | 1 | 71,67 | 97 | 9 | 22,22% | 146,35 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 210,89 | 159 | 9 | 33,33% | 397,24 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 140,00 | 198 | 9 | 44,44% | 406,84 | |||||
| Renault FT AC | 2 | 39,67 | 94 | 9 | 44,44% | 28,32 | |||||
| T26E4 SuperPershing | 8 | 1186,33 | 721 | 9 | 77,78% | 1790,96 | |||||
| Cromwell B | 6 | 736,67 | 452 | 9 | 33,33% | 1273,67 | |||||
| AMX 40 | 4 | 114,50 | 209 | 8 | 75,00% | 425,50 | |||||
| TNH T Vz. 51 | 9 | 1423,00 | 986 | 8 | 75,00% | 1382,44 | |||||
| B.U.G.I. | 6 | 806,50 | 630 | 8 | 62,50% | 1440,64 | |||||
| T56 GMC | 3 | 88,00 | 125 | 8 | 37,50% | 33,24 | |||||
| SU-122A | 5 | 285,00 | 280 | 8 | 50,00% | 479,09 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 83,00 | 112 | 7 | 28,57% | 205,16 | |||||
| Strv m/38 | 2 | 100,71 | 124 | 7 | 28,57% | 202,12 | |||||
| Pz.Kpfw. 35 (t) | 2 | 100,86 | 137 | 7 | 42,86% | 296,27 | |||||
| Jagdpanzer IV | 6 | 241,71 | 172 | 7 | 28,57% | 134,10 | |||||
| Cruiser Mk. I | 1 | 95,29 | 130 | 7 | 57,14% | 376,34 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 803,71 | 582 | 7 | 42,86% | 2178,97 | |||||
| SDP 44 Burza | 6 | 788,86 | 485 | 7 | 14,29% | 1172,32 | |||||
| E 75 | 9 | 861,71 | 405 | 7 | 42,86% | 525,50 | |||||
| T-80 | 4 | 190,86 | 206 | 7 | 71,43% | 730,77 | |||||
| T-116 | 3 | 137,86 | 138 | 7 | 28,57% | 310,02 | |||||
| Rheinmetall Skorpion G | 8 | 933,71 | 387 | 7 | 42,86% | 746,59 | |||||
| T78 | 6 | 1079,71 | 596 | 7 | 28,57% | 1416,92 | |||||
| M15/42 | 3 | 399,00 | 297 | 6 | 66,67% | 1303,06 | |||||
| M2 Light | 2 | 127,33 | 205 | 6 | 83,33% | 552,27 | |||||
| Vickers Medium Mk. III | 3 | 146,00 | 101 | 6 | 16,67% | 310,82 | |||||
| Type 89 I-Go/Chi-Ro | 2 | 116,00 | 152 | 6 | 50,00% | 300,97 | |||||
| T3 HMC | 2 | 33,83 | 67 | 6 | 16,67% | 0,00 | |||||
| KV-4 | 8 | 661,67 | 335 | 6 | 16,67% | 441,86 | |||||
| T-70 | 3 | 205,00 | 226 | 6 | 83,33% | 781,43 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 90,83 | 155 | 6 | 50,00% | 106,25 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 911,50 | 472 | 6 | 50,00% | 1224,63 | |||||
| Renault FT 75 BS | 2 | 103,80 | 110 | 5 | 40,00% | 371,28 | |||||
| T-46 | 3 | 181,60 | 379 | 5 | 60,00% | 778,67 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) | 3 | 58,80 | 78 | 5 | 40,00% | 0,00 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 63,60 | 248 | 5 | 60,00% | 240,37 | |||||
| S35 CA | 5 | 453,80 | 372 | 5 | 40,00% | 706,58 | |||||
| T37 | 6 | 412,80 | 305 | 5 | 60,00% | 1052,53 | |||||
| Object 283 | 9 | 827,00 | 460 | 5 | 60,00% | 774,09 | |||||
| T-50-2 | 6 | 289,00 | 496 | 5 | 80,00% | 788,20 | |||||
| T-34 shielded | 5 | 674,40 | 570 | 5 | 80,00% | 1934,69 | |||||
| T-34-85M | 6 | 628,20 | 627 | 5 | 80,00% | 1100,41 | |||||
| LT vz. 38 | 3 | 178,25 | 196 | 4 | 75,00% | 687,81 | |||||
| 10TP | 3 | 181,25 | 177 | 4 | 75,00% | 773,22 | |||||
| Pvlvv fm/42 | 2 | 127,00 | 147 | 4 | 50,00% | 432,07 | |||||
| MS-1 | 1 | 18,00 | 119 | 4 | 25,00% | 0,00 | |||||
| Valentine | 3 | 206,00 | 198 | 4 | 75,00% | 809,51 | |||||
| O-I | 6 | 735,50 | 497 | 4 | 25,00% | 958,28 | |||||
| T-26G FT | 2 | 50,25 | 83 | 4 | 50,00% | 76,78 | |||||
| Somua SAu 40 | 4 | 269,00 | 135 | 4 | 0,00% | 530,28 | |||||
| Loyd Gun Carriage | 2 | 50,00 | 63 | 4 | 25,00% | 49,49 | |||||
| Sturer Emil | 7 | 1200,75 | 394 | 4 | 0,00% | 1412,49 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 553,25 | 612 | 4 | 50,00% | 885,67 | |||||
| LTG | 7 | 1241,75 | 827 | 4 | 50,00% | 2511,69 | |||||
| Caliban | 8 | 705,50 | 218 | 4 | 0,00% | 502,65 | |||||
| Strv S1 | 8 | 301,50 | 191 | 4 | 25,00% | 0,00 | |||||
| Pz.Kpfw. B2 740 (f) | 4 | 227,25 | 239 | 4 | 25,00% | 284,34 | |||||
| 43 M. Toldi III | 3 | 129,25 | 163 | 4 | 25,00% | 354,48 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 83,00 | 87 | 3 | 0,00% | 126,24 | |||||
| BT-2 | 2 | 42,33 | 108 | 3 | 66,67% | 231,85 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 73,33 | 128 | 3 | 33,33% | 151,02 | |||||
| Ikv 72 | 3 | 194,33 | 190 | 3 | 33,33% | 365,36 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 139,00 | 225 | 3 | 66,67% | 707,93 | |||||
| Panzerjäger I | 2 | 135,00 | 296 | 3 | 66,67% | 533,24 | |||||
| ISU-152 | 8 | 229,67 | 135 | 3 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Panther II | 8 | 1105,33 | 858 | 3 | 66,67% | 1521,01 | |||||
| VK 28.01 | 6 | 202,33 | 162 | 3 | 33,33% | 252,01 | |||||
| G.Pz. Mk. VI (e) | 2 | 0,00 | 11 | 3 | 0,00% | 0,00 | |||||
| FCM 36 | 2 | 27,33 | 133 | 3 | 33,33% | 0,00 | |||||
| T-60 | 2 | 19,00 | 138 | 3 | 33,33% | 0,00 | |||||
| StuG III Ausf. B | 4 | 750,00 | 220 | 3 | 0,00% | 1653,54 | |||||
| Heavy Tank No. VI | 6 | 752,67 | 348 | 3 | 33,33% | 1090,50 | |||||
| Pz.Kpfw. IV hydrostat. | 5 | 386,33 | 353 | 3 | 33,33% | 640,90 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 1441,33 | 1013 | 3 | 100,00% | 1140,02 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 166,00 | 313 | 2 | 50,00% | 946,14 | |||||
| Vickers Medium Mk. II | 2 | 109,50 | 208 | 2 | 100,00% | 531,89 | |||||
| LT vz. 35 | 2 | 121,00 | 140 | 2 | 50,00% | 392,64 | |||||
| M14/41 | 2 | 62,50 | 67 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| 4TP | 1 | 97,50 | 246 | 2 | 100,00% | 492,81 | |||||
| 7TP | 2 | 67,00 | 210 | 2 | 100,00% | 261,00 | |||||
| D1 | 2 | 28,00 | 147 | 2 | 50,00% | 85,92 | |||||
| Lorraine 39L AM | 3 | 0,00 | 15 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Type 91 Heavy | 3 | 195,50 | 233 | 2 | 50,00% | 522,45 | |||||
| 59-16 | 6 | 171,50 | 378 | 2 | 50,00% | 283,95 | |||||
| AT-1 | 2 | 33,00 | 62 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| AMX 38 | 3 | 258,50 | 613 | 2 | 100,00% | 978,41 | |||||
| AMX M4 mle. 45 | 7 | 1701,00 | 918 | 2 | 50,00% | 1911,81 | |||||
| Renault UE 57 | 3 | 85,50 | 99 | 2 | 50,00% | 90,00 | |||||
| Type 4 Ju-To | 7 | 1602,00 | 1044 | 2 | 50,00% | 2225,05 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 632,50 | 417 | 2 | 50,00% | 663,55 | |||||
| Staghound Mk. III | 6 | 730,50 | 494 | 2 | 50,00% | 1298,92 | |||||
| HWK 30 | 8 | 1368,00 | 852 | 2 | 100,00% | 2947,96 | |||||
| Dicker Max | 6 | 1022,00 | 345 | 2 | 50,00% | 1461,51 | |||||
| StuG IV | 5 | 442,50 | 324 | 2 | 0,00% | 736,53 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 262,00 | 258 | 1 | 100,00% | 1632,02 | |||||
| Fiat 3000 | 1 | 237,00 | 123 | 1 | 0,00% | 1055,46 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 163,00 | 554 | 1 | 100,00% | 1175,55 | |||||
| T1 HMC | 2 | 0,00 | 83 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Vickers Mk. E Type B | 2 | 80,00 | 89 | 1 | 0,00% | 88,24 | |||||
| T-44 | 8 | 1280,00 | 855 | 1 | 100,00% | 1511,32 | |||||
| Panzerwagen 39 | 3 | 452,00 | 217 | 1 | 0,00% | 1549,57 | |||||
| 60G FT | 5 | 0,00 | 68 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| T67 | 5 | 73,00 | 48 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Pz.Sfl. IVb | 4 | 400,00 | 207 | 1 | 0,00% | 1153,47 | |||||
| Renault R35 | 2 | 41,00 | 290 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| T82 HMC | 4 | 0,00 | 133 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 678,00 | 371 | 1 | 0,00% | 1702,76 | |||||
| Convert. Medium Tank T3 | 3 | 191,00 | 278 | 1 | 100,00% | 575,23 | |||||
| TS-54 | 8 | 1343,00 | 1089 | 1 | 100,00% | 1497,16 | |||||
| AMR 35 | 2 | 106,00 | 90 | 1 | 0,00% | 208,32 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 2616,00 | 1163 | 1 | 100,00% | 3790,30 | |||||
| Lago M38 | 3 | 822,00 | 1080 | 1 | 100,00% | 2669,15 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 319,00 | 281 | 1 | 0,00% | 520,99 | |||||
| Pz.Kpfw. 38H 735 (f) | 2 | 562,00 | 626 | 1 | 100,00% | 1960,55 | |||||
| Primo Victoria | 8 | 143,00 | 848 | 1 | 100,00% | 264,10 | |||||
| T1E6 | 2 | 374,00 | 322 | 1 | 0,00% | 1799,74 | |||||
| WZ-120-1G FT | 8 | 0,00 | 394 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Leox | 9 | 3807,00 | 1334 | 1 | 100,00% | 4632,30 |
tanksfix1
Целокупна статистика
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 5415 | 0 | 30 | 406 | ||||
| Просечан ниво | 5,78 | 0,00 | 6,93 | 6,86 | ||||
| Победе | 2645 | 48,85% | 0 | 0,00% | 15 | 50,00% | 212 | 52,22% |
| Порази | 2707 | 49,99% | 0 | 0,00% | 14 | 46,67% | 186 | 45,81% |
| Нерешено | 63 | 1,16% | 0 | 0,00% | 1 | 3,33% | 8 | 1,97% |
| Преживљене борбе | 1083 | 20,00% | 0 | 0,00% | 4 | 13,33% | 121 | 29,80% |
| Уништени тенкови | 3266 | 0,60 | 0 | 0,00 | 24 | 0,80 | 416 | 1,02 |
| Однос уништења | 0,75 | 0,00 | 0,92 | 1,46 | ||||
| Откривена возила | 4787 | 0,88 | 0 | 0,00 | 35 | 1,17 | 391 | 0,96 |
| Нанета штета | 647,72 | 0,00 | 1.183,40 | 1.309,42 | ||||
| Поени заузимањем базе | 3960 | 0,73 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 119 | 0,29 |
| Поени одбраном базе | 1611 | 0,30 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 129 | 0,32 |
| Искуство | 428,00 | 0,00 | 756,03 | 821,33 | ||||
| WN7 | 843,55 | 0,00 | 1135,89 | 1351,80 | ||||
| WN8 | 1038,16 | 0,00 | 1717,98 | 2129,55 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 5415 | |
| Просечан ниво | 5,78 | |
| Победе | 2645 | 48,85% |
| Порази | 2707 | 49,99% |
| Нерешено | 63 | 1,16% |
| Преживљене борбе | 1083 | 20,00% |
| Уништени тенкови | 3266 | 0,60 |
| Однос уништења | 0,75 | |
| Откривена возила | 4787 | 0,88 |
| Нанета штета | 647,72 | |
| Поени заузимањем базе | 3960 | 0,73 |
| Поени одбраном базе | 1611 | 0,30 |
| Искуство | 428,00 | |
| WN7 | 843,55 | |
| WN8 | 1038,16 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Просечан ниво | 0,00 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 30 | |
| Просечан ниво | 6,93 | |
| Победе | 15 | 50,00% |
| Порази | 14 | 46,67% |
| Нерешено | 1 | 3,33% |
| Преживљене борбе | 4 | 13,33% |
| Уништени тенкови | 24 | 0,80 |
| Однос уништења | 0,92 | |
| Откривена возила | 35 | 1,17 |
| Нанета штета | 1.183,40 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 756,03 | |
| WN7 | 1135,89 | |
| WN8 | 1717,98 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 406 | |
| Просечан ниво | 6,86 | |
| Победе | 212 | 52,22% |
| Порази | 186 | 45,81% |
| Нерешено | 8 | 1,97% |
| Преживљене борбе | 121 | 29,80% |
| Уништени тенкови | 416 | 1,02 |
| Однос уништења | 1,46 | |
| Откривена возила | 391 | 0,96 |
| Нанета штета | 1.309,42 | |
| Поени заузимањем базе | 119 | 0,29 |
| Поени одбраном базе | 129 | 0,32 |
| Искуство | 821,33 | |
| WN7 | 1351,80 | |
| WN8 | 2129,55 | |
Израђен у:
Последњи пут био у борби:
Последње ажурирање:
Глобална карта Absolute X
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Глобална карта Champion VIII
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Глобална карта Middle VI
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика борби тенковских чета
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Тимска статистика
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика чарки
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика одбране утврђења
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen