| Име тенка | M | Тип | Нација | Ниво | Просечна штета | Просечно искуство | Битке | Победе | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SU-130PM | 8 | 1042,81 | 508 | 1365 | 44,32% | 885,25 | |||||
| Progetto M35 mod. 46 | 8 | 866,47 | 514 | 1141 | 43,82% | 764,71 | |||||
| Object 252U Defender | 8 | 1077,38 | 640 | 966 | 50,10% | 1074,86 | |||||
| E 75 TS | 8 | 999,62 | 590 | 613 | 40,29% | 910,14 | |||||
| WZ-120-1G FT | 8 | 852,91 | 480 | 596 | 46,31% | 774,71 | |||||
| Lorraine 40 t | 8 | 861,16 | 463 | 398 | 43,97% | 806,18 | |||||
| TVP T 50/51 | 10 | 1153,01 | 479 | 297 | 37,71% | 662,08 | |||||
| UDES 15/16 | 10 | 1098,98 | 503 | 290 | 42,07% | 589,61 | |||||
| M4A1 Revalorisé | 8 | 547,72 | 368 | 279 | 38,71% | 391,32 | |||||
| T34 | 8 | 389,55 | 355 | 264 | 47,35% | 235,04 | |||||
| Object 705A | 10 | 1180,99 | 489 | 233 | 39,48% | 628,81 | |||||
| IS-3A | 8 | 958,43 | 544 | 205 | 42,93% | 858,59 | |||||
| T110E3 | 10 | 1105,90 | 461 | 196 | 41,84% | 513,48 | |||||
| Pz.Kpfw. VII | 10 | 1163,85 | 532 | 191 | 40,31% | 576,61 | |||||
| 60TP Lewandowskiego | 10 | 1199,14 | 561 | 190 | 54,74% | 772,32 | |||||
| Strv 103B | 10 | 1271,81 | 501 | 167 | 45,51% | 700,43 | |||||
| AMX M4 mle. 49 | 8 | 714,59 | 462 | 166 | 39,16% | 571,15 | |||||
| T26E5 Patriot | 8 | 784,93 | 467 | 165 | 45,45% | 730,89 | |||||
| 110 | 8 | 557,95 | 396 | 164 | 35,98% | 334,78 | |||||
| T110E5 | 10 | 1144,22 | 472 | 164 | 33,54% | 560,80 | |||||
| Turtle Mk. I | 8 | 907,48 | 599 | 157 | 45,22% | 710,94 | |||||
| AMX M4 mle. 54 | 10 | 1076,68 | 503 | 152 | 36,18% | 484,38 | |||||
| M48A5 Patton | 10 | 1182,67 | 559 | 149 | 44,97% | 703,96 | |||||
| VK 45.02 (P) Ausf. B | 9 | 683,07 | 471 | 136 | 36,03% | 341,23 | |||||
| Bat.-Châtillon Bourrasque | 8 | 784,44 | 454 | 132 | 40,91% | 588,22 | |||||
| Kunze Panzer | 9 | 1062,64 | 533 | 121 | 45,45% | 805,49 | |||||
| Object 777 Version II | 9 | 1060,46 | 610 | 114 | 49,12% | 789,96 | |||||
| WZ-111 model 1-4 | 9 | 1004,70 | 658 | 110 | 47,27% | 764,73 | |||||
| Prototipo Standard B | 9 | 787,13 | 460 | 108 | 35,19% | 379,95 | |||||
| Strv 103-0 | 9 | 1114,65 | 575 | 105 | 40,00% | 722,70 | |||||
| VK 45.02 (P) Ausf. A | 8 | 749,88 | 503 | 104 | 46,15% | 645,02 | |||||
| WZ-111 model 5A | 10 | 1147,17 | 585 | 101 | 42,57% | 679,89 | |||||
| FCM 50 t | 8 | 389,10 | 348 | 99 | 40,40% | 185,16 | |||||
| T54E1 | 9 | 827,11 | 508 | 94 | 37,23% | 437,38 | |||||
| T57 Heavy | 10 | 1224,26 | 548 | 90 | 44,44% | 687,67 | |||||
| Object 703 Version II | 8 | 836,16 | 569 | 89 | 34,83% | 601,23 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 323,80 | 377 | 87 | 62,07% | 773,64 | |||||
| XM57 | 8 | 947,87 | 536 | 84 | 45,24% | 687,17 | |||||
| SMV CC-67 | 8 | 892,40 | 545 | 83 | 38,55% | 698,48 | |||||
| 50TP Tyszkiewicza | 9 | 997,49 | 674 | 80 | 50,00% | 735,33 | |||||
| UDES 03 | 8 | 876,27 | 519 | 77 | 41,56% | 736,79 | |||||
| Object 268 | 10 | 1233,06 | 473 | 72 | 34,72% | 525,32 | |||||
| 53TP Markowskiego | 8 | 708,01 | 547 | 71 | 45,07% | 606,68 | |||||
| Object 430U | 10 | 968,63 | 467 | 68 | 30,88% | 447,52 | |||||
| T69 | 8 | 682,75 | 462 | 61 | 44,26% | 624,63 | |||||
| FV217 Badger | 10 | 1038,41 | 498 | 59 | 35,59% | 399,98 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 689,88 | 500 | 57 | 38,60% | 681,99 | |||||
| M103 | 9 | 853,16 | 555 | 50 | 46,00% | 558,31 | |||||
| Progetto M40 mod. 65 | 10 | 1395,04 | 502 | 48 | 37,50% | 767,19 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 72,11 | 192 | 47 | 36,17% | 1,81 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 315,98 | 368 | 46 | 41,30% | 259,40 | |||||
| STA-2 | 8 | 472,77 | 426 | 44 | 56,82% | 524,81 | |||||
| T71 DA | 7 | 245,10 | 352 | 40 | 45,00% | 260,93 | |||||
| SU-100 | 6 | 456,05 | 334 | 38 | 52,63% | 687,03 | |||||
| AE Phase I | 9 | 1417,24 | 598 | 38 | 44,74% | 1111,61 | |||||
| Ares 75 | 8 | 660,76 | 556 | 37 | 45,95% | 520,99 | |||||
| SU-152 | 7 | 453,90 | 406 | 30 | 40,00% | 353,55 | |||||
| Tortoise | 9 | 1098,13 | 729 | 30 | 50,00% | 778,39 | |||||
| Lago | 4 | 244,48 | 238 | 29 | 44,83% | 608,01 | |||||
| FV215b (183) | 10 | 819,41 | 466 | 29 | 31,03% | 284,13 | |||||
| T-46 | 3 | 98,54 | 153 | 28 | 42,86% | 180,73 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 61,96 | 237 | 27 | 55,56% | 136,11 | |||||
| AMX 50 Foch (155) | 10 | 1164,19 | 464 | 27 | 33,33% | 532,11 | |||||
| FV226 Contradictious | 8 | 973,04 | 653 | 27 | 44,44% | 720,72 | |||||
| 45TP Habicha | 7 | 503,69 | 463 | 26 | 50,00% | 485,63 | |||||
| T32 | 8 | 699,00 | 518 | 26 | 34,62% | 456,65 | |||||
| Bisonte C45 | 8 | 813,85 | 615 | 26 | 46,15% | 648,46 | |||||
| T21 | 6 | 243,80 | 300 | 25 | 56,00% | 544,18 | |||||
| T-28 | 4 | 51,78 | 164 | 23 | 47,83% | 76,76 | |||||
| IS-2 | 7 | 598,48 | 563 | 23 | 52,17% | 571,69 | |||||
| Object 277 | 10 | 1369,09 | 636 | 22 | 40,91% | 786,87 | |||||
| Controcarro 3 Minotauro | 10 | 865,85 | 610 | 20 | 40,00% | 310,59 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 358,05 | 284 | 20 | 35,00% | 721,67 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 95,26 | 159 | 19 | 52,63% | 232,22 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 82,26 | 174 | 19 | 31,58% | 265,84 | |||||
| T-44 | 8 | 579,00 | 565 | 18 | 55,56% | 650,72 | |||||
| FV227 Conceiver | 8 | 785,39 | 608 | 18 | 50,00% | 707,58 | |||||
| VK 168.01 (P) | 8 | 769,00 | 614 | 18 | 66,67% | 844,77 | |||||
| M10 RBFM | 5 | 299,50 | 326 | 18 | 50,00% | 417,41 | |||||
| SU-85 | 5 | 284,18 | 188 | 17 | 29,41% | 357,42 | |||||
| K-91-PT | 9 | 695,12 | 611 | 17 | 58,82% | 542,28 | |||||
| MS-1 | 1 | 87,13 | 184 | 16 | 56,25% | 364,03 | |||||
| T20 | 7 | 1108,43 | 836 | 14 | 57,14% | 1710,90 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 141,79 | 274 | 14 | 50,00% | 631,51 | |||||
| M7 | 5 | 143,79 | 174 | 14 | 35,71% | 212,95 | |||||
| AMX 65 t | 8 | 518,29 | 476 | 14 | 35,71% | 262,64 | |||||
| Strv m/42 | 5 | 197,45 | 257 | 11 | 36,36% | 217,48 | |||||
| UDES 14 Alt 5 | 8 | 847,55 | 713 | 11 | 54,55% | 930,32 | |||||
| Fantôme | 9 | 1037,64 | 579 | 11 | 54,55% | 863,22 | |||||
| T-26 | 2 | 53,10 | 115 | 10 | 50,00% | 82,48 | |||||
| KV-1S | 6 | 124,40 | 156 | 10 | 20,00% | 2,39 | |||||
| HWK 30 | 8 | 319,10 | 254 | 10 | 30,00% | 243,82 | |||||
| Heavy Tank No. VI | 6 | 518,90 | 478 | 10 | 60,00% | 786,24 | |||||
| Löwe | 8 | 575,40 | 519 | 10 | 40,00% | 378,58 | |||||
| ISU-122S | 7 | 851,90 | 329 | 10 | 30,00% | 1069,25 | |||||
| AMX 13 F3 AM | 6 | 343,67 | 431 | 9 | 55,56% | 394,77 | |||||
| IS-4 | 10 | 756,00 | 647 | 9 | 55,56% | 431,49 | |||||
| KV-1 | 5 | 162,22 | 190 | 9 | 44,44% | 94,21 | |||||
| AMX AC mle. 48 | 8 | 423,56 | 347 | 9 | 33,33% | 149,03 | |||||
| M5A1 Stuart | 4 | 164,88 | 240 | 8 | 50,00% | 417,93 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 77,50 | 243 | 8 | 50,00% | 100,99 | |||||
| M2 Light | 2 | 116,86 | 178 | 7 | 42,86% | 277,74 | |||||
| 14TP | 4 | 113,43 | 277 | 7 | 57,14% | 316,52 | |||||
| AT 8 | 6 | 304,57 | 471 | 7 | 85,71% | 496,09 | |||||
| Renault FT | 1 | 44,50 | 193 | 6 | 33,33% | 0,00 | |||||
| Leo | 7 | 376,33 | 426 | 6 | 33,33% | 293,80 | |||||
| UDES 16 | 9 | 596,50 | 352 | 6 | 16,67% | 232,54 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. G | 3 | 71,83 | 106 | 6 | 16,67% | 6,89 | |||||
| G.Pz. Mk. VI (e) | 2 | 0,00 | 96 | 6 | 50,00% | 113,16 | |||||
| T-50-2 | 6 | 278,17 | 258 | 6 | 66,67% | 675,04 | |||||
| Panzer 58 Mutz | 8 | 486,67 | 360 | 6 | 16,67% | 286,51 | |||||
| T-116 | 3 | 137,00 | 190 | 5 | 80,00% | 562,56 | |||||
| 112 | 8 | 389,00 | 596 | 5 | 60,00% | 348,19 | |||||
| Strv m/38 | 2 | 82,50 | 162 | 4 | 25,00% | 92,43 | |||||
| M26 Pershing | 8 | 323,50 | 276 | 4 | 0,00% | 93,35 | |||||
| SU-76M | 4 | 110,25 | 195 | 4 | 75,00% | 294,60 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 689,00 | 519 | 4 | 50,00% | 450,77 | |||||
| Rheinmetall Skorpion G | 8 | 732,25 | 437 | 4 | 50,00% | 599,12 | |||||
| Stridsyxa | 8 | 867,25 | 522 | 4 | 50,00% | 608,96 | |||||
| B1 | 4 | 19,67 | 140 | 3 | 33,33% | 0,00 | |||||
| AMX 13 105 AM mle. 50 | 5 | 367,00 | 308 | 3 | 33,33% | 525,94 | |||||
| SMV CC-56 | 7 | 470,67 | 447 | 3 | 33,33% | 329,44 | |||||
| Cromwell B | 6 | 402,00 | 312 | 3 | 33,33% | 403,70 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 318,00 | 195 | 3 | 33,33% | 156,84 | |||||
| M6 | 6 | 118,50 | 281 | 2 | 50,00% | 105,41 | |||||
| Controcarro 1 Mk. 2 | 9 | 385,00 | 772 | 2 | 100,00% | 281,87 | |||||
| SU-85B | 4 | 80,50 | 184 | 2 | 50,00% | 91,43 | |||||
| AMX M4 mle. 45 | 7 | 183,00 | 362 | 2 | 50,00% | 113,16 | |||||
| Sexton I | 3 | 92,50 | 149 | 2 | 0,00% | 25,89 | |||||
| Dicker Max | 6 | 179,50 | 311 | 2 | 50,00% | 135,52 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 159,00 | 137 | 1 | 0,00% | 607,67 | |||||
| TKS z n.k.m. 20 mm | 2 | 233,00 | 168 | 1 | 0,00% | 949,18 | |||||
| Strv m/40L | 3 | 82,00 | 79 | 1 | 0,00% | 9,70 | |||||
| P.43 | 5 | 102,00 | 143 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 0,00 | 138 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 222,00 | 321 | 1 | 100,00% | 576,57 | |||||
| SU-18 | 2 | 63,00 | 34 | 1 | 0,00% | 95,17 | |||||
| Valentine | 3 | 152,00 | 168 | 1 | 0,00% | 265,50 | |||||
| M10 Wolverine | 5 | 0,00 | 150 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| M36 Jackson | 6 | 108,00 | 212 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Valentine AT | 4 | 0,00 | 36 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Archer | 5 | 735,00 | 498 | 1 | 100,00% | 1566,54 | |||||
| Convert. Medium Tank T3 | 3 | 750,00 | 705 | 1 | 100,00% | 3186,31 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 0,00 | 427 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Prototipo 6 | 8 | 868,00 | 312 | 1 | 0,00% | 460,19 | |||||
| T-34-85M | 6 | 922,00 | 857 | 1 | 100,00% | 1580,95 |
slik_70
Целокупна статистика
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 12037 | 0 | 69 | 154 | ||||
| Просечан ниво | 8,30 | 0,00 | 8,74 | 8,70 | ||||
| Победе | 5242 | 43,55% | 0 | 0,00% | 33 | 47,83% | 75 | 48,70% |
| Порази | 6597 | 54,81% | 0 | 0,00% | 36 | 52,17% | 78 | 50,65% |
| Нерешено | 198 | 1,64% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 1 | 0,65% |
| Преживљене борбе | 2371 | 19,70% | 0 | 0,00% | 15 | 21,74% | 31 | 20,13% |
| Уништени тенкови | 5964 | 0,50 | 0 | 0,00 | 36 | 0,52 | 72 | 0,47 |
| Однос уништења | 0,62 | 0,00 | 0,67 | 0,59 | ||||
| Откривена возила | 8175 | 0,68 | 0 | 0,00 | 27 | 0,39 | 72 | 0,47 |
| Нанета штета | 900,66 | 0,00 | 1.038,75 | 980,32 | ||||
| Поени заузимањем базе | 8309 | 0,69 | 0 | 0,00 | 22 | 0,32 | 132 | 0,86 |
| Поени одбраном базе | 2149 | 0,18 | 0 | 0,00 | 28 | 0,41 | 28 | 0,18 |
| Искуство | 503,12 | 0,00 | 687,88 | 591,55 | ||||
| WN7 | 601,40 | 0,00 | 683,36 | 643,31 | ||||
| WN8 | 694,78 | 0,00 | 790,53 | 750,55 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 12037 | |
| Просечан ниво | 8,30 | |
| Победе | 5242 | 43,55% |
| Порази | 6597 | 54,81% |
| Нерешено | 198 | 1,64% |
| Преживљене борбе | 2371 | 19,70% |
| Уништени тенкови | 5964 | 0,50 |
| Однос уништења | 0,62 | |
| Откривена возила | 8175 | 0,68 |
| Нанета штета | 900,66 | |
| Поени заузимањем базе | 8309 | 0,69 |
| Поени одбраном базе | 2149 | 0,18 |
| Искуство | 503,12 | |
| WN7 | 601,40 | |
| WN8 | 694,78 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Просечан ниво | 0,00 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 69 | |
| Просечан ниво | 8,74 | |
| Победе | 33 | 47,83% |
| Порази | 36 | 52,17% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 15 | 21,74% |
| Уништени тенкови | 36 | 0,52 |
| Однос уништења | 0,67 | |
| Откривена возила | 27 | 0,39 |
| Нанета штета | 1.038,75 | |
| Поени заузимањем базе | 22 | 0,32 |
| Поени одбраном базе | 28 | 0,41 |
| Искуство | 687,88 | |
| WN7 | 683,36 | |
| WN8 | 790,53 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 154 | |
| Просечан ниво | 8,70 | |
| Победе | 75 | 48,70% |
| Порази | 78 | 50,65% |
| Нерешено | 1 | 0,65% |
| Преживљене борбе | 31 | 20,13% |
| Уништени тенкови | 72 | 0,47 |
| Однос уништења | 0,59 | |
| Откривена возила | 72 | 0,47 |
| Нанета штета | 980,32 | |
| Поени заузимањем базе | 132 | 0,86 |
| Поени одбраном базе | 28 | 0,18 |
| Искуство | 591,55 | |
| WN7 | 643,31 | |
| WN8 | 750,55 | |
Израђен у:
Последњи пут био у борби:
Последње ажурирање:
Глобална карта Absolute X
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Глобална карта Champion VIII
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Глобална карта Middle VI
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика борби тенковских чета
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Тимска статистика
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 2 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 2 | 100,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 883,50 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 49 | 24,50 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 193,50 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 2 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 2 | 100,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 883,50 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 49 | 24,50 |
| Искуство | 193,50 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика чарки
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 13 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 2 | 15,38% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 11 | 84,62% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 1 | 7,69% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 3 | 0,23 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,25 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 5 | 0,38 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 631,31 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 247,46 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 13 | |
| Победе | 2 | 15,38% |
| Порази | 11 | 84,62% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 1 | 7,69% |
| Уништени тенкови | 3 | 0,23 |
| Однос уништења | 0,25 | |
| Откривена возила | 5 | 0,38 |
| Нанета штета | 631,31 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 247,46 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика одбране утврђења
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen