| Име тенка | M | Тип | Нација | Ниво | Просечна штета | Просечно искуство | Битке | Победе | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| T34 | 8 | 808,85 | 421 | 519 | 49,90% | 813,88 | |||||
| Strv 103-0 | 9 | 1663,63 | 496 | 306 | 46,73% | 1407,03 | |||||
| UDES 03 | 8 | 1276,77 | 456 | 265 | 49,43% | 1407,50 | |||||
| KV-1 | 5 | 313,20 | 236 | 258 | 43,02% | 428,19 | |||||
| Ikv 90 Typ B | 7 | 663,35 | 348 | 209 | 51,20% | 858,30 | |||||
| Strv 103B | 10 | 2082,34 | 618 | 157 | 52,87% | 1580,89 | |||||
| Ikv 65 Alt II | 6 | 622,34 | 327 | 147 | 50,34% | 1071,38 | |||||
| KV-3 | 7 | 660,16 | 413 | 146 | 58,90% | 784,95 | |||||
| Matilda | 4 | 472,46 | 328 | 126 | 56,35% | 1484,97 | |||||
| T-150 | 6 | 451,65 | 326 | 123 | 45,53% | 557,45 | |||||
| T-44 | 8 | 1001,98 | 587 | 122 | 43,44% | 1285,71 | |||||
| T-28 | 4 | 127,44 | 163 | 115 | 53,91% | 257,08 | |||||
| T-50 | 5 | 148,34 | 233 | 115 | 51,30% | 354,30 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 950,11 | 480 | 114 | 50,88% | 1282,69 | |||||
| Churchill I | 5 | 287,92 | 255 | 112 | 46,43% | 422,19 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 175,14 | 169 | 110 | 50,91% | 309,94 | |||||
| Jagdpanzer IV | 6 | 500,55 | 317 | 109 | 48,62% | 757,30 | |||||
| Jagdpanther | 7 | 954,67 | 427 | 108 | 47,22% | 1263,55 | |||||
| M44 | 6 | 548,94 | 349 | 105 | 49,52% | 810,40 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 254,92 | 230 | 103 | 45,63% | 477,67 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) n.A. | 4 | 94,71 | 181 | 102 | 50,00% | 140,31 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 490,31 | 358 | 100 | 52,00% | 761,84 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 94,99 | 213 | 94 | 60,64% | 209,63 | |||||
| Ikv 103 | 5 | 282,75 | 219 | 91 | 40,66% | 462,75 | |||||
| O-I | 6 | 625,85 | 379 | 88 | 52,27% | 972,08 | |||||
| Waffenträger auf Pz. IV | 9 | 2137,97 | 796 | 88 | 51,14% | 1906,46 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 335,93 | 260 | 86 | 39,53% | 422,82 | |||||
| Conqueror | 9 | 1170,40 | 555 | 86 | 41,86% | 818,67 | |||||
| Jagdtiger | 9 | 1936,52 | 803 | 85 | 47,06% | 1630,86 | |||||
| Caernarvon | 8 | 1085,86 | 511 | 83 | 51,81% | 1266,66 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 331,94 | 247 | 81 | 51,85% | 679,67 | |||||
| MT-25 | 6 | 311,04 | 338 | 80 | 48,75% | 789,67 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 207,84 | 280 | 79 | 51,90% | 1038,88 | |||||
| M10 Wolverine | 5 | 382,38 | 291 | 77 | 55,84% | 774,55 | |||||
| M24 Chaffee | 5 | 180,00 | 255 | 76 | 53,95% | 500,94 | |||||
| M7 | 5 | 134,68 | 187 | 74 | 40,54% | 207,90 | |||||
| M12 | 7 | 836,72 | 517 | 74 | 52,70% | 1068,79 | |||||
| Panhard AMD 178B | 6 | 292,16 | 374 | 74 | 50,00% | 695,12 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 259,73 | 293 | 73 | 42,47% | 726,01 | |||||
| VK 100.01 (P) | 8 | 953,04 | 550 | 71 | 39,44% | 913,40 | |||||
| T-46 | 3 | 116,54 | 141 | 70 | 42,86% | 270,71 | |||||
| T29 | 7 | 1005,29 | 534 | 70 | 52,86% | 1215,43 | |||||
| A-20 | 5 | 95,30 | 172 | 69 | 46,38% | 118,29 | |||||
| M41 | 5 | 314,39 | 230 | 69 | 42,03% | 309,25 | |||||
| KV-2 | 6 | 712,24 | 410 | 66 | 42,42% | 1080,80 | |||||
| Tortoise | 9 | 1523,68 | 801 | 66 | 53,03% | 1149,38 | |||||
| Rhm.-Borsig Waffenträger | 8 | 1566,74 | 738 | 65 | 52,31% | 1575,40 | |||||
| M3 Lee | 4 | 169,31 | 170 | 64 | 48,44% | 450,71 | |||||
| T-34 | 5 | 207,51 | 255 | 63 | 58,73% | 460,46 | |||||
| M37 | 4 | 217,35 | 189 | 63 | 50,79% | 687,62 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 617,35 | 355 | 62 | 45,16% | 867,92 | |||||
| Ferdinand | 8 | 1398,05 | 751 | 61 | 54,10% | 1394,07 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 191,87 | 210 | 60 | 45,00% | 350,83 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 63,85 | 120 | 60 | 51,67% | 101,42 | |||||
| Emil I | 8 | 1143,26 | 611 | 58 | 56,90% | 1221,13 | |||||
| Nashorn | 6 | 732,48 | 315 | 58 | 46,55% | 1063,62 | |||||
| Panhard AML Lynx 6x6 | 8 | 476,97 | 457 | 58 | 39,66% | 612,95 | |||||
| T-34-85 | 6 | 572,35 | 413 | 57 | 52,63% | 979,79 | |||||
| Valentine | 3 | 307,04 | 263 | 57 | 52,63% | 1204,08 | |||||
| SU-101 | 8 | 1462,35 | 753 | 57 | 49,12% | 1798,05 | |||||
| P.43 ter | 7 | 602,71 | 409 | 56 | 46,43% | 737,72 | |||||
| Wespe | 3 | 112,18 | 147 | 56 | 51,79% | 285,36 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 719,41 | 563 | 56 | 39,29% | 1146,13 | |||||
| T40 | 4 | 213,62 | 211 | 55 | 49,09% | 372,81 | |||||
| Sturer Emil | 7 | 816,78 | 495 | 55 | 52,73% | 1086,41 | |||||
| AMX 40 | 4 | 116,22 | 181 | 54 | 55,56% | 362,71 | |||||
| M40/M43 | 8 | 817,70 | 519 | 54 | 48,15% | 694,31 | |||||
| Charioteer | 8 | 1519,88 | 716 | 52 | 48,08% | 1648,99 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 108,90 | 181 | 50 | 54,00% | 163,30 | |||||
| LTTB | 8 | 527,90 | 687 | 49 | 55,10% | 986,14 | |||||
| LTG | 7 | 455,43 | 479 | 49 | 48,98% | 777,54 | |||||
| AMX 13 105 AM mle. 50 | 5 | 430,96 | 232 | 48 | 45,83% | 699,11 | |||||
| Alecto | 4 | 263,69 | 246 | 48 | 56,25% | 676,38 | |||||
| M6 | 6 | 650,00 | 449 | 47 | 55,32% | 983,79 | |||||
| IS-3 | 8 | 1100,49 | 783 | 45 | 60,00% | 1228,83 | |||||
| T-50-2 | 6 | 403,56 | 412 | 45 | 51,11% | 1011,62 | |||||
| Leo | 7 | 727,05 | 502 | 44 | 52,27% | 1055,47 | |||||
| Type 95 Heavy | 4 | 184,61 | 211 | 44 | 45,45% | 460,07 | |||||
| Churchill VII | 6 | 479,86 | 449 | 44 | 56,82% | 769,37 | |||||
| O-Ni | 7 | 1076,68 | 573 | 44 | 61,36% | 1562,58 | |||||
| T56 GMC | 3 | 126,50 | 141 | 44 | 50,00% | 267,61 | |||||
| KV-4 | 8 | 434,86 | 335 | 44 | 31,82% | 198,89 | |||||
| Hotchkiss EBR | 7 | 385,48 | 411 | 44 | 54,55% | 726,81 | |||||
| O-I Experimental | 5 | 390,63 | 340 | 43 | 48,84% | 563,75 | |||||
| T25 AT | 7 | 1046,38 | 626 | 42 | 50,00% | 1438,74 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 885,34 | 687 | 41 | 46,34% | 1840,34 | |||||
| Challenger | 7 | 994,34 | 609 | 41 | 43,90% | 1253,06 | |||||
| Black Prince | 7 | 431,28 | 375 | 39 | 35,90% | 305,55 | |||||
| Marder II | 3 | 150,13 | 138 | 39 | 41,03% | 250,88 | |||||
| AT 2 | 5 | 262,56 | 253 | 39 | 48,72% | 471,67 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) | 3 | 48,89 | 135 | 38 | 55,26% | 127,23 | |||||
| Archer | 5 | 373,45 | 305 | 38 | 63,16% | 861,33 | |||||
| T32 | 8 | 1324,49 | 796 | 37 | 48,65% | 1536,44 | |||||
| T25/2 | 7 | 1194,05 | 702 | 37 | 56,76% | 1741,35 | |||||
| T7 Combat Car | 2 | 97,08 | 175 | 37 | 48,65% | 344,42 | |||||
| Ares 75 | 8 | 1408,03 | 666 | 36 | 41,67% | 1526,15 | |||||
| SU-130PM | 8 | 1785,86 | 811 | 36 | 58,33% | 2034,41 | |||||
| VK 30.02 (D) | 7 | 737,74 | 664 | 35 | 60,00% | 1133,75 | |||||
| KV-85 | 6 | 316,59 | 305 | 34 | 61,76% | 451,08 | |||||
| SU-100M1 | 7 | 1385,00 | 744 | 34 | 35,29% | 1953,51 | |||||
| Achilles | 6 | 657,06 | 410 | 34 | 55,88% | 1224,31 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 557,39 | 667 | 33 | 48,48% | 1046,25 | |||||
| IS | 7 | 985,97 | 588 | 32 | 62,50% | 1460,49 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 448,03 | 320 | 32 | 56,25% | 981,79 | |||||
| AMX 13 F3 AM | 6 | 674,69 | 327 | 32 | 21,88% | 807,83 | |||||
| BZ-58 | 7 | 1047,59 | 683 | 32 | 43,75% | 1252,90 | |||||
| Pz.Kpfw. 35 (t) | 2 | 0,90 | 51 | 31 | 35,48% | 0,00 | |||||
| FV224 Chopper | 7 | 1352,39 | 906 | 31 | 61,29% | 1696,48 | |||||
| D2 | 3 | 111,10 | 137 | 30 | 46,67% | 215,90 | |||||
| T28 | 8 | 1627,80 | 857 | 30 | 63,33% | 1956,36 | |||||
| Lago | 4 | 198,72 | 209 | 29 | 48,28% | 445,18 | |||||
| P26/40 | 4 | 433,17 | 327 | 29 | 58,62% | 1242,87 | |||||
| Škoda T 17 | 7 | 1042,17 | 820 | 29 | 55,17% | 2819,65 | |||||
| UDES 14 Alt 5 | 8 | 1048,76 | 639 | 29 | 34,48% | 1085,81 | |||||
| Type 58 | 6 | 687,66 | 625 | 29 | 65,52% | 1514,90 | |||||
| Bishop | 5 | 440,69 | 324 | 29 | 51,72% | 850,15 | |||||
| Object 257 | 9 | 1473,31 | 703 | 29 | 51,72% | 1301,81 | |||||
| B1 | 4 | 121,18 | 157 | 28 | 42,86% | 122,16 | |||||
| SU-18 | 2 | 124,21 | 112 | 28 | 46,43% | 639,46 | |||||
| SMV CC-56 | 7 | 1176,61 | 904 | 28 | 71,43% | 1905,28 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 100,29 | 169 | 28 | 50,00% | 161,91 | |||||
| AMX M4 mle. 45 | 7 | 1078,54 | 729 | 28 | 53,57% | 1482,54 | |||||
| BT-7 artillery | 3 | 141,68 | 194 | 28 | 64,29% | 520,40 | |||||
| Ikv 72 | 3 | 156,11 | 159 | 27 | 51,85% | 332,09 | |||||
| Pz.Sfl. IVb | 4 | 250,33 | 215 | 27 | 51,85% | 709,29 | |||||
| BT-7 | 4 | 71,00 | 146 | 26 | 69,23% | 261,00 | |||||
| SU-26 | 3 | 181,96 | 141 | 26 | 61,54% | 484,45 | |||||
| Valentine AT | 4 | 295,65 | 285 | 26 | 69,23% | 1045,28 | |||||
| T37 | 6 | 258,38 | 328 | 26 | 50,00% | 551,18 | |||||
| Semovente M43 Bassotto | 6 | 1091,24 | 652 | 25 | 36,00% | 1909,24 | |||||
| Marder 38T | 4 | 386,88 | 262 | 25 | 56,00% | 941,87 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 785,04 | 562 | 25 | 44,00% | 1414,10 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 92,08 | 175 | 24 | 66,67% | 356,07 | |||||
| T1 HMC | 2 | 34,58 | 97 | 24 | 54,17% | 144,59 | |||||
| Vz. 64 Blesk | 8 | 777,17 | 593 | 24 | 50,00% | 1418,78 | |||||
| T-43 | 7 | 563,04 | 455 | 24 | 37,50% | 666,60 | |||||
| LTP | 3 | 105,71 | 148 | 24 | 45,83% | 276,41 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 688,78 | 704 | 23 | 56,52% | 2428,88 | |||||
| SU-76M | 4 | 129,14 | 144 | 22 | 54,55% | 224,46 | |||||
| AT 7 | 7 | 667,27 | 513 | 22 | 59,09% | 758,69 | |||||
| Type 57 | 8 | 1142,33 | 681 | 21 | 42,86% | 1086,36 | |||||
| Pz.Sfl. IVc | 5 | 308,81 | 237 | 21 | 28,57% | 443,67 | |||||
| Emil II | 9 | 1505,55 | 848 | 20 | 60,00% | 1444,58 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 61,10 | 110 | 20 | 55,00% | 180,87 | |||||
| T-54 ltwt. | 9 | 689,50 | 553 | 20 | 35,00% | 724,86 | |||||
| Light Mk. VIC | 2 | 110,65 | 187 | 20 | 50,00% | 453,23 | |||||
| M36 Jackson | 6 | 817,16 | 557 | 19 | 47,37% | 1360,49 | |||||
| T1E6 | 2 | 73,63 | 163 | 19 | 68,42% | 370,35 | |||||
| Strv 74 | 6 | 459,00 | 223 | 18 | 22,22% | 578,32 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 1042,89 | 988 | 18 | 61,11% | 3107,92 | |||||
| AMX 38 | 3 | 118,83 | 175 | 18 | 61,11% | 395,03 | |||||
| AT 8 | 6 | 618,44 | 498 | 18 | 66,67% | 1235,94 | |||||
| GSR 3301 Setter | 7 | 651,11 | 777 | 18 | 83,33% | 1841,94 | |||||
| T20 | 7 | 1237,41 | 830 | 17 | 64,71% | 2111,12 | |||||
| SU-100 | 6 | 1026,71 | 661 | 17 | 58,82% | 2009,90 | |||||
| Chi-To SP | 7 | 913,06 | 584 | 17 | 52,94% | 1020,92 | |||||
| Cruiser Mk. II | 2 | 204,71 | 190 | 17 | 41,18% | 769,55 | |||||
| Type 95 Ji-Ro | 6 | 759,82 | 472 | 17 | 47,06% | 1168,24 | |||||
| AT 15 | 8 | 868,41 | 707 | 17 | 58,82% | 909,51 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. G | 3 | 113,76 | 228 | 17 | 41,18% | 224,12 | |||||
| M3 Light | 3 | 74,00 | 157 | 17 | 58,82% | 262,12 | |||||
| Konštrukta T-34/100 | 7 | 613,06 | 656 | 16 | 56,25% | 949,11 | |||||
| Crusader | 6 | 543,44 | 821 | 16 | 62,50% | 2050,86 | |||||
| ARL 44 | 6 | 687,63 | 546 | 16 | 43,75% | 1037,53 | |||||
| 45TP Habicha | 7 | 1162,88 | 739 | 16 | 37,50% | 1419,61 | |||||
| Type 91 Heavy | 3 | 99,88 | 161 | 16 | 56,25% | 241,27 | |||||
| Covenanter | 5 | 226,44 | 246 | 16 | 37,50% | 514,61 | |||||
| Lorraine 155 mle. 50 | 7 | 729,88 | 616 | 16 | 50,00% | 886,58 | |||||
| M8A1 | 4 | 196,69 | 170 | 16 | 37,50% | 283,89 | |||||
| M-II-Y | 7 | 1298,63 | 900 | 16 | 56,25% | 1731,41 | |||||
| SU-85 | 5 | 844,40 | 610 | 15 | 60,00% | 2266,36 | |||||
| TKS z n.k.m. 20 mm | 2 | 204,73 | 266 | 15 | 46,67% | 1057,86 | |||||
| Vickers Medium Mk. III | 3 | 119,33 | 175 | 15 | 66,67% | 449,61 | |||||
| MKA | 2 | 297,40 | 353 | 15 | 53,33% | 1247,35 | |||||
| M4A3E8 Sherman | 6 | 680,14 | 667 | 14 | 50,00% | 1358,69 | |||||
| Type 3 Chi-Nu | 5 | 578,64 | 518 | 14 | 50,00% | 1614,24 | |||||
| P.43 | 5 | 248,64 | 276 | 14 | 50,00% | 506,65 | |||||
| 14TP | 4 | 300,14 | 240 | 14 | 14,29% | 939,16 | |||||
| Type 3 Ho-Ni III | 5 | 548,71 | 413 | 14 | 57,14% | 1131,60 | |||||
| Indien-Panzer | 8 | 1083,50 | 611 | 14 | 50,00% | 1207,67 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 4,62 | 48 | 13 | 46,15% | 42,19 | |||||
| LT vz. 38 | 3 | 137,08 | 209 | 13 | 46,15% | 401,78 | |||||
| Type 4 Chi-To | 6 | 632,54 | 570 | 13 | 53,85% | 1133,93 | |||||
| 40TP Habicha | 6 | 752,46 | 621 | 13 | 53,85% | 1528,65 | |||||
| Sexton II | 3 | 95,69 | 143 | 13 | 61,54% | 351,71 | |||||
| Semovente M41 | 5 | 847,46 | 503 | 13 | 53,85% | 1769,61 | |||||
| Renault FT AC | 2 | 72,92 | 115 | 13 | 53,85% | 130,96 | |||||
| Concept No. 5 | 10 | 1531,54 | 457 | 13 | 30,77% | 818,65 | |||||
| P.44 Pantera | 8 | 1002,67 | 683 | 12 | 58,33% | 1211,22 | |||||
| Lorraine 39L AM | 3 | 115,17 | 117 | 12 | 25,00% | 107,59 | |||||
| Vz. 44-1 | 7 | 1169,25 | 879 | 12 | 66,67% | 1759,27 | |||||
| T-26 | 2 | 98,25 | 119 | 12 | 33,33% | 255,65 | |||||
| Vickers Medium Mk. II | 2 | 148,91 | 135 | 11 | 36,36% | 498,07 | |||||
| Strv m/40L | 3 | 263,45 | 237 | 11 | 72,73% | 1010,08 | |||||
| Strv m/42 | 5 | 248,91 | 218 | 11 | 27,27% | 406,62 | |||||
| M2 Light | 2 | 26,09 | 76 | 11 | 18,18% | 0,02 | |||||
| SMV CC-67 | 8 | 831,18 | 571 | 11 | 54,55% | 743,38 | |||||
| Type 4 Ju-To | 7 | 858,55 | 675 | 11 | 63,64% | 1021,96 | |||||
| Cavalier | 5 | 340,36 | 505 | 11 | 72,73% | 858,87 | |||||
| P.43 bis | 6 | 347,20 | 340 | 10 | 60,00% | 562,56 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 168,00 | 234 | 10 | 40,00% | 570,33 | |||||
| AT-1 | 2 | 148,80 | 135 | 10 | 50,00% | 431,09 | |||||
| SDP 44 Burza | 6 | 1126,00 | 618 | 10 | 40,00% | 2034,16 | |||||
| Jagdpanzer E 100 | 10 | 2172,30 | 552 | 10 | 40,00% | 1224,14 | |||||
| Panther | 7 | 944,44 | 703 | 9 | 44,44% | 1314,64 | |||||
| DS PZInż | 5 | 743,00 | 497 | 9 | 22,22% | 1708,56 | |||||
| Type T-34 | 5 | 466,00 | 426 | 9 | 44,44% | 1106,62 | |||||
| SDP 58 Kilana | 8 | 1389,22 | 648 | 9 | 33,33% | 1612,83 | |||||
| Cruiser Mk. IV | 4 | 136,33 | 174 | 9 | 55,56% | 318,43 | |||||
| TVP VTU Koncept | 8 | 591,50 | 422 | 8 | 37,50% | 434,90 | |||||
| AMX 50 100 | 8 | 1662,75 | 743 | 8 | 50,00% | 1791,69 | |||||
| Panzerjäger I | 2 | 138,63 | 162 | 8 | 62,50% | 510,58 | |||||
| SDP 57 Gowika | 7 | 1023,75 | 632 | 8 | 37,50% | 1351,59 | |||||
| AMX 50 Foch (155) | 10 | 1935,13 | 381 | 8 | 37,50% | 1219,44 | |||||
| Type 95 Ha-Go | 2 | 103,57 | 134 | 7 | 28,57% | 231,13 | |||||
| D1 | 2 | 93,29 | 150 | 7 | 71,43% | 458,95 | |||||
| Pz.Kpfw. I | 2 | 41,57 | 98 | 7 | 28,57% | 0,00 | |||||
| AMX 65 t | 8 | 1029,29 | 688 | 7 | 42,86% | 1079,06 | |||||
| Cromwell | 6 | 1054,17 | 942 | 6 | 83,33% | 2443,88 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 14,67 | 71 | 6 | 50,00% | 82,83 | |||||
| Comet | 7 | 1338,67 | 1074 | 6 | 83,33% | 2503,45 | |||||
| Centurion Mk. I | 8 | 426,33 | 726 | 6 | 83,33% | 489,35 | |||||
| Type 89 I-Go/Chi-Ro | 2 | 78,83 | 88 | 6 | 16,67% | 74,23 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 23,83 | 138 | 6 | 33,33% | 0,00 | |||||
| Renault UE 57 | 3 | 118,83 | 125 | 6 | 33,33% | 115,63 | |||||
| Universal Carrier 2-pdr | 2 | 194,00 | 220 | 6 | 66,67% | 872,21 | |||||
| Loyd Gun Carriage | 2 | 13,00 | 58 | 6 | 33,33% | 2,59 | |||||
| Pawlack Tank | 6 | 1419,50 | 958 | 6 | 66,67% | 2830,94 | |||||
| FV227 Conceiver | 8 | 1641,83 | 943 | 6 | 66,67% | 2133,84 | |||||
| MTLS-1G14 | 3 | 235,50 | 309 | 6 | 66,67% | 933,13 | |||||
| Lorraine 40 t | 8 | 843,17 | 633 | 6 | 33,33% | 758,15 | |||||
| T3 HMC | 2 | 37,80 | 106 | 5 | 40,00% | 0,00 | |||||
| T-29 | 3 | 256,80 | 262 | 5 | 80,00% | 900,26 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 103,75 | 138 | 4 | 25,00% | 326,90 | |||||
| Renault FT | 1 | 0,50 | 36 | 4 | 50,00% | 82,06 | |||||
| Pvlvv fm/42 | 2 | 121,75 | 139 | 4 | 25,00% | 278,58 | |||||
| Cruiser Mk. I | 1 | 235,50 | 251 | 4 | 75,00% | 1388,71 | |||||
| T28 Prototype | 8 | 862,25 | 676 | 4 | 50,00% | 851,58 | |||||
| FV217 Badger | 10 | 1556,75 | 811 | 4 | 50,00% | 871,50 | |||||
| M10 RBFM | 5 | 413,00 | 321 | 4 | 50,00% | 737,63 | |||||
| 43 M. Toldi III | 3 | 98,50 | 164 | 4 | 75,00% | 444,37 | |||||
| Renault FT 75 BS | 2 | 165,00 | 152 | 3 | 66,67% | 1168,08 | |||||
| Type 5 Chi-Ri | 7 | 757,33 | 520 | 3 | 33,33% | 877,99 | |||||
| Hotchkiss H35 | 2 | 105,33 | 175 | 3 | 66,67% | 461,32 | |||||
| Type 1 Chi-He | 4 | 693,67 | 639 | 3 | 66,67% | 3370,39 | |||||
| MS-1 | 1 | 0,00 | 72 | 3 | 66,67% | 221,70 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 60,50 | 123 | 2 | 100,00% | 324,32 | |||||
| M15/42 | 3 | 335,50 | 325 | 2 | 100,00% | 1157,42 | |||||
| BT-2 | 2 | 209,00 | 347 | 2 | 100,00% | 1244,97 | |||||
| Vickers Mk. E Type B | 2 | 43,50 | 114 | 2 | 50,00% | 80,54 | |||||
| SU-85B | 4 | 109,50 | 143 | 2 | 50,00% | 91,59 | |||||
| STG Guard | 8 | 1264,00 | 696 | 2 | 50,00% | 1459,77 | |||||
| L-60 | 2 | 71,50 | 189 | 2 | 50,00% | 217,05 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 1281,00 | 294 | 2 | 0,00% | 1582,27 | |||||
| Fiat 3000 | 1 | 55,00 | 66 | 1 | 0,00% | 5,90 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 79,00 | 133 | 1 | 100,00% | 399,87 | |||||
| Sturmpanzer I Bison | 3 | 0,00 | 31 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| B.U.G.I. | 6 | 729,00 | 254 | 1 | 0,00% | 861,38 | |||||
| Type 2597 Chi-Ha | 3 | 146,00 | 234 | 1 | 100,00% | 523,79 | |||||
| CS-63 | 10 | 754,00 | 1053 | 1 | 100,00% | 502,75 | |||||
| Grille | 5 | 0,00 | 26 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| AMX 105 AM mle. 47 | 4 | 42,00 | 102 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Super Conqueror | 10 | 2486,00 | 1742 | 1 | 100,00% | 2058,42 | |||||
| M-III-Y | 8 | 523,00 | 395 | 1 | 0,00% | 254,88 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 295,00 | 611 | 1 | 100,00% | 636,38 |
rychly
Целокупна статистика
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 10393 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Просечан ниво | 6,03 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Победе | 5180 | 49,84% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 5085 | 48,93% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 128 | 1,23% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 2861 | 27,53% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 6896 | 0,66 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,92 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 7965 | 0,77 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 664,31 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 14606 | 1,41 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 4171 | 0,40 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 399,81 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| WN7 | 876,36 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| WN8 | 1002,43 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 10393 | |
| Просечан ниво | 6,03 | |
| Победе | 5180 | 49,84% |
| Порази | 5085 | 48,93% |
| Нерешено | 128 | 1,23% |
| Преживљене борбе | 2861 | 27,53% |
| Уништени тенкови | 6896 | 0,66 |
| Однос уништења | 0,92 | |
| Откривена возила | 7965 | 0,77 |
| Нанета штета | 664,31 | |
| Поени заузимањем базе | 14606 | 1,41 |
| Поени одбраном базе | 4171 | 0,40 |
| Искуство | 399,81 | |
| WN7 | 876,36 | |
| WN8 | 1002,43 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Просечан ниво | 0,00 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Просечан ниво | 0,00 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Просечан ниво | 0,00 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
Израђен у:
Последњи пут био у борби:
Последње ажурирање:
Глобална карта Absolute X
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Глобална карта Champion VIII
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Глобална карта Middle VI
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика борби тенковских чета
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 1 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 1 | 100,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 1 | 1,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 2,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 1 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 1 | 100,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 1 | 1,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 2,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Тимска статистика
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика чарки
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 22 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 1 | 4,55% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 21 | 95,45% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 3 | 13,64% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 9 | 0,41 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,47 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 9 | 0,41 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 444,68 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 7 | 0,32 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 96,91 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 22 | |
| Победе | 1 | 4,55% |
| Порази | 21 | 95,45% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 3 | 13,64% |
| Уништени тенкови | 9 | 0,41 |
| Однос уништења | 0,47 | |
| Откривена возила | 9 | 0,41 |
| Нанета штета | 444,68 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 7 | 0,32 |
| Искуство | 96,91 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика одбране утврђења
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen