| Име тенка | M | Тип | Нација | Ниво | Просечна штета | Просечно искуство | Битке | Победе | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| T30 | 9 | 1580,53 | 691 | 686 | 47,81% | 1292,78 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 289,46 | 267 | 260 | 47,69% | 306,11 | |||||
| AT 2 | 5 | 212,26 | 224 | 144 | 44,44% | 274,71 | |||||
| Valentine AT | 4 | 180,66 | 187 | 143 | 46,15% | 342,49 | |||||
| LTP | 3 | 230,42 | 301 | 142 | 41,55% | 918,43 | |||||
| StuG III Ausf. B | 4 | 639,23 | 365 | 141 | 60,99% | 1956,63 | |||||
| E 75 | 9 | 616,87 | 498 | 137 | 43,80% | 307,86 | |||||
| Tiger II | 8 | 590,46 | 504 | 135 | 52,59% | 529,67 | |||||
| AT 8 | 6 | 285,19 | 278 | 132 | 46,97% | 282,90 | |||||
| T25/2 | 7 | 472,70 | 319 | 132 | 46,97% | 462,56 | |||||
| T28 Prototype | 8 | 539,98 | 364 | 130 | 39,23% | 293,39 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 87,82 | 154 | 98 | 51,02% | 391,80 | |||||
| Alecto | 4 | 143,98 | 154 | 94 | 43,62% | 161,34 | |||||
| GSR 3301 Setter | 7 | 448,95 | 398 | 80 | 33,75% | 721,58 | |||||
| T110E4 | 10 | 1637,88 | 590 | 76 | 40,79% | 911,92 | |||||
| Gorilla | 11 | 1442,21 | 632 | 56 | 48,21% | 772,40 | |||||
| Tiger I | 7 | 368,56 | 299 | 45 | 35,56% | 172,86 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 61,47 | 145 | 43 | 46,51% | 64,78 | |||||
| T67 | 5 | 162,64 | 148 | 42 | 26,19% | 74,82 | |||||
| Dicker Max | 6 | 363,86 | 261 | 42 | 47,62% | 429,62 | |||||
| LHMTV | 8 | 441,50 | 552 | 40 | 52,50% | 668,54 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 699,62 | 416 | 39 | 35,90% | 983,56 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 67,05 | 187 | 38 | 39,47% | 0,00 | |||||
| E 100 | 10 | 1788,46 | 786 | 37 | 48,65% | 1182,57 | |||||
| AT 7 | 7 | 273,95 | 312 | 37 | 48,65% | 131,41 | |||||
| Grille | 5 | 455,76 | 373 | 33 | 48,48% | 867,91 | |||||
| Staghound Mk. III | 6 | 634,16 | 496 | 32 | 40,63% | 1055,42 | |||||
| Crusader | 6 | 526,39 | 516 | 31 | 45,16% | 1540,17 | |||||
| Universal Carrier 2-pdr | 2 | 48,27 | 112 | 30 | 53,33% | 107,25 | |||||
| M8A1 | 4 | 117,37 | 180 | 27 | 51,85% | 135,46 | |||||
| T26E3 Eagle 7 | 7 | 857,44 | 635 | 25 | 52,00% | 1085,46 | |||||
| M2 Light | 2 | 86,28 | 163 | 25 | 44,00% | 136,93 | |||||
| FSV Scheme A | 7 | 479,88 | 505 | 24 | 41,67% | 462,40 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 576,55 | 428 | 22 | 54,55% | 1505,21 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 96,88 | 163 | 17 | 41,18% | 109,59 | |||||
| T56 GMC | 3 | 122,81 | 139 | 16 | 43,75% | 190,80 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 76,40 | 112 | 15 | 33,33% | 130,63 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 438,20 | 311 | 15 | 40,00% | 368,36 | |||||
| T110E3 | 10 | 1966,47 | 561 | 15 | 40,00% | 1130,72 | |||||
| Covenanter | 5 | 386,23 | 333 | 13 | 46,15% | 1224,35 | |||||
| Maus | 10 | 1419,91 | 605 | 11 | 54,55% | 1056,90 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 13,67 | 52 | 9 | 33,33% | 0,00 | |||||
| 121B | 10 | 820,75 | 632 | 8 | 50,00% | 471,38 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 46,00 | 121 | 8 | 62,50% | 194,30 | |||||
| Loyd Gun Carriage | 2 | 29,14 | 89 | 7 | 71,43% | 261,00 | |||||
| Type 63 | 8 | 610,80 | 395 | 5 | 20,00% | 342,45 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 | 5 | 435,60 | 468 | 5 | 60,00% | 1111,46 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 836,60 | 690 | 5 | 80,00% | 1145,68 | |||||
| Pz.Kpfw. 35 (t) | 2 | 73,60 | 122 | 5 | 60,00% | 283,80 | |||||
| Sexton II | 3 | 35,80 | 50 | 5 | 20,00% | 0,00 | |||||
| G.Pz. Mk. VI (e) | 2 | 18,00 | 75 | 5 | 40,00% | 19,53 | |||||
| T-50-2 | 6 | 0,00 | 147 | 4 | 25,00% | 0,00 | |||||
| M-IV-Y | 8 | 447,00 | 571 | 4 | 50,00% | 301,50 | |||||
| Gabler’s Destroyer | 5 | 458,50 | 375 | 4 | 25,00% | 1144,89 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 54,75 | 80 | 4 | 25,00% | 28,72 | |||||
| M3 Lee | 4 | 35,75 | 135 | 4 | 50,00% | 97,90 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) | 3 | 129,75 | 214 | 4 | 100,00% | 468,38 | |||||
| AMX ELC 901 | 6 | 178,75 | 505 | 4 | 75,00% | 422,04 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 761,67 | 666 | 3 | 100,00% | 2602,05 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 842,67 | 469 | 3 | 100,00% | 3432,52 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 716,67 | 730 | 3 | 66,67% | 1948,03 | |||||
| Light Mk. VIC | 2 | 123,00 | 292 | 3 | 66,67% | 677,37 | |||||
| KV-1SA | 5 | 377,33 | 366 | 3 | 33,33% | 556,38 | |||||
| FV215b (183) | 10 | 892,33 | 500 | 3 | 66,67% | 637,65 | |||||
| AMX M4 mle. 49 | 8 | 629,50 | 675 | 2 | 50,00% | 557,51 | |||||
| Hummel | 6 | 758,50 | 260 | 2 | 0,00% | 858,28 | |||||
| Type 5 Ka-Ri | 8 | 227,00 | 402 | 2 | 50,00% | 125,77 | |||||
| T1E6 | 2 | 0,00 | 55 | 2 | 50,00% | 93,83 | |||||
| Chi-Ni | 2 | 88,00 | 183 | 2 | 50,00% | 261,24 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 531,50 | 325 | 2 | 50,00% | 1091,13 | |||||
| T95 | 9 | 733,00 | 359 | 2 | 0,00% | 254,65 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 275,00 | 96 | 2 | 0,00% | 1028,90 | |||||
| MS-1 | 1 | 28,00 | 61 | 2 | 50,00% | 77,53 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 462,00 | 464 | 1 | 0,00% | 463,24 | |||||
| Fantôme | 9 | 719,00 | 395 | 1 | 0,00% | 332,43 | |||||
| Renault FT | 1 | 0,00 | 10 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. D | 2 | 0,00 | 45 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| T1 HMC | 2 | 0,00 | 9 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Vickers Mk. E Type B | 2 | 0,00 | 100 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| T-26 | 2 | 195,00 | 343 | 1 | 100,00% | 1263,07 | |||||
| Rheinmetall Skorpion G | 8 | 505,00 | 461 | 1 | 100,00% | 455,57 | |||||
| Cromwell B | 6 | 0,00 | 94 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| T28 | 8 | 343,00 | 163 | 1 | 0,00% | 50,17 | |||||
| T25 AT | 7 | 853,00 | 315 | 1 | 0,00% | 780,95 | |||||
| Black Prince II | 7 | 763,00 | 447 | 1 | 0,00% | 649,00 | |||||
| Heavy Tank No. VI | 6 | 384,00 | 219 | 1 | 0,00% | 375,69 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 407,00 | 593 | 1 | 100,00% | 1154,12 | |||||
| SMV CC-64 Vipera | 8 | 0,00 | 79 | 1 | 0,00% | 0,00 |
robin1123
Целокупна статистика
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 3441 | 0 | 60 | 375 | ||||
| Просечан ниво | 6,44 | 0,00 | 5,43 | 6,33 | ||||
| Победе | 1592 | 46,27% | 0 | 0,00% | 34 | 56,67% | 194 | 51,73% |
| Порази | 1798 | 52,25% | 0 | 0,00% | 23 | 38,33% | 173 | 46,13% |
| Нерешено | 51 | 1,48% | 0 | 0,00% | 3 | 5,00% | 8 | 2,13% |
| Преживљене борбе | 921 | 26,77% | 0 | 0,00% | 27 | 45,00% | 135 | 36,00% |
| Уништени тенкови | 2003 | 0,58 | 0 | 0,00 | 83 | 1,38 | 391 | 1,04 |
| Однос уништења | 0,79 | 0,00 | 2,52 | 1,63 | ||||
| Откривена возила | 2112 | 0,61 | 0 | 0,00 | 38 | 0,63 | 229 | 0,61 |
| Нанета штета | 671,91 | 0,00 | 976,20 | 932,85 | ||||
| Поени заузимањем базе | 4239 | 1,23 | 0 | 0,00 | 146 | 2,43 | 794 | 2,12 |
| Поени одбраном базе | 1158 | 0,34 | 0 | 0,00 | 33 | 0,55 | 55 | 0,15 |
| Искуство | 403,89 | 0,00 | 393,75 | 506,21 | ||||
| WN7 | 727,76 | 0,00 | 1545,25 | 1161,04 | ||||
| WN8 | 754,64 | 0,00 | 1913,75 | 1342,72 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 3441 | |
| Просечан ниво | 6,44 | |
| Победе | 1592 | 46,27% |
| Порази | 1798 | 52,25% |
| Нерешено | 51 | 1,48% |
| Преживљене борбе | 921 | 26,77% |
| Уништени тенкови | 2003 | 0,58 |
| Однос уништења | 0,79 | |
| Откривена возила | 2112 | 0,61 |
| Нанета штета | 671,91 | |
| Поени заузимањем базе | 4239 | 1,23 |
| Поени одбраном базе | 1158 | 0,34 |
| Искуство | 403,89 | |
| WN7 | 727,76 | |
| WN8 | 754,64 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Просечан ниво | 0,00 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 60 | |
| Просечан ниво | 5,43 | |
| Победе | 34 | 56,67% |
| Порази | 23 | 38,33% |
| Нерешено | 3 | 5,00% |
| Преживљене борбе | 27 | 45,00% |
| Уништени тенкови | 83 | 1,38 |
| Однос уништења | 2,52 | |
| Откривена возила | 38 | 0,63 |
| Нанета штета | 976,20 | |
| Поени заузимањем базе | 146 | 2,43 |
| Поени одбраном базе | 33 | 0,55 |
| Искуство | 393,75 | |
| WN7 | 1545,25 | |
| WN8 | 1913,75 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 375 | |
| Просечан ниво | 6,33 | |
| Победе | 194 | 51,73% |
| Порази | 173 | 46,13% |
| Нерешено | 8 | 2,13% |
| Преживљене борбе | 135 | 36,00% |
| Уништени тенкови | 391 | 1,04 |
| Однос уништења | 1,63 | |
| Откривена возила | 229 | 0,61 |
| Нанета штета | 932,85 | |
| Поени заузимањем базе | 794 | 2,12 |
| Поени одбраном базе | 55 | 0,15 |
| Искуство | 506,21 | |
| WN7 | 1161,04 | |
| WN8 | 1342,72 | |
Израђен у:
Последњи пут био у борби:
Последње ажурирање:
Глобална карта Absolute X
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Глобална карта Champion VIII
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Глобална карта Middle VI
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика борби тенковских чета
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 1 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 1 | 100,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 9,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 1 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 1 | 100,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 9,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Тимска статистика
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 4 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 3 | 75,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 1 | 25,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 2 | 50,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 1 | 0,25 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 311,50 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 53 | 13,25 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 432,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 4 | |
| Победе | 3 | 75,00% |
| Порази | 1 | 25,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 2 | 50,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 1 | 0,25 |
| Нанета штета | 311,50 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 53 | 13,25 |
| Искуство | 432,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика чарки
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 23 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 4 | 17,39% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 19 | 82,61% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 4 | 17,39% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 5 | 0,22 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,26 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 19 | 0,83 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 1.076,78 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 90 | 3,91 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 119 | 5,17 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 298,17 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 23 | |
| Победе | 4 | 17,39% |
| Порази | 19 | 82,61% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 4 | 17,39% |
| Уништени тенкови | 5 | 0,22 |
| Однос уништења | 0,26 | |
| Откривена возила | 19 | 0,83 |
| Нанета штета | 1.076,78 | |
| Поени заузимањем базе | 90 | 3,91 |
| Поени одбраном базе | 119 | 5,17 |
| Искуство | 298,17 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика одбране утврђења
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 1 | 0 | 0 | 1 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 1 | 100,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 1 | 100,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 1 | 1,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 1 | 1,00 |
| Однос уништења | 1,00 | 0,00 | 0,00 | 1,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 1.440,00 | 0,00 | 0,00 | 1.440,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 111,00 | 0,00 | 0,00 | 111,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 1 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 1 | 100,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 1 | 1,00 |
| Однос уништења | 1,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 1.440,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 111,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 1 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 1 | 100,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 1 | 1,00 |
| Однос уништења | 1,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 1.440,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 111,00 | |
Anzeigen
Anzeigen