| Име тенка | M | Тип | Нација | Ниво | Просечна штета | Просечно искуство | Битке | Победе | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| M4A3E2 Sherman Jumbo | 6 | 422,13 | 351 | 1664 | 47,78% | 657,01 | |||||
| UDES 03 | 8 | 817,44 | 346 | 1161 | 46,08% | 711,90 | |||||
| Strv 103B | 10 | 1420,91 | 450 | 1056 | 43,75% | 767,74 | |||||
| Strv 103-0 | 9 | 928,01 | 371 | 781 | 41,87% | 557,22 | |||||
| SU-130PM | 8 | 1157,16 | 579 | 582 | 51,37% | 1019,28 | |||||
| Ikv 103 | 5 | 256,42 | 212 | 515 | 52,82% | 482,57 | |||||
| M103 | 9 | 723,83 | 439 | 463 | 42,98% | 439,27 | |||||
| T29 | 7 | 475,01 | 358 | 383 | 49,35% | 408,75 | |||||
| Ikv 90 Typ B | 7 | 484,07 | 288 | 347 | 48,13% | 514,96 | |||||
| T32 | 8 | 486,58 | 372 | 328 | 44,82% | 317,20 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 525,73 | 348 | 297 | 46,80% | 559,81 | |||||
| Lorraine 40 t | 8 | 759,13 | 454 | 252 | 45,24% | 659,81 | |||||
| SU-152 | 7 | 571,71 | 295 | 249 | 41,37% | 550,26 | |||||
| Ikv 65 Alt II | 6 | 382,12 | 241 | 246 | 45,12% | 491,14 | |||||
| M4A1 Sherman | 5 | 158,87 | 212 | 219 | 49,32% | 220,72 | |||||
| T95 | 9 | 1042,82 | 512 | 211 | 46,92% | 630,22 | |||||
| STA-1 | 8 | 502,74 | 411 | 208 | 46,15% | 444,50 | |||||
| IS-6 B | 8 | 750,48 | 491 | 202 | 40,59% | 566,72 | |||||
| T28 | 8 | 740,82 | 444 | 186 | 45,16% | 569,41 | |||||
| Object 268 | 10 | 1531,77 | 499 | 182 | 48,35% | 905,23 | |||||
| Obsidian | 8 | 679,94 | 496 | 165 | 41,21% | 589,07 | |||||
| ST-I | 9 | 991,19 | 632 | 162 | 46,30% | 711,36 | |||||
| KV-4 | 8 | 815,15 | 595 | 141 | 51,06% | 804,25 | |||||
| 122 TM | 8 | 983,90 | 660 | 138 | 47,83% | 994,12 | |||||
| T110E5 | 10 | 1225,53 | 567 | 137 | 45,99% | 730,50 | |||||
| M3 Lee | 4 | 108,27 | 134 | 128 | 47,66% | 178,60 | |||||
| M-II-Y | 7 | 809,32 | 618 | 120 | 55,00% | 990,75 | |||||
| STB-1 | 10 | 1001,71 | 547 | 112 | 42,86% | 551,37 | |||||
| SU-100 | 6 | 392,92 | 253 | 110 | 43,64% | 437,99 | |||||
| Object 252U | 8 | 851,79 | 613 | 99 | 50,51% | 728,24 | |||||
| O-Ni | 7 | 764,77 | 529 | 96 | 53,13% | 889,91 | |||||
| Object 704 | 9 | 1158,21 | 536 | 96 | 40,63% | 646,59 | |||||
| T-34-85 | 6 | 505,86 | 455 | 95 | 45,26% | 796,50 | |||||
| SU-85 | 5 | 286,57 | 177 | 89 | 42,70% | 404,78 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 124,69 | 159 | 83 | 51,81% | 183,76 | |||||
| T110E3 | 10 | 1323,77 | 541 | 83 | 43,37% | 692,86 | |||||
| KV-3 | 7 | 909,08 | 644 | 79 | 45,57% | 1124,30 | |||||
| E 65 Zwilling | 8 | 1321,63 | 741 | 79 | 45,57% | 1048,06 | |||||
| Strv 107-12 | 11 | 1461,77 | 527 | 74 | 41,89% | 672,13 | |||||
| FV215b (183) | 10 | 1083,00 | 513 | 72 | 43,06% | 548,91 | |||||
| IS-7 | 10 | 1261,26 | 646 | 70 | 47,14% | 799,99 | |||||
| O-I | 6 | 388,84 | 391 | 67 | 49,25% | 453,26 | |||||
| M16/43 Sahariano | 3 | 427,26 | 493 | 61 | 57,38% | 1244,71 | |||||
| Type 97 Chi-Ha | 3 | 443,78 | 375 | 55 | 61,82% | 1704,55 | |||||
| T25 AT | 7 | 590,11 | 293 | 55 | 36,36% | 512,31 | |||||
| Type 3 Chi-Nu | 5 | 243,71 | 236 | 52 | 42,31% | 406,16 | |||||
| Type 61 | 9 | 566,06 | 475 | 52 | 44,23% | 301,63 | |||||
| Nergal | 8 | 921,75 | 568 | 52 | 50,00% | 765,07 | |||||
| Type 5 Chi-Ri | 7 | 388,39 | 280 | 51 | 27,45% | 307,27 | |||||
| T-34 | 5 | 294,12 | 245 | 49 | 53,06% | 642,30 | |||||
| TKS z n.k.m. 20 mm | 2 | 92,82 | 220 | 49 | 61,22% | 460,48 | |||||
| Crusader | 6 | 221,38 | 410 | 47 | 44,68% | 433,67 | |||||
| M-III-Y | 8 | 590,67 | 531 | 46 | 41,30% | 401,27 | |||||
| M41 | 5 | 206,23 | 230 | 43 | 44,19% | 121,32 | |||||
| T-150 | 6 | 563,86 | 488 | 43 | 41,86% | 706,38 | |||||
| M8A1 | 4 | 359,62 | 270 | 42 | 47,62% | 792,44 | |||||
| KV-2 | 6 | 605,63 | 504 | 41 | 63,41% | 1028,24 | |||||
| T-103 | 8 | 1097,58 | 720 | 40 | 47,50% | 1082,97 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 188,94 | 193 | 36 | 47,22% | 495,78 | |||||
| KV-1 | 5 | 657,50 | 508 | 36 | 41,67% | 1354,00 | |||||
| ISU-152 | 8 | 675,37 | 429 | 35 | 40,00% | 405,42 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 499,62 | 335 | 34 | 32,35% | 797,24 | |||||
| M36 Jackson | 6 | 364,71 | 277 | 34 | 44,12% | 375,27 | |||||
| BT-7 | 4 | 149,73 | 155 | 33 | 42,42% | 276,47 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 153,85 | 227 | 33 | 51,52% | 476,26 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 44,97 | 126 | 33 | 42,42% | 28,79 | |||||
| M44 | 6 | 445,81 | 445 | 31 | 61,29% | 704,54 | |||||
| Ikv 72 | 3 | 118,57 | 126 | 30 | 50,00% | 191,65 | |||||
| Pawlack Tank | 6 | 318,60 | 310 | 30 | 53,33% | 359,00 | |||||
| O-Ho | 8 | 518,62 | 354 | 29 | 48,28% | 356,55 | |||||
| Strv m/42 | 5 | 205,43 | 174 | 28 | 42,86% | 289,38 | |||||
| M10 Wolverine | 5 | 360,79 | 241 | 28 | 53,57% | 661,80 | |||||
| Object 261 | 10 | 870,96 | 529 | 28 | 42,86% | 503,29 | |||||
| T20 | 7 | 174,74 | 290 | 27 | 48,15% | 94,17 | |||||
| T803 | 11 | 1216,20 | 655 | 25 | 36,00% | 508,04 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 332,29 | 266 | 24 | 54,17% | 1045,14 | |||||
| Windhund | 8 | 909,33 | 365 | 24 | 37,50% | 662,61 | |||||
| Lago | 4 | 154,22 | 161 | 23 | 43,48% | 250,37 | |||||
| M12 | 7 | 643,81 | 480 | 21 | 38,10% | 647,92 | |||||
| T-50-2 | 6 | 223,16 | 281 | 19 | 42,11% | 340,89 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. J | 3 | 514,42 | 835 | 19 | 52,63% | 1254,78 | |||||
| Strv 74 | 6 | 293,22 | 280 | 18 | 55,56% | 415,77 | |||||
| IS-4 | 10 | 1422,72 | 762 | 18 | 50,00% | 949,64 | |||||
| Gabler’s Destroyer | 5 | 243,17 | 370 | 18 | 55,56% | 567,98 | |||||
| Pvlvv fm/42 | 2 | 51,24 | 93 | 17 | 52,94% | 174,35 | |||||
| BT-2 | 2 | 330,56 | 260 | 16 | 37,50% | 1510,35 | |||||
| Churchill I | 5 | 169,19 | 240 | 16 | 50,00% | 164,37 | |||||
| Tiger-Maus | 9 | 1033,19 | 627 | 16 | 50,00% | 679,38 | |||||
| M-VI-Y | 9 | 937,80 | 638 | 15 | 46,67% | 622,52 | |||||
| Rheinmetall Skorpion G | 8 | 631,67 | 194 | 15 | 6,67% | 367,74 | |||||
| FCM 2C | 3 | 244,00 | 286 | 15 | 40,00% | 480,07 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 557,50 | 408 | 14 | 35,71% | 1171,59 | |||||
| Pz.Kpfw. I | 2 | 16,33 | 48 | 12 | 8,33% | 0,00 | |||||
| T56 GMC | 3 | 46,64 | 71 | 11 | 27,27% | 0,00 | |||||
| Chaffee Camouflaged | 5 | 181,36 | 281 | 11 | 36,36% | 157,27 | |||||
| Type 1 Chi-He | 4 | 320,80 | 290 | 10 | 50,00% | 841,29 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 605,50 | 560 | 10 | 60,00% | 487,50 | |||||
| Löwe | 8 | 964,40 | 632 | 10 | 40,00% | 807,68 | |||||
| BT-7 artillery | 3 | 85,20 | 129 | 10 | 30,00% | 33,18 | |||||
| WZ-120-1G FT | 8 | 478,80 | 227 | 10 | 20,00% | 186,59 | |||||
| T3E2 Medium Tank | 3 | 175,11 | 273 | 9 | 33,33% | 430,85 | |||||
| M10 RBFM | 5 | 594,78 | 536 | 9 | 55,56% | 1085,38 | |||||
| 10TP | 3 | 89,88 | 124 | 8 | 75,00% | 337,69 | |||||
| Object 283 | 9 | 535,25 | 394 | 8 | 25,00% | 210,19 | |||||
| Strv m/40L | 3 | 55,00 | 115 | 7 | 57,14% | 164,32 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 202,86 | 236 | 7 | 57,14% | 989,61 | |||||
| Panzerjäger I | 2 | 128,14 | 138 | 7 | 57,14% | 406,01 | |||||
| H3 | 9 | 1729,14 | 699 | 7 | 42,86% | 1307,50 | |||||
| Strv S1 | 8 | 486,29 | 240 | 7 | 28,57% | 175,51 | |||||
| AMX ELC 901 | 6 | 259,57 | 452 | 7 | 71,43% | 675,84 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 | 5 | 412,17 | 363 | 6 | 33,33% | 632,08 | |||||
| T-34 with L-11 | 4 | 296,00 | 525 | 6 | 66,67% | 1038,87 | |||||
| T-29 | 3 | 149,00 | 135 | 6 | 50,00% | 333,65 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 788,50 | 489 | 6 | 33,33% | 452,00 | |||||
| Stitch | 8 | 715,17 | 504 | 6 | 33,33% | 397,47 | |||||
| T-115 | 5 | 899,67 | 733 | 6 | 66,67% | 1535,58 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 186,50 | 423 | 4 | 75,00% | 467,20 | |||||
| Fantôme | 9 | 475,25 | 378 | 4 | 50,00% | 274,73 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 199,00 | 284 | 3 | 100,00% | 1279,23 | |||||
| 50TP prototyp | 8 | 1352,67 | 440 | 3 | 33,33% | 1122,94 | |||||
| AT-1 | 2 | 338,67 | 186 | 3 | 33,33% | 1168,20 | |||||
| T3 HMC | 2 | 96,00 | 101 | 3 | 33,33% | 162,19 | |||||
| M40/M43 | 8 | 391,67 | 579 | 3 | 66,67% | 386,69 | |||||
| Valentine AT | 4 | 285,67 | 170 | 3 | 0,00% | 542,92 | |||||
| 212A | 9 | 675,67 | 324 | 3 | 33,33% | 316,78 | |||||
| Object 257 | 9 | 1132,00 | 871 | 3 | 66,67% | 1172,02 | |||||
| BT-5 | 3 | 103,33 | 157 | 3 | 66,67% | 233,93 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 212,67 | 258 | 3 | 33,33% | 227,04 | |||||
| T-116 | 3 | 129,00 | 147 | 3 | 33,33% | 295,84 | |||||
| AMX 13 (FL 11) | 5 | 422,67 | 283 | 3 | 0,00% | 1266,58 | |||||
| Straussler V–4/40 | 3 | 210,33 | 427 | 3 | 100,00% | 719,71 | |||||
| Strv m/38 | 2 | 42,00 | 104 | 2 | 50,00% | 83,60 | |||||
| SU-14-2 | 8 | 280,50 | 157 | 2 | 0,00% | 4,04 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. G | 3 | 475,00 | 410 | 2 | 50,00% | 1828,83 | |||||
| Black Prince II | 7 | 307,00 | 853 | 2 | 100,00% | 356,53 | |||||
| Kanonenjagdpanzer 105 | 8 | 0,00 | 462 | 2 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Fiat 3000 | 1 | 154,00 | 115 | 1 | 0,00% | 512,65 | |||||
| 4TP | 1 | 0,00 | 16 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| M2 Light | 2 | 0,00 | 62 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| IS-3 | 8 | 386,00 | 167 | 1 | 0,00% | 114,01 | |||||
| G.Pz. Mk. VI (e) | 2 | 0,00 | 7 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| T-60 | 2 | 288,00 | 197 | 1 | 100,00% | 1470,36 | |||||
| KV-1SA | 5 | 320,00 | 383 | 1 | 100,00% | 591,81 | |||||
| AM 39 Gendron-Somua | 2 | 153,00 | 464 | 1 | 100,00% | 606,63 | |||||
| MTLS-1G14 | 3 | 66,00 | 89 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Valiant | 5 | 224,00 | 326 | 1 | 0,00% | 185,09 | |||||
| A7E3 | 3 | 103,00 | 408 | 1 | 100,00% | 337,71 |
klopup
Целокупна статистика
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 13707 | 45 | 51 | 164 | ||||
| Просечан ниво | 7,39 | 7,51 | 7,61 | 7,87 | ||||
| Победе | 6350 | 46,33% | 26 | 57,78% | 31 | 60,78% | 88 | 53,66% |
| Порази | 7131 | 52,02% | 19 | 42,22% | 20 | 39,22% | 74 | 45,12% |
| Нерешено | 226 | 1,65% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 2 | 1,22% |
| Преживљене борбе | 3679 | 26,84% | 20 | 44,44% | 23 | 45,10% | 67 | 40,85% |
| Уништени тенкови | 6837 | 0,50 | 43 | 0,96 | 49 | 0,96 | 133 | 0,81 |
| Однос уништења | 0,68 | 1,72 | 1,75 | 1,37 | ||||
| Откривена возила | 6788 | 0,50 | 13 | 0,29 | 15 | 0,29 | 43 | 0,26 |
| Нанета штета | 712,96 | 1.250,76 | 1.231,49 | 1.297,70 | ||||
| Поени заузимањем базе | 8719 | 0,64 | 54 | 1,20 | 54 | 1,06 | 184 | 1,12 |
| Поени одбраном базе | 3619 | 0,26 | 36 | 0,80 | 36 | 0,71 | 108 | 0,66 |
| Искуство | 397,81 | 466,56 | 478,53 | 631,82 | ||||
| WN7 | 620,54 | 1250,42 | 1254,89 | 1092,09 | ||||
| WN8 | 649,48 | 1464,21 | 1451,70 | 1232,20 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 13707 | |
| Просечан ниво | 7,39 | |
| Победе | 6350 | 46,33% |
| Порази | 7131 | 52,02% |
| Нерешено | 226 | 1,65% |
| Преживљене борбе | 3679 | 26,84% |
| Уништени тенкови | 6837 | 0,50 |
| Однос уништења | 0,68 | |
| Откривена возила | 6788 | 0,50 |
| Нанета штета | 712,96 | |
| Поени заузимањем базе | 8719 | 0,64 |
| Поени одбраном базе | 3619 | 0,26 |
| Искуство | 397,81 | |
| WN7 | 620,54 | |
| WN8 | 649,48 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 45 | |
| Просечан ниво | 7,51 | |
| Победе | 26 | 57,78% |
| Порази | 19 | 42,22% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 20 | 44,44% |
| Уништени тенкови | 43 | 0,96 |
| Однос уништења | 1,72 | |
| Откривена возила | 13 | 0,29 |
| Нанета штета | 1.250,76 | |
| Поени заузимањем базе | 54 | 1,20 |
| Поени одбраном базе | 36 | 0,80 |
| Искуство | 466,56 | |
| WN7 | 1250,42 | |
| WN8 | 1464,21 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 51 | |
| Просечан ниво | 7,61 | |
| Победе | 31 | 60,78% |
| Порази | 20 | 39,22% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 23 | 45,10% |
| Уништени тенкови | 49 | 0,96 |
| Однос уништења | 1,75 | |
| Откривена возила | 15 | 0,29 |
| Нанета штета | 1.231,49 | |
| Поени заузимањем базе | 54 | 1,06 |
| Поени одбраном базе | 36 | 0,71 |
| Искуство | 478,53 | |
| WN7 | 1254,89 | |
| WN8 | 1451,70 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 164 | |
| Просечан ниво | 7,87 | |
| Победе | 88 | 53,66% |
| Порази | 74 | 45,12% |
| Нерешено | 2 | 1,22% |
| Преживљене борбе | 67 | 40,85% |
| Уништени тенкови | 133 | 0,81 |
| Однос уништења | 1,37 | |
| Откривена возила | 43 | 0,26 |
| Нанета штета | 1.297,70 | |
| Поени заузимањем базе | 184 | 1,12 |
| Поени одбраном базе | 108 | 0,66 |
| Искуство | 631,82 | |
| WN7 | 1092,09 | |
| WN8 | 1232,20 | |
Израђен у:
Последњи пут био у борби:
Последње ажурирање:
Глобална карта Absolute X
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Глобална карта Champion VIII
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Глобална карта Middle VI
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика борби тенковских чета
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Тимска статистика
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика чарки
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 1 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 1 | 100,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 1 | 1,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 1,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 1 | 1,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 1.115,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 215,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 1 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 1 | 100,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 1 | 1,00 |
| Однос уништења | 1,00 | |
| Откривена возила | 1 | 1,00 |
| Нанета штета | 1.115,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 215,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика одбране утврђења
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen