| Име тенка | M | Тип | Нација | Ниво | Просечна штета | Просечно искуство | Битке | Победе | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Löwe | 8 | 825,17 | 442 | 1177 | 46,47% | 827,54 | |||||
| Jagdpanther | 7 | 753,08 | 375 | 842 | 48,57% | 969,43 | |||||
| Jagdtiger | 9 | 1129,75 | 414 | 640 | 42,97% | 760,91 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 735,65 | 413 | 485 | 45,36% | 890,74 | |||||
| Jagdpanther II | 8 | 962,16 | 412 | 427 | 46,60% | 926,81 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 307,37 | 232 | 404 | 46,29% | 564,79 | |||||
| Jagdpanzer E 100 | 10 | 1174,20 | 408 | 330 | 43,33% | 674,67 | |||||
| VK 45.02 (P) Ausf. A | 8 | 726,34 | 404 | 322 | 46,27% | 674,61 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 395,38 | 298 | 260 | 42,69% | 488,67 | |||||
| Jagdpanzer IV | 6 | 341,98 | 247 | 252 | 42,86% | 410,36 | |||||
| Cromwell | 6 | 380,33 | 317 | 243 | 43,62% | 526,74 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 251,73 | 252 | 217 | 49,31% | 519,15 | |||||
| T26E5 Patriot | 8 | 760,02 | 556 | 213 | 46,48% | 754,84 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 134,66 | 235 | 172 | 49,42% | 532,90 | |||||
| T-50-2 | 6 | 285,10 | 353 | 153 | 45,10% | 540,31 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 405,50 | 311 | 144 | 51,39% | 592,04 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 240,36 | 176 | 135 | 39,26% | 425,50 | |||||
| Matilda | 4 | 128,95 | 181 | 132 | 43,94% | 123,15 | |||||
| T69 | 8 | 614,39 | 421 | 127 | 46,46% | 569,71 | |||||
| Panther | 7 | 355,15 | 318 | 124 | 47,58% | 353,55 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 91,01 | 173 | 111 | 38,74% | 216,05 | |||||
| Pz.Kpfw. III/IV | 5 | 186,07 | 199 | 109 | 41,28% | 261,77 | |||||
| IS | 7 | 572,85 | 379 | 104 | 44,23% | 575,59 | |||||
| T-29 | 3 | 239,05 | 236 | 103 | 52,43% | 804,86 | |||||
| M7 | 5 | 245,97 | 279 | 96 | 54,17% | 835,68 | |||||
| Marder II | 3 | 107,00 | 125 | 96 | 37,50% | 80,13 | |||||
| T54E1 | 9 | 991,06 | 573 | 88 | 44,32% | 734,15 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 445,22 | 336 | 81 | 46,91% | 429,28 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 275,03 | 273 | 79 | 51,90% | 510,92 | |||||
| VK 16.02 Leopard | 5 | 161,97 | 254 | 78 | 44,87% | 322,34 | |||||
| Crusader | 6 | 249,18 | 251 | 76 | 47,37% | 562,17 | |||||
| BT-7 | 4 | 91,22 | 134 | 72 | 51,39% | 180,40 | |||||
| Vickers Medium Mk. III | 3 | 67,07 | 114 | 72 | 43,06% | 21,36 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 408,83 | 313 | 70 | 48,57% | 615,17 | |||||
| Churchill I | 5 | 184,36 | 217 | 69 | 52,17% | 213,39 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) n.A. | 4 | 139,18 | 193 | 68 | 38,24% | 245,76 | |||||
| Ares 75 | 8 | 689,41 | 620 | 68 | 45,59% | 581,35 | |||||
| Vickers Medium Mk. II | 2 | 76,80 | 119 | 60 | 43,33% | 154,29 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 96,57 | 199 | 58 | 48,28% | 160,42 | |||||
| AT 8 | 6 | 462,98 | 459 | 57 | 57,89% | 732,83 | |||||
| Škoda T 27 | 8 | 521,96 | 415 | 56 | 48,21% | 482,58 | |||||
| T20 | 7 | 335,96 | 372 | 51 | 41,18% | 216,77 | |||||
| Sturmpanzer II | 4 | 384,49 | 188 | 51 | 41,18% | 1306,04 | |||||
| KV-1S | 6 | 234,44 | 319 | 48 | 47,92% | 203,06 | |||||
| T-28 | 4 | 178,23 | 188 | 47 | 44,68% | 331,87 | |||||
| IS-3 | 8 | 578,51 | 570 | 47 | 51,06% | 484,42 | |||||
| T57 Heavy | 10 | 1271,79 | 617 | 47 | 36,17% | 680,07 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 53,86 | 100 | 44 | 36,36% | 0,87 | |||||
| Achilles | 6 | 347,91 | 380 | 44 | 56,82% | 519,56 | |||||
| Grille | 5 | 431,63 | 186 | 43 | 44,19% | 732,83 | |||||
| Covenanter | 5 | 160,74 | 187 | 42 | 42,86% | 302,11 | |||||
| M37 | 4 | 159,58 | 172 | 38 | 52,63% | 394,89 | |||||
| T110E5 | 10 | 963,42 | 654 | 38 | 44,74% | 510,95 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 111,81 | 178 | 37 | 40,54% | 53,03 | |||||
| AMX 50 Foch (155) | 10 | 1217,81 | 474 | 37 | 40,54% | 613,81 | |||||
| Tiger I | 7 | 243,11 | 208 | 35 | 31,43% | 15,04 | |||||
| AT 2 | 5 | 261,97 | 251 | 35 | 42,86% | 367,39 | |||||
| KV-1 | 5 | 416,85 | 349 | 33 | 42,42% | 646,34 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 679,09 | 470 | 32 | 34,38% | 391,04 | |||||
| KV-1SA | 5 | 409,77 | 441 | 31 | 45,16% | 740,48 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 127,64 | 267 | 28 | 46,43% | 223,90 | |||||
| BT-2 | 2 | 53,78 | 92 | 27 | 37,04% | 0,84 | |||||
| Cruiser Mk. IV | 4 | 133,54 | 157 | 26 | 50,00% | 250,44 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) | 3 | 120,48 | 186 | 25 | 60,00% | 355,02 | |||||
| AMX 38 | 3 | 71,84 | 156 | 25 | 44,00% | 45,98 | |||||
| T-10 | 9 | 564,48 | 483 | 25 | 36,00% | 209,35 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 274,42 | 178 | 24 | 37,50% | 678,44 | |||||
| P26/40 | 4 | 429,67 | 240 | 24 | 41,67% | 1007,63 | |||||
| Comet | 7 | 255,21 | 329 | 24 | 66,67% | 365,98 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 48,09 | 89 | 23 | 47,83% | 61,89 | |||||
| M41 | 5 | 77,48 | 122 | 23 | 30,43% | 0,00 | |||||
| S35 CA | 5 | 305,91 | 258 | 23 | 52,17% | 494,82 | |||||
| LTP | 3 | 140,00 | 172 | 23 | 47,83% | 519,85 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 297,82 | 308 | 22 | 45,45% | 597,15 | |||||
| Ares 85 | 9 | 815,45 | 566 | 22 | 27,27% | 416,06 | |||||
| Rheinmetall Skorpion G | 8 | 776,86 | 406 | 22 | 63,64% | 766,31 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 173,23 | 320 | 22 | 40,91% | 204,20 | |||||
| Sturmpanzer I Bison | 3 | 176,29 | 123 | 21 | 38,10% | 409,33 | |||||
| Panzerjäger I | 2 | 71,86 | 115 | 21 | 38,10% | 16,64 | |||||
| L-60 | 2 | 100,65 | 259 | 20 | 50,00% | 406,93 | |||||
| P.43 | 5 | 215,39 | 256 | 18 | 55,56% | 437,69 | |||||
| M4A3E8 Thunderbolt VII | 6 | 417,67 | 590 | 18 | 55,56% | 642,05 | |||||
| Somua SAu 40 | 4 | 287,88 | 212 | 17 | 52,94% | 631,02 | |||||
| AMX 13 (FL 11) | 5 | 215,12 | 312 | 17 | 47,06% | 474,43 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 190,19 | 215 | 16 | 56,25% | 416,60 | |||||
| VK 45.02 (P) Ausf. B | 9 | 283,19 | 236 | 16 | 12,50% | 3,10 | |||||
| XM66F | 8 | 504,38 | 383 | 16 | 25,00% | 193,72 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t | 10 | 1097,47 | 559 | 15 | 40,00% | 648,63 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 81,93 | 140 | 15 | 53,33% | 132,53 | |||||
| Toro | 9 | 847,07 | 548 | 14 | 35,71% | 451,38 | |||||
| Ikv 72 | 3 | 180,92 | 195 | 13 | 53,85% | 440,48 | |||||
| Valentine AT | 4 | 223,62 | 247 | 13 | 61,54% | 590,10 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 892,69 | 585 | 13 | 46,15% | 657,83 | |||||
| AS-XX 40 t | 11 | 1085,50 | 598 | 12 | 33,33% | 524,12 | |||||
| XM57 | 8 | 687,25 | 438 | 12 | 25,00% | 292,36 | |||||
| LT vz. 38 | 3 | 171,11 | 123 | 9 | 22,22% | 423,47 | |||||
| Pz.Kpfw. 35 (t) | 2 | 65,33 | 154 | 9 | 55,56% | 211,71 | |||||
| MS-1 | 1 | 80,56 | 173 | 9 | 77,78% | 438,67 | |||||
| LT vz. 35 | 2 | 163,50 | 92 | 8 | 0,00% | 514,68 | |||||
| TKS z n.k.m. 20 mm | 2 | 38,63 | 146 | 8 | 50,00% | 113,16 | |||||
| M15/42 | 3 | 318,88 | 217 | 8 | 62,50% | 897,41 | |||||
| Pz.Kpfw. I | 2 | 53,13 | 191 | 8 | 50,00% | 114,52 | |||||
| Somua S35 | 3 | 273,38 | 281 | 8 | 75,00% | 873,34 | |||||
| Vz. 68 Squall | 8 | 197,00 | 451 | 8 | 62,50% | 289,80 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 218,71 | 340 | 7 | 57,14% | 454,07 | |||||
| T21 | 6 | 139,14 | 178 | 7 | 0,00% | 75,39 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 26,50 | 140 | 6 | 83,33% | 261,00 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t AP | 9 | 632,67 | 548 | 6 | 50,00% | 454,16 | |||||
| FV215b (183) | 10 | 588,00 | 315 | 6 | 16,67% | 119,45 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 275,83 | 427 | 6 | 50,00% | 322,31 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 11,00 | 57 | 5 | 20,00% | 0,00 | |||||
| M14/41 | 2 | 318,40 | 238 | 5 | 80,00% | 1191,83 | |||||
| AMX 40 | 4 | 54,20 | 220 | 5 | 60,00% | 196,55 | |||||
| Valentine | 3 | 448,40 | 309 | 5 | 60,00% | 1824,66 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 109,60 | 219 | 5 | 40,00% | 23,79 | |||||
| 121B | 10 | 253,00 | 428 | 5 | 20,00% | 0,00 | |||||
| Rambo | 9 | 712,80 | 618 | 5 | 40,00% | 355,98 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 244,25 | 429 | 4 | 75,00% | 426,56 | |||||
| Type 1 Chi-He | 4 | 358,50 | 257 | 4 | 25,00% | 919,39 | |||||
| AT 7 | 7 | 1127,00 | 389 | 4 | 25,00% | 1179,72 | |||||
| T-70 | 3 | 133,50 | 181 | 4 | 25,00% | 235,67 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 | 5 | 190,50 | 232 | 4 | 25,00% | 138,87 | |||||
| AM 39 Gendron-Somua | 2 | 161,25 | 510 | 4 | 100,00% | 707,56 | |||||
| T-116 | 3 | 183,00 | 385 | 4 | 75,00% | 849,19 | |||||
| MTLS-1G14 | 3 | 186,50 | 183 | 4 | 25,00% | 504,79 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 20,00 | 46 | 3 | 33,33% | 0,00 | |||||
| P.43 bis | 6 | 140,33 | 166 | 3 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Type 91 Heavy | 3 | 139,67 | 133 | 3 | 33,33% | 213,17 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (K) | 5 | 191,00 | 272 | 3 | 33,33% | 74,50 | |||||
| Pz.Sfl. IC | 4 | 430,33 | 298 | 3 | 0,00% | 1088,94 | |||||
| Fantôme | 9 | 950,00 | 528 | 3 | 0,00% | 661,18 | |||||
| Fiat 3000 | 1 | 65,00 | 127 | 2 | 50,00% | 133,72 | |||||
| Renault FT | 1 | 40,50 | 137 | 2 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Type 95 Ha-Go | 2 | 418,50 | 349 | 2 | 50,00% | 2478,83 | |||||
| ARL V39 | 6 | 91,00 | 252 | 2 | 50,00% | 119,38 | |||||
| Black Prince II | 7 | 714,50 | 483 | 2 | 50,00% | 688,63 | |||||
| Convert. Medium Tank T3 | 3 | 492,00 | 426 | 2 | 50,00% | 1685,22 | |||||
| M24 Chaffee No. 594 | 5 | 464,50 | 639 | 2 | 50,00% | 1182,50 | |||||
| SMV CC-64 Vipera | 8 | 1088,00 | 236 | 2 | 0,00% | 870,93 | |||||
| T7 Combat Car | 2 | 101,50 | 173 | 2 | 50,00% | 359,72 | |||||
| Cromwell B | 6 | 124,00 | 321 | 2 | 50,00% | 102,04 | |||||
| Dicker Max | 6 | 722,00 | 444 | 2 | 50,00% | 1166,87 | |||||
| T26E3 Eagle 7 | 7 | 1330,00 | 556 | 2 | 50,00% | 1849,59 | |||||
| SU-100I | 5 | 696,50 | 367 | 2 | 50,00% | 1026,02 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 205,00 | 465 | 1 | 100,00% | 1452,30 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 32,00 | 246 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| M6 | 6 | 445,00 | 225 | 1 | 0,00% | 368,56 | |||||
| Type 97 Chi-Ha | 3 | 232,00 | 234 | 1 | 100,00% | 796,01 | |||||
| Panzerwagen 39 | 3 | 87,00 | 302 | 1 | 100,00% | 334,74 | |||||
| SU-76M | 4 | 457,00 | 259 | 1 | 100,00% | 1270,85 | |||||
| M103 | 9 | 64,00 | 488 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 1018,00 | 333 | 1 | 0,00% | 1370,81 | |||||
| Gabler’s Destroyer | 5 | 165,00 | 198 | 1 | 0,00% | 168,71 | |||||
| IT-3 | 4 | 209,00 | 500 | 1 | 100,00% | 591,36 | |||||
| Heavy Tank No. VI | 6 | 0,00 | 96 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Vz. 58 Medvěd | 9 | 883,00 | 272 | 1 | 0,00% | 359,29 | |||||
| Vickers 6 ton | 2 | 103,00 | 425 | 1 | 100,00% | 361,04 |
fransensebas
Целокупна статистика
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 10182 | 0 | 13 | 189 | ||||
| Просечан ниво | 6,48 | 0,00 | 9,31 | 8,50 | ||||
| Победе | 4648 | 45,65% | 0 | 0,00% | 4 | 30,77% | 80 | 42,33% |
| Порази | 5425 | 53,28% | 0 | 0,00% | 8 | 61,54% | 104 | 55,03% |
| Нерешено | 109 | 1,07% | 0 | 0,00% | 1 | 7,69% | 5 | 2,65% |
| Преживљене борбе | 2047 | 20,10% | 0 | 0,00% | 2 | 15,38% | 28 | 14,81% |
| Уништени тенкови | 5768 | 0,57 | 0 | 0,00 | 8 | 0,62 | 97 | 0,51 |
| Однос уништења | 0,71 | 0,00 | 0,73 | 0,60 | ||||
| Откривена возила | 7893 | 0,78 | 0 | 0,00 | 8 | 0,62 | 116 | 0,61 |
| Нанета штета | 566,15 | 0,00 | 726,77 | 832,08 | ||||
| Поени заузимањем базе | 12024 | 1,18 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 15 | 0,08 |
| Поени одбраном базе | 4504 | 0,44 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 342,00 | 0,00 | 542,38 | 603,88 | ||||
| WN7 | 681,87 | 0,00 | 389,48 | 528,73 | ||||
| WN8 | 659,77 | 0,00 | 320,32 | 589,26 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 10182 | |
| Просечан ниво | 6,48 | |
| Победе | 4648 | 45,65% |
| Порази | 5425 | 53,28% |
| Нерешено | 109 | 1,07% |
| Преживљене борбе | 2047 | 20,10% |
| Уништени тенкови | 5768 | 0,57 |
| Однос уништења | 0,71 | |
| Откривена возила | 7893 | 0,78 |
| Нанета штета | 566,15 | |
| Поени заузимањем базе | 12024 | 1,18 |
| Поени одбраном базе | 4504 | 0,44 |
| Искуство | 342,00 | |
| WN7 | 681,87 | |
| WN8 | 659,77 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Просечан ниво | 0,00 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 13 | |
| Просечан ниво | 9,31 | |
| Победе | 4 | 30,77% |
| Порази | 8 | 61,54% |
| Нерешено | 1 | 7,69% |
| Преживљене борбе | 2 | 15,38% |
| Уништени тенкови | 8 | 0,62 |
| Однос уништења | 0,73 | |
| Откривена возила | 8 | 0,62 |
| Нанета штета | 726,77 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 542,38 | |
| WN7 | 389,48 | |
| WN8 | 320,32 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 189 | |
| Просечан ниво | 8,50 | |
| Победе | 80 | 42,33% |
| Порази | 104 | 55,03% |
| Нерешено | 5 | 2,65% |
| Преживљене борбе | 28 | 14,81% |
| Уништени тенкови | 97 | 0,51 |
| Однос уништења | 0,60 | |
| Откривена возила | 116 | 0,61 |
| Нанета штета | 832,08 | |
| Поени заузимањем базе | 15 | 0,08 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 603,88 | |
| WN7 | 528,73 | |
| WN8 | 589,26 | |
Израђен у:
Последњи пут био у борби:
Последње ажурирање:
Глобална карта Absolute X
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Глобална карта Champion VIII
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Глобална карта Middle VI
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика борби тенковских чета
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Тимска статистика
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика чарки
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика одбране утврђења
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen