| Име тенка | M | Тип | Нација | Ниво | Просечна штета | Просечно искуство | Битке | Победе | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Panhard AML Lynx 6x6 | 8 | 257,22 | 376 | 261 | 40,61% | 185,04 | |||||
| KV-2 | 6 | 308,33 | 293 | 223 | 47,53% | 310,15 | |||||
| Maus | 10 | 995,07 | 605 | 211 | 45,50% | 516,56 | |||||
| ISU-152 | 8 | 544,65 | 411 | 208 | 42,79% | 317,15 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t | 10 | 807,48 | 509 | 154 | 44,16% | 412,30 | |||||
| S-51 | 7 | 461,99 | 401 | 136 | 60,29% | 501,71 | |||||
| IS-3 | 8 | 481,75 | 404 | 135 | 35,56% | 222,92 | |||||
| IS | 7 | 380,68 | 393 | 133 | 45,86% | 283,43 | |||||
| DZT-159 | 9 | 650,36 | 470 | 122 | 41,80% | 293,18 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 166,70 | 202 | 96 | 39,58% | 277,64 | |||||
| Hotchkiss EBR | 7 | 281,74 | 419 | 94 | 40,43% | 319,43 | |||||
| Object 704 | 9 | 1230,91 | 668 | 89 | 47,19% | 770,92 | |||||
| T-28 | 4 | 342,13 | 247 | 84 | 39,29% | 912,74 | |||||
| KV-1S | 6 | 368,72 | 316 | 79 | 46,84% | 440,93 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 184,64 | 198 | 76 | 50,00% | 312,19 | |||||
| Object 268 | 10 | 1083,07 | 536 | 73 | 49,32% | 579,81 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 444,46 | 392 | 68 | 38,24% | 127,89 | |||||
| Ares 75 | 8 | 493,59 | 441 | 66 | 37,88% | 262,61 | |||||
| SU-14-1 | 7 | 282,19 | 321 | 64 | 57,81% | 290,52 | |||||
| KV-1 | 5 | 496,75 | 390 | 63 | 42,86% | 910,91 | |||||
| T20 | 7 | 570,27 | 552 | 59 | 50,85% | 683,07 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 286,18 | 335 | 51 | 54,90% | 632,52 | |||||
| AEC Armoured Car | 5 | 206,71 | 297 | 51 | 54,90% | 322,25 | |||||
| M4A3E8 Sherman | 6 | 418,58 | 416 | 50 | 48,00% | 604,07 | |||||
| 113 Beijing Opera | 10 | 582,14 | 534 | 49 | 38,78% | 160,86 | |||||
| FV224 Chopper | 7 | 667,89 | 582 | 45 | 48,89% | 595,91 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 287,93 | 379 | 40 | 45,00% | 401,84 | |||||
| AMX 40 | 4 | 144,84 | 226 | 37 | 43,24% | 310,74 | |||||
| BT-5 | 3 | 164,54 | 264 | 37 | 54,05% | 254,87 | |||||
| Cruiser Mk. IV | 4 | 192,58 | 179 | 36 | 52,78% | 451,78 | |||||
| FV227 Conceiver | 8 | 599,64 | 456 | 36 | 38,89% | 357,80 | |||||
| AT 2 | 5 | 272,49 | 237 | 35 | 51,43% | 479,99 | |||||
| Tiger 131 | 6 | 277,88 | 300 | 34 | 41,18% | 173,97 | |||||
| Churchill VII | 6 | 588,69 | 470 | 29 | 34,48% | 720,52 | |||||
| Windhund | 8 | 562,62 | 389 | 29 | 44,83% | 356,94 | |||||
| Churchill I | 5 | 282,74 | 300 | 27 | 22,22% | 320,39 | |||||
| SU-8 | 6 | 351,44 | 268 | 27 | 44,44% | 275,91 | |||||
| SU-5 | 4 | 73,84 | 73 | 25 | 24,00% | 2,17 | |||||
| Staghound Mk. III | 6 | 253,38 | 273 | 24 | 54,17% | 318,23 | |||||
| Object 703 Version II | 8 | 447,79 | 319 | 24 | 33,33% | 161,98 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 257,09 | 235 | 23 | 34,78% | 177,20 | |||||
| SU-14-2 | 8 | 517,00 | 391 | 23 | 39,13% | 272,42 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 142,38 | 230 | 21 | 42,86% | 213,83 | |||||
| SU-152 | 7 | 377,70 | 482 | 20 | 50,00% | 350,73 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 90,22 | 175 | 18 | 44,44% | 132,29 | |||||
| Strv m/38 | 2 | 275,22 | 251 | 18 | 55,56% | 1246,56 | |||||
| Loyd Gun Carriage | 2 | 102,72 | 90 | 18 | 44,44% | 432,50 | |||||
| SU-122A | 5 | 275,00 | 280 | 18 | 61,11% | 571,52 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 242,69 | 220 | 16 | 37,50% | 576,38 | |||||
| Grille | 5 | 214,38 | 220 | 16 | 43,75% | 219,72 | |||||
| AMX 38 | 3 | 141,38 | 134 | 16 | 25,00% | 234,81 | |||||
| Panhard EBR 90 | 9 | 417,50 | 477 | 16 | 56,25% | 473,63 | |||||
| CS-52 LIS | 8 | 351,63 | 296 | 16 | 25,00% | 88,28 | |||||
| StuG III Ausf. B | 4 | 185,47 | 152 | 15 | 26,67% | 192,91 | |||||
| Universal Carrier 2-pdr | 2 | 121,36 | 89 | 14 | 28,57% | 254,02 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. G | 3 | 141,21 | 214 | 14 | 42,86% | 320,70 | |||||
| M4A1 Sherman | 5 | 424,23 | 488 | 13 | 61,54% | 1104,67 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 79,38 | 161 | 13 | 38,46% | 100,50 | |||||
| T-50-2 | 6 | 202,85 | 307 | 13 | 53,85% | 377,65 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 128,91 | 125 | 11 | 18,18% | 286,72 | |||||
| T-60 | 2 | 116,36 | 179 | 11 | 63,64% | 482,33 | |||||
| Taschenratte | 11 | 915,82 | 697 | 11 | 36,36% | 204,84 | |||||
| Type 1 Chi-He | 4 | 174,90 | 307 | 10 | 50,00% | 384,36 | |||||
| Panhard AMD 178B | 6 | 236,20 | 372 | 10 | 50,00% | 452,26 | |||||
| M48A2 Räumpanzer | 8 | 511,80 | 400 | 10 | 50,00% | 422,99 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 186,00 | 395 | 10 | 40,00% | 80,52 | |||||
| WZ-120-1G FT | 8 | 662,30 | 652 | 10 | 60,00% | 624,23 | |||||
| Sturmpanzer II | 4 | 138,33 | 161 | 9 | 66,67% | 432,19 | |||||
| Valentine AT | 4 | 113,67 | 170 | 9 | 44,44% | 90,22 | |||||
| Somua S35 | 3 | 221,44 | 264 | 9 | 77,78% | 663,30 | |||||
| Achilles | 6 | 198,00 | 204 | 9 | 44,44% | 116,80 | |||||
| Fiat 3000 | 1 | 176,88 | 168 | 8 | 37,50% | 711,73 | |||||
| Wespe | 3 | 71,00 | 56 | 8 | 0,00% | 0,06 | |||||
| T-150 | 6 | 323,00 | 391 | 8 | 50,00% | 352,25 | |||||
| Somua SAu 40 | 4 | 200,57 | 215 | 7 | 42,86% | 298,63 | |||||
| TS-5 | 8 | 292,43 | 399 | 7 | 57,14% | 188,16 | |||||
| 112 | 8 | 272,29 | 308 | 7 | 57,14% | 199,58 | |||||
| M14/41 | 2 | 192,83 | 184 | 6 | 50,00% | 547,94 | |||||
| Matilda | 4 | 151,33 | 179 | 6 | 50,00% | 225,94 | |||||
| SU-85B | 4 | 37,50 | 67 | 6 | 16,67% | 0,00 | |||||
| VK 100.01 (P) | 8 | 143,00 | 251 | 6 | 16,67% | 0,00 | |||||
| AM 39 Gendron-Somua | 2 | 96,50 | 203 | 6 | 50,00% | 206,32 | |||||
| Fantôme | 9 | 792,33 | 775 | 6 | 83,33% | 666,09 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 210,80 | 205 | 5 | 40,00% | 783,56 | |||||
| Type 3 Chi-Nu | 5 | 133,40 | 253 | 5 | 60,00% | 264,52 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 202,00 | 163 | 5 | 20,00% | 306,68 | |||||
| Cruiser Mk. I | 1 | 232,60 | 241 | 5 | 40,00% | 1003,12 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 482,20 | 776 | 5 | 80,00% | 634,05 | |||||
| T-70 | 3 | 89,40 | 135 | 5 | 40,00% | 64,16 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 66,60 | 236 | 5 | 20,00% | 0,00 | |||||
| T82 HMC | 4 | 180,20 | 117 | 5 | 20,00% | 305,38 | |||||
| Strv m/40L | 3 | 208,75 | 149 | 4 | 50,00% | 549,22 | |||||
| M5A1 Stuart | 4 | 454,25 | 448 | 4 | 75,00% | 1845,87 | |||||
| Valentine | 3 | 205,25 | 192 | 4 | 50,00% | 604,04 | |||||
| T6 Medium | 4 | 213,75 | 299 | 4 | 50,00% | 350,65 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 261,00 | 317 | 3 | 66,67% | 1573,33 | |||||
| Vickers Mk. E Type B | 2 | 355,33 | 254 | 3 | 66,67% | 1810,87 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 347,00 | 201 | 3 | 0,00% | 1889,09 | |||||
| SU-18 | 2 | 65,33 | 93 | 3 | 66,67% | 360,45 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 37,00 | 95 | 3 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Cruiser Mk. II | 2 | 363,00 | 382 | 3 | 66,67% | 1675,94 | |||||
| Bishop | 5 | 43,67 | 167 | 3 | 33,33% | 0,00 | |||||
| FCM 36 | 2 | 95,67 | 172 | 3 | 66,67% | 405,50 | |||||
| Chi-Go | 7 | 275,67 | 143 | 3 | 0,00% | 30,77 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 232,50 | 130 | 2 | 0,00% | 924,96 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 89,00 | 81 | 2 | 0,00% | 274,59 | |||||
| 50TP prototyp | 8 | 87,50 | 772 | 2 | 100,00% | 264,10 | |||||
| M15/42 | 3 | 347,50 | 347 | 2 | 50,00% | 860,02 | |||||
| MS-1 | 1 | 78,00 | 70 | 2 | 50,00% | 234,29 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t AP | 9 | 128,00 | 499 | 2 | 50,00% | 139,07 | |||||
| SU-76M | 4 | 176,50 | 234 | 2 | 50,00% | 325,92 | |||||
| Renault UE 57 | 3 | 109,50 | 115 | 2 | 0,00% | 80,80 | |||||
| Mäuschen | 9 | 454,00 | 450 | 2 | 50,00% | 210,43 | |||||
| B1 | 4 | 0,00 | 71 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Type 97 Chi-Ha | 3 | 212,00 | 129 | 1 | 0,00% | 463,87 | |||||
| Type 2597 Chi-Ha | 3 | 214,00 | 144 | 1 | 0,00% | 512,93 | |||||
| M8A1 | 4 | 117,00 | 101 | 1 | 0,00% | 24,84 | |||||
| Jagdpanther II | 8 | 260,00 | 132 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Pz.Kpfw. I | 2 | 285,00 | 587 | 1 | 100,00% | 1421,83 | |||||
| Straussler V–4/40 | 3 | 45,00 | 203 | 1 | 0,00% | 0,00 |
dima2017_hero
Целокупна статистика
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 3809 | 16 | 103 | 354 | ||||
| Просечан ниво | 6,85 | 9,25 | 8,39 | 8,48 | ||||
| Победе | 1696 | 44,53% | 7 | 43,75% | 41 | 39,81% | 163 | 46,05% |
| Порази | 2059 | 54,06% | 9 | 56,25% | 61 | 59,22% | 185 | 52,26% |
| Нерешено | 54 | 1,42% | 0 | 0,00% | 1 | 0,97% | 6 | 1,69% |
| Преживљене борбе | 439 | 11,53% | 2 | 12,50% | 8 | 7,77% | 51 | 14,41% |
| Уништени тенкови | 1124 | 0,30 | 5 | 0,31 | 30 | 0,29 | 118 | 0,33 |
| Однос уништења | 0,33 | 0,36 | 0,32 | 0,39 | ||||
| Откривена возила | 2833 | 0,74 | 12 | 0,75 | 47 | 0,46 | 168 | 0,47 |
| Нанета штета | 443,95 | 670,25 | 710,31 | 794,27 | ||||
| Поени заузимањем базе | 2271 | 0,60 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 36 | 0,10 |
| Поени одбраном базе | 526 | 0,14 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 376,34 | 363,75 | 371,05 | 473,69 | ||||
| WN7 | 421,52 | 382,32 | 336,87 | 472,27 | ||||
| WN8 | 373,22 | 318,82 | 403,94 | 533,30 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 3809 | |
| Просечан ниво | 6,85 | |
| Победе | 1696 | 44,53% |
| Порази | 2059 | 54,06% |
| Нерешено | 54 | 1,42% |
| Преживљене борбе | 439 | 11,53% |
| Уништени тенкови | 1124 | 0,30 |
| Однос уништења | 0,33 | |
| Откривена возила | 2833 | 0,74 |
| Нанета штета | 443,95 | |
| Поени заузимањем базе | 2271 | 0,60 |
| Поени одбраном базе | 526 | 0,14 |
| Искуство | 376,34 | |
| WN7 | 421,52 | |
| WN8 | 373,22 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 16 | |
| Просечан ниво | 9,25 | |
| Победе | 7 | 43,75% |
| Порази | 9 | 56,25% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 2 | 12,50% |
| Уништени тенкови | 5 | 0,31 |
| Однос уништења | 0,36 | |
| Откривена возила | 12 | 0,75 |
| Нанета штета | 670,25 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 363,75 | |
| WN7 | 382,32 | |
| WN8 | 318,82 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 103 | |
| Просечан ниво | 8,39 | |
| Победе | 41 | 39,81% |
| Порази | 61 | 59,22% |
| Нерешено | 1 | 0,97% |
| Преживљене борбе | 8 | 7,77% |
| Уништени тенкови | 30 | 0,29 |
| Однос уништења | 0,32 | |
| Откривена возила | 47 | 0,46 |
| Нанета штета | 710,31 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 371,05 | |
| WN7 | 336,87 | |
| WN8 | 403,94 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 354 | |
| Просечан ниво | 8,48 | |
| Победе | 163 | 46,05% |
| Порази | 185 | 52,26% |
| Нерешено | 6 | 1,69% |
| Преживљене борбе | 51 | 14,41% |
| Уништени тенкови | 118 | 0,33 |
| Однос уништења | 0,39 | |
| Откривена возила | 168 | 0,47 |
| Нанета штета | 794,27 | |
| Поени заузимањем базе | 36 | 0,10 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 473,69 | |
| WN7 | 472,27 | |
| WN8 | 533,30 | |
Израђен у:
Последњи пут био у борби:
Последње ажурирање:
Глобална карта Absolute X
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Глобална карта Champion VIII
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Глобална карта Middle VI
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика борби тенковских чета
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Тимска статистика
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика чарки
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 1 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 1 | 100,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 2 | 2,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 459,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 87,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 1 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 1 | 100,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 2 | 2,00 |
| Нанета штета | 459,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 87,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика одбране утврђења
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen