| Име тенка | M | Тип | Нација | Ниво | Просечна штета | Просечно искуство | Битке | Победе | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rhm.-Borsig Waffenträger | 8 | 1778,02 | 580 | 4419 | 55,28% | 2229,68 | |||||
| Ferdinand | 8 | 2048,96 | 659 | 4370 | 58,24% | 2791,94 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 681,79 | 447 | 3507 | 57,26% | 2276,99 | |||||
| Jagdpanther | 7 | 1355,67 | 574 | 2464 | 56,74% | 2244,88 | |||||
| E 75 | 9 | 2158,37 | 685 | 2097 | 57,70% | 2617,75 | |||||
| G.W. Panther | 7 | 1146,86 | 461 | 1970 | 53,20% | 1715,49 | |||||
| Jagdpanther II | 8 | 1884,88 | 635 | 1875 | 56,96% | 2609,65 | |||||
| Tiger II | 8 | 1617,27 | 640 | 1655 | 56,86% | 2350,67 | |||||
| Jagdtiger | 9 | 2316,66 | 633 | 1346 | 55,50% | 2398,24 | |||||
| Bat.-Châtillon Bourrasque | 8 | 1319,94 | 712 | 1165 | 53,05% | 1561,73 | |||||
| Tiger I | 7 | 1340,13 | 626 | 1156 | 58,56% | 2242,29 | |||||
| G.W. Tiger | 9 | 1340,52 | 467 | 1129 | 48,27% | 1372,54 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 710,60 | 408 | 1086 | 55,71% | 1963,38 | |||||
| ISU-152 | 8 | 1602,88 | 643 | 1008 | 52,98% | 1793,98 | |||||
| VK 45.02 (P) Ausf. A | 8 | 1639,12 | 620 | 899 | 53,95% | 2486,35 | |||||
| Turán III prototípus | 5 | 834,98 | 754 | 862 | 59,05% | 2492,44 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 1218,90 | 606 | 806 | 56,33% | 1899,08 | |||||
| Object 704 | 9 | 2227,20 | 583 | 699 | 52,65% | 1989,16 | |||||
| Strv S1 | 8 | 1495,66 | 686 | 683 | 53,73% | 1744,05 | |||||
| Waffenträger auf Pz. IV | 9 | 1879,91 | 602 | 635 | 49,76% | 1785,10 | |||||
| Panther | 7 | 1061,50 | 601 | 606 | 55,78% | 1988,19 | |||||
| Charioteer | 8 | 1414,95 | 710 | 579 | 54,40% | 1744,27 | |||||
| Grille 15 | 10 | 2169,50 | 514 | 537 | 48,04% | 1644,25 | |||||
| Progetto M35 mod. 46 | 8 | 1476,14 | 796 | 534 | 53,18% | 1837,99 | |||||
| P.44 Pantera | 8 | 1331,08 | 585 | 532 | 47,37% | 1853,67 | |||||
| Strv 74 | 6 | 858,34 | 507 | 531 | 56,12% | 1859,74 | |||||
| Rheinmetall Skorpion G | 8 | 1410,87 | 574 | 521 | 51,63% | 1556,08 | |||||
| Emil I | 8 | 1437,08 | 597 | 509 | 55,01% | 1757,31 | |||||
| Panther II | 8 | 1290,78 | 588 | 479 | 53,24% | 1923,66 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 693,90 | 421 | 466 | 55,15% | 1278,28 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 727,38 | 473 | 453 | 51,66% | 1554,21 | |||||
| VK 45.02 (P) Ausf. B | 9 | 1861,21 | 656 | 452 | 53,54% | 2043,63 | |||||
| KV-1 | 5 | 793,16 | 437 | 448 | 53,13% | 1942,33 | |||||
| Emil II | 9 | 1822,97 | 675 | 446 | 52,02% | 1813,32 | |||||
| Hummel | 6 | 839,69 | 370 | 387 | 49,35% | 1363,47 | |||||
| Jagdpanzer E 100 | 10 | 2581,39 | 587 | 387 | 53,23% | 2334,95 | |||||
| Leopard Prototyp A | 9 | 1553,23 | 686 | 384 | 49,22% | 1411,70 | |||||
| Marder 38T | 4 | 678,12 | 429 | 380 | 62,89% | 2212,91 | |||||
| Leo | 7 | 1022,01 | 623 | 358 | 60,34% | 1842,81 | |||||
| Prototipo Standard B | 9 | 1633,57 | 598 | 355 | 51,55% | 1594,93 | |||||
| 50TP Tyszkiewicza | 9 | 1763,75 | 647 | 347 | 52,74% | 1690,75 | |||||
| T29 | 7 | 1393,47 | 585 | 343 | 51,90% | 2167,28 | |||||
| FV4004 Conway | 9 | 1610,83 | 661 | 342 | 48,83% | 1423,81 | |||||
| IS-3 | 8 | 1700,69 | 630 | 340 | 57,06% | 2341,89 | |||||
| Chi-To SP | 7 | 1568,36 | 873 | 340 | 53,82% | 2262,83 | |||||
| Kunze Panzer | 9 | 1753,79 | 771 | 340 | 51,76% | 1754,73 | |||||
| T-34-2G FT | 7 | 1207,43 | 587 | 330 | 57,27% | 1902,05 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 850,55 | 483 | 329 | 55,62% | 1847,51 | |||||
| Jagdpanzer IV | 6 | 945,83 | 476 | 328 | 51,83% | 1990,44 | |||||
| AMX AC mle. 48 | 8 | 1413,27 | 700 | 323 | 54,80% | 1704,43 | |||||
| AMX Canon d'assaut 105 | 8 | 1505,83 | 669 | 318 | 53,46% | 1820,02 | |||||
| Dicker Max | 6 | 879,50 | 461 | 316 | 55,38% | 1806,45 | |||||
| E 100 | 10 | 2169,68 | 649 | 303 | 51,82% | 2005,24 | |||||
| Spähpanzer SP I C | 7 | 699,11 | 508 | 302 | 51,99% | 1487,72 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 1074,75 | 657 | 295 | 52,88% | 1760,41 | |||||
| T28 Prototype | 8 | 1430,07 | 605 | 294 | 56,46% | 1725,29 | |||||
| HWK 12 | 8 | 617,90 | 621 | 292 | 48,63% | 1040,18 | |||||
| Type 61 | 9 | 1522,56 | 598 | 291 | 47,42% | 1480,45 | |||||
| M6 | 6 | 1106,41 | 517 | 285 | 55,44% | 2347,75 | |||||
| Centurion Mk. 7/1 | 9 | 1591,02 | 780 | 281 | 53,38% | 1671,45 | |||||
| UDES 14 Alt 5 | 8 | 1199,60 | 665 | 274 | 55,11% | 1531,26 | |||||
| Kanonenjagdpanzer 105 | 8 | 1332,79 | 652 | 273 | 50,92% | 1610,50 | |||||
| Škoda T 50 | 9 | 1581,44 | 774 | 269 | 49,81% | 1501,04 | |||||
| M4A1 FL 10 | 6 | 967,52 | 707 | 268 | 52,99% | 1777,73 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t AP | 9 | 1675,46 | 786 | 267 | 53,18% | 1783,21 | |||||
| M4A1 Revalorisé | 8 | 1169,90 | 647 | 267 | 53,56% | 1495,85 | |||||
| SU-122-44 | 7 | 1321,06 | 718 | 261 | 56,32% | 2068,69 | |||||
| UDES 16 | 9 | 1551,03 | 772 | 257 | 51,36% | 1528,20 | |||||
| Strv 103-0 | 9 | 1699,06 | 708 | 248 | 52,82% | 1534,68 | |||||
| Nashorn | 6 | 973,24 | 487 | 247 | 53,44% | 1867,53 | |||||
| Lorraine 155 mle. 51 | 8 | 837,24 | 630 | 246 | 54,88% | 961,88 | |||||
| T-10 | 9 | 1608,32 | 556 | 240 | 50,42% | 1736,77 | |||||
| E 50 | 9 | 1501,64 | 609 | 227 | 45,81% | 1405,22 | |||||
| Lansen C | 8 | 1326,45 | 657 | 222 | 45,95% | 1612,95 | |||||
| IS | 7 | 1412,78 | 587 | 214 | 56,07% | 2467,86 | |||||
| STB-1 | 10 | 1803,40 | 661 | 199 | 46,73% | 1434,59 | |||||
| CS-53 | 8 | 995,78 | 614 | 199 | 50,75% | 1268,86 | |||||
| Leopard 1 | 10 | 1615,61 | 560 | 199 | 44,22% | 1138,07 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 697,74 | 388 | 194 | 48,97% | 1260,45 | |||||
| SDP 58 Kilana | 8 | 1644,44 | 747 | 190 | 53,68% | 1948,98 | |||||
| Bat.-Châtillon 155 55 | 9 | 937,68 | 636 | 187 | 50,27% | 851,37 | |||||
| 53TP Markowskiego | 8 | 1247,63 | 590 | 185 | 48,11% | 1416,61 | |||||
| CS-59 | 9 | 1409,97 | 801 | 185 | 54,05% | 1386,31 | |||||
| M10 RBFM | 5 | 680,14 | 517 | 183 | 59,02% | 1490,14 | |||||
| AMX 50 100 | 8 | 1295,09 | 664 | 180 | 53,89% | 1488,35 | |||||
| STA-1 | 8 | 1045,33 | 508 | 177 | 51,41% | 1405,69 | |||||
| Sturer Emil | 7 | 1279,02 | 579 | 177 | 54,80% | 1963,68 | |||||
| M44 | 6 | 728,42 | 585 | 175 | 54,86% | 1342,19 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 227,80 | 259 | 173 | 52,60% | 518,69 | |||||
| M56 Scorpion | 7 | 1188,56 | 744 | 172 | 54,65% | 1996,76 | |||||
| Ikv 90 Typ B | 7 | 1017,49 | 461 | 167 | 49,10% | 1528,27 | |||||
| Centurion Mk. I | 8 | 1023,94 | 599 | 163 | 52,15% | 1331,29 | |||||
| Progetto CC55 mod. 54 | 8 | 1342,04 | 815 | 162 | 50,00% | 1553,98 | |||||
| Lorraine 40 t | 8 | 1316,33 | 582 | 155 | 49,03% | 1567,54 | |||||
| P.43 ter | 7 | 1063,92 | 566 | 154 | 61,04% | 1896,57 | |||||
| Conqueror | 9 | 1538,19 | 668 | 154 | 43,51% | 1262,63 | |||||
| IS-2 | 7 | 1053,59 | 601 | 150 | 54,67% | 1425,77 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Schmalturm | 6 | 1021,77 | 719 | 150 | 49,33% | 2144,91 | |||||
| Type 5 Chi-Ri | 7 | 900,93 | 482 | 147 | 50,34% | 1494,69 | |||||
| M4A3E2 Sherman Jumbo | 6 | 885,54 | 476 | 147 | 56,46% | 2124,84 | |||||
| T78 | 6 | 1047,84 | 648 | 146 | 60,27% | 1794,88 | |||||
| T-34-2 | 8 | 1143,90 | 629 | 143 | 46,15% | 1631,16 | |||||
| Object 263 | 9 | 1758,13 | 798 | 141 | 53,90% | 1643,72 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 2046,19 | 810 | 140 | 45,71% | 1885,82 | |||||
| SU-152 | 7 | 965,04 | 421 | 138 | 41,30% | 1295,87 | |||||
| Kranvagn | 10 | 1848,55 | 688 | 132 | 50,76% | 1478,34 | |||||
| Indien-Panzer | 8 | 1284,50 | 669 | 131 | 60,31% | 1880,45 | |||||
| WZ-131G FT | 6 | 828,94 | 395 | 125 | 50,40% | 1551,34 | |||||
| T69 | 8 | 1191,18 | 706 | 125 | 52,00% | 1478,46 | |||||
| Panhard AML Lynx 6x6 | 8 | 531,93 | 545 | 123 | 47,97% | 819,57 | |||||
| M4A3E8 Sherman | 6 | 1097,04 | 812 | 121 | 58,68% | 2617,46 | |||||
| Vz. 64 Blesk | 8 | 859,75 | 662 | 121 | 40,50% | 1349,80 | |||||
| Type 68 | 9 | 1819,31 | 892 | 121 | 52,07% | 1665,35 | |||||
| T-150 | 6 | 922,59 | 454 | 120 | 50,00% | 1693,91 | |||||
| T49 | 9 | 675,72 | 600 | 120 | 43,33% | 780,33 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 501,32 | 356 | 119 | 56,30% | 1470,32 | |||||
| WZ-120 | 9 | 1246,33 | 724 | 118 | 49,15% | 1215,38 | |||||
| M4A3(76)W Sherman | 6 | 1024,35 | 803 | 118 | 55,08% | 1794,97 | |||||
| VK 45.03 | 7 | 1264,49 | 702 | 118 | 54,24% | 1729,56 | |||||
| T25/2 | 7 | 1025,97 | 527 | 117 | 59,83% | 1668,92 | |||||
| SMV CC-67 | 8 | 1417,39 | 801 | 116 | 56,03% | 1874,13 | |||||
| TVP VTU Koncept | 8 | 1067,82 | 571 | 112 | 53,57% | 1465,35 | |||||
| Pz.Kpfw. III/IV | 5 | 482,80 | 386 | 111 | 54,05% | 1500,31 | |||||
| SU-101 | 8 | 1344,22 | 730 | 111 | 54,05% | 1621,51 | |||||
| 45TP Habicha | 7 | 1080,85 | 554 | 110 | 59,09% | 1469,62 | |||||
| K-91-PT | 9 | 1685,56 | 755 | 110 | 51,82% | 1571,34 | |||||
| Comet | 7 | 812,15 | 463 | 109 | 49,54% | 1315,19 | |||||
| Ho-Ri 2 | 8 | 1115,79 | 637 | 108 | 50,93% | 1245,75 | |||||
| Bisonte C45 | 8 | 1595,09 | 932 | 106 | 57,55% | 1879,14 | |||||
| M4A1 Sherman | 5 | 548,08 | 391 | 105 | 53,33% | 1696,45 | |||||
| Pz.Kpfw. IV hydrostat. | 5 | 843,70 | 682 | 105 | 55,24% | 2371,57 | |||||
| Pudel | 6 | 850,10 | 617 | 104 | 65,38% | 1855,61 | |||||
| 40TP Habicha | 6 | 668,97 | 376 | 104 | 51,92% | 1236,85 | |||||
| Grille | 5 | 645,32 | 266 | 102 | 50,00% | 1594,97 | |||||
| M103 | 9 | 1324,09 | 695 | 102 | 53,92% | 1201,28 | |||||
| UDES 03 | 8 | 1026,37 | 465 | 99 | 40,40% | 939,66 | |||||
| Strv 81 | 8 | 935,92 | 641 | 99 | 51,52% | 1155,85 | |||||
| Sturmpanzer I Bison | 3 | 181,69 | 162 | 97 | 45,36% | 515,62 | |||||
| TNH T Vz. 51 | 9 | 1620,48 | 764 | 97 | 47,42% | 1469,35 | |||||
| T-103 | 8 | 1405,95 | 749 | 97 | 56,70% | 1763,85 | |||||
| Controcarro 1 Mk. 2 | 9 | 1734,62 | 772 | 93 | 49,46% | 1586,01 | |||||
| P.43 bis | 6 | 812,54 | 494 | 91 | 53,85% | 1706,97 | |||||
| SU-100 | 6 | 994,20 | 575 | 91 | 68,13% | 2143,82 | |||||
| AMX M4 mle. 45 | 7 | 1115,06 | 751 | 90 | 54,44% | 1616,61 | |||||
| 25TP KSUST II | 5 | 366,33 | 257 | 89 | 47,19% | 740,22 | |||||
| Ikv 103 | 5 | 473,02 | 341 | 88 | 47,73% | 1189,80 | |||||
| CS-44 | 7 | 1299,28 | 846 | 88 | 64,77% | 2311,15 | |||||
| Object 705 | 9 | 1766,55 | 847 | 86 | 50,00% | 1707,15 | |||||
| Sturmpanzer II | 4 | 424,28 | 236 | 85 | 56,47% | 1830,57 | |||||
| Spähpanzer Ru 251 | 9 | 668,49 | 663 | 85 | 55,29% | 928,76 | |||||
| Cromwell | 6 | 614,60 | 405 | 84 | 54,76% | 1183,43 | |||||
| VK 16.02 Leopard | 5 | 278,24 | 387 | 83 | 48,19% | 760,02 | |||||
| UDES 15/16 | 10 | 1707,12 | 623 | 83 | 44,58% | 1242,35 | |||||
| Pz.Sfl. IVc | 5 | 686,78 | 351 | 82 | 56,10% | 1875,05 | |||||
| 8,8 cm Pak 43 Jagdtiger | 8 | 1506,22 | 688 | 82 | 52,44% | 1795,68 | |||||
| T32 | 8 | 1041,86 | 496 | 81 | 49,38% | 1204,11 | |||||
| VK 28.01 | 6 | 644,86 | 437 | 81 | 55,56% | 2200,93 | |||||
| Ikv 65 Alt II | 6 | 1023,63 | 504 | 80 | 57,50% | 2445,93 | |||||
| M-III-Y | 8 | 1279,48 | 811 | 80 | 57,50% | 1650,30 | |||||
| Caernarvon | 8 | 1213,34 | 708 | 79 | 41,77% | 1332,47 | |||||
| AE Phase I | 9 | 1759,91 | 826 | 79 | 50,63% | 1693,92 | |||||
| T-44 | 8 | 1024,77 | 716 | 78 | 48,72% | 1339,31 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 627,71 | 655 | 78 | 56,41% | 1114,86 | |||||
| T-28 | 4 | 401,53 | 285 | 77 | 42,86% | 1364,92 | |||||
| Type 58 | 6 | 662,32 | 377 | 77 | 41,56% | 1136,91 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 362,39 | 434 | 76 | 60,53% | 1378,79 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 1305,82 | 603 | 76 | 52,63% | 1195,31 | |||||
| Challenger | 7 | 1163,57 | 734 | 75 | 56,00% | 1697,40 | |||||
| 110 | 8 | 1085,68 | 621 | 74 | 54,05% | 1213,54 | |||||
| StuG III Ausf. B | 4 | 409,29 | 295 | 73 | 41,10% | 997,97 | |||||
| Ares 75 | 8 | 1280,95 | 741 | 73 | 46,58% | 1504,59 | |||||
| StuG IV | 5 | 481,52 | 323 | 71 | 46,48% | 1277,56 | |||||
| T30 | 9 | 1232,29 | 419 | 70 | 44,29% | 901,36 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 171,59 | 195 | 69 | 55,07% | 742,82 | |||||
| P.43 | 5 | 536,34 | 401 | 67 | 58,21% | 1729,52 | |||||
| SMV CC-56 | 7 | 985,94 | 642 | 67 | 40,30% | 1295,39 | |||||
| TNH 105/1000 | 8 | 1331,48 | 819 | 66 | 56,06% | 1716,52 | |||||
| AMX AC mle. 46 | 7 | 1137,92 | 674 | 66 | 46,97% | 1776,60 | |||||
| Hotchkiss EBR | 7 | 604,26 | 549 | 66 | 39,39% | 1217,18 | |||||
| T71 CMCD | 7 | 422,59 | 504 | 66 | 45,45% | 760,95 | |||||
| IS-M | 8 | 1229,12 | 738 | 66 | 43,94% | 1401,39 | |||||
| Heavy Tank No. VI | 6 | 873,63 | 480 | 65 | 49,23% | 1533,09 | |||||
| SU-85 | 5 | 580,63 | 391 | 64 | 59,38% | 1558,36 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 675,58 | 495 | 64 | 46,88% | 1910,02 | |||||
| M46 Patton | 9 | 1708,11 | 870 | 64 | 57,81% | 1815,84 | |||||
| AMX ELC 901 | 6 | 473,25 | 636 | 64 | 51,56% | 1433,14 | |||||
| ARL 44 | 6 | 952,35 | 700 | 63 | 57,14% | 1953,19 | |||||
| Progetto M40 mod. 65 | 10 | 1829,21 | 719 | 63 | 50,79% | 1606,23 | |||||
| KV-2 | 6 | 887,97 | 467 | 63 | 55,56% | 1754,63 | |||||
| Lorraine 50 t | 9 | 1414,43 | 699 | 61 | 44,26% | 1198,05 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 616,40 | 483 | 60 | 41,67% | 1162,53 | |||||
| TBT | 9 | 1748,73 | 846 | 60 | 48,33% | 1474,38 | |||||
| M41 Walker Bulldog | 8 | 621,69 | 693 | 59 | 62,71% | 1227,48 | |||||
| Strv m/42 | 5 | 528,33 | 403 | 57 | 59,65% | 1531,09 | |||||
| IS-7 | 10 | 2092,07 | 772 | 56 | 51,79% | 1643,03 | |||||
| T54E1 | 9 | 1316,98 | 752 | 56 | 53,57% | 1123,69 | |||||
| FV601 Saladin | 8 | 891,96 | 569 | 56 | 39,29% | 851,45 | |||||
| M54 Renegade | 8 | 1451,50 | 788 | 54 | 59,26% | 1686,22 | |||||
| T67 | 5 | 448,11 | 319 | 53 | 50,94% | 982,21 | |||||
| AMX 50 Foch | 9 | 1960,85 | 864 | 53 | 50,94% | 1691,41 | |||||
| Pz.Kpfw. 55 | 8 | 1543,25 | 890 | 53 | 49,06% | 1487,18 | |||||
| Progetto C50 mod. 66 | 9 | 1275,90 | 655 | 52 | 42,31% | 1009,89 | |||||
| 60G FT | 5 | 556,67 | 329 | 52 | 61,54% | 1400,92 | |||||
| FSV Scheme A | 7 | 955,71 | 725 | 52 | 48,08% | 1573,86 | |||||
| AltProto AMX 30 | 8 | 1223,02 | 595 | 52 | 46,15% | 1426,88 | |||||
| AMX M4 mle. 51 | 9 | 1576,65 | 783 | 51 | 54,90% | 1261,60 | |||||
| M3 Lee | 4 | 447,96 | 302 | 50 | 52,00% | 1938,53 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 130,92 | 179 | 50 | 48,00% | 238,49 | |||||
| Object 430 | 9 | 1429,38 | 729 | 50 | 46,00% | 1162,77 | |||||
| T-54 | 9 | 1021,57 | 727 | 49 | 51,02% | 976,02 | |||||
| P26/40 | 4 | 426,58 | 366 | 48 | 64,58% | 1406,57 | |||||
| Achilles | 6 | 746,08 | 539 | 48 | 47,92% | 1357,50 | |||||
| Pz.Sfl. IVb | 4 | 331,50 | 239 | 48 | 50,00% | 1119,47 | |||||
| AMX M4 mle. 49 Liberté | 8 | 1276,67 | 813 | 48 | 56,25% | 1581,66 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 670,94 | 453 | 47 | 46,81% | 1139,33 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 260,28 | 353 | 47 | 59,57% | 1511,56 | |||||
| Caliban | 8 | 1245,98 | 767 | 47 | 48,94% | 1529,24 | |||||
| Type 4 Chi-To | 6 | 643,96 | 473 | 46 | 52,17% | 1221,62 | |||||
| M-II-Y | 7 | 1219,65 | 903 | 46 | 58,70% | 1815,03 | |||||
| 14TP | 4 | 223,09 | 239 | 45 | 51,11% | 654,06 | |||||
| Semovente M43 Bassotto | 6 | 797,64 | 578 | 45 | 55,56% | 1325,28 | |||||
| Panhard AMD 178B | 6 | 334,89 | 337 | 45 | 35,56% | 727,34 | |||||
| VK 100.01 (P) | 8 | 1263,62 | 672 | 45 | 55,56% | 1394,50 | |||||
| Type 3 Chi-Nu | 5 | 372,89 | 331 | 44 | 50,00% | 970,56 | |||||
| Vz. 44-1 | 7 | 1505,98 | 959 | 44 | 54,55% | 2576,37 | |||||
| SU-100M1 | 7 | 1019,41 | 456 | 44 | 47,73% | 1349,49 | |||||
| Škoda T 27 | 8 | 998,09 | 730 | 43 | 58,14% | 1344,04 | |||||
| FV4202 | 8 | 1336,88 | 577 | 43 | 44,19% | 1862,35 | |||||
| AMX 50 120 | 9 | 1577,81 | 853 | 42 | 64,29% | 1596,98 | |||||
| M10 Wolverine | 5 | 668,33 | 370 | 42 | 57,14% | 1784,31 | |||||
| T-34-3 | 8 | 1214,26 | 569 | 42 | 54,76% | 1437,29 | |||||
| VK 30.01 (D) | 6 | 704,15 | 469 | 41 | 53,66% | 1385,90 | |||||
| Object 268 | 10 | 2045,35 | 527 | 40 | 55,00% | 1450,17 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 | 5 | 757,03 | 710 | 40 | 45,00% | 2069,42 | |||||
| T-46 | 3 | 191,64 | 209 | 39 | 58,97% | 859,92 | |||||
| M5A1 Stuart | 4 | 242,97 | 207 | 39 | 33,33% | 629,31 | |||||
| 43 M. Toldi III | 3 | 230,46 | 268 | 39 | 58,97% | 1344,21 | |||||
| Konštrukta T-34/100 | 7 | 710,66 | 461 | 38 | 71,05% | 1228,76 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 340,66 | 281 | 38 | 47,37% | 955,27 | |||||
| Centurion Action X | 10 | 1538,68 | 703 | 38 | 44,74% | 1134,78 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. D | 4 | 467,65 | 329 | 37 | 56,76% | 1560,16 | |||||
| Panzer 58 Mutz | 8 | 1068,97 | 578 | 37 | 43,24% | 1272,25 | |||||
| Type 1 Chi-He | 4 | 371,78 | 443 | 36 | 47,22% | 1205,23 | |||||
| SU-76G FT | 4 | 450,19 | 298 | 36 | 58,33% | 1175,32 | |||||
| Type 57 | 8 | 1354,89 | 640 | 36 | 36,11% | 1339,42 | |||||
| Cobra | 9 | 1472,14 | 656 | 36 | 50,00% | 1176,05 | |||||
| T40 | 4 | 486,56 | 348 | 34 | 55,88% | 1402,58 | |||||
| Bofors Tornvagn | 8 | 1354,12 | 894 | 34 | 61,76% | 1861,94 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 252,39 | 241 | 33 | 51,52% | 556,61 | |||||
| Type T-34 | 5 | 421,56 | 387 | 32 | 68,75% | 1304,81 | |||||
| Fantôme | 9 | 1309,03 | 650 | 32 | 40,63% | 1087,23 | |||||
| Pz.Sfl. IC | 4 | 551,29 | 420 | 31 | 38,71% | 1942,02 | |||||
| Type 95 Ji-Ro | 6 | 1128,03 | 659 | 30 | 53,33% | 2425,88 | |||||
| Pawlack Tank | 6 | 697,10 | 660 | 30 | 63,33% | 1255,32 | |||||
| SU-85B | 4 | 408,93 | 235 | 29 | 44,83% | 1018,06 | |||||
| ARL V39 | 6 | 303,66 | 427 | 29 | 58,62% | 481,02 | |||||
| WZ-111 Alpine Tiger | 8 | 1310,31 | 706 | 29 | 34,48% | 1300,15 | |||||
| T34 | 8 | 1095,11 | 661 | 28 | 46,43% | 1177,90 | |||||
| Semovente M41 | 5 | 564,31 | 413 | 26 | 38,46% | 1117,14 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 78,80 | 148 | 25 | 56,00% | 274,83 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 460,88 | 426 | 25 | 40,00% | 1153,92 | |||||
| Lago | 4 | 381,83 | 361 | 24 | 70,83% | 1469,67 | |||||
| AMX 40 | 4 | 243,67 | 286 | 24 | 45,83% | 862,21 | |||||
| SDP 57 Gowika | 7 | 1189,67 | 649 | 24 | 58,33% | 1882,96 | |||||
| AMX 65 t | 8 | 1245,29 | 676 | 24 | 45,83% | 1341,61 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 252,17 | 238 | 23 | 52,17% | 977,72 | |||||
| CS-63 | 10 | 1778,61 | 724 | 23 | 47,83% | 1270,66 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 249,91 | 271 | 22 | 54,55% | 1618,49 | |||||
| BDR G1 B | 5 | 708,71 | 619 | 21 | 71,43% | 1789,78 | |||||
| WZ-111-1G FT | 8 | 1132,05 | 528 | 21 | 52,38% | 1124,38 | |||||
| KPz 3 Projekt 07 HK | 9 | 1791,10 | 848 | 21 | 71,43% | 1685,63 | |||||
| Panther/M10 | 7 | 927,52 | 654 | 21 | 47,62% | 1470,51 | |||||
| Škoda T 17 | 7 | 601,11 | 710 | 19 | 47,37% | 1218,97 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 182,21 | 246 | 19 | 47,37% | 495,81 | |||||
| KV-3 | 7 | 936,50 | 407 | 18 | 50,00% | 1330,11 | |||||
| T110E4 | 10 | 1517,28 | 811 | 18 | 66,67% | 1171,38 | |||||
| Light Mk. VIC | 2 | 135,00 | 217 | 18 | 50,00% | 642,94 | |||||
| Strv 103B | 10 | 1710,59 | 673 | 17 | 58,82% | 1324,57 | |||||
| T110E5 | 10 | 1905,47 | 904 | 17 | 58,82% | 1653,98 | |||||
| Chieftain/T95 | 8 | 1063,65 | 800 | 17 | 58,82% | 1422,55 | |||||
| CS-52 LIS | 8 | 857,12 | 672 | 17 | 58,82% | 941,23 | |||||
| T28 Concept | 7 | 1192,71 | 587 | 17 | 70,59% | 2066,42 | |||||
| Type 97 Chi-Ha | 3 | 214,44 | 306 | 16 | 43,75% | 623,19 | |||||
| B.U.G.I. | 6 | 933,13 | 570 | 16 | 62,50% | 1757,48 | |||||
| Object 257 | 9 | 1582,56 | 459 | 16 | 37,50% | 1298,88 | |||||
| T-34-85M | 6 | 930,19 | 596 | 16 | 37,50% | 1467,19 | |||||
| Churchill I | 5 | 316,13 | 319 | 15 | 46,67% | 492,40 | |||||
| 60TP Lewandowskiego | 10 | 1862,60 | 797 | 15 | 46,67% | 1356,77 | |||||
| TT-130M | 9 | 1505,20 | 666 | 15 | 46,67% | 1177,69 | |||||
| Crusader | 6 | 176,07 | 215 | 14 | 42,86% | 265,08 | |||||
| Churchill VII | 6 | 503,07 | 320 | 14 | 42,86% | 775,17 | |||||
| Marder II | 3 | 532,71 | 308 | 14 | 50,00% | 1924,65 | |||||
| Super Conqueror | 10 | 1881,00 | 699 | 14 | 42,86% | 1157,48 | |||||
| T7 Combat Car | 2 | 85,14 | 132 | 14 | 35,71% | 171,83 | |||||
| AMX Chasseur de chars | 8 | 806,57 | 675 | 14 | 57,14% | 953,48 | |||||
| 122 TM | 8 | 1564,86 | 562 | 14 | 64,29% | 1726,70 | |||||
| T28 | 8 | 1330,23 | 718 | 13 | 61,54% | 1502,56 | |||||
| Object 777 Version II | 9 | 1095,92 | 620 | 13 | 38,46% | 847,73 | |||||
| Stone Sentinel | 8 | 1617,62 | 721 | 13 | 23,08% | 1667,14 | |||||
| Type 64 | 6 | 332,23 | 288 | 13 | 46,15% | 601,03 | |||||
| Covenanter | 5 | 527,25 | 517 | 12 | 41,67% | 2213,39 | |||||
| Tortoise | 9 | 1877,42 | 718 | 12 | 33,33% | 1488,01 | |||||
| M36 Jackson | 6 | 982,64 | 684 | 11 | 54,55% | 1888,96 | |||||
| Waffenträger auf E 100 | 10 | 2168,18 | 481 | 11 | 36,36% | 1281,52 | |||||
| Gabler’s Destroyer | 5 | 639,18 | 683 | 11 | 45,45% | 2125,92 | |||||
| Pz.Kpfw. T 25 | 5 | 775,09 | 606 | 11 | 63,64% | 2399,76 | |||||
| Matilda | 4 | 155,70 | 223 | 10 | 50,00% | 255,03 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 202,00 | 270 | 10 | 50,00% | 549,22 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. G | 3 | 283,40 | 298 | 10 | 60,00% | 1438,51 | |||||
| Caernarvon Action X | 8 | 1239,20 | 637 | 10 | 20,00% | 1256,87 | |||||
| Panzerjäger I | 2 | 216,89 | 160 | 9 | 66,67% | 820,28 | |||||
| M26 Pershing | 8 | 572,11 | 496 | 9 | 44,44% | 471,95 | |||||
| AT 8 | 6 | 640,44 | 556 | 9 | 55,56% | 1074,39 | |||||
| Object 705A | 10 | 1450,22 | 842 | 9 | 55,56% | 1127,02 | |||||
| 10TP | 3 | 224,88 | 366 | 8 | 50,00% | 936,54 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 730,38 | 457 | 8 | 50,00% | 2049,80 | |||||
| 121 | 10 | 1843,63 | 724 | 8 | 50,00% | 1570,01 | |||||
| T-26 | 2 | 186,63 | 272 | 8 | 75,00% | 1096,12 | |||||
| BZ-58 | 7 | 456,00 | 398 | 8 | 37,50% | 259,31 | |||||
| King Tiger (Captured) | 7 | 1035,25 | 633 | 8 | 37,50% | 1066,64 | |||||
| FV227 Conceiver | 8 | 1086,86 | 915 | 7 | 71,43% | 1300,53 | |||||
| Tiger 131 | 6 | 1011,57 | 757 | 7 | 57,14% | 1818,60 | |||||
| Pz.Kpfw. 35 (t) | 2 | 136,00 | 197 | 6 | 50,00% | 589,82 | |||||
| S-51 | 7 | 634,17 | 252 | 6 | 33,33% | 465,99 | |||||
| Vickers Medium Mk. III | 3 | 255,83 | 329 | 6 | 50,00% | 1082,04 | |||||
| Ikv 72 | 3 | 397,83 | 196 | 6 | 16,67% | 1097,05 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 348,67 | 297 | 6 | 16,67% | 591,08 | |||||
| T-29 | 3 | 384,83 | 283 | 6 | 50,00% | 1389,89 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 66,00 | 112 | 5 | 40,00% | 140,63 | |||||
| AT 15 | 8 | 367,20 | 458 | 5 | 60,00% | 297,51 | |||||
| Pz.Kpfw. I | 2 | 70,40 | 217 | 5 | 40,00% | 61,14 | |||||
| Vickers Medium Mk. II | 2 | 204,00 | 357 | 4 | 50,00% | 1099,74 | |||||
| MS-1 | 1 | 147,50 | 230 | 4 | 75,00% | 881,82 | |||||
| Type 3 Ho-Ni III | 5 | 1382,75 | 742 | 4 | 75,00% | 5001,22 | |||||
| Rheinmetall Panzerwagen | 10 | 1127,25 | 503 | 4 | 25,00% | 956,74 | |||||
| IS-2-II | 8 | 1091,25 | 508 | 4 | 25,00% | 1009,18 | |||||
| Black Prince II | 7 | 489,25 | 371 | 4 | 0,00% | 341,83 | |||||
| T-50-2 | 6 | 108,50 | 292 | 4 | 50,00% | 114,92 | |||||
| Char de transition | 6 | 1124,75 | 742 | 4 | 50,00% | 2084,69 | |||||
| Chi-Ni | 2 | 91,00 | 249 | 3 | 33,33% | 208,93 | |||||
| O-I Experimental | 5 | 593,33 | 419 | 3 | 33,33% | 1126,64 | |||||
| M3G FT | 3 | 367,00 | 283 | 3 | 66,67% | 1246,40 | |||||
| Maus | 10 | 2178,67 | 620 | 3 | 33,33% | 1470,49 | |||||
| M12 | 7 | 256,33 | 342 | 3 | 33,33% | 33,31 | |||||
| FV4005 Stage II | 10 | 331,33 | 192 | 3 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Tetrarch | 2 | 266,67 | 242 | 3 | 66,67% | 1509,94 | |||||
| KV-85 | 6 | 382,50 | 160 | 2 | 0,00% | 321,19 | |||||
| Lorraine 39L AM | 3 | 61,50 | 82 | 2 | 50,00% | 123,93 | |||||
| T26E4 SuperPershing | 8 | 413,00 | 401 | 2 | 50,00% | 344,58 | |||||
| Pz.Kpfw. VII | 10 | 1298,00 | 465 | 2 | 0,00% | 675,10 | |||||
| Object 277 | 10 | 1299,50 | 406 | 2 | 0,00% | 604,35 | |||||
| T-34 shielded | 5 | 599,00 | 566 | 2 | 100,00% | 1578,25 | |||||
| MTLS-1G14 | 3 | 408,00 | 404 | 2 | 50,00% | 1640,07 | |||||
| LTP | 3 | 143,50 | 170 | 2 | 50,00% | 529,89 | |||||
| Renault FT | 1 | 63,00 | 118 | 1 | 100,00% | 355,33 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 85,00 | 165 | 1 | 100,00% | 473,27 | |||||
| Type 97 Te-Ke | 2 | 90,00 | 48 | 1 | 0,00% | 167,20 | |||||
| T-43 | 7 | 1499,00 | 1352 | 1 | 100,00% | 2718,09 | |||||
| Lorraine 155 mle. 50 | 7 | 446,00 | 705 | 1 | 100,00% | 529,79 | |||||
| BZ-166 | 8 | 0,00 | 74 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| KV-4 | 8 | 655,00 | 167 | 1 | 0,00% | 406,89 | |||||
| E 50 Ausf. M | 10 | 403,00 | 764 | 1 | 100,00% | 266,20 | |||||
| VK 20.01 (D) | 4 | 212,00 | 150 | 1 | 0,00% | 406,72 | |||||
| G.W. Tiger (P) | 8 | 172,00 | 314 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Object 274a | 8 | 1654,00 | 1415 | 1 | 100,00% | 2706,86 | |||||
| T-116 | 3 | 0,00 | 42 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| MKA | 2 | 508,00 | 525 | 1 | 0,00% | 2522,14 | |||||
| VK 168.01 Mauerbrecher | 8 | 1261,00 | 318 | 1 | 0,00% | 1026,29 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 1337,00 | 1133 | 1 | 100,00% | 1429,23 | |||||
| T1E6 | 2 | 33,00 | 110 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. D | 2 | 96,00 | 273 | 1 | 100,00% | 443,52 |
d_niel
Целокупна статистика
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 70109 | 17 | 145 | 404 | ||||
| Просечан ниво | 7,45 | 6,00 | 6,37 | 6,18 | ||||
| Победе | 37888 | 54,04% | 11 | 64,71% | 83 | 57,24% | 234 | 57,92% |
| Порази | 31344 | 44,71% | 6 | 35,29% | 58 | 40,00% | 165 | 40,84% |
| Нерешено | 877 | 1,25% | 0 | 0,00% | 4 | 2,76% | 5 | 1,24% |
| Преживљене борбе | 21454 | 30,60% | 7 | 41,18% | 46 | 31,72% | 130 | 32,18% |
| Уништени тенкови | 77043 | 1,10 | 31 | 1,82 | 179 | 1,23 | 441 | 1,09 |
| Однос уништења | 1,58 | 3,10 | 1,81 | 1,61 | ||||
| Откривена возила | 65632 | 0,94 | 22 | 1,29 | 163 | 1,12 | 415 | 1,03 |
| Нанета штета | 1.367,74 | 1.306,47 | 1.172,28 | 1.091,93 | ||||
| Поени заузимањем базе | 69999 | 1,00 | 62 | 3,65 | 200 | 1,38 | 662 | 1,64 |
| Поени одбраном базе | 36957 | 0,53 | 0 | 0,00 | 22 | 0,15 | 101 | 0,25 |
| Искуство | 593,40 | 965,88 | 833,65 | 796,42 | ||||
| WN7 | 1381,26 | 1989,33 | 1516,96 | 1435,54 | ||||
| WN8 | 1916,06 | 3923,51 | 2263,19 | 2104,38 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 70109 | |
| Просечан ниво | 7,45 | |
| Победе | 37888 | 54,04% |
| Порази | 31344 | 44,71% |
| Нерешено | 877 | 1,25% |
| Преживљене борбе | 21454 | 30,60% |
| Уништени тенкови | 77043 | 1,10 |
| Однос уништења | 1,58 | |
| Откривена возила | 65632 | 0,94 |
| Нанета штета | 1.367,74 | |
| Поени заузимањем базе | 69999 | 1,00 |
| Поени одбраном базе | 36957 | 0,53 |
| Искуство | 593,40 | |
| WN7 | 1381,26 | |
| WN8 | 1916,06 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 17 | |
| Просечан ниво | 6,00 | |
| Победе | 11 | 64,71% |
| Порази | 6 | 35,29% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 7 | 41,18% |
| Уништени тенкови | 31 | 1,82 |
| Однос уништења | 3,10 | |
| Откривена возила | 22 | 1,29 |
| Нанета штета | 1.306,47 | |
| Поени заузимањем базе | 62 | 3,65 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 965,88 | |
| WN7 | 1989,33 | |
| WN8 | 3923,51 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 145 | |
| Просечан ниво | 6,37 | |
| Победе | 83 | 57,24% |
| Порази | 58 | 40,00% |
| Нерешено | 4 | 2,76% |
| Преживљене борбе | 46 | 31,72% |
| Уништени тенкови | 179 | 1,23 |
| Однос уништења | 1,81 | |
| Откривена возила | 163 | 1,12 |
| Нанета штета | 1.172,28 | |
| Поени заузимањем базе | 200 | 1,38 |
| Поени одбраном базе | 22 | 0,15 |
| Искуство | 833,65 | |
| WN7 | 1516,96 | |
| WN8 | 2263,19 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 404 | |
| Просечан ниво | 6,18 | |
| Победе | 234 | 57,92% |
| Порази | 165 | 40,84% |
| Нерешено | 5 | 1,24% |
| Преживљене борбе | 130 | 32,18% |
| Уништени тенкови | 441 | 1,09 |
| Однос уништења | 1,61 | |
| Откривена возила | 415 | 1,03 |
| Нанета штета | 1.091,93 | |
| Поени заузимањем базе | 662 | 1,64 |
| Поени одбраном базе | 101 | 0,25 |
| Искуство | 796,42 | |
| WN7 | 1435,54 | |
| WN8 | 2104,38 | |
Израђен у:
Последњи пут био у борби:
Последње ажурирање:
Глобална карта Absolute X
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Глобална карта Champion VIII
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Глобална карта Middle VI
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика борби тенковских чета
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 1 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 1 | 100,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 1 | 1,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 329,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 30,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 1 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 1 | 100,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 1 | 1,00 |
| Нанета штета | 329,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 30,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Тимска статистика
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика чарки
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика одбране утврђења
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen