| Име тенка | M | Тип | Нација | Ниво | Просечна штета | Просечно искуство | Битке | Победе | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VK 30.01 (P) | 6 | 1880,11 | 1207 | 107 | 62,62% | 4743,23 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 1710,47 | 1115 | 77 | 66,23% | 3940,14 | |||||
| Type 64 | 6 | 1357,30 | 1052 | 40 | 57,50% | 4768,01 | |||||
| KV-2 (R) | 6 | 1227,14 | 817 | 22 | 54,55% | 2072,87 | |||||
| Tiger 131 | 6 | 1707,26 | 1162 | 19 | 63,16% | 3607,20 | |||||
| SU-100Y | 6 | 1188,00 | 709 | 3 | 66,67% | 2015,74 | |||||
| Tiger (P) Leoponsan | 6 | 2031,33 | 1499 | 3 | 100,00% | 3137,53 | |||||
| Churchill Crocodile | 6 | 815,00 | 363 | 2 | 0,00% | 994,64 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 142,00 | 236 | 1 | 0,00% | 68,24 | |||||
| Progetto M35 mod. 46 | 8 | 1822,00 | 1127 | 1 | 100,00% | 2153,23 |
_Zero_Mercy_
Целокупна статистика
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 274 | 5 | 26 | 271 | ||||
| Просечан ниво | 6,01 | 6,00 | 6,08 | 6,01 | ||||
| Победе | 171 | 62,41% | 4 | 80,00% | 19 | 73,08% | 168 | 61,99% |
| Порази | 102 | 37,23% | 1 | 20,00% | 7 | 26,92% | 102 | 37,64% |
| Нерешено | 1 | 0,36% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 1 | 0,37% |
| Преживљене борбе | 92 | 33,58% | 1 | 20,00% | 11 | 42,31% | 90 | 33,21% |
| Уништени тенкови | 437 | 1,59 | 2 | 0,40 | 50 | 1,92 | 431 | 1,59 |
| Однос уништења | 2,40 | 0,50 | 3,33 | 2,38 | ||||
| Откривена возила | 485 | 1,77 | 4 | 0,80 | 42 | 1,62 | 476 | 1,76 |
| Нанета штета | 1.672,24 | 1.346,40 | 2.003,08 | 1.662,70 | ||||
| Поени заузимањем базе | 337 | 1,23 | 0 | 0,00 | 82 | 3,15 | 320 | 1,18 |
| Поени одбраном базе | 142 | 0,52 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 142 | 0,52 |
| Искуство | 1.113,51 | 971,00 | 1.283,69 | 1.106,96 | ||||
| WN7 | 2191,54 | 1330,89 | 2496,14 | 2179,59 | ||||
| WN8 | 4015,60 | 2289,25 | 4855,57 | 3982,84 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 274 | |
| Просечан ниво | 6,01 | |
| Победе | 171 | 62,41% |
| Порази | 102 | 37,23% |
| Нерешено | 1 | 0,36% |
| Преживљене борбе | 92 | 33,58% |
| Уништени тенкови | 437 | 1,59 |
| Однос уништења | 2,40 | |
| Откривена возила | 485 | 1,77 |
| Нанета штета | 1.672,24 | |
| Поени заузимањем базе | 337 | 1,23 |
| Поени одбраном базе | 142 | 0,52 |
| Искуство | 1.113,51 | |
| WN7 | 2191,54 | |
| WN8 | 4015,60 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 5 | |
| Просечан ниво | 6,00 | |
| Победе | 4 | 80,00% |
| Порази | 1 | 20,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 1 | 20,00% |
| Уништени тенкови | 2 | 0,40 |
| Однос уништења | 0,50 | |
| Откривена возила | 4 | 0,80 |
| Нанета штета | 1.346,40 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 971,00 | |
| WN7 | 1330,89 | |
| WN8 | 2289,25 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 26 | |
| Просечан ниво | 6,08 | |
| Победе | 19 | 73,08% |
| Порази | 7 | 26,92% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 11 | 42,31% |
| Уништени тенкови | 50 | 1,92 |
| Однос уништења | 3,33 | |
| Откривена возила | 42 | 1,62 |
| Нанета штета | 2.003,08 | |
| Поени заузимањем базе | 82 | 3,15 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 1.283,69 | |
| WN7 | 2496,14 | |
| WN8 | 4855,57 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 271 | |
| Просечан ниво | 6,01 | |
| Победе | 168 | 61,99% |
| Порази | 102 | 37,64% |
| Нерешено | 1 | 0,37% |
| Преживљене борбе | 90 | 33,21% |
| Уништени тенкови | 431 | 1,59 |
| Однос уништења | 2,38 | |
| Откривена возила | 476 | 1,76 |
| Нанета штета | 1.662,70 | |
| Поени заузимањем базе | 320 | 1,18 |
| Поени одбраном базе | 142 | 0,52 |
| Искуство | 1.106,96 | |
| WN7 | 2179,59 | |
| WN8 | 3982,84 | |
Израђен у:
Последњи пут био у борби:
Последње ажурирање:
Глобална карта Absolute X
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Глобална карта Champion VIII
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Глобална карта Middle VI
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика борби тенковских чета
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Тимска статистика
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика чарки
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 17 | 0 | 15 | 17 | ||||
| Победе | 8 | 47,06% | 0 | 0,00% | 7 | 46,67% | 8 | 47,06% |
| Порази | 9 | 52,94% | 0 | 0,00% | 8 | 53,33% | 9 | 52,94% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 7 | 41,18% | 0 | 0,00% | 6 | 40,00% | 7 | 41,18% |
| Уништени тенкови | 9 | 0,53 | 0 | 0,00 | 8 | 0,53 | 9 | 0,53 |
| Однос уништења | 0,90 | 0,00 | 0,89 | 0,90 | ||||
| Откривена возила | 22 | 1,29 | 0 | 0,00 | 21 | 1,40 | 22 | 1,29 |
| Нанета штета | 1.226,65 | 0,00 | 1.264,87 | 1.226,65 | ||||
| Поени заузимањем базе | 28 | 1,65 | 0 | 0,00 | 27 | 1,80 | 28 | 1,65 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 696,71 | 0,00 | 684,07 | 696,71 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 17 | |
| Победе | 8 | 47,06% |
| Порази | 9 | 52,94% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 7 | 41,18% |
| Уништени тенкови | 9 | 0,53 |
| Однос уништења | 0,90 | |
| Откривена возила | 22 | 1,29 |
| Нанета штета | 1.226,65 | |
| Поени заузимањем базе | 28 | 1,65 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 696,71 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 15 | |
| Победе | 7 | 46,67% |
| Порази | 8 | 53,33% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 6 | 40,00% |
| Уништени тенкови | 8 | 0,53 |
| Однос уништења | 0,89 | |
| Откривена возила | 21 | 1,40 |
| Нанета штета | 1.264,87 | |
| Поени заузимањем базе | 27 | 1,80 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 684,07 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 17 | |
| Победе | 8 | 47,06% |
| Порази | 9 | 52,94% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 7 | 41,18% |
| Уништени тенкови | 9 | 0,53 |
| Однос уништења | 0,90 | |
| Откривена возила | 22 | 1,29 |
| Нанета штета | 1.226,65 | |
| Поени заузимањем базе | 28 | 1,65 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 696,71 | |
Статистика одбране утврђења
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen