| Име тенка | M | Тип | Нација | Ниво | Просечна штета | Просечно искуство | Битке | Победе | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rheinmetall Skorpion G | 8 | 1178,34 | 639 | 1412 | 46,60% | 1151,21 | |||||
| FV4005 Stage II | 10 | 1392,84 | 602 | 518 | 46,72% | 924,17 | |||||
| M54 Renegade | 8 | 1341,11 | 776 | 517 | 50,48% | 1451,26 | |||||
| 60TP Lewandowskiego | 10 | 1896,76 | 685 | 459 | 47,49% | 1338,95 | |||||
| T26E4 SuperPershing | 8 | 859,54 | 693 | 456 | 45,61% | 995,24 | |||||
| Object 277 | 10 | 1617,75 | 709 | 418 | 46,41% | 1194,99 | |||||
| T92 | 8 | 372,17 | 585 | 372 | 45,97% | 508,34 | |||||
| E 50 Ausf. M | 10 | 1407,23 | 661 | 306 | 49,67% | 997,79 | |||||
| VK 75.01 (K) | 8 | 1185,13 | 756 | 293 | 48,81% | 1289,59 | |||||
| STG Guard | 8 | 1110,16 | 701 | 284 | 51,06% | 1359,94 | |||||
| Bat.-Châtillon Bourrasque | 8 | 1011,80 | 715 | 274 | 51,82% | 1091,56 | |||||
| IS-4 | 10 | 1889,62 | 811 | 265 | 49,81% | 1496,90 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 1492,32 | 738 | 233 | 50,21% | 1313,02 | |||||
| Strv 103B | 10 | 1954,24 | 718 | 222 | 52,70% | 1458,70 | |||||
| Maus | 10 | 1895,59 | 791 | 214 | 50,47% | 1431,73 | |||||
| T110E3 | 10 | 1899,54 | 734 | 214 | 52,80% | 1319,26 | |||||
| Grille 15 | 10 | 1815,91 | 629 | 204 | 49,02% | 1194,67 | |||||
| AMX M4 mle. 54 | 10 | 1990,95 | 794 | 199 | 51,26% | 1501,26 | |||||
| E 50 | 9 | 1312,13 | 759 | 198 | 52,02% | 1243,41 | |||||
| Panther II | 8 | 605,80 | 547 | 193 | 47,67% | 601,35 | |||||
| FV217 Badger | 10 | 1661,98 | 670 | 178 | 43,26% | 1118,38 | |||||
| 122 TM | 8 | 1101,56 | 710 | 176 | 45,45% | 1133,66 | |||||
| IS-6 B | 8 | 1149,39 | 736 | 167 | 48,50% | 1199,33 | |||||
| M40/M43 | 8 | 1128,72 | 645 | 165 | 54,55% | 1167,19 | |||||
| Waffenträger auf Pz. IV | 9 | 1431,77 | 693 | 162 | 55,56% | 1158,17 | |||||
| Strv 103-0 | 9 | 1378,61 | 679 | 157 | 49,68% | 1165,80 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 420,24 | 624 | 157 | 51,59% | 710,07 | |||||
| FV4004 Conway | 9 | 1516,06 | 666 | 156 | 49,36% | 1345,62 | |||||
| UDES 03 | 8 | 1056,03 | 573 | 155 | 45,81% | 1000,01 | |||||
| Jagdpanzer E 100 | 10 | 1948,35 | 696 | 145 | 51,72% | 1395,37 | |||||
| Centurion Mk. 5/1 RAAC | 8 | 999,62 | 725 | 143 | 44,76% | 1184,07 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 599,11 | 489 | 141 | 46,10% | 722,59 | |||||
| Super Conqueror | 10 | 1548,22 | 718 | 138 | 42,75% | 1028,60 | |||||
| ST-I | 9 | 1455,77 | 718 | 134 | 47,01% | 1266,11 | |||||
| Leopard Prototyp A | 9 | 1096,86 | 598 | 133 | 38,35% | 742,94 | |||||
| Conqueror | 9 | 1477,81 | 813 | 129 | 53,49% | 1340,91 | |||||
| SU-130PM | 8 | 1305,35 | 713 | 124 | 59,68% | 1387,97 | |||||
| Object 704 | 9 | 1715,32 | 700 | 122 | 44,26% | 1214,94 | |||||
| ISU-152 | 8 | 1108,57 | 578 | 121 | 42,98% | 923,45 | |||||
| IS-M | 8 | 1159,25 | 736 | 120 | 48,33% | 1283,78 | |||||
| T95 | 9 | 1454,38 | 778 | 118 | 51,69% | 1150,48 | |||||
| Object 263 | 9 | 1332,97 | 711 | 118 | 47,46% | 1010,63 | |||||
| M47 Iron Arnie | 8 | 1017,86 | 697 | 118 | 44,92% | 1077,22 | |||||
| 50TP Tyszkiewicza | 9 | 1364,49 | 714 | 115 | 50,43% | 1140,52 | |||||
| Leopard 1 | 10 | 1754,31 | 649 | 111 | 40,54% | 1248,96 | |||||
| HWK 30 | 8 | 440,92 | 576 | 108 | 53,70% | 647,48 | |||||
| AMX M4 mle. 49 Liberté | 8 | 1037,88 | 766 | 107 | 47,66% | 1156,06 | |||||
| Emil II | 9 | 1389,18 | 762 | 106 | 50,00% | 1139,27 | |||||
| T-62A | 10 | 1279,16 | 607 | 104 | 39,42% | 884,81 | |||||
| IS | 7 | 936,29 | 640 | 103 | 42,72% | 1163,81 | |||||
| M12 | 7 | 917,81 | 633 | 102 | 40,20% | 1094,16 | |||||
| Panther | 7 | 374,49 | 449 | 101 | 46,53% | 378,81 | |||||
| SU-101 | 8 | 988,98 | 590 | 100 | 38,00% | 863,17 | |||||
| Škoda T 50 | 9 | 1378,43 | 653 | 99 | 42,42% | 1056,26 | |||||
| Rhm.-Borsig Waffenträger | 8 | 1334,32 | 643 | 97 | 46,39% | 1220,35 | |||||
| GSOR 1008 | 8 | 1426,03 | 752 | 94 | 47,87% | 1480,17 | |||||
| Ho-Ri 1 | 9 | 1708,15 | 737 | 93 | 46,24% | 1376,99 | |||||
| Object 252U | 8 | 1193,16 | 754 | 91 | 51,65% | 1167,27 | |||||
| T110E4 | 10 | 1794,21 | 590 | 90 | 42,22% | 1117,95 | |||||
| Object 705 | 9 | 1194,13 | 697 | 88 | 44,32% | 896,42 | |||||
| Emil I | 8 | 1065,06 | 738 | 87 | 54,02% | 1116,14 | |||||
| 45TP Habicha | 7 | 1108,05 | 807 | 87 | 64,37% | 1828,22 | |||||
| Ikv 65 Alt II | 6 | 364,95 | 363 | 86 | 44,19% | 427,52 | |||||
| AMX 50 Foch (155) | 10 | 1703,52 | 657 | 86 | 46,51% | 1085,19 | |||||
| T-832 | 8 | 1321,45 | 829 | 86 | 55,81% | 1356,58 | |||||
| VK 100.01 (P) | 8 | 1115,16 | 780 | 85 | 56,47% | 1294,84 | |||||
| Ferdinand | 8 | 1283,35 | 622 | 83 | 34,94% | 1210,45 | |||||
| Charioteer | 8 | 1103,14 | 632 | 83 | 48,19% | 1040,76 | |||||
| IS-3 | 8 | 1390,55 | 839 | 80 | 57,50% | 1657,26 | |||||
| IS-3-II | 9 | 1286,30 | 706 | 80 | 45,00% | 1029,04 | |||||
| Lorraine 155 mle. 51 | 8 | 827,16 | 620 | 77 | 50,65% | 844,91 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 489,35 | 488 | 77 | 51,95% | 837,27 | |||||
| Löwe | 8 | 1043,65 | 726 | 77 | 41,56% | 1059,74 | |||||
| Challenger | 7 | 946,20 | 625 | 76 | 53,95% | 1254,56 | |||||
| Kranvagn | 10 | 1507,29 | 699 | 75 | 44,00% | 1032,60 | |||||
| Ho-Ri 2 | 8 | 1229,44 | 692 | 75 | 45,33% | 1282,39 | |||||
| Ikv 90 Typ B | 7 | 686,64 | 498 | 74 | 43,24% | 782,53 | |||||
| T25 AT | 7 | 895,28 | 573 | 72 | 45,83% | 1121,28 | |||||
| UDES 14 Alt 5 | 8 | 858,54 | 573 | 71 | 39,44% | 858,80 | |||||
| 53TP Markowskiego | 8 | 960,36 | 675 | 70 | 48,57% | 988,70 | |||||
| Forest Spirit | 8 | 1491,26 | 769 | 69 | 52,17% | 1733,17 | |||||
| Sturer Emil | 7 | 652,44 | 461 | 68 | 42,65% | 649,01 | |||||
| TVP VTU Koncept | 8 | 960,22 | 605 | 67 | 41,79% | 1064,83 | |||||
| KV-1 | 5 | 363,08 | 401 | 66 | 53,03% | 696,94 | |||||
| Progetto M35 mod. 46 | 8 | 1177,98 | 612 | 66 | 40,91% | 1157,64 | |||||
| Lorraine 155 mle. 50 | 7 | 771,51 | 609 | 65 | 50,77% | 967,47 | |||||
| Jagdtiger | 9 | 1507,14 | 695 | 65 | 46,15% | 1085,91 | |||||
| Object 257 | 9 | 1235,35 | 756 | 65 | 52,31% | 1082,18 | |||||
| AE Phase I | 9 | 1487,00 | 792 | 61 | 60,66% | 1376,53 | |||||
| 40TP Habicha | 6 | 380,86 | 382 | 59 | 42,37% | 467,14 | |||||
| SU-100 | 6 | 761,43 | 557 | 58 | 46,55% | 1239,15 | |||||
| Object 430 Version II | 9 | 979,81 | 648 | 58 | 48,28% | 839,18 | |||||
| KV-4 KTTS | 8 | 1058,49 | 627 | 57 | 38,60% | 952,82 | |||||
| CS-44 | 7 | 783,22 | 640 | 54 | 48,15% | 1027,79 | |||||
| Indien-Panzer | 8 | 786,35 | 574 | 52 | 46,15% | 799,94 | |||||
| IS-2-II | 8 | 853,41 | 614 | 51 | 43,14% | 782,04 | |||||
| Vz. 44-1 | 7 | 716,90 | 596 | 50 | 44,00% | 760,24 | |||||
| T28 | 8 | 1279,90 | 831 | 50 | 66,00% | 1461,04 | |||||
| Type 3 Ju-Nu | 6 | 875,65 | 666 | 48 | 56,25% | 1377,96 | |||||
| SU-100M1 | 7 | 756,09 | 631 | 47 | 55,32% | 952,19 | |||||
| T-10 | 9 | 1263,00 | 669 | 47 | 42,55% | 1025,81 | |||||
| Achilles | 6 | 616,28 | 488 | 47 | 44,68% | 952,10 | |||||
| 25TP KSUST II | 5 | 169,65 | 255 | 46 | 36,96% | 131,37 | |||||
| Black Prince | 7 | 757,74 | 610 | 46 | 36,96% | 814,63 | |||||
| T-44 | 8 | 724,57 | 524 | 44 | 40,91% | 706,10 | |||||
| Churchill I | 5 | 553,40 | 450 | 43 | 37,21% | 932,58 | |||||
| T-150 | 6 | 533,72 | 503 | 43 | 46,51% | 783,45 | |||||
| Tortoise | 9 | 1348,47 | 779 | 43 | 53,49% | 1055,61 | |||||
| BDR G1 B | 5 | 646,21 | 513 | 42 | 52,38% | 1221,60 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 715,10 | 574 | 42 | 42,86% | 1079,61 | |||||
| ARL V39 | 6 | 566,02 | 457 | 42 | 54,76% | 947,46 | |||||
| M44 | 6 | 780,17 | 612 | 42 | 45,24% | 1195,46 | |||||
| Object 705A | 10 | 2022,93 | 851 | 42 | 61,90% | 1823,67 | |||||
| Object 777 Version II | 9 | 1703,36 | 794 | 42 | 50,00% | 1698,60 | |||||
| STA-1 | 8 | 703,22 | 567 | 41 | 53,66% | 754,66 | |||||
| 14TP | 4 | 105,45 | 301 | 40 | 57,50% | 282,89 | |||||
| TNH 105/1000 | 8 | 998,77 | 623 | 39 | 38,46% | 976,62 | |||||
| S35 CA | 5 | 490,23 | 386 | 39 | 48,72% | 933,46 | |||||
| T-34-85M | 6 | 464,64 | 512 | 39 | 51,28% | 649,07 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 983,70 | 722 | 37 | 51,35% | 1280,17 | |||||
| T20 | 7 | 1004,56 | 772 | 36 | 55,56% | 1762,78 | |||||
| M36 Jackson | 6 | 780,03 | 562 | 36 | 58,33% | 1385,34 | |||||
| Object 416 | 8 | 898,28 | 673 | 36 | 52,78% | 1094,07 | |||||
| Ikv 103 | 5 | 237,09 | 287 | 35 | 42,86% | 349,45 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 410,11 | 600 | 35 | 65,71% | 1157,35 | |||||
| T-50-2 | 6 | 240,06 | 431 | 35 | 51,43% | 494,97 | |||||
| Object 268 | 10 | 2041,91 | 704 | 34 | 58,82% | 1475,99 | |||||
| Chi-To SP | 7 | 1293,33 | 841 | 33 | 54,55% | 1644,40 | |||||
| Kampfpanzer 07 RH | 8 | 1001,36 | 658 | 33 | 42,42% | 1029,66 | |||||
| Type 5 Chi-Ri | 7 | 1011,09 | 743 | 32 | 56,25% | 1642,27 | |||||
| Type 3 Chi-Nu | 5 | 422,50 | 426 | 32 | 50,00% | 1054,66 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 381,00 | 499 | 32 | 37,50% | 568,17 | |||||
| Ho-Ri 3 | 10 | 1576,94 | 616 | 32 | 43,75% | 985,62 | |||||
| Nashorn | 6 | 729,47 | 550 | 32 | 59,38% | 1243,97 | |||||
| AMX 13 F3 AM | 6 | 652,94 | 578 | 31 | 54,84% | 1023,87 | |||||
| Strv 74 | 6 | 821,43 | 643 | 30 | 46,67% | 1530,92 | |||||
| KV-4 | 8 | 553,53 | 484 | 30 | 33,33% | 341,49 | |||||
| FV1066 Senlac | 8 | 456,97 | 601 | 30 | 56,67% | 733,90 | |||||
| T67 | 5 | 329,72 | 346 | 29 | 41,38% | 548,65 | |||||
| Pawlack Tank | 6 | 921,52 | 682 | 29 | 48,28% | 1613,13 | |||||
| T-34-1 | 7 | 767,93 | 613 | 28 | 50,00% | 1130,39 | |||||
| AMX 13 57 GF | 7 | 383,57 | 526 | 28 | 42,86% | 481,79 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 444,33 | 454 | 27 | 51,85% | 668,52 | |||||
| Jagdpanther | 7 | 1146,15 | 655 | 27 | 44,44% | 1417,70 | |||||
| Type 4 Ju-To | 7 | 786,52 | 651 | 27 | 51,85% | 902,96 | |||||
| T28 Prototype | 8 | 868,19 | 641 | 27 | 55,56% | 872,91 | |||||
| Churchill VII | 6 | 757,65 | 709 | 26 | 61,54% | 1460,04 | |||||
| M-II-Y | 7 | 966,46 | 718 | 26 | 53,85% | 1312,16 | |||||
| AMX 105 AM mle. 47 | 4 | 274,12 | 264 | 25 | 44,00% | 832,14 | |||||
| Leo | 7 | 1200,83 | 860 | 24 | 58,33% | 2253,89 | |||||
| Mitsu 108 | 5 | 724,21 | 530 | 24 | 50,00% | 1452,50 | |||||
| T-34-85 | 6 | 502,83 | 501 | 23 | 52,17% | 852,65 | |||||
| Type 57 | 8 | 1063,04 | 722 | 23 | 56,52% | 1060,16 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 264,91 | 320 | 23 | 34,78% | 715,60 | |||||
| Kunze Panzer | 9 | 1156,04 | 710 | 23 | 56,52% | 1053,16 | |||||
| VK 168.01 (P) | 8 | 998,96 | 510 | 23 | 13,04% | 912,07 | |||||
| A-43 | 6 | 573,55 | 598 | 22 | 50,00% | 1062,05 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 145,00 | 201 | 21 | 28,57% | 114,27 | |||||
| UDES 16 | 9 | 849,33 | 585 | 21 | 42,86% | 552,38 | |||||
| T-43 | 7 | 990,29 | 724 | 21 | 52,38% | 1707,69 | |||||
| T30 | 9 | 733,85 | 495 | 20 | 30,00% | 294,26 | |||||
| SU-152 | 7 | 1021,26 | 663 | 19 | 57,89% | 1545,38 | |||||
| Type 95 Ji-Ro | 6 | 900,32 | 626 | 19 | 57,89% | 1724,91 | |||||
| AT 8 | 6 | 714,05 | 752 | 19 | 78,95% | 1508,04 | |||||
| O-I | 6 | 714,78 | 564 | 18 | 33,33% | 991,81 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t AP | 9 | 1439,28 | 648 | 18 | 33,33% | 1262,26 | |||||
| Jagdpanzer IV | 6 | 768,29 | 495 | 17 | 35,29% | 1175,79 | |||||
| ARL 44 | 6 | 755,00 | 705 | 17 | 70,59% | 1553,63 | |||||
| VK 30.02 (D) | 7 | 932,76 | 768 | 17 | 58,82% | 1645,76 | |||||
| M41 | 5 | 401,06 | 335 | 17 | 35,29% | 370,20 | |||||
| CS-52 LIS | 8 | 777,59 | 506 | 17 | 35,29% | 531,85 | |||||
| T77 | 8 | 1434,53 | 814 | 17 | 64,71% | 1747,44 | |||||
| Object 274a | 8 | 787,69 | 658 | 16 | 43,75% | 805,45 | |||||
| T26E5 Patriot | 8 | 652,00 | 569 | 16 | 31,25% | 492,51 | |||||
| 60G FT | 5 | 374,53 | 305 | 15 | 33,33% | 556,23 | |||||
| Type 3 Ho-Ni III | 5 | 350,93 | 264 | 14 | 28,57% | 424,12 | |||||
| Lorraine 39L AM | 3 | 67,08 | 102 | 13 | 23,08% | 0,77 | |||||
| T-54 first prototype | 8 | 1144,23 | 886 | 13 | 69,23% | 1635,77 | |||||
| Crusader | 6 | 238,33 | 440 | 12 | 58,33% | 579,59 | |||||
| StuG IV | 5 | 681,33 | 434 | 12 | 25,00% | 1369,15 | |||||
| Lago | 4 | 430,18 | 406 | 11 | 54,55% | 1414,48 | |||||
| K-2 | 8 | 1266,27 | 896 | 11 | 63,64% | 1653,63 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 472,60 | 436 | 10 | 50,00% | 656,72 | |||||
| T28 Concept | 7 | 850,30 | 646 | 10 | 50,00% | 1096,99 | |||||
| M4A3E8 Sherman | 6 | 609,33 | 582 | 9 | 66,67% | 1223,94 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 764,00 | 606 | 9 | 55,56% | 1290,84 | |||||
| AT 2 | 5 | 372,33 | 405 | 9 | 55,56% | 861,68 | |||||
| Somua SAu 40 | 4 | 435,89 | 387 | 9 | 66,67% | 1319,61 | |||||
| Strv m/42 | 5 | 1077,75 | 824 | 8 | 62,50% | 4091,94 | |||||
| T-28 | 4 | 152,63 | 290 | 8 | 37,50% | 195,88 | |||||
| 10TP | 3 | 105,38 | 238 | 8 | 25,00% | 153,12 | |||||
| WZ-120-1G FT | 8 | 1832,00 | 908 | 8 | 50,00% | 1985,03 | |||||
| Type 1 Chi-He | 4 | 438,29 | 453 | 7 | 71,43% | 1559,99 | |||||
| Comet | 7 | 992,00 | 462 | 7 | 28,57% | 1840,52 | |||||
| Panhard AMD 178B | 6 | 179,00 | 343 | 7 | 42,86% | 242,47 | |||||
| T-34 with L-11 | 4 | 274,71 | 424 | 7 | 28,57% | 752,25 | |||||
| King Tiger (Captured) | 7 | 1216,86 | 808 | 7 | 42,86% | 1637,60 | |||||
| M10 Wolverine | 5 | 459,67 | 424 | 6 | 50,00% | 846,77 | |||||
| Cobra | 9 | 558,00 | 476 | 6 | 33,33% | 174,12 | |||||
| BT-7 | 4 | 189,80 | 243 | 5 | 40,00% | 380,48 | |||||
| Kanonenjagdpanzer 105 | 8 | 664,60 | 427 | 5 | 40,00% | 449,37 | |||||
| Excalibur | 6 | 234,40 | 368 | 5 | 40,00% | 80,62 | |||||
| Type 64 | 6 | 461,40 | 403 | 5 | 20,00% | 866,15 | |||||
| T-34 | 5 | 353,00 | 343 | 4 | 50,00% | 754,13 | |||||
| Strv m/38 | 2 | 163,75 | 332 | 4 | 50,00% | 594,43 | |||||
| LT vz. 38 | 3 | 104,50 | 178 | 4 | 25,00% | 157,25 | |||||
| Matilda | 4 | 611,00 | 627 | 4 | 75,00% | 2222,40 | |||||
| Ikv 72 | 3 | 163,25 | 394 | 4 | 75,00% | 508,76 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 1247,50 | 963 | 4 | 75,00% | 3741,26 | |||||
| T-26 | 2 | 110,75 | 75 | 4 | 0,00% | 313,45 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 44,50 | 183 | 4 | 50,00% | 97,29 | |||||
| BT-5 | 3 | 235,75 | 367 | 4 | 50,00% | 430,08 | |||||
| TKS z n.k.m. 20 mm | 2 | 276,67 | 315 | 3 | 0,00% | 1279,22 | |||||
| T56 GMC | 3 | 77,33 | 152 | 3 | 66,67% | 221,70 | |||||
| Cruiser Mk. II | 2 | 159,67 | 278 | 3 | 66,67% | 710,92 | |||||
| M60 | 10 | 1136,00 | 758 | 3 | 66,67% | 883,12 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 241,00 | 327 | 3 | 66,67% | 520,74 | |||||
| M4A1 Revalorisé | 8 | 554,00 | 501 | 3 | 33,33% | 351,94 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 119,00 | 117 | 2 | 50,00% | 477,61 | |||||
| Vickers Medium Mk. II | 2 | 30,50 | 65 | 2 | 50,00% | 89,84 | |||||
| Strv m/40L | 3 | 20,50 | 69 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 183,00 | 239 | 2 | 50,00% | 722,71 | |||||
| VK 16.02 Leopard | 5 | 651,50 | 668 | 2 | 50,00% | 2442,71 | |||||
| Alecto | 4 | 71,50 | 168 | 2 | 50,00% | 92,94 | |||||
| M8A1 | 4 | 424,50 | 644 | 2 | 100,00% | 1476,82 | |||||
| KV-2 | 6 | 165,50 | 344 | 2 | 50,00% | 114,04 | |||||
| AltProto AMX 30 | 8 | 1178,50 | 879 | 2 | 100,00% | 1326,19 | |||||
| Caernarvon Action X | 8 | 1117,50 | 1009 | 2 | 100,00% | 1380,88 | |||||
| Valiant | 5 | 479,50 | 397 | 2 | 0,00% | 828,50 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 197,00 | 479 | 1 | 100,00% | 1275,28 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 0,00 | 18 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Renault FT 75 BS | 2 | 41,00 | 321 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| 4TP | 1 | 56,00 | 107 | 1 | 0,00% | 3,58 | |||||
| Pvlvv fm/42 | 2 | 0,00 | 165 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| MS-1 | 1 | 126,00 | 191 | 1 | 100,00% | 681,00 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 357,00 | 215 | 1 | 0,00% | 680,32 | |||||
| Sturmpanzer II | 4 | 353,00 | 173 | 1 | 0,00% | 1027,58 | |||||
| Valentine AT | 4 | 0,00 | 47 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| T18 HMC | 3 | 261,00 | 176 | 1 | 100,00% | 1124,81 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 207,00 | 291 | 1 | 0,00% | 241,41 | |||||
| Valentine II | 4 | 99,00 | 89 | 1 | 0,00% | 48,50 | |||||
| AMX 13 (FL 11) | 5 | 0,00 | 158 | 1 | 0,00% | 0,00 |
_X0_
Целокупна статистика
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 17579 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Просечан ниво | 8,27 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Победе | 8460 | 48,13% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 8858 | 50,39% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 261 | 1,48% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 4123 | 23,45% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 12348 | 0,70 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,92 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 15288 | 0,87 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 1.178,26 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 5870 | 0,33 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 4655 | 0,26 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 658,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| WN7 | 904,56 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| WN8 | 1154,84 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 17579 | |
| Просечан ниво | 8,27 | |
| Победе | 8460 | 48,13% |
| Порази | 8858 | 50,39% |
| Нерешено | 261 | 1,48% |
| Преживљене борбе | 4123 | 23,45% |
| Уништени тенкови | 12348 | 0,70 |
| Однос уништења | 0,92 | |
| Откривена возила | 15288 | 0,87 |
| Нанета штета | 1.178,26 | |
| Поени заузимањем базе | 5870 | 0,33 |
| Поени одбраном базе | 4655 | 0,26 |
| Искуство | 658,00 | |
| WN7 | 904,56 | |
| WN8 | 1154,84 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Просечан ниво | 0,00 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Просечан ниво | 0,00 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Просечан ниво | 0,00 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
Израђен у:
Последњи пут био у борби:
Последње ажурирање:
Глобална карта Absolute X
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Глобална карта Champion VIII
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 2 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 2 | 100,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 1 | 0,50 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,50 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 710,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 170,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 2 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 2 | 100,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 1 | 0,50 |
| Однос уништења | 0,50 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 710,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 170,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Глобална карта Middle VI
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика борби тенковских чета
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Тимска статистика
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика чарки
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 2 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 2 | 100,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 1 | 50,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 1 | 0,50 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 528,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 103,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 2 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 2 | 100,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 1 | 50,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 1 | 0,50 |
| Нанета штета | 528,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 103,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика одбране утврђења
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen