| Име тенка | M | Тип | Нација | Ниво | Просечна штета | Просечно искуство | Битке | Победе | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ikv 90 Typ B | 7 | 630,06 | 429 | 128 | 44,53% | 691,00 | |||||
| Hotchkiss EBR | 7 | 188,61 | 421 | 123 | 43,90% | 165,43 | |||||
| Panhard AMD 178B | 6 | 176,82 | 373 | 89 | 51,69% | 334,25 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 446,23 | 423 | 73 | 54,79% | 2149,45 | |||||
| M10 Wolverine | 5 | 653,53 | 465 | 70 | 51,43% | 1499,50 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 149,66 | 275 | 62 | 48,39% | 534,91 | |||||
| IS-2 shielded | 7 | 1007,13 | 772 | 54 | 62,96% | 1452,39 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 409,90 | 286 | 50 | 44,00% | 1039,81 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 704,02 | 529 | 48 | 54,17% | 1161,40 | |||||
| Ikv 65 Alt II | 6 | 635,65 | 459 | 43 | 46,51% | 989,60 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 363,36 | 348 | 42 | 52,38% | 853,58 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 469,88 | 370 | 41 | 29,27% | 517,43 | |||||
| Ikv 103 | 5 | 399,05 | 283 | 40 | 32,50% | 697,34 | |||||
| Panhard AML Lynx 6x6 | 8 | 189,18 | 452 | 40 | 50,00% | 157,49 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 642,87 | 514 | 38 | 65,79% | 1743,36 | |||||
| Lorraine 155 mle. 50 | 7 | 428,97 | 495 | 33 | 66,67% | 499,62 | |||||
| Mitsu 108 | 5 | 411,42 | 370 | 31 | 45,16% | 565,59 | |||||
| Sherman Firefly | 6 | 290,63 | 319 | 30 | 40,00% | 271,92 | |||||
| G.W. Panther | 7 | 429,27 | 436 | 30 | 40,00% | 287,50 | |||||
| VK 30.01 (D) | 6 | 352,67 | 328 | 27 | 37,04% | 370,32 | |||||
| 25TP KSUST II | 5 | 563,96 | 455 | 25 | 40,00% | 1280,81 | |||||
| 40TP Habicha | 6 | 558,36 | 534 | 25 | 48,00% | 853,41 | |||||
| Lorraine 155 mle. 51 | 8 | 423,12 | 455 | 25 | 48,00% | 286,11 | |||||
| AMX 13 F3 AM | 6 | 358,09 | 332 | 23 | 30,43% | 250,36 | |||||
| M8A1 | 4 | 288,82 | 233 | 22 | 36,36% | 467,13 | |||||
| Bat.-Châtillon 155 58 | 10 | 877,64 | 535 | 22 | 36,36% | 464,11 | |||||
| SU-122A | 5 | 190,18 | 188 | 22 | 31,82% | 140,57 | |||||
| Type 1 Chi-He | 4 | 283,29 | 242 | 21 | 33,33% | 622,28 | |||||
| G.W. Tiger (P) | 8 | 429,15 | 421 | 20 | 45,00% | 267,95 | |||||
| Somua SAu 40 | 4 | 268,63 | 308 | 19 | 63,16% | 703,64 | |||||
| Hummel | 6 | 310,78 | 424 | 18 | 66,67% | 432,29 | |||||
| Matilda | 4 | 367,44 | 294 | 18 | 50,00% | 845,06 | |||||
| SU-5 | 4 | 188,22 | 194 | 18 | 44,44% | 260,71 | |||||
| Renault G1 | 5 | 164,82 | 274 | 17 | 52,94% | 274,63 | |||||
| SU-8 | 6 | 250,41 | 246 | 17 | 29,41% | 60,18 | |||||
| AM 39 Gendron-Somua | 2 | 174,94 | 298 | 17 | 41,18% | 485,33 | |||||
| T-46 | 3 | 203,44 | 250 | 16 | 50,00% | 708,33 | |||||
| O-I Experimental | 5 | 322,75 | 321 | 16 | 37,50% | 313,27 | |||||
| Jagdpanther II | 8 | 378,88 | 401 | 16 | 31,25% | 81,97 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 359,33 | 301 | 15 | 53,33% | 947,50 | |||||
| AMX 13 105 AM mle. 50 | 5 | 119,47 | 181 | 15 | 40,00% | 22,36 | |||||
| SU-76M | 4 | 232,00 | 286 | 15 | 60,00% | 559,28 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 380,87 | 388 | 15 | 46,67% | 439,66 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 147,79 | 257 | 14 | 42,86% | 294,46 | |||||
| AMX 30 B | 10 | 557,29 | 481 | 14 | 35,71% | 134,12 | |||||
| T78 | 6 | 516,64 | 421 | 14 | 50,00% | 597,31 | |||||
| AMX 30 1er prototype | 9 | 175,23 | 428 | 13 | 38,46% | 25,12 | |||||
| T40 | 4 | 124,33 | 118 | 12 | 16,67% | 38,53 | |||||
| Type 97 Chi-Ha | 3 | 297,36 | 227 | 11 | 27,27% | 845,68 | |||||
| StuG III Ausf. B | 4 | 282,00 | 235 | 11 | 54,55% | 570,73 | |||||
| Tiger 131 | 6 | 554,73 | 482 | 11 | 54,55% | 740,54 | |||||
| Renault FT AC | 2 | 129,40 | 133 | 10 | 50,00% | 326,95 | |||||
| G.W. Tiger | 9 | 535,40 | 440 | 10 | 30,00% | 193,87 | |||||
| Fantôme | 9 | 368,60 | 293 | 10 | 0,00% | 35,02 | |||||
| M2 | 2 | 291,67 | 264 | 9 | 44,44% | 1380,15 | |||||
| 14TP | 4 | 322,22 | 354 | 9 | 55,56% | 1201,53 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 383,89 | 343 | 9 | 55,56% | 1616,49 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) n.A. | 4 | 85,67 | 148 | 9 | 11,11% | 15,59 | |||||
| Renault UE 57 | 3 | 193,78 | 159 | 9 | 33,33% | 356,11 | |||||
| G.W. E 100 | 10 | 652,22 | 681 | 9 | 66,67% | 515,91 | |||||
| Sherman III | 5 | 317,11 | 340 | 9 | 44,44% | 580,44 | |||||
| Renault R35 | 2 | 256,33 | 235 | 9 | 55,56% | 1120,83 | |||||
| Panhard EBR 90 | 9 | 291,11 | 545 | 9 | 55,56% | 284,06 | |||||
| AEC Armoured Car | 5 | 178,22 | 355 | 9 | 66,67% | 357,92 | |||||
| T-34 shielded | 5 | 241,00 | 291 | 9 | 33,33% | 280,81 | |||||
| 7TP | 2 | 251,25 | 174 | 8 | 12,50% | 781,46 | |||||
| 10TP | 3 | 122,50 | 174 | 8 | 37,50% | 200,30 | |||||
| M7 | 5 | 93,25 | 244 | 8 | 50,00% | 145,60 | |||||
| T-50 | 5 | 45,25 | 205 | 8 | 62,50% | 214,22 | |||||
| M24 Chaffee | 5 | 239,38 | 249 | 8 | 12,50% | 533,72 | |||||
| T67 | 5 | 305,88 | 344 | 8 | 62,50% | 615,70 | |||||
| Renault FT | 1 | 354,43 | 333 | 7 | 57,14% | 2371,24 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 328,86 | 277 | 7 | 57,14% | 763,83 | |||||
| AMX 38 | 3 | 181,14 | 217 | 7 | 42,86% | 403,35 | |||||
| Cruiser Mk. IV | 4 | 286,14 | 367 | 7 | 71,43% | 941,02 | |||||
| Alecto | 4 | 345,29 | 277 | 7 | 42,86% | 735,88 | |||||
| M4A3E2 Sherman Jumbo | 6 | 348,71 | 318 | 7 | 42,86% | 470,17 | |||||
| VK 20.01 (D) | 4 | 223,86 | 273 | 7 | 57,14% | 579,78 | |||||
| T-70 | 3 | 109,86 | 205 | 7 | 57,14% | 301,36 | |||||
| G.Pz. Mk. VI (e) | 2 | 92,43 | 103 | 7 | 42,86% | 312,73 | |||||
| Pz.Sfl. IVb | 4 | 368,43 | 248 | 7 | 42,86% | 1073,32 | |||||
| Pz.Sfl. IVc | 5 | 105,71 | 221 | 7 | 57,14% | 188,18 | |||||
| T6 Medium | 4 | 177,43 | 237 | 7 | 57,14% | 303,06 | |||||
| BT-5 | 3 | 528,14 | 314 | 7 | 28,57% | 1125,89 | |||||
| LT vz. 38 | 3 | 395,50 | 325 | 6 | 50,00% | 1688,86 | |||||
| M2 Light | 2 | 294,33 | 247 | 6 | 16,67% | 1139,36 | |||||
| KV-85 | 6 | 140,33 | 357 | 6 | 66,67% | 261,67 | |||||
| UDES 03 | 8 | 339,50 | 426 | 6 | 33,33% | 52,32 | |||||
| Grille | 5 | 171,33 | 242 | 6 | 50,00% | 193,74 | |||||
| Pz.Kpfw. III/IV | 5 | 143,67 | 294 | 6 | 50,00% | 201,57 | |||||
| Bishop | 5 | 98,83 | 128 | 6 | 16,67% | 0,00 | |||||
| Somua S35 | 3 | 344,00 | 345 | 6 | 66,67% | 987,63 | |||||
| T-80 | 4 | 106,00 | 343 | 6 | 83,33% | 388,47 | |||||
| Panhard EBR 105 | 10 | 145,17 | 361 | 6 | 16,67% | 0,00 | |||||
| Strv m/38 | 2 | 221,80 | 280 | 5 | 40,00% | 979,02 | |||||
| M15/42 | 3 | 127,20 | 251 | 5 | 100,00% | 374,60 | |||||
| Vickers Mk. E Type B | 2 | 346,80 | 225 | 5 | 20,00% | 1380,02 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) | 3 | 417,40 | 525 | 5 | 60,00% | 1601,74 | |||||
| M7 Priest | 3 | 146,40 | 157 | 5 | 40,00% | 165,67 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 425,60 | 340 | 5 | 40,00% | 1415,66 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 329,80 | 334 | 5 | 60,00% | 960,86 | |||||
| SU-85B | 4 | 259,00 | 249 | 5 | 60,00% | 583,33 | |||||
| Universal Carrier 2-pdr | 2 | 282,00 | 146 | 5 | 0,00% | 1044,33 | |||||
| FV304 | 6 | 174,20 | 222 | 5 | 40,00% | 28,67 | |||||
| Pz.Kpfw. I | 2 | 19,80 | 76 | 5 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. G | 3 | 62,80 | 175 | 5 | 20,00% | 1,44 | |||||
| Bat.-Châtillon 155 55 | 9 | 49,80 | 213 | 5 | 20,00% | 0,00 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. A | 3 | 137,20 | 130 | 5 | 0,00% | 198,25 | |||||
| T82 HMC | 4 | 221,40 | 289 | 5 | 100,00% | 742,14 | |||||
| M10 RBFM | 5 | 378,40 | 340 | 5 | 40,00% | 475,14 | |||||
| Chi-Go | 7 | 634,40 | 635 | 5 | 40,00% | 572,66 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 173,75 | 136 | 4 | 25,00% | 698,38 | |||||
| Strv m/40L | 3 | 448,75 | 424 | 4 | 50,00% | 1777,37 | |||||
| BT-7 | 4 | 270,00 | 220 | 4 | 50,00% | 819,27 | |||||
| T-28 | 4 | 461,75 | 352 | 4 | 75,00% | 1549,01 | |||||
| Sturmpanzer I Bison | 3 | 264,00 | 170 | 4 | 25,00% | 688,11 | |||||
| AMX 40 | 4 | 322,00 | 239 | 4 | 25,00% | 1121,07 | |||||
| Ikv 72 | 3 | 233,25 | 191 | 4 | 25,00% | 524,61 | |||||
| Sexton II | 3 | 91,50 | 177 | 4 | 75,00% | 362,41 | |||||
| Sturmpanzer II | 4 | 216,75 | 261 | 4 | 75,00% | 688,84 | |||||
| Wespe | 3 | 149,00 | 202 | 4 | 75,00% | 540,89 | |||||
| T3 HMC | 2 | 149,75 | 145 | 4 | 50,00% | 486,71 | |||||
| Cruiser Mk. II | 2 | 226,50 | 223 | 4 | 75,00% | 1060,14 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 57,00 | 128 | 4 | 50,00% | 75,29 | |||||
| Churchill Gun Carrier | 6 | 120,25 | 166 | 4 | 25,00% | 0,00 | |||||
| Marder 38T | 4 | 411,50 | 271 | 4 | 50,00% | 950,43 | |||||
| Durchbruchswagen 2 | 4 | 403,75 | 375 | 4 | 75,00% | 1171,86 | |||||
| SARL 42 | 4 | 231,25 | 243 | 4 | 50,00% | 582,89 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 515,33 | 379 | 3 | 33,33% | 2827,23 | |||||
| Vickers Medium Mk. II | 2 | 48,00 | 64 | 3 | 33,33% | 0,00 | |||||
| L6/40 | 2 | 478,33 | 394 | 3 | 33,33% | 1751,78 | |||||
| Lago | 4 | 225,33 | 237 | 3 | 33,33% | 416,39 | |||||
| B1 | 4 | 263,33 | 263 | 3 | 33,33% | 487,54 | |||||
| T1 HMC | 2 | 76,67 | 53 | 3 | 33,33% | 155,47 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 314,33 | 183 | 3 | 33,33% | 1340,33 | |||||
| Panzerjäger I | 2 | 76,33 | 39 | 3 | 0,00% | 26,92 | |||||
| SU-18 | 2 | 0,00 | 33 | 3 | 0,00% | 0,00 | |||||
| M37 | 4 | 77,33 | 86 | 3 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Type 91 Heavy | 3 | 316,00 | 307 | 3 | 66,67% | 1087,40 | |||||
| Valentine | 3 | 489,00 | 589 | 3 | 100,00% | 2276,50 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 423,33 | 249 | 3 | 33,33% | 2201,43 | |||||
| SU-26 | 3 | 92,33 | 145 | 3 | 66,67% | 261,00 | |||||
| Birch Gun | 4 | 282,67 | 300 | 3 | 100,00% | 1161,28 | |||||
| FCM 36 | 2 | 359,33 | 328 | 3 | 66,67% | 1993,90 | |||||
| T-60 | 2 | 325,67 | 213 | 3 | 0,00% | 1390,53 | |||||
| T14 | 5 | 318,00 | 535 | 2 | 50,00% | 483,71 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 163,00 | 133 | 2 | 0,00% | 755,33 | |||||
| D2 | 3 | 93,00 | 167 | 2 | 50,00% | 160,22 | |||||
| Chi-Ni | 2 | 470,00 | 282 | 2 | 0,00% | 2714,77 | |||||
| Tiger I | 7 | 115,00 | 291 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| M14/41 | 2 | 303,00 | 212 | 2 | 50,00% | 986,60 | |||||
| Type 95 Ha-Go | 2 | 471,50 | 356 | 2 | 50,00% | 2324,49 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 655,00 | 593 | 2 | 50,00% | 2522,17 | |||||
| BT-2 | 2 | 172,50 | 118 | 2 | 0,00% | 608,93 | |||||
| 4TP | 1 | 494,50 | 597 | 2 | 100,00% | 2996,02 | |||||
| D1 | 2 | 1,00 | 65 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Type 5 Ke-Ho | 4 | 424,00 | 378 | 2 | 50,00% | 1288,59 | |||||
| Lorraine 39L AM | 3 | 150,00 | 144 | 2 | 50,00% | 337,54 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 69,50 | 173 | 2 | 50,00% | 86,70 | |||||
| T56 GMC | 3 | 361,00 | 243 | 2 | 50,00% | 1071,78 | |||||
| Marder II | 3 | 232,50 | 149 | 2 | 0,00% | 567,98 | |||||
| Valentine AT | 4 | 448,50 | 479 | 2 | 100,00% | 1508,13 | |||||
| Archer | 5 | 40,50 | 51 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| AMX 105 AM mle. 47 | 4 | 84,50 | 146 | 2 | 50,00% | 104,56 | |||||
| T21 | 6 | 278,50 | 275 | 2 | 50,00% | 548,01 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. D | 4 | 345,00 | 387 | 2 | 100,00% | 1013,96 | |||||
| Škoda T 40 | 6 | 91,50 | 112 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| UDES 03 Alt 3 | 9 | 1633,00 | 1056 | 2 | 100,00% | 1651,19 | |||||
| Excelsior | 5 | 325,00 | 473 | 2 | 50,00% | 433,73 | |||||
| M4A3E8 Thunderbolt VII | 6 | 57,50 | 122 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Fiat 3000 | 1 | 115,00 | 90 | 1 | 0,00% | 312,93 | |||||
| LT vz. 35 | 2 | 270,00 | 134 | 1 | 0,00% | 1024,74 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 215,00 | 195 | 1 | 100,00% | 1547,69 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 72,00 | 51 | 1 | 0,00% | 73,86 | |||||
| Pz.Kpfw. 35 (t) | 2 | 197,00 | 168 | 1 | 0,00% | 767,26 | |||||
| Renault FT 75 BS | 2 | 0,00 | 41 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| P26/40 | 4 | 215,00 | 437 | 1 | 100,00% | 556,06 | |||||
| Hotchkiss H35 | 2 | 635,00 | 684 | 1 | 100,00% | 3395,58 | |||||
| Stuart I-IV | 3 | 204,00 | 393 | 1 | 100,00% | 900,55 | |||||
| Pvlvv fm/42 | 2 | 441,00 | 516 | 1 | 100,00% | 2356,48 | |||||
| Churchill I | 5 | 716,00 | 491 | 1 | 100,00% | 1767,12 | |||||
| M3 Lee | 4 | 390,00 | 471 | 1 | 100,00% | 1561,80 | |||||
| MS-1 | 1 | 549,00 | 320 | 1 | 0,00% | 4062,66 | |||||
| M41 | 5 | 0,00 | 78 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Type 95 Heavy | 4 | 0,00 | 267 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| T-26 | 2 | 150,00 | 52 | 1 | 0,00% | 496,30 | |||||
| Cruiser Mk. I | 1 | 45,00 | 25 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Type 89 I-Go/Chi-Ro | 2 | 72,00 | 126 | 1 | 0,00% | 27,71 | |||||
| T-26G FT | 2 | 290,00 | 201 | 1 | 100,00% | 1035,75 | |||||
| M3G FT | 3 | 176,00 | 230 | 1 | 100,00% | 506,52 | |||||
| Type 3 Ju-Nu | 6 | 622,00 | 735 | 1 | 100,00% | 990,13 | |||||
| Loyd Gun Carriage | 2 | 0,00 | 38 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| T2 Light Tank | 2 | 219,00 | 140 | 1 | 0,00% | 718,66 | |||||
| T26E3 Eagle 7 | 7 | 960,00 | 1040 | 1 | 100,00% | 1538,02 |
Trebron14
Целокупна статистика
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 2235 | 10 | 82 | 330 | ||||
| Просечан ниво | 5,22 | 6,40 | 7,06 | 5,69 | ||||
| Победе | 1026 | 45,91% | 4 | 40,00% | 30 | 36,59% | 125 | 37,88% |
| Порази | 1184 | 52,98% | 6 | 60,00% | 52 | 63,41% | 200 | 60,61% |
| Нерешено | 25 | 1,12% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 5 | 1,52% |
| Преживљене борбе | 349 | 15,62% | 4 | 40,00% | 12 | 14,63% | 40 | 12,12% |
| Уништени тенкови | 942 | 0,42 | 3 | 0,30 | 23 | 0,28 | 134 | 0,41 |
| Однос уништења | 0,50 | 0,50 | 0,33 | 0,46 | ||||
| Откривена возила | 2372 | 1,06 | 6 | 0,60 | 81 | 0,99 | 313 | 0,95 |
| Нанета штета | 370,54 | 662,10 | 427,10 | 398,46 | ||||
| Поени заузимањем базе | 2089 | 0,93 | 123 | 12,30 | 242 | 2,95 | 474 | 1,44 |
| Поени одбраном базе | 93 | 0,04 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 10 | 0,03 |
| Искуство | 361,48 | 508,30 | 421,63 | 372,65 | ||||
| WN7 | 561,14 | 467,87 | 313,91 | 428,54 | ||||
| WN8 | 574,03 | 718,13 | 254,00 | 392,69 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 2235 | |
| Просечан ниво | 5,22 | |
| Победе | 1026 | 45,91% |
| Порази | 1184 | 52,98% |
| Нерешено | 25 | 1,12% |
| Преживљене борбе | 349 | 15,62% |
| Уништени тенкови | 942 | 0,42 |
| Однос уништења | 0,50 | |
| Откривена возила | 2372 | 1,06 |
| Нанета штета | 370,54 | |
| Поени заузимањем базе | 2089 | 0,93 |
| Поени одбраном базе | 93 | 0,04 |
| Искуство | 361,48 | |
| WN7 | 561,14 | |
| WN8 | 574,03 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 10 | |
| Просечан ниво | 6,40 | |
| Победе | 4 | 40,00% |
| Порази | 6 | 60,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 4 | 40,00% |
| Уништени тенкови | 3 | 0,30 |
| Однос уништења | 0,50 | |
| Откривена возила | 6 | 0,60 |
| Нанета штета | 662,10 | |
| Поени заузимањем базе | 123 | 12,30 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 508,30 | |
| WN7 | 467,87 | |
| WN8 | 718,13 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 82 | |
| Просечан ниво | 7,06 | |
| Победе | 30 | 36,59% |
| Порази | 52 | 63,41% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 12 | 14,63% |
| Уништени тенкови | 23 | 0,28 |
| Однос уништења | 0,33 | |
| Откривена возила | 81 | 0,99 |
| Нанета штета | 427,10 | |
| Поени заузимањем базе | 242 | 2,95 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 421,63 | |
| WN7 | 313,91 | |
| WN8 | 254,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 330 | |
| Просечан ниво | 5,69 | |
| Победе | 125 | 37,88% |
| Порази | 200 | 60,61% |
| Нерешено | 5 | 1,52% |
| Преживљене борбе | 40 | 12,12% |
| Уништени тенкови | 134 | 0,41 |
| Однос уништења | 0,46 | |
| Откривена возила | 313 | 0,95 |
| Нанета штета | 398,46 | |
| Поени заузимањем базе | 474 | 1,44 |
| Поени одбраном базе | 10 | 0,03 |
| Искуство | 372,65 | |
| WN7 | 428,54 | |
| WN8 | 392,69 | |
Израђен у:
Последњи пут био у борби:
Последње ажурирање:
Глобална карта Absolute X
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Глобална карта Champion VIII
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Глобална карта Middle VI
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика борби тенковских чета
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Тимска статистика
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика чарки
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 5 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 5 | 100,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 1 | 20,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 1 | 0,20 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,25 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 3 | 0,60 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 430,40 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 76,20 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 5 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 5 | 100,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 1 | 20,00% |
| Уништени тенкови | 1 | 0,20 |
| Однос уништења | 0,25 | |
| Откривена возила | 3 | 0,60 |
| Нанета штета | 430,40 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 76,20 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика одбране утврђења
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen