| Име тенка | M | Тип | Нација | Ниво | Просечна штета | Просечно искуство | Битке | Победе | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bat.-Châtillon Bourrasque | 8 | 1359,39 | 684 | 433 | 51,50% | 1571,67 | |||||
| KV-2 | 6 | 805,55 | 472 | 355 | 53,80% | 1498,70 | |||||
| AMX M4 mle. 54 | 10 | 2095,59 | 718 | 321 | 53,89% | 1662,54 | |||||
| AE Phase I | 9 | 2053,76 | 833 | 294 | 57,14% | 2270,99 | |||||
| Škoda T 56 | 8 | 1695,40 | 793 | 214 | 57,94% | 1931,84 | |||||
| 121B | 10 | 2270,02 | 716 | 207 | 50,72% | 2087,33 | |||||
| KV-3 | 7 | 1078,16 | 564 | 189 | 51,85% | 1526,30 | |||||
| IS-3-II | 9 | 2073,40 | 778 | 186 | 53,23% | 2168,35 | |||||
| IS-2-II | 8 | 1243,30 | 605 | 141 | 56,03% | 1622,58 | |||||
| Leopard Prototyp A | 9 | 1692,71 | 705 | 124 | 50,81% | 1582,75 | |||||
| SMV CC-64 Vipera | 8 | 1247,24 | 592 | 102 | 47,06% | 1279,73 | |||||
| T-150 | 6 | 704,24 | 393 | 94 | 50,00% | 1105,82 | |||||
| M44 | 6 | 435,10 | 380 | 89 | 55,06% | 657,17 | |||||
| AMX M4 mle. 51 | 9 | 1596,06 | 691 | 81 | 44,44% | 1334,69 | |||||
| Kampfpanzer 07 RH | 8 | 976,00 | 663 | 77 | 48,05% | 1211,94 | |||||
| T-34-85 | 6 | 535,94 | 426 | 77 | 50,65% | 925,29 | |||||
| T-34 | 5 | 416,21 | 287 | 72 | 48,61% | 1078,40 | |||||
| Ares 85 | 9 | 1814,11 | 762 | 64 | 46,88% | 1719,08 | |||||
| Ares 75 | 8 | 1396,73 | 937 | 62 | 61,29% | 1840,73 | |||||
| ST-II | 10 | 2255,67 | 717 | 61 | 49,18% | 1789,63 | |||||
| KV-1 | 5 | 659,34 | 494 | 59 | 50,85% | 1380,92 | |||||
| Indien-Panzer | 8 | 1262,60 | 532 | 57 | 47,37% | 1599,95 | |||||
| 122 TM | 8 | 1353,52 | 673 | 56 | 53,57% | 1522,30 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 614,13 | 479 | 52 | 46,15% | 1087,47 | |||||
| Leopard 1 | 10 | 2142,73 | 722 | 52 | 53,85% | 1650,95 | |||||
| Fauteur | 11 | 2364,23 | 753 | 47 | 51,06% | 1527,89 | |||||
| BT-7 | 4 | 145,91 | 185 | 46 | 54,35% | 394,94 | |||||
| AMX 50 100 | 8 | 1791,22 | 702 | 45 | 55,56% | 2187,15 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 860,40 | 517 | 45 | 42,22% | 1835,95 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 2062,22 | 876 | 37 | 67,57% | 2446,57 | |||||
| ARL 44 | 6 | 706,36 | 532 | 36 | 47,22% | 1096,27 | |||||
| Tiger I | 7 | 1572,76 | 781 | 34 | 58,82% | 2540,56 | |||||
| AT 2 | 5 | 242,37 | 274 | 30 | 40,00% | 295,15 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 751,50 | 481 | 30 | 50,00% | 1965,73 | |||||
| AMX M4 mle. 45 | 7 | 1412,72 | 985 | 29 | 68,97% | 2402,12 | |||||
| Valentine AT | 4 | 295,56 | 195 | 27 | 48,15% | 700,05 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 200,81 | 218 | 27 | 66,67% | 527,15 | |||||
| T-34-85M | 6 | 1047,96 | 418 | 23 | 21,74% | 1588,28 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 745,55 | 588 | 22 | 59,09% | 2275,42 | |||||
| VK 30.02 (D) | 7 | 1111,67 | 623 | 21 | 42,86% | 1782,65 | |||||
| T20 | 7 | 1208,84 | 811 | 19 | 47,37% | 1910,67 | |||||
| AMX 65 t | 8 | 816,17 | 629 | 18 | 44,44% | 703,73 | |||||
| M4A3E8 Sherman | 6 | 914,44 | 778 | 18 | 55,56% | 1779,72 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 1431,13 | 630 | 15 | 66,67% | 1411,46 | |||||
| STG Guard | 8 | 1205,07 | 511 | 15 | 46,67% | 1395,39 | |||||
| SU-152 | 7 | 559,33 | 297 | 15 | 40,00% | 512,57 | |||||
| Convert. Medium Tank T3 | 3 | 302,57 | 449 | 14 | 42,86% | 806,54 | |||||
| T67 | 5 | 539,62 | 310 | 13 | 30,77% | 1003,18 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 1365,00 | 859 | 12 | 50,00% | 2719,36 | |||||
| FV215b (183) | 10 | 1248,67 | 428 | 12 | 50,00% | 801,08 | |||||
| T-28 | 4 | 795,82 | 591 | 11 | 54,55% | 3280,62 | |||||
| Object 283 | 9 | 988,91 | 668 | 11 | 63,64% | 911,33 | |||||
| BT-5 | 3 | 469,00 | 419 | 9 | 55,56% | 1110,38 | |||||
| M2 Light | 2 | 215,67 | 266 | 9 | 33,33% | 736,43 | |||||
| T6 Medium | 4 | 740,11 | 350 | 9 | 11,11% | 1979,91 | |||||
| Achilles | 6 | 413,89 | 303 | 9 | 66,67% | 765,08 | |||||
| 25TP KSUST II | 5 | 299,25 | 284 | 8 | 37,50% | 410,49 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 191,86 | 284 | 7 | 57,14% | 534,53 | |||||
| M15/42 | 3 | 303,86 | 197 | 7 | 42,86% | 668,84 | |||||
| M41 | 5 | 105,25 | 138 | 4 | 50,00% | 131,38 | |||||
| Strv 74 | 6 | 1009,50 | 556 | 4 | 50,00% | 2011,10 | |||||
| M4A1 Sherman | 5 | 938,00 | 827 | 4 | 75,00% | 2656,37 | |||||
| Windhund | 8 | 631,00 | 489 | 3 | 66,67% | 638,91 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 181,50 | 387 | 2 | 50,00% | 677,99 | |||||
| Cruiser Mk. II | 2 | 369,00 | 465 | 2 | 100,00% | 2037,78 | |||||
| KV-1SA | 5 | 458,00 | 764 | 2 | 100,00% | 854,16 | |||||
| Type 5 Ka-Ri | 8 | 1956,50 | 963 | 2 | 50,00% | 1763,77 | |||||
| Valentine | 3 | 347,50 | 639 | 2 | 100,00% | 1665,58 | |||||
| Fiat 3000 | 1 | 327,00 | 125 | 1 | 0,00% | 1574,80 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 17,00 | 174 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Cruiser Mk. I | 1 | 523,00 | 663 | 1 | 100,00% | 4954,28 | |||||
| AMX 13 (FL 11) | 5 | 208,00 | 272 | 1 | 100,00% | 609,64 | |||||
| SDP 44 Burza | 6 | 521,00 | 368 | 1 | 100,00% | 944,49 | |||||
| SU-2-122 | 5 | 0,00 | 101 | 1 | 0,00% | 0,00 |
SirDimetrious
Целокупна статистика
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 4280 | 4 | 66 | 188 | ||||
| Просечан ниво | 7,75 | 7,75 | 8,80 | 8,13 | ||||
| Победе | 2241 | 52,36% | 2 | 50,00% | 42 | 63,64% | 107 | 56,91% |
| Порази | 1980 | 46,26% | 2 | 50,00% | 24 | 36,36% | 79 | 42,02% |
| Нерешено | 59 | 1,38% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 2 | 1,06% |
| Преживљене борбе | 1001 | 23,39% | 1 | 25,00% | 17 | 25,76% | 44 | 23,40% |
| Уништени тенкови | 3803 | 0,89 | 2 | 0,50 | 71 | 1,08 | 196 | 1,04 |
| Однос уништења | 1,16 | 0,67 | 1,45 | 1,36 | ||||
| Откривена возила | 4637 | 1,08 | 5 | 1,25 | 58 | 0,88 | 213 | 1,13 |
| Нанета штета | 1.374,29 | 772,75 | 1.629,27 | 1.662,65 | ||||
| Поени заузимањем базе | 1082 | 0,25 | 0 | 0,00 | 9 | 0,14 | 9 | 0,05 |
| Поени одбраном базе | 2034 | 0,48 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 4 | 0,02 |
| Искуство | 629,21 | 393,00 | 614,77 | 712,60 | ||||
| WN7 | 1236,92 | 749,68 | 1342,23 | 1394,63 | ||||
| WN8 | 1643,67 | 758,43 | 1738,81 | 1992,24 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 4280 | |
| Просечан ниво | 7,75 | |
| Победе | 2241 | 52,36% |
| Порази | 1980 | 46,26% |
| Нерешено | 59 | 1,38% |
| Преживљене борбе | 1001 | 23,39% |
| Уништени тенкови | 3803 | 0,89 |
| Однос уништења | 1,16 | |
| Откривена возила | 4637 | 1,08 |
| Нанета штета | 1.374,29 | |
| Поени заузимањем базе | 1082 | 0,25 |
| Поени одбраном базе | 2034 | 0,48 |
| Искуство | 629,21 | |
| WN7 | 1236,92 | |
| WN8 | 1643,67 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 4 | |
| Просечан ниво | 7,75 | |
| Победе | 2 | 50,00% |
| Порази | 2 | 50,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 1 | 25,00% |
| Уништени тенкови | 2 | 0,50 |
| Однос уништења | 0,67 | |
| Откривена возила | 5 | 1,25 |
| Нанета штета | 772,75 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 393,00 | |
| WN7 | 749,68 | |
| WN8 | 758,43 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 66 | |
| Просечан ниво | 8,80 | |
| Победе | 42 | 63,64% |
| Порази | 24 | 36,36% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 17 | 25,76% |
| Уништени тенкови | 71 | 1,08 |
| Однос уништења | 1,45 | |
| Откривена возила | 58 | 0,88 |
| Нанета штета | 1.629,27 | |
| Поени заузимањем базе | 9 | 0,14 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 614,77 | |
| WN7 | 1342,23 | |
| WN8 | 1738,81 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 188 | |
| Просечан ниво | 8,13 | |
| Победе | 107 | 56,91% |
| Порази | 79 | 42,02% |
| Нерешено | 2 | 1,06% |
| Преживљене борбе | 44 | 23,40% |
| Уништени тенкови | 196 | 1,04 |
| Однос уништења | 1,36 | |
| Откривена возила | 213 | 1,13 |
| Нанета штета | 1.662,65 | |
| Поени заузимањем базе | 9 | 0,05 |
| Поени одбраном базе | 4 | 0,02 |
| Искуство | 712,60 | |
| WN7 | 1394,63 | |
| WN8 | 1992,24 | |
Израђен у:
Последњи пут био у борби:
Последње ажурирање:
Глобална карта Absolute X
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Глобална карта Champion VIII
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Глобална карта Middle VI
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика борби тенковских чета
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Тимска статистика
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика чарки
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика одбране утврђења
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen