| Име тенка | M | Тип | Нација | Ниво | Просечна штета | Просечно искуство | Битке | Победе | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Object 703 Version II | 8 | 1747,87 | 1000 | 226 | 55,31% | 2099,08 | |||||
| T-34-85M | 6 | 846,46 | 638 | 178 | 55,06% | 1375,04 | |||||
| G.W. Panther | 7 | 710,96 | 489 | 134 | 46,27% | 706,87 | |||||
| G.W. Tiger (P) | 8 | 965,46 | 658 | 127 | 55,91% | 1055,94 | |||||
| Type 4 Heavy | 9 | 1738,48 | 798 | 101 | 46,53% | 1655,32 | |||||
| Ho-Ri 2 | 8 | 772,92 | 589 | 87 | 54,02% | 721,27 | |||||
| Chi-To SP | 7 | 900,60 | 620 | 77 | 46,75% | 891,29 | |||||
| O-Ho | 8 | 1274,08 | 765 | 71 | 52,11% | 1365,86 | |||||
| Ho-Ri 1 | 9 | 1724,39 | 777 | 70 | 50,00% | 1420,74 | |||||
| T-28 | 4 | 201,62 | 224 | 68 | 47,06% | 443,47 | |||||
| G.W. Tiger | 9 | 1027,65 | 443 | 66 | 50,00% | 825,98 | |||||
| KV-85 | 6 | 319,95 | 338 | 66 | 50,00% | 344,65 | |||||
| LT-432 | 8 | 842,81 | 767 | 64 | 51,56% | 1577,41 | |||||
| M44 | 6 | 426,64 | 410 | 61 | 45,90% | 517,25 | |||||
| Hummel | 6 | 531,39 | 594 | 44 | 65,91% | 827,61 | |||||
| O-Ni | 7 | 1216,86 | 845 | 43 | 62,79% | 1708,85 | |||||
| G.W. E 100 | 10 | 1074,26 | 471 | 38 | 47,37% | 782,12 | |||||
| KV-1 | 5 | 351,26 | 220 | 38 | 36,84% | 465,48 | |||||
| M8A1 | 4 | 1061,54 | 487 | 37 | 64,86% | 3820,99 | |||||
| T6 Medium | 4 | 940,64 | 501 | 36 | 72,22% | 3229,39 | |||||
| Grille | 5 | 490,67 | 421 | 36 | 55,56% | 1025,12 | |||||
| IS | 7 | 1381,09 | 915 | 33 | 63,64% | 2165,21 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 920,88 | 733 | 33 | 45,45% | 3276,23 | |||||
| T-46 | 3 | 57,09 | 114 | 32 | 37,50% | 0,00 | |||||
| M24 Chaffee | 5 | 965,90 | 838 | 30 | 66,67% | 4961,54 | |||||
| T-34-85 | 6 | 1387,23 | 977 | 26 | 61,54% | 3519,94 | |||||
| O-I | 6 | 837,25 | 653 | 24 | 50,00% | 1289,63 | |||||
| T-116 | 3 | 481,22 | 459 | 23 | 52,17% | 2386,37 | |||||
| Pz.Sfl. IVb | 4 | 219,86 | 252 | 22 | 63,64% | 682,57 | |||||
| T-43 | 7 | 1562,62 | 947 | 21 | 42,86% | 2806,51 | |||||
| S-51 | 7 | 579,75 | 558 | 20 | 45,00% | 562,52 | |||||
| Type 95 Heavy | 4 | 234,25 | 206 | 20 | 45,00% | 546,95 | |||||
| Sexton I | 3 | 572,84 | 396 | 19 | 63,16% | 2260,73 | |||||
| FV304 | 6 | 334,06 | 315 | 17 | 41,18% | 303,85 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) | 3 | 173,79 | 197 | 14 | 57,14% | 556,59 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 616,92 | 632 | 13 | 69,23% | 2868,33 | |||||
| IS-3 | 8 | 1918,25 | 939 | 12 | 58,33% | 2185,53 | |||||
| SU-130PM | 8 | 879,10 | 693 | 10 | 70,00% | 825,56 | |||||
| Bretagne Panther | 6 | 892,50 | 607 | 10 | 50,00% | 1586,31 | |||||
| T-26 | 2 | 104,50 | 173 | 10 | 70,00% | 529,66 | |||||
| M41 | 5 | 191,56 | 233 | 9 | 22,22% | 26,03 | |||||
| G.Pz. Mk. VI (e) | 2 | 64,22 | 157 | 9 | 100,00% | 367,56 | |||||
| Type 3 Chi-Nu | 5 | 382,88 | 443 | 8 | 75,00% | 1040,32 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 2167,50 | 824 | 8 | 50,00% | 2418,69 | |||||
| Pz.Kpfw. S35 739 (f) | 3 | 1054,38 | 1135 | 8 | 87,50% | 3894,40 | |||||
| Type 91 Heavy | 3 | 187,00 | 375 | 8 | 62,50% | 663,95 | |||||
| IS-2 | 7 | 618,13 | 534 | 8 | 37,50% | 524,33 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) n.A. | 4 | 68,88 | 168 | 8 | 50,00% | 90,63 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. D | 2 | 52,83 | 189 | 6 | 50,00% | 91,10 | |||||
| Type 89 I-Go/Chi-Ro | 2 | 128,67 | 273 | 6 | 66,67% | 513,55 | |||||
| King Tiger (Captured) | 7 | 1494,33 | 942 | 6 | 66,67% | 2543,41 | |||||
| T-34 with L-11 | 4 | 620,67 | 532 | 6 | 50,00% | 2888,60 | |||||
| Pz.Kpfw. 35 (t) | 2 | 62,17 | 206 | 6 | 83,33% | 313,93 | |||||
| T-45 | 2 | 328,40 | 337 | 5 | 40,00% | 1498,92 | |||||
| Rheinmetall Skorpion G | 8 | 1065,40 | 547 | 5 | 80,00% | 1241,58 | |||||
| Panzerjäger I | 2 | 87,60 | 164 | 5 | 80,00% | 342,01 | |||||
| Strv m/42-57 Alt A.2 | 6 | 1290,20 | 987 | 5 | 60,00% | 3096,97 | |||||
| AMX 38 | 3 | 140,00 | 153 | 5 | 40,00% | 206,29 | |||||
| SU-85I | 5 | 992,20 | 771 | 5 | 60,00% | 2700,63 | |||||
| FCM 36 | 2 | 113,20 | 167 | 5 | 20,00% | 269,22 | |||||
| Ho-Ri 3 | 10 | 1786,00 | 912 | 5 | 80,00% | 1156,86 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 1432,80 | 1348 | 5 | 100,00% | 4196,41 | |||||
| A-20 | 5 | 803,50 | 885 | 4 | 50,00% | 4071,91 | |||||
| T-50-2 | 6 | 59,50 | 99 | 4 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 64,50 | 255 | 4 | 75,00% | 315,28 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 151,33 | 161 | 3 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Marder II | 3 | 252,67 | 296 | 3 | 66,67% | 912,79 | |||||
| Type 5 Heavy | 10 | 1929,33 | 1184 | 3 | 100,00% | 1532,92 | |||||
| AMX 13 F3 AM | 6 | 710,33 | 334 | 3 | 33,33% | 786,08 | |||||
| MS-1 | 1 | 235,00 | 164 | 3 | 66,67% | 1245,17 | |||||
| MKA | 2 | 462,67 | 567 | 3 | 66,67% | 2384,17 | |||||
| Wespe | 3 | 291,67 | 231 | 3 | 66,67% | 1189,89 | |||||
| BT-2 | 2 | 307,67 | 266 | 3 | 0,00% | 1849,91 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 878,00 | 334 | 2 | 0,00% | 981,15 | |||||
| AMR 35 | 2 | 376,50 | 213 | 2 | 0,00% | 1595,30 | |||||
| Convert. Medium Tank T3 | 3 | 470,00 | 583 | 2 | 100,00% | 1538,46 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 15,50 | 54 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 0,00 | 97 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Tetrarch | 2 | 0,00 | 18 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| T-34 | 5 | 1662,00 | 1491 | 1 | 100,00% | 8219,97 | |||||
| T110E5 | 10 | 6622,00 | 1056 | 1 | 0,00% | 5557,51 | |||||
| M6 | 6 | 114,00 | 122 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| M12 | 7 | 118,00 | 264 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 28,00 | 22 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 41,00 | 125 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| T1 HMC | 2 | 28,00 | 120 | 1 | 100,00% | 261,00 |
Sebstar_16
Целокупна статистика
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 2251 | 0 | 51 | 77 | ||||
| Просечан ниво | 6,57 | 0,00 | 7,75 | 8,05 | ||||
| Победе | 1195 | 53,09% | 0 | 0,00% | 26 | 50,98% | 39 | 50,65% |
| Порази | 1035 | 45,98% | 0 | 0,00% | 25 | 49,02% | 37 | 48,05% |
| Нерешено | 21 | 0,93% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 1 | 1,30% |
| Преживљене борбе | 786 | 34,92% | 0 | 0,00% | 16 | 31,37% | 27 | 35,06% |
| Уништени тенкови | 1677 | 0,75 | 0 | 0,00 | 43 | 0,84 | 61 | 0,79 |
| Однос уништења | 1,14 | 0,00 | 1,23 | 1,22 | ||||
| Откривена возила | 1739 | 0,77 | 0 | 0,00 | 47 | 0,92 | 56 | 0,73 |
| Нанета штета | 934,80 | 0,00 | 1.610,49 | 1.534,51 | ||||
| Поени заузимањем базе | 861 | 0,38 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 536 | 0,24 | 0 | 0,00 | 4 | 0,08 | 4 | 0,05 |
| Искуство | 610,51 | 0,00 | 878,45 | 835,75 | ||||
| WN7 | 1048,92 | 0,00 | 1230,78 | 1104,21 | ||||
| WN8 | 1327,09 | 0,00 | 1992,20 | 1714,33 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 2251 | |
| Просечан ниво | 6,57 | |
| Победе | 1195 | 53,09% |
| Порази | 1035 | 45,98% |
| Нерешено | 21 | 0,93% |
| Преживљене борбе | 786 | 34,92% |
| Уништени тенкови | 1677 | 0,75 |
| Однос уништења | 1,14 | |
| Откривена возила | 1739 | 0,77 |
| Нанета штета | 934,80 | |
| Поени заузимањем базе | 861 | 0,38 |
| Поени одбраном базе | 536 | 0,24 |
| Искуство | 610,51 | |
| WN7 | 1048,92 | |
| WN8 | 1327,09 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Просечан ниво | 0,00 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 51 | |
| Просечан ниво | 7,75 | |
| Победе | 26 | 50,98% |
| Порази | 25 | 49,02% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 16 | 31,37% |
| Уништени тенкови | 43 | 0,84 |
| Однос уништења | 1,23 | |
| Откривена возила | 47 | 0,92 |
| Нанета штета | 1.610,49 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 4 | 0,08 |
| Искуство | 878,45 | |
| WN7 | 1230,78 | |
| WN8 | 1992,20 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 77 | |
| Просечан ниво | 8,05 | |
| Победе | 39 | 50,65% |
| Порази | 37 | 48,05% |
| Нерешено | 1 | 1,30% |
| Преживљене борбе | 27 | 35,06% |
| Уништени тенкови | 61 | 0,79 |
| Однос уништења | 1,22 | |
| Откривена возила | 56 | 0,73 |
| Нанета штета | 1.534,51 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 4 | 0,05 |
| Искуство | 835,75 | |
| WN7 | 1104,21 | |
| WN8 | 1714,33 | |
Израђен у:
Последњи пут био у борби:
Последње ажурирање:
Глобална карта Absolute X
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Глобална карта Champion VIII
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Глобална карта Middle VI
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика борби тенковских чета
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Тимска статистика
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика чарки
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика одбране утврђења
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen