| Име тенка | M | Тип | Нација | Ниво | Просечна штета | Просечно искуство | Битке | Победе | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| IS-3 | 8 | 933,01 | 644 | 670 | 45,82% | 855,14 | |||||
| IS-7 | 10 | 1355,18 | 631 | 567 | 34,57% | 757,05 | |||||
| BT-5 | 3 | 511,65 | 427 | 539 | 39,70% | 1180,24 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 367,67 | 542 | 522 | 44,06% | 489,19 | |||||
| T-103 | 8 | 924,98 | 585 | 356 | 45,22% | 782,56 | |||||
| AE Phase I | 9 | 1147,82 | 662 | 309 | 41,75% | 798,82 | |||||
| E 75 | 9 | 1419,46 | 736 | 263 | 46,77% | 1139,69 | |||||
| KV-1S | 6 | 430,84 | 449 | 252 | 44,44% | 549,23 | |||||
| BT-2 | 2 | 240,66 | 211 | 248 | 37,10% | 988,81 | |||||
| IS | 7 | 480,97 | 473 | 229 | 38,43% | 359,34 | |||||
| Object 257 | 9 | 974,14 | 610 | 219 | 36,53% | 604,92 | |||||
| Kunze Panzer | 9 | 1015,05 | 596 | 193 | 44,56% | 739,92 | |||||
| T-10 | 9 | 1043,22 | 618 | 179 | 39,66% | 737,17 | |||||
| Tiger II | 8 | 960,43 | 593 | 155 | 38,71% | 826,33 | |||||
| Tetrarch | 2 | 213,01 | 276 | 102 | 26,47% | 821,88 | |||||
| SU-130PM | 8 | 837,76 | 588 | 101 | 48,51% | 631,29 | |||||
| Tiger I | 7 | 944,09 | 693 | 97 | 46,39% | 1082,48 | |||||
| Emil I | 8 | 783,62 | 602 | 89 | 41,57% | 605,38 | |||||
| E 100 | 10 | 1465,05 | 584 | 88 | 34,09% | 793,34 | |||||
| Object 277 | 10 | 1165,20 | 626 | 87 | 41,38% | 679,85 | |||||
| IS-6 B | 8 | 1010,82 | 682 | 73 | 49,32% | 956,31 | |||||
| Emil II | 9 | 1101,05 | 668 | 73 | 46,58% | 748,85 | |||||
| Caernarvon | 8 | 919,55 | 695 | 73 | 46,58% | 846,50 | |||||
| Leo | 7 | 507,31 | 554 | 67 | 58,21% | 702,77 | |||||
| Black Prince | 7 | 947,14 | 822 | 63 | 55,56% | 1290,31 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 304,40 | 259 | 57 | 45,61% | 599,02 | |||||
| Strv 74 | 6 | 485,89 | 474 | 53 | 56,60% | 774,87 | |||||
| Panzerwagen 39 | 3 | 161,63 | 241 | 52 | 25,00% | 405,08 | |||||
| Pz.Kpfw. 55 | 8 | 1185,88 | 828 | 51 | 58,82% | 1013,50 | |||||
| M16/43 Sahariano | 3 | 493,12 | 542 | 49 | 44,90% | 1320,50 | |||||
| KV-2 | 6 | 592,48 | 520 | 46 | 63,04% | 986,56 | |||||
| T-28 | 4 | 142,60 | 231 | 43 | 51,16% | 273,06 | |||||
| KV-1 | 5 | 252,05 | 269 | 37 | 43,24% | 264,83 | |||||
| Strv m/42 | 5 | 294,32 | 315 | 31 | 48,39% | 560,66 | |||||
| Churchill VII | 6 | 517,14 | 529 | 28 | 46,43% | 706,01 | |||||
| Dicker Max | 6 | 369,30 | 410 | 23 | 56,52% | 526,16 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 319,95 | 342 | 21 | 28,57% | 245,52 | |||||
| SU-14-1 | 7 | 346,69 | 427 | 16 | 50,00% | 300,96 | |||||
| Conqueror | 9 | 920,21 | 531 | 14 | 21,43% | 456,32 | |||||
| SU-122-44 | 7 | 367,77 | 354 | 13 | 38,46% | 192,14 | |||||
| T-54 first prototype | 8 | 279,09 | 410 | 11 | 36,36% | 45,81 | |||||
| T-34-85M | 6 | 348,45 | 362 | 11 | 27,27% | 250,43 | |||||
| Lago | 4 | 284,91 | 340 | 11 | 45,45% | 711,75 | |||||
| Strv m/40L | 3 | 146,56 | 231 | 9 | 55,56% | 388,10 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 62,38 | 191 | 8 | 37,50% | 0,00 | |||||
| Kranvagn | 10 | 439,00 | 368 | 8 | 25,00% | 13,12 | |||||
| KR-1 | 11 | 995,14 | 700 | 7 | 42,86% | 410,04 | |||||
| T-70 | 3 | 182,86 | 150 | 7 | 14,29% | 417,94 | |||||
| Strv m/31 | 3 | 213,00 | 353 | 5 | 40,00% | 317,81 | |||||
| AMX 38 | 3 | 155,80 | 202 | 5 | 40,00% | 287,75 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 4,00 | 219 | 4 | 50,00% | 117,59 | |||||
| Object 283 | 9 | 274,75 | 226 | 4 | 0,00% | 0,00 | |||||
| T-60 | 2 | 177,67 | 233 | 3 | 66,67% | 764,90 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 172,67 | 236 | 3 | 33,33% | 309,45 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 626,67 | 802 | 3 | 100,00% | 469,29 | |||||
| Vz. 58 Medvěd | 9 | 951,50 | 666 | 2 | 50,00% | 592,48 | |||||
| Type 63 | 8 | 301,50 | 301 | 2 | 0,00% | 12,22 | |||||
| AMX 13 (FL 11) | 5 | 118,00 | 478 | 2 | 100,00% | 339,14 | |||||
| Lago M38 | 3 | 338,00 | 351 | 1 | 0,00% | 159,19 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 0,00 | 179 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Churchill III | 5 | 795,00 | 567 | 1 | 0,00% | 1267,82 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 34,00 | 246 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| StuG III Ausf. B | 4 | 92,00 | 363 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 797,00 | 116 | 1 | 0,00% | 446,03 | |||||
| Strv m/38 | 2 | 132,00 | 222 | 1 | 0,00% | 313,51 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 317,00 | 387 | 1 | 100,00% | 2084,83 | |||||
| Renault FT | 1 | 64,00 | 47 | 1 | 0,00% | 101,03 |
Perc4ik922
Целокупна статистика
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 6256 | 0 | 36 | 725 | ||||
| Просечан ниво | 7,24 | 0,00 | 3,53 | 5,98 | ||||
| Победе | 2643 | 42,25% | 0 | 0,00% | 15 | 41,67% | 334 | 46,07% |
| Порази | 3497 | 55,90% | 0 | 0,00% | 20 | 55,56% | 376 | 51,86% |
| Нерешено | 116 | 1,85% | 0 | 0,00% | 1 | 2,78% | 15 | 2,07% |
| Преживљене борбе | 1304 | 20,84% | 0 | 0,00% | 7 | 19,44% | 172 | 23,72% |
| Уништени тенкови | 3099 | 0,50 | 0 | 0,00 | 29 | 0,81 | 514 | 0,71 |
| Однос уништења | 0,63 | 0,00 | 1,00 | 0,93 | ||||
| Откривена возила | 5280 | 0,84 | 0 | 0,00 | 36 | 1,00 | 626 | 0,86 |
| Нанета штета | 803,33 | 0,00 | 599,53 | 844,22 | ||||
| Поени заузимањем базе | 4664 | 0,75 | 0 | 0,00 | 85 | 2,36 | 495 | 0,68 |
| Поени одбраном базе | 1347 | 0,22 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 460 | 0,63 |
| Искуство | 550,85 | 0,00 | 554,36 | 615,12 | ||||
| WN7 | 646,14 | 0,00 | 928,39 | 981,21 | ||||
| WN8 | 757,20 | 0,00 | 1146,43 | 1017,02 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 6256 | |
| Просечан ниво | 7,24 | |
| Победе | 2643 | 42,25% |
| Порази | 3497 | 55,90% |
| Нерешено | 116 | 1,85% |
| Преживљене борбе | 1304 | 20,84% |
| Уништени тенкови | 3099 | 0,50 |
| Однос уништења | 0,63 | |
| Откривена возила | 5280 | 0,84 |
| Нанета штета | 803,33 | |
| Поени заузимањем базе | 4664 | 0,75 |
| Поени одбраном базе | 1347 | 0,22 |
| Искуство | 550,85 | |
| WN7 | 646,14 | |
| WN8 | 757,20 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Просечан ниво | 0,00 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 36 | |
| Просечан ниво | 3,53 | |
| Победе | 15 | 41,67% |
| Порази | 20 | 55,56% |
| Нерешено | 1 | 2,78% |
| Преживљене борбе | 7 | 19,44% |
| Уништени тенкови | 29 | 0,81 |
| Однос уништења | 1,00 | |
| Откривена возила | 36 | 1,00 |
| Нанета штета | 599,53 | |
| Поени заузимањем базе | 85 | 2,36 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 554,36 | |
| WN7 | 928,39 | |
| WN8 | 1146,43 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 725 | |
| Просечан ниво | 5,98 | |
| Победе | 334 | 46,07% |
| Порази | 376 | 51,86% |
| Нерешено | 15 | 2,07% |
| Преживљене борбе | 172 | 23,72% |
| Уништени тенкови | 514 | 0,71 |
| Однос уништења | 0,93 | |
| Откривена возила | 626 | 0,86 |
| Нанета штета | 844,22 | |
| Поени заузимањем базе | 495 | 0,68 |
| Поени одбраном базе | 460 | 0,63 |
| Искуство | 615,12 | |
| WN7 | 981,21 | |
| WN8 | 1017,02 | |
Израђен у:
Последњи пут био у борби:
Последње ажурирање:
Глобална карта Absolute X
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 9 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 3 | 33,33% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 5 | 55,56% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 1 | 11,11% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 1 | 11,11% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 4 | 0,44 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,50 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 2 | 0,22 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 769,78 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 536,56 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 9 | |
| Победе | 3 | 33,33% |
| Порази | 5 | 55,56% |
| Нерешено | 1 | 11,11% |
| Преживљене борбе | 1 | 11,11% |
| Уништени тенкови | 4 | 0,44 |
| Однос уништења | 0,50 | |
| Откривена возила | 2 | 0,22 |
| Нанета штета | 769,78 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 536,56 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Глобална карта Champion VIII
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Глобална карта Middle VI
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика борби тенковских чета
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Тимска статистика
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика чарки
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 41 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 16 | 39,02% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 18 | 43,90% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 7 | 17,07% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 16 | 39,02% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 23 | 0,56 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,92 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 11 | 0,27 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 867,49 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 42 | 1,02 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 27 | 0,66 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 562,76 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 41 | |
| Победе | 16 | 39,02% |
| Порази | 18 | 43,90% |
| Нерешено | 7 | 17,07% |
| Преживљене борбе | 16 | 39,02% |
| Уништени тенкови | 23 | 0,56 |
| Однос уништења | 0,92 | |
| Откривена возила | 11 | 0,27 |
| Нанета штета | 867,49 | |
| Поени заузимањем базе | 42 | 1,02 |
| Поени одбраном базе | 27 | 0,66 |
| Искуство | 562,76 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика одбране утврђења
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen