| Име тенка | M | Тип | Нација | Ниво | Просечна штета | Просечно искуство | Битке | Победе | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Panhard EBR 75 (FL 10) | 8 | 2264,99 | 1284 | 326 | 65,64% | 5719,93 | |||||
| Bat.-Châtillon Bourrasque | 8 | 2718,75 | 1263 | 311 | 65,92% | 3886,03 | |||||
| Panhard EBR 105 | 10 | 2707,64 | 1129 | 279 | 66,31% | 4727,95 | |||||
| VK 72.01 (K) | 10 | 5337,23 | 1355 | 156 | 64,10% | 4316,25 | |||||
| AMX 50 B | 10 | 4310,56 | 1175 | 150 | 58,67% | 4208,74 | |||||
| Vz. 60S Dravec | 10 | 4532,24 | 1341 | 149 | 63,09% | 3983,86 | |||||
| Rheinmetall Panzerwagen | 10 | 2821,63 | 1146 | 147 | 65,31% | 4272,12 | |||||
| IS-7 | 10 | 4057,99 | 1251 | 120 | 67,50% | 4536,07 | |||||
| T110E4 | 10 | 4367,18 | 1138 | 118 | 64,41% | 4065,75 | |||||
| MBT-B | 10 | 5059,22 | 1324 | 116 | 65,52% | 4518,23 | |||||
| AMX 50 Foch B | 10 | 4509,50 | 1230 | 109 | 67,89% | 4287,44 | |||||
| E 100 | 10 | 4447,46 | 1280 | 106 | 67,92% | 4697,59 | |||||
| Object 268 | 10 | 4273,93 | 1150 | 103 | 68,93% | 4029,36 | |||||
| CS-63 | 10 | 4281,75 | 1335 | 102 | 73,53% | 4952,11 | |||||
| BZ-75 | 10 | 4475,80 | 1251 | 95 | 68,42% | 4655,52 | |||||
| T110E5 | 10 | 4755,61 | 1375 | 90 | 71,11% | 5232,25 | |||||
| Grille 15 | 10 | 3617,14 | 872 | 90 | 53,33% | 2754,94 | |||||
| Ashbringer | 10 | 4095,79 | 1205 | 89 | 68,54% | 3340,02 | |||||
| Gryphon | 10 | 4795,84 | 1348 | 89 | 64,04% | 5023,66 | |||||
| Object 277 | 10 | 4243,07 | 1249 | 85 | 65,88% | 4410,05 | |||||
| Object 703 Version II | 8 | 2717,00 | 1367 | 84 | 65,48% | 3679,08 | |||||
| Leopard 1 | 10 | 4355,43 | 1213 | 75 | 64,00% | 4569,69 | |||||
| Durendal | 10 | 4137,70 | 1120 | 71 | 60,56% | 3475,00 | |||||
| BZ-79 | 11 | 5050,04 | 1260 | 70 | 51,43% | 3690,25 | |||||
| Black Rock | 11 | 4345,29 | 1204 | 70 | 52,86% | 3501,78 | |||||
| Type 4 Heavy | 9 | 3567,32 | 1367 | 68 | 72,06% | 4733,68 | |||||
| VCS 6x6 TS 90 | 9 | 2374,57 | 1185 | 67 | 68,66% | 4441,67 | |||||
| FV215b (183) | 10 | 3775,52 | 1029 | 65 | 67,69% | 3410,64 | |||||
| LT-432 | 8 | 1796,02 | 1193 | 62 | 69,35% | 4729,68 | |||||
| Jagdpanzer E 90 | 9 | 2831,04 | 1106 | 55 | 65,45% | 2804,21 | |||||
| Coccodrillo | 10 | 4148,02 | 1140 | 53 | 56,60% | 3647,16 | |||||
| Object 430 | 9 | 2933,94 | 1164 | 51 | 58,82% | 3119,23 | |||||
| T803 | 11 | 4496,43 | 1283 | 51 | 64,71% | 3979,61 | |||||
| T-44-100 | 8 | 2666,22 | 1294 | 50 | 66,00% | 4093,93 | |||||
| Chieftain Mk. 6 | 10 | 4309,68 | 1351 | 50 | 72,00% | 4431,88 | |||||
| Leopard Prototyp A | 9 | 3228,46 | 1129 | 50 | 58,00% | 3741,90 | |||||
| O-Ho | 8 | 3088,74 | 1298 | 50 | 52,00% | 4714,00 | |||||
| FV215b | 10 | 4606,78 | 1236 | 50 | 54,00% | 4800,53 | |||||
| BZ-68 | 9 | 2949,29 | 1193 | 45 | 64,44% | 3619,25 | |||||
| Spähpanzer Ru 251 | 9 | 1887,72 | 1107 | 43 | 65,12% | 3747,91 | |||||
| Object 704 | 9 | 3788,23 | 1193 | 40 | 60,00% | 3841,51 | |||||
| BZT-70 | 10 | 4626,70 | 1117 | 40 | 50,00% | 3426,48 | |||||
| Type 5 Heavy | 10 | 5006,84 | 1393 | 38 | 76,32% | 4319,93 | |||||
| T-44 | 8 | 2489,61 | 1203 | 38 | 57,89% | 4345,34 | |||||
| T57 Heavy | 10 | 4652,78 | 1381 | 37 | 78,38% | 4793,85 | |||||
| Turtle Mk. I | 8 | 2915,28 | 1486 | 36 | 69,44% | 4134,87 | |||||
| Carro da Combattimento 45 t | 10 | 3491,08 | 1063 | 36 | 58,33% | 2992,32 | |||||
| SDP wz 66 Grom | 8 | 3102,31 | 1239 | 35 | 54,29% | 3833,00 | |||||
| HWK 12 | 8 | 1356,69 | 1007 | 35 | 65,71% | 2787,07 | |||||
| XM57 | 8 | 3120,32 | 1425 | 34 | 85,29% | 3468,20 | |||||
| Progetto M35 mod. 46 | 8 | 2808,56 | 1392 | 34 | 73,53% | 4159,72 | |||||
| T-54 | 9 | 3086,26 | 1247 | 31 | 58,06% | 3948,35 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t | 10 | 3168,81 | 961 | 31 | 54,84% | 2723,18 | |||||
| ISU-152 | 8 | 2892,97 | 1137 | 30 | 56,67% | 3769,99 | |||||
| T30 | 9 | 3433,53 | 1230 | 30 | 70,00% | 3990,44 | |||||
| M-V-Y | 10 | 3503,00 | 1182 | 30 | 60,00% | 3560,49 | |||||
| T95/FV4201 Chieftain | 10 | 4058,85 | 1383 | 26 | 80,77% | 4016,37 | |||||
| Vz. 55 | 10 | 4098,68 | 1264 | 25 | 60,00% | 3995,28 | |||||
| BZ-166 | 8 | 2763,68 | 1304 | 25 | 60,00% | 4695,97 | |||||
| E 75 | 9 | 3792,24 | 1419 | 25 | 72,00% | 4830,40 | |||||
| Indien-Panzer | 8 | 2386,84 | 1220 | 25 | 68,00% | 4151,94 | |||||
| T-10 | 9 | 3154,88 | 1197 | 25 | 56,00% | 3986,70 | |||||
| IS-3 | 8 | 2615,16 | 1281 | 25 | 76,00% | 3758,73 | |||||
| TNH T Vz. 51 | 9 | 3452,71 | 1431 | 24 | 87,50% | 3954,61 | |||||
| ShPTK-TVP 100 | 8 | 2825,58 | 1264 | 24 | 58,33% | 4853,48 | |||||
| Vz. 71 Tesák | 10 | 2762,76 | 928 | 17 | 35,29% | 3958,94 | |||||
| Object 140 | 10 | 3717,24 | 1164 | 17 | 64,71% | 3941,47 | |||||
| T28 Prototype | 8 | 2717,93 | 1417 | 15 | 93,33% | 3648,47 | |||||
| Kpz. Erich Konzept I | 9 | 3870,53 | 1223 | 15 | 46,67% | 4509,78 | |||||
| Panther II | 8 | 1961,64 | 1062 | 14 | 57,14% | 3351,68 | |||||
| E 77 | 9 | 3432,50 | 1425 | 10 | 60,00% | 3917,84 | |||||
| BZ-72-1 | 10 | 4361,50 | 1166 | 10 | 50,00% | 4301,01 | |||||
| AMX 50 Foch (155) | 10 | 4150,30 | 1213 | 10 | 90,00% | 3800,22 | |||||
| Object 430U | 10 | 4287,00 | 1417 | 5 | 80,00% | 5387,72 | |||||
| E 50 Ausf. M | 10 | 5443,33 | 1282 | 3 | 33,33% | 7719,13 |
PEDlCK
Целокупна статистика
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 4750 | 10 | 206 | 316 | ||||
| Просечан ниво | 9,71 | 10,00 | 9,55 | 9,37 | ||||
| Победе | 3081 | 64,86% | 3 | 30,00% | 122 | 59,22% | 194 | 61,39% |
| Порази | 1621 | 34,13% | 7 | 70,00% | 81 | 39,32% | 119 | 37,66% |
| Нерешено | 48 | 1,01% | 0 | 0,00% | 3 | 1,46% | 3 | 0,95% |
| Преживљене борбе | 1756 | 36,97% | 0 | 0,00% | 74 | 35,92% | 111 | 35,13% |
| Уништени тенкови | 7437 | 1,57 | 9 | 0,90 | 304 | 1,48 | 493 | 1,56 |
| Однос уништења | 2,48 | 0,90 | 2,30 | 2,40 | ||||
| Откривена возила | 8100 | 1,71 | 21 | 2,10 | 301 | 1,46 | 496 | 1,57 |
| Нанета штета | 3.605,97 | 2.685,10 | 3.617,92 | 3.559,70 | ||||
| Поени заузимањем базе | 2521 | 0,53 | 0 | 0,00 | 25 | 0,12 | 48 | 0,15 |
| Поени одбраном базе | 1721 | 0,36 | 84 | 8,40 | 110 | 0,53 | 120 | 0,38 |
| Искуство | 1.228,20 | 835,20 | 1.176,84 | 1.226,47 | ||||
| WN7 | 2139,07 | 1374,38 | 2077,68 | 2160,01 | ||||
| WN8 | 3957,41 | 3517,62 | 3898,67 | 4179,20 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 4750 | |
| Просечан ниво | 9,71 | |
| Победе | 3081 | 64,86% |
| Порази | 1621 | 34,13% |
| Нерешено | 48 | 1,01% |
| Преживљене борбе | 1756 | 36,97% |
| Уништени тенкови | 7437 | 1,57 |
| Однос уништења | 2,48 | |
| Откривена возила | 8100 | 1,71 |
| Нанета штета | 3.605,97 | |
| Поени заузимањем базе | 2521 | 0,53 |
| Поени одбраном базе | 1721 | 0,36 |
| Искуство | 1.228,20 | |
| WN7 | 2139,07 | |
| WN8 | 3957,41 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 10 | |
| Просечан ниво | 10,00 | |
| Победе | 3 | 30,00% |
| Порази | 7 | 70,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 9 | 0,90 |
| Однос уништења | 0,90 | |
| Откривена возила | 21 | 2,10 |
| Нанета штета | 2.685,10 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 84 | 8,40 |
| Искуство | 835,20 | |
| WN7 | 1374,38 | |
| WN8 | 3517,62 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 206 | |
| Просечан ниво | 9,55 | |
| Победе | 122 | 59,22% |
| Порази | 81 | 39,32% |
| Нерешено | 3 | 1,46% |
| Преживљене борбе | 74 | 35,92% |
| Уништени тенкови | 304 | 1,48 |
| Однос уништења | 2,30 | |
| Откривена возила | 301 | 1,46 |
| Нанета штета | 3.617,92 | |
| Поени заузимањем базе | 25 | 0,12 |
| Поени одбраном базе | 110 | 0,53 |
| Искуство | 1.176,84 | |
| WN7 | 2077,68 | |
| WN8 | 3898,67 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 316 | |
| Просечан ниво | 9,37 | |
| Победе | 194 | 61,39% |
| Порази | 119 | 37,66% |
| Нерешено | 3 | 0,95% |
| Преживљене борбе | 111 | 35,13% |
| Уништени тенкови | 493 | 1,56 |
| Однос уништења | 2,40 | |
| Откривена возила | 496 | 1,57 |
| Нанета штета | 3.559,70 | |
| Поени заузимањем базе | 48 | 0,15 |
| Поени одбраном базе | 120 | 0,38 |
| Искуство | 1.226,47 | |
| WN7 | 2160,01 | |
| WN8 | 4179,20 | |
Израђен у:
Последњи пут био у борби:
Последње ажурирање:
Глобална карта Absolute X
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 171 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 129 | 75,44% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 39 | 22,81% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 3 | 1,75% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 62 | 36,26% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 108 | 0,63 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,99 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 429 | 2,51 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 1.878,11 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 224 | 1,31 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 41 | 0,24 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 1.132,86 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 171 | |
| Победе | 129 | 75,44% |
| Порази | 39 | 22,81% |
| Нерешено | 3 | 1,75% |
| Преживљене борбе | 62 | 36,26% |
| Уништени тенкови | 108 | 0,63 |
| Однос уништења | 0,99 | |
| Откривена возила | 429 | 2,51 |
| Нанета штета | 1.878,11 | |
| Поени заузимањем базе | 224 | 1,31 |
| Поени одбраном базе | 41 | 0,24 |
| Искуство | 1.132,86 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Глобална карта Champion VIII
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Глобална карта Middle VI
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика борби тенковских чета
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Тимска статистика
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика чарки
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 2822 | 0 | 0 | 7 | ||||
| Победе | 2150 | 76,19% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 5 | 71,43% |
| Порази | 667 | 23,64% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 2 | 28,57% |
| Нерешено | 5 | 0,18% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 1417 | 50,21% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 2 | 28,57% |
| Уништени тенкови | 2322 | 0,82 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 7 | 1,00 |
| Однос уништења | 1,65 | 0,00 | 0,00 | 1,40 | ||||
| Откривена возила | 3323 | 1,18 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 17 | 2,43 |
| Нанета штета | 2.174,26 | 0,00 | 0,00 | 1.423,14 | ||||
| Поени заузимањем базе | 5302 | 1,88 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 8685 | 3,08 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 1.114,08 | 0,00 | 0,00 | 918,29 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 2822 | |
| Победе | 2150 | 76,19% |
| Порази | 667 | 23,64% |
| Нерешено | 5 | 0,18% |
| Преживљене борбе | 1417 | 50,21% |
| Уништени тенкови | 2322 | 0,82 |
| Однос уништења | 1,65 | |
| Откривена возила | 3323 | 1,18 |
| Нанета штета | 2.174,26 | |
| Поени заузимањем базе | 5302 | 1,88 |
| Поени одбраном базе | 8685 | 3,08 |
| Искуство | 1.114,08 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 7 | |
| Победе | 5 | 71,43% |
| Порази | 2 | 28,57% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 2 | 28,57% |
| Уништени тенкови | 7 | 1,00 |
| Однос уништења | 1,40 | |
| Откривена возила | 17 | 2,43 |
| Нанета штета | 1.423,14 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 918,29 | |
Статистика одбране утврђења
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 458 | 0 | 0 | 24 | ||||
| Победе | 252 | 55,02% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 14 | 58,33% |
| Порази | 199 | 43,45% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 10 | 41,67% |
| Нерешено | 7 | 1,53% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 119 | 25,98% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 6 | 25,00% |
| Уништени тенкови | 298 | 0,65 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 21 | 0,88 |
| Однос уништења | 0,88 | 0,00 | 0,00 | 1,17 | ||||
| Откривена возила | 998 | 2,18 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 20 | 0,83 |
| Нанета штета | 2.091,33 | 0,00 | 0,00 | 2.489,04 | ||||
| Поени заузимањем базе | 223 | 0,49 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 402 | 0,88 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 1 | 0,04 |
| Искуство | 941,77 | 0,00 | 0,00 | 911,13 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 458 | |
| Победе | 252 | 55,02% |
| Порази | 199 | 43,45% |
| Нерешено | 7 | 1,53% |
| Преживљене борбе | 119 | 25,98% |
| Уништени тенкови | 298 | 0,65 |
| Однос уништења | 0,88 | |
| Откривена возила | 998 | 2,18 |
| Нанета штета | 2.091,33 | |
| Поени заузимањем базе | 223 | 0,49 |
| Поени одбраном базе | 402 | 0,88 |
| Искуство | 941,77 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 24 | |
| Победе | 14 | 58,33% |
| Порази | 10 | 41,67% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 6 | 25,00% |
| Уништени тенкови | 21 | 0,88 |
| Однос уништења | 1,17 | |
| Откривена возила | 20 | 0,83 |
| Нанета штета | 2.489,04 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 1 | 0,04 |
| Искуство | 911,13 | |
Anzeigen
Anzeigen