| Име тенка | M | Тип | Нација | Ниво | Просечна штета | Просечно искуство | Битке | Победе | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| T26E4 SuperPershing | 8 | 1194,56 | 592 | 2234 | 52,10% | 1655,77 | |||||
| ISU-152 | 8 | 1597,50 | 561 | 2204 | 51,04% | 1878,30 | |||||
| O-I Experimental | 5 | 902,11 | 524 | 1340 | 58,96% | 2197,74 | |||||
| E 75 | 9 | 1544,70 | 514 | 925 | 47,46% | 1518,11 | |||||
| KV-2 | 6 | 784,64 | 453 | 909 | 53,47% | 1476,69 | |||||
| IS | 7 | 1241,19 | 607 | 751 | 57,12% | 1959,16 | |||||
| E 100 | 10 | 2066,47 | 629 | 646 | 51,24% | 1681,19 | |||||
| Tiger II | 8 | 1066,65 | 430 | 552 | 50,72% | 1260,05 | |||||
| 212A | 9 | 1334,28 | 587 | 495 | 47,27% | 1297,92 | |||||
| S-51 | 7 | 921,60 | 338 | 459 | 45,75% | 1048,42 | |||||
| FV304 | 6 | 599,27 | 349 | 444 | 53,60% | 1047,37 | |||||
| T49 | 9 | 931,97 | 493 | 417 | 47,96% | 1236,90 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 531,30 | 339 | 374 | 49,73% | 835,50 | |||||
| M41 Walker Bulldog | 8 | 722,44 | 503 | 373 | 48,26% | 1222,10 | |||||
| Tiger I | 7 | 790,77 | 397 | 372 | 49,73% | 981,67 | |||||
| IS-3 | 8 | 1504,84 | 561 | 358 | 51,40% | 1921,80 | |||||
| Rheinmetall Skorpion G | 8 | 1327,51 | 616 | 358 | 51,68% | 1410,31 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 382,35 | 381 | 345 | 57,68% | 1396,25 | |||||
| T40 | 4 | 651,68 | 429 | 306 | 60,78% | 2116,75 | |||||
| SU-85 | 5 | 569,86 | 286 | 287 | 55,40% | 1387,82 | |||||
| O-I | 6 | 865,39 | 457 | 271 | 53,87% | 1624,40 | |||||
| Object 252U Defender | 8 | 1362,89 | 755 | 257 | 54,86% | 1547,57 | |||||
| KV-4 | 8 | 1216,57 | 544 | 239 | 51,46% | 1527,29 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 353,50 | 247 | 232 | 46,12% | 770,59 | |||||
| Type 4 Heavy | 9 | 1536,88 | 640 | 226 | 51,77% | 1395,03 | |||||
| T-28E with F-30 | 4 | 536,65 | 466 | 198 | 57,07% | 1614,75 | |||||
| SU-130PM | 8 | 1408,62 | 614 | 196 | 43,88% | 1277,33 | |||||
| O-Ni | 7 | 1188,22 | 620 | 195 | 67,18% | 1866,23 | |||||
| ST-I | 9 | 1520,51 | 619 | 186 | 50,54% | 1386,97 | |||||
| KV-1 | 5 | 436,05 | 306 | 183 | 49,18% | 792,99 | |||||
| T-54 first prototype | 8 | 1103,26 | 695 | 178 | 52,25% | 1503,40 | |||||
| KV-3 | 7 | 850,28 | 440 | 169 | 57,99% | 1207,22 | |||||
| T30 | 9 | 1674,45 | 636 | 168 | 53,57% | 1475,84 | |||||
| SU-152 | 7 | 865,09 | 340 | 163 | 44,79% | 1142,28 | |||||
| T71 DA | 7 | 798,69 | 466 | 161 | 47,20% | 1683,22 | |||||
| T54E1 | 9 | 1624,75 | 614 | 147 | 42,18% | 1315,72 | |||||
| T28 Prototype | 8 | 1176,86 | 600 | 140 | 50,00% | 1268,36 | |||||
| T25/2 | 7 | 948,53 | 506 | 137 | 48,18% | 1317,76 | |||||
| Object 705A | 10 | 1732,73 | 602 | 132 | 51,52% | 1258,91 | |||||
| Object 268 | 10 | 1805,58 | 553 | 128 | 46,09% | 1156,84 | |||||
| T-10 | 9 | 1590,71 | 596 | 124 | 46,77% | 1629,64 | |||||
| XM551 Sheridan | 10 | 920,47 | 493 | 118 | 39,83% | 837,62 | |||||
| Strv 103-0 | 9 | 1672,84 | 600 | 116 | 49,14% | 1466,71 | |||||
| UDES 03 | 8 | 1260,65 | 537 | 115 | 50,43% | 1362,14 | |||||
| Ikv 90 Typ B | 7 | 866,30 | 506 | 112 | 50,89% | 1211,42 | |||||
| T67 | 5 | 416,55 | 307 | 112 | 52,68% | 897,13 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 231,32 | 262 | 105 | 47,62% | 461,57 | |||||
| SU-100 | 6 | 706,87 | 301 | 104 | 39,42% | 1156,93 | |||||
| Sherman Firefly | 6 | 687,27 | 484 | 99 | 56,57% | 1379,49 | |||||
| Cromwell | 6 | 645,17 | 494 | 95 | 61,05% | 1379,35 | |||||
| IS-4 | 10 | 1908,53 | 622 | 92 | 54,35% | 1526,27 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) n.A. | 4 | 115,13 | 199 | 85 | 54,12% | 253,23 | |||||
| IS-3A | 8 | 1437,56 | 817 | 84 | 60,71% | 1617,34 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 619,04 | 523 | 80 | 56,25% | 1054,93 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) | 3 | 104,19 | 133 | 79 | 44,30% | 151,56 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 588,29 | 486 | 79 | 44,30% | 1060,21 | |||||
| T69 | 8 | 1059,84 | 667 | 79 | 59,49% | 1345,00 | |||||
| Grille | 5 | 347,91 | 225 | 78 | 50,00% | 658,54 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 183,69 | 172 | 77 | 53,25% | 352,43 | |||||
| O-Ho | 8 | 977,51 | 589 | 75 | 42,67% | 965,18 | |||||
| Churchill I | 5 | 471,46 | 298 | 74 | 41,89% | 910,21 | |||||
| T37 | 6 | 494,90 | 501 | 73 | 45,21% | 1323,45 | |||||
| T-28 | 4 | 117,22 | 169 | 72 | 54,17% | 223,27 | |||||
| SU-85B | 4 | 334,15 | 244 | 72 | 55,56% | 824,87 | |||||
| Challenger | 7 | 815,78 | 497 | 72 | 50,00% | 1091,79 | |||||
| Birch Gun | 4 | 278,20 | 269 | 71 | 45,07% | 944,05 | |||||
| AMX 30 1er prototype | 9 | 1362,97 | 645 | 71 | 54,93% | 1373,09 | |||||
| KV-85 | 6 | 690,73 | 422 | 70 | 48,57% | 1088,29 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 171,01 | 189 | 69 | 50,72% | 216,41 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t AP | 9 | 1291,94 | 578 | 69 | 39,13% | 1053,66 | |||||
| SU-76M | 4 | 166,77 | 151 | 69 | 43,48% | 258,06 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 240,77 | 242 | 69 | 47,83% | 201,99 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 578,61 | 438 | 69 | 59,42% | 1036,23 | |||||
| T110E4 | 10 | 1670,12 | 582 | 69 | 55,07% | 1219,01 | |||||
| Object 257 | 9 | 1399,31 | 532 | 68 | 42,65% | 1203,46 | |||||
| AT 2 | 5 | 508,75 | 369 | 65 | 67,69% | 1396,73 | |||||
| Strv 103B | 10 | 1791,23 | 555 | 64 | 43,75% | 1218,34 | |||||
| Pz.Kpfw. 35 (t) | 2 | 75,69 | 104 | 62 | 40,32% | 134,37 | |||||
| M24 Chaffee | 5 | 306,07 | 469 | 59 | 47,46% | 948,58 | |||||
| Bishop | 5 | 474,32 | 439 | 56 | 64,29% | 1068,49 | |||||
| Marder II | 3 | 317,24 | 239 | 55 | 52,73% | 1089,85 | |||||
| Object 704 | 9 | 1602,29 | 518 | 55 | 43,64% | 1179,22 | |||||
| Sherman III | 5 | 484,67 | 332 | 54 | 51,85% | 1368,33 | |||||
| Wespe | 3 | 226,35 | 171 | 52 | 51,92% | 786,58 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t | 10 | 1327,65 | 543 | 51 | 47,06% | 906,22 | |||||
| Crusader | 6 | 519,79 | 335 | 48 | 52,08% | 1720,98 | |||||
| A-20 | 5 | 205,22 | 226 | 46 | 56,52% | 642,61 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 194,35 | 253 | 46 | 50,00% | 835,08 | |||||
| Pz.Sfl. IVc | 5 | 463,54 | 330 | 46 | 65,22% | 1130,68 | |||||
| M5A1 Stuart | 4 | 165,39 | 208 | 44 | 43,18% | 391,99 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 213,70 | 234 | 44 | 65,91% | 857,20 | |||||
| Alecto | 4 | 258,20 | 239 | 44 | 56,82% | 713,26 | |||||
| AMX 40 | 4 | 242,47 | 246 | 43 | 55,81% | 1043,01 | |||||
| M3 Lee | 4 | 310,70 | 248 | 43 | 48,84% | 1105,87 | |||||
| Toro | 9 | 1316,63 | 581 | 43 | 37,21% | 893,58 | |||||
| IS-7 | 10 | 1392,52 | 538 | 42 | 40,48% | 870,77 | |||||
| Ikv 65 Alt II | 6 | 474,88 | 354 | 41 | 46,34% | 665,96 | |||||
| IS-M | 8 | 1270,00 | 773 | 40 | 65,00% | 1474,27 | |||||
| Matilda | 4 | 316,97 | 336 | 39 | 58,97% | 951,17 | |||||
| AT-1 | 2 | 89,51 | 122 | 39 | 58,97% | 264,04 | |||||
| Ikv 103 | 5 | 413,55 | 268 | 38 | 39,47% | 879,48 | |||||
| MS-1 | 1 | 50,50 | 125 | 34 | 64,71% | 209,28 | |||||
| 8,8 cm Pak 43 Jagdtiger | 8 | 1448,59 | 531 | 29 | 55,17% | 1764,37 | |||||
| M41 | 5 | 404,50 | 301 | 28 | 39,29% | 425,13 | |||||
| VK 30.02 (D) | 7 | 397,41 | 328 | 27 | 51,85% | 445,78 | |||||
| Type 3 Chi-Nu | 5 | 240,85 | 229 | 26 | 50,00% | 505,57 | |||||
| T-26 | 2 | 80,12 | 121 | 26 | 53,85% | 260,53 | |||||
| Covenanter | 5 | 259,38 | 219 | 26 | 26,92% | 661,53 | |||||
| M8A1 | 4 | 313,42 | 264 | 26 | 53,85% | 775,07 | |||||
| T-34 | 5 | 155,48 | 204 | 25 | 52,00% | 253,52 | |||||
| Hummel | 6 | 406,60 | 257 | 25 | 44,00% | 396,46 | |||||
| T-46 | 3 | 101,25 | 149 | 20 | 55,00% | 311,96 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 379,05 | 262 | 20 | 25,00% | 504,85 | |||||
| Churchill VII | 6 | 411,45 | 285 | 20 | 55,00% | 587,48 | |||||
| Sexton II | 3 | 96,26 | 256 | 19 | 73,68% | 394,84 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 161,63 | 277 | 19 | 68,42% | 504,11 | |||||
| Marder 38T | 4 | 357,16 | 264 | 19 | 52,63% | 857,83 | |||||
| T28 Concept | 7 | 737,95 | 495 | 19 | 57,89% | 1065,36 | |||||
| Type 1 Chi-He | 4 | 195,94 | 215 | 18 | 66,67% | 615,43 | |||||
| Grant | 4 | 282,88 | 364 | 17 | 88,24% | 1122,02 | |||||
| AMX 38 | 3 | 81,82 | 164 | 17 | 52,94% | 163,51 | |||||
| Object 705 | 9 | 1562,82 | 788 | 17 | 70,59% | 1543,55 | |||||
| M15/42 | 3 | 265,25 | 209 | 16 | 37,50% | 659,13 | |||||
| T1 HMC | 2 | 55,06 | 56 | 16 | 12,50% | 33,05 | |||||
| FV215b (183) | 10 | 716,69 | 617 | 16 | 43,75% | 285,42 | |||||
| P26/40 | 4 | 263,93 | 244 | 15 | 46,67% | 568,72 | |||||
| Hotchkiss H35 | 2 | 173,73 | 245 | 15 | 66,67% | 890,63 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 1130,40 | 690 | 15 | 60,00% | 955,17 | |||||
| T-29 | 3 | 273,53 | 280 | 15 | 53,33% | 870,07 | |||||
| M7 | 5 | 107,71 | 165 | 14 | 35,71% | 86,46 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 192,15 | 264 | 13 | 53,85% | 785,79 | |||||
| M2 Light | 2 | 79,23 | 129 | 13 | 30,77% | 68,99 | |||||
| Type 97 Chi-Ha | 3 | 296,85 | 251 | 13 | 69,23% | 1235,42 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. G | 3 | 154,69 | 239 | 13 | 46,15% | 486,58 | |||||
| E 25 | 7 | 588,92 | 283 | 13 | 23,08% | 548,86 | |||||
| Vickers Medium Mk. III | 3 | 266,17 | 210 | 12 | 41,67% | 903,89 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 205,83 | 274 | 12 | 41,67% | 370,27 | |||||
| Grille 15 | 10 | 929,83 | 637 | 12 | 58,33% | 572,66 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 33,27 | 81 | 11 | 45,45% | 43,03 | |||||
| Comet | 7 | 427,64 | 339 | 11 | 54,55% | 551,03 | |||||
| T56 GMC | 3 | 128,27 | 129 | 11 | 36,36% | 174,34 | |||||
| M10 Wolverine | 5 | 394,20 | 286 | 10 | 50,00% | 710,72 | |||||
| Leopard Prototyp A | 9 | 462,20 | 343 | 10 | 20,00% | 95,04 | |||||
| Object 752 | 9 | 1357,10 | 861 | 10 | 70,00% | 1112,83 | |||||
| Light Mk. VIC | 2 | 155,70 | 152 | 10 | 20,00% | 665,57 | |||||
| Type 2597 Chi-Ha | 3 | 320,89 | 269 | 9 | 66,67% | 1445,01 | |||||
| Object 261 | 10 | 1250,00 | 431 | 9 | 22,22% | 789,52 | |||||
| Lago | 4 | 284,13 | 241 | 8 | 37,50% | 710,80 | |||||
| Konštrukta T-34/100 | 7 | 640,63 | 437 | 8 | 37,50% | 670,27 | |||||
| Lorraine 40 t | 8 | 1189,00 | 652 | 8 | 62,50% | 1294,18 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 138,57 | 241 | 7 | 28,57% | 680,92 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 454,71 | 520 | 7 | 71,43% | 872,31 | |||||
| Panzerjäger I | 2 | 81,71 | 107 | 7 | 42,86% | 66,22 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 240,43 | 257 | 7 | 42,86% | 1475,06 | |||||
| Object 140 | 10 | 1447,00 | 743 | 7 | 57,14% | 1024,07 | |||||
| LTP | 3 | 180,57 | 202 | 7 | 28,57% | 676,94 | |||||
| BT-7 artillery | 3 | 338,86 | 253 | 7 | 28,57% | 1195,82 | |||||
| 122 TM | 8 | 775,00 | 572 | 7 | 57,14% | 830,38 | |||||
| Vickers Medium Mk. II | 2 | 143,50 | 112 | 6 | 33,33% | 480,44 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 148,50 | 239 | 6 | 33,33% | 266,40 | |||||
| Valentine AT | 4 | 323,83 | 234 | 6 | 50,00% | 922,86 | |||||
| Universal Carrier 2-pdr | 2 | 70,17 | 106 | 6 | 50,00% | 108,98 | |||||
| AT 8 | 6 | 206,33 | 377 | 6 | 66,67% | 307,96 | |||||
| Object 283 | 9 | 894,17 | 524 | 6 | 33,33% | 669,86 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 204,40 | 377 | 5 | 80,00% | 1327,09 | |||||
| D1 | 2 | 48,20 | 85 | 5 | 40,00% | 0,67 | |||||
| Ikv 72 | 3 | 150,00 | 231 | 5 | 80,00% | 458,92 | |||||
| Valentine | 3 | 242,20 | 308 | 5 | 100,00% | 923,85 | |||||
| Cruiser Mk. I | 1 | 201,00 | 156 | 5 | 40,00% | 1022,42 | |||||
| T-60 | 2 | 57,20 | 91 | 5 | 40,00% | 10,42 | |||||
| L-60 | 2 | 93,80 | 186 | 5 | 40,00% | 248,60 | |||||
| BT-7 | 4 | 141,00 | 133 | 4 | 25,00% | 292,79 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 140,00 | 268 | 4 | 75,00% | 345,89 | |||||
| Type 97 Te-Ke | 2 | 164,25 | 161 | 4 | 50,00% | 706,23 | |||||
| Type T-34 | 5 | 111,25 | 213 | 4 | 75,00% | 273,50 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 45,25 | 120 | 4 | 50,00% | 102,65 | |||||
| M3G FT | 3 | 317,25 | 321 | 4 | 100,00% | 1055,24 | |||||
| T-70 | 3 | 187,00 | 267 | 4 | 50,00% | 608,54 | |||||
| Fiat 3000 | 1 | 167,67 | 191 | 3 | 33,33% | 719,49 | |||||
| Chi-Ni | 2 | 79,00 | 78 | 3 | 0,00% | 147,73 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 144,33 | 171 | 3 | 33,33% | 534,85 | |||||
| BT-2 | 2 | 96,67 | 67 | 3 | 0,00% | 212,49 | |||||
| 14TP | 4 | 198,67 | 307 | 3 | 66,67% | 727,75 | |||||
| Type 91 Heavy | 3 | 38,00 | 146 | 3 | 66,67% | 261,00 | |||||
| T3 HMC | 2 | 13,33 | 24 | 3 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 147,67 | 116 | 3 | 33,33% | 445,03 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 1770,67 | 699 | 3 | 33,33% | 1761,34 | |||||
| T7 Combat Car | 2 | 70,67 | 159 | 3 | 66,67% | 338,87 | |||||
| Turán III prototípus | 5 | 355,00 | 419 | 3 | 66,67% | 831,05 | |||||
| L6/40 | 2 | 207,50 | 298 | 2 | 50,00% | 666,99 | |||||
| Renault FT | 1 | 29,50 | 93 | 2 | 100,00% | 261,00 | |||||
| LT vz. 38 | 3 | 86,00 | 190 | 2 | 100,00% | 334,98 | |||||
| Type 95 Ha-Go | 2 | 79,50 | 193 | 2 | 100,00% | 358,10 | |||||
| P.43 | 5 | 227,50 | 210 | 2 | 50,00% | 393,70 | |||||
| Type 98 Ke-Ni | 3 | 136,50 | 87 | 2 | 0,00% | 321,47 | |||||
| Pvlvv fm/42 | 2 | 132,50 | 156 | 2 | 0,00% | 293,95 | |||||
| M4 Improved | 5 | 228,00 | 351 | 2 | 50,00% | 427,05 | |||||
| MTLS-1G14 | 3 | 104,00 | 172 | 2 | 50,00% | 224,59 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. D | 2 | 55,00 | 75 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 0,00 | 92 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 77,00 | 229 | 1 | 100,00% | 405,44 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 85,00 | 68 | 1 | 0,00% | 213,30 | |||||
| Type 89 I-Go/Chi-Ro | 2 | 411,00 | 232 | 1 | 0,00% | 1983,05 | |||||
| Hotchkiss EBR | 7 | 1040,00 | 944 | 1 | 100,00% | 2555,84 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 0,00 | 4 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| T-50-2 | 6 | 346,00 | 127 | 1 | 0,00% | 578,34 | |||||
| T1E6 | 2 | 148,00 | 36 | 1 | 0,00% | 495,90 | |||||
| KV-220-2 | 5 | 104,00 | 287 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| StuG IV | 5 | 442,00 | 788 | 1 | 100,00% | 1145,17 | |||||
| M10 RBFM | 5 | 504,00 | 212 | 1 | 0,00% | 774,63 | |||||
| 43 M. Toldi III | 3 | 138,00 | 309 | 1 | 100,00% | 615,61 |
Naitwoolf
Целокупна статистика
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 23114 | 0 | 0 | 48 | ||||
| Просечан ниво | 7,05 | 0,00 | 0,00 | 9,60 | ||||
| Победе | 11940 | 51,66% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 20 | 41,67% |
| Порази | 10854 | 46,96% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 25 | 52,08% |
| Нерешено | 320 | 1,38% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 3 | 6,25% |
| Преживљене борбе | 7641 | 33,06% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 16 | 33,33% |
| Уништени тенкови | 21731 | 0,94 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 31 | 0,65 |
| Однос уништења | 1,40 | 0,00 | 0,00 | 0,97 | ||||
| Откривена возила | 16410 | 0,71 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 29 | 0,60 |
| Нанета штета | 1.039,58 | 0,00 | 0,00 | 1.335,56 | ||||
| Поени заузимањем базе | 47555 | 2,06 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 135 | 2,81 |
| Поени одбраном базе | 15928 | 0,69 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 97 | 2,02 |
| Искуство | 487,98 | 0,00 | 0,00 | 668,79 | ||||
| WN7 | 1157,73 | 0,00 | 0,00 | 855,00 | ||||
| WN8 | 1435,24 | 0,00 | 0,00 | 1089,99 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 23114 | |
| Просечан ниво | 7,05 | |
| Победе | 11940 | 51,66% |
| Порази | 10854 | 46,96% |
| Нерешено | 320 | 1,38% |
| Преживљене борбе | 7641 | 33,06% |
| Уништени тенкови | 21731 | 0,94 |
| Однос уништења | 1,40 | |
| Откривена возила | 16410 | 0,71 |
| Нанета штета | 1.039,58 | |
| Поени заузимањем базе | 47555 | 2,06 |
| Поени одбраном базе | 15928 | 0,69 |
| Искуство | 487,98 | |
| WN7 | 1157,73 | |
| WN8 | 1435,24 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Просечан ниво | 0,00 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Просечан ниво | 0,00 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 48 | |
| Просечан ниво | 9,60 | |
| Победе | 20 | 41,67% |
| Порази | 25 | 52,08% |
| Нерешено | 3 | 6,25% |
| Преживљене борбе | 16 | 33,33% |
| Уништени тенкови | 31 | 0,65 |
| Однос уништења | 0,97 | |
| Откривена возила | 29 | 0,60 |
| Нанета штета | 1.335,56 | |
| Поени заузимањем базе | 135 | 2,81 |
| Поени одбраном базе | 97 | 2,02 |
| Искуство | 668,79 | |
| WN7 | 855,00 | |
| WN8 | 1089,99 | |
Израђен у:
Последњи пут био у борби:
Последње ажурирање:
Глобална карта Absolute X
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 2 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 2 | 100,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 1 | 50,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 1.057,50 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 77,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 2 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 2 | 100,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 1 | 50,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 1.057,50 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 77,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Глобална карта Champion VIII
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Глобална карта Middle VI
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика борби тенковских чета
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Тимска статистика
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 218 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 108 | 49,54% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 108 | 49,54% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 2 | 0,92% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 91 | 41,74% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 170 | 0,78 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 1,34 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 134 | 0,61 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 1.190,53 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 1096 | 5,03 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 1015 | 4,66 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 531,18 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 218 | |
| Победе | 108 | 49,54% |
| Порази | 108 | 49,54% |
| Нерешено | 2 | 0,92% |
| Преживљене борбе | 91 | 41,74% |
| Уништени тенкови | 170 | 0,78 |
| Однос уништења | 1,34 | |
| Откривена возила | 134 | 0,61 |
| Нанета штета | 1.190,53 | |
| Поени заузимањем базе | 1096 | 5,03 |
| Поени одбраном базе | 1015 | 4,66 |
| Искуство | 531,18 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика чарки
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 88 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 40 | 45,45% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 42 | 47,73% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 6 | 6,82% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 33 | 37,50% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 68 | 0,77 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 1,24 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 43 | 0,49 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 747,27 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 67 | 0,76 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 171 | 1,94 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 452,10 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 88 | |
| Победе | 40 | 45,45% |
| Порази | 42 | 47,73% |
| Нерешено | 6 | 6,82% |
| Преживљене борбе | 33 | 37,50% |
| Уништени тенкови | 68 | 0,77 |
| Однос уништења | 1,24 | |
| Откривена возила | 43 | 0,49 |
| Нанета штета | 747,27 | |
| Поени заузимањем базе | 67 | 0,76 |
| Поени одбраном базе | 171 | 1,94 |
| Искуство | 452,10 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика одбране утврђења
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 19 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 4 | 21,05% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 15 | 78,95% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 6 | 31,58% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 10 | 0,53 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,77 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 3 | 0,16 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 1.805,11 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 4 | 0,21 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 320,74 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 19 | |
| Победе | 4 | 21,05% |
| Порази | 15 | 78,95% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 6 | 31,58% |
| Уништени тенкови | 10 | 0,53 |
| Однос уништења | 0,77 | |
| Откривена возила | 3 | 0,16 |
| Нанета штета | 1.805,11 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 4 | 0,21 |
| Искуство | 320,74 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen