| Име тенка | M | Тип | Нација | Ниво | Просечна штета | Просечно искуство | Битке | Победе | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| T-54 first prototype | 8 | 908,36 | 574 | 391 | 45,01% | 1023,61 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 310,51 | 255 | 237 | 51,90% | 796,32 | |||||
| T-50-2 | 6 | 369,03 | 408 | 214 | 49,07% | 938,37 | |||||
| KV-1 | 5 | 493,19 | 362 | 183 | 52,46% | 987,66 | |||||
| AE Phase I | 9 | 1615,85 | 640 | 179 | 53,63% | 1521,74 | |||||
| Marder 38T | 4 | 394,58 | 273 | 164 | 51,83% | 979,75 | |||||
| KV-3 | 7 | 942,87 | 540 | 162 | 56,17% | 1241,42 | |||||
| IS-3 | 8 | 1244,13 | 663 | 158 | 51,27% | 1401,18 | |||||
| MT-25 | 6 | 318,21 | 342 | 155 | 47,74% | 844,10 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 490,36 | 521 | 154 | 46,75% | 741,31 | |||||
| P.43 bis | 6 | 652,41 | 378 | 148 | 53,38% | 1168,60 | |||||
| T-50 | 5 | 180,52 | 228 | 141 | 48,23% | 444,78 | |||||
| T-29 | 3 | 188,61 | 225 | 135 | 58,52% | 599,60 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 689,54 | 396 | 134 | 47,76% | 811,98 | |||||
| T-34-85 | 6 | 791,73 | 544 | 129 | 53,49% | 1678,03 | |||||
| SU-85B | 4 | 359,58 | 249 | 125 | 48,80% | 864,87 | |||||
| Object 277 | 10 | 1961,18 | 706 | 123 | 53,66% | 1585,21 | |||||
| CS-52 LIS | 8 | 1438,75 | 739 | 122 | 43,44% | 1584,23 | |||||
| AMX 105 AM mle. 47 | 4 | 146,96 | 146 | 120 | 45,00% | 297,27 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t AP | 9 | 886,89 | 430 | 116 | 41,38% | 655,46 | |||||
| M2 Light | 2 | 288,66 | 305 | 113 | 58,41% | 1399,61 | |||||
| P.44 Pantera | 8 | 871,46 | 534 | 108 | 50,00% | 982,28 | |||||
| T-150 | 6 | 449,76 | 310 | 106 | 42,45% | 554,28 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 470,07 | 472 | 98 | 51,02% | 927,54 | |||||
| T-44 | 8 | 1032,10 | 695 | 96 | 48,96% | 1394,29 | |||||
| T-34 shielded | 5 | 465,51 | 408 | 89 | 48,31% | 1050,60 | |||||
| T-10 | 9 | 1219,44 | 606 | 80 | 46,25% | 997,36 | |||||
| T-28 | 4 | 163,77 | 168 | 75 | 44,00% | 277,73 | |||||
| IS | 7 | 805,92 | 510 | 74 | 52,70% | 1051,71 | |||||
| P.43 ter | 7 | 652,89 | 496 | 73 | 46,58% | 820,83 | |||||
| Renault UE 57 | 3 | 180,83 | 174 | 64 | 57,81% | 514,54 | |||||
| CS-63 | 10 | 2064,08 | 709 | 62 | 46,77% | 1469,65 | |||||
| SU-76M | 4 | 294,08 | 239 | 62 | 48,39% | 731,70 | |||||
| Panhard AMD 178B | 6 | 200,13 | 314 | 60 | 41,67% | 287,88 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 405,02 | 396 | 58 | 51,72% | 639,10 | |||||
| Type 5 Chi-Ri | 7 | 813,02 | 699 | 55 | 38,18% | 1210,62 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 130,56 | 189 | 55 | 54,55% | 316,12 | |||||
| IS-2-II | 8 | 849,75 | 472 | 55 | 40,00% | 717,00 | |||||
| T56 GMC | 3 | 177,91 | 151 | 54 | 38,89% | 379,85 | |||||
| Cruiser Mk. I | 1 | 144,35 | 180 | 52 | 51,92% | 651,31 | |||||
| KV-1S | 6 | 500,18 | 469 | 49 | 48,98% | 731,52 | |||||
| P.43 | 5 | 445,64 | 298 | 44 | 47,73% | 1068,52 | |||||
| Panzerjäger I | 2 | 235,18 | 218 | 44 | 54,55% | 950,73 | |||||
| STA-1 | 8 | 1220,79 | 803 | 43 | 53,49% | 1585,60 | |||||
| Cavalier | 5 | 289,56 | 292 | 39 | 46,15% | 475,72 | |||||
| MKA | 2 | 205,87 | 235 | 39 | 48,72% | 668,87 | |||||
| Lorraine 39L AM | 3 | 172,65 | 153 | 37 | 45,95% | 438,60 | |||||
| T3 HMC | 2 | 161,03 | 171 | 37 | 45,95% | 569,47 | |||||
| Marder II | 3 | 272,92 | 246 | 37 | 59,46% | 901,11 | |||||
| L-60 | 2 | 101,72 | 198 | 36 | 47,22% | 392,10 | |||||
| AMX 13 105 AM mle. 50 | 5 | 259,63 | 176 | 35 | 40,00% | 287,14 | |||||
| Grille | 5 | 231,09 | 172 | 33 | 33,33% | 195,99 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 284,13 | 327 | 31 | 38,71% | 501,72 | |||||
| P26/40 | 4 | 385,63 | 281 | 30 | 56,67% | 1108,06 | |||||
| Sturmpanzer I Bison | 3 | 89,23 | 100 | 30 | 40,00% | 44,89 | |||||
| LTG | 7 | 367,89 | 341 | 28 | 39,29% | 456,99 | |||||
| BT-7 artillery | 3 | 359,25 | 340 | 28 | 53,57% | 1416,59 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 136,19 | 168 | 27 | 44,44% | 584,25 | |||||
| M10 RBFM | 5 | 521,89 | 335 | 27 | 44,44% | 834,69 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 250,96 | 266 | 26 | 53,85% | 465,79 | |||||
| T-46 | 3 | 197,50 | 205 | 26 | 46,15% | 763,65 | |||||
| T-54 | 9 | 1641,80 | 938 | 25 | 68,00% | 2095,28 | |||||
| KV-2 | 6 | 671,84 | 405 | 25 | 40,00% | 1012,14 | |||||
| SU-85 | 5 | 415,83 | 302 | 24 | 45,83% | 752,74 | |||||
| BT-7 | 4 | 133,67 | 184 | 24 | 62,50% | 431,84 | |||||
| T-43 | 7 | 709,88 | 578 | 24 | 45,83% | 1011,24 | |||||
| Somua SAu 40 | 4 | 222,71 | 199 | 24 | 50,00% | 480,93 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 301,92 | 463 | 24 | 66,67% | 871,86 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 85,41 | 135 | 22 | 45,45% | 320,83 | |||||
| Type 1 Chi-He | 4 | 357,18 | 300 | 22 | 54,55% | 1200,89 | |||||
| T-34 | 5 | 228,90 | 188 | 20 | 15,00% | 311,41 | |||||
| Matilda | 4 | 627,65 | 480 | 20 | 60,00% | 2104,20 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 113,61 | 182 | 18 | 38,89% | 389,17 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 138,22 | 205 | 18 | 50,00% | 604,13 | |||||
| Chi-Ni | 2 | 148,71 | 147 | 17 | 29,41% | 584,90 | |||||
| Renault FT 75 BS | 2 | 55,18 | 112 | 17 | 58,82% | 214,21 | |||||
| Strv m/42 | 5 | 481,53 | 318 | 17 | 52,94% | 1187,71 | |||||
| Valentine | 3 | 360,71 | 234 | 17 | 58,82% | 1545,97 | |||||
| Lorraine 40 t | 8 | 548,94 | 291 | 16 | 43,75% | 391,70 | |||||
| Renault FT | 1 | 154,00 | 211 | 15 | 53,33% | 909,01 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 243,27 | 312 | 15 | 73,33% | 907,96 | |||||
| Panther | 7 | 599,07 | 380 | 15 | 33,33% | 635,62 | |||||
| 25TP KSUST II | 5 | 582,27 | 552 | 15 | 53,33% | 1622,33 | |||||
| AT-1 | 2 | 112,33 | 111 | 15 | 26,67% | 214,35 | |||||
| Rheinmetall Skorpion G | 8 | 948,40 | 432 | 15 | 60,00% | 952,01 | |||||
| Type 4 Chi-To | 6 | 999,29 | 804 | 14 | 57,14% | 2356,68 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 64,17 | 113 | 12 | 50,00% | 137,97 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 146,58 | 166 | 12 | 16,67% | 438,23 | |||||
| MS-1 | 1 | 165,67 | 174 | 12 | 58,33% | 899,72 | |||||
| Renault FT AC | 2 | 155,33 | 154 | 12 | 50,00% | 478,90 | |||||
| Universal Carrier 2-pdr | 2 | 217,08 | 207 | 12 | 66,67% | 978,33 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 673,00 | 598 | 11 | 63,64% | 2394,25 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 137,36 | 240 | 11 | 63,64% | 409,10 | |||||
| Strv m/40L | 3 | 240,80 | 232 | 10 | 80,00% | 852,23 | |||||
| M15/42 | 3 | 251,10 | 213 | 10 | 50,00% | 665,08 | |||||
| Cromwell | 6 | 257,90 | 259 | 10 | 30,00% | 221,14 | |||||
| AMX 40 | 4 | 107,50 | 159 | 10 | 40,00% | 166,60 | |||||
| M41 | 5 | 369,00 | 246 | 10 | 40,00% | 352,39 | |||||
| TKS z n.k.m. 20 mm | 2 | 196,44 | 363 | 9 | 44,44% | 973,07 | |||||
| T-26 | 2 | 137,89 | 127 | 9 | 33,33% | 492,93 | |||||
| 4TP | 1 | 82,13 | 165 | 8 | 37,50% | 145,84 | |||||
| Type 3 Chi-Nu | 5 | 491,75 | 494 | 8 | 62,50% | 1339,05 | |||||
| Primo Victoria | 8 | 805,00 | 471 | 8 | 50,00% | 912,06 | |||||
| L6/40 | 2 | 80,57 | 186 | 7 | 71,43% | 291,33 | |||||
| M8A1 | 4 | 561,00 | 323 | 7 | 85,71% | 1642,14 | |||||
| LT vz. 38 | 3 | 191,00 | 208 | 6 | 33,33% | 574,20 | |||||
| Fiat 3000 | 1 | 119,40 | 109 | 5 | 20,00% | 371,96 | |||||
| LT vz. 35 | 2 | 162,60 | 221 | 5 | 60,00% | 777,74 | |||||
| Strv 74 | 6 | 347,60 | 466 | 5 | 40,00% | 413,51 | |||||
| DS PZInż | 5 | 302,60 | 279 | 5 | 60,00% | 596,78 | |||||
| Progetto M35 mod. 46 | 8 | 724,40 | 222 | 5 | 0,00% | 445,47 | |||||
| Ikv 103 | 5 | 502,00 | 314 | 4 | 50,00% | 1067,69 | |||||
| Valentine AT | 4 | 231,00 | 206 | 4 | 75,00% | 687,14 | |||||
| Valiant | 5 | 212,00 | 234 | 4 | 25,00% | 163,15 | |||||
| StuG IV | 5 | 237,50 | 261 | 4 | 50,00% | 387,29 | |||||
| Churchill I | 5 | 769,00 | 356 | 3 | 0,00% | 1364,29 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. G | 3 | 59,00 | 250 | 3 | 100,00% | 261,00 | |||||
| 43 M. Toldi III | 3 | 159,00 | 494 | 3 | 100,00% | 832,39 | |||||
| Lago | 4 | 31,00 | 61 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 308,50 | 221 | 2 | 50,00% | 2168,64 | |||||
| 7TP | 2 | 206,50 | 170 | 2 | 0,00% | 517,50 | |||||
| Type 97 Chi-Ha | 3 | 243,00 | 231 | 2 | 50,00% | 756,31 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 405,50 | 451 | 2 | 100,00% | 1089,60 | |||||
| AMX 38 | 3 | 47,00 | 178 | 2 | 50,00% | 97,90 | |||||
| AMR 35 | 2 | 178,50 | 278 | 2 | 50,00% | 651,48 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 1189,00 | 736 | 2 | 50,00% | 1043,15 | |||||
| LTP | 3 | 63,00 | 87 | 2 | 50,00% | 107,45 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 0,00 | 475 | 2 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Type 97 Te-Ke | 2 | 0,00 | 122 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| FCM 36 | 2 | 0,00 | 218 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| T-116 | 3 | 188,00 | 153 | 1 | 0,00% | 482,62 | |||||
| Pz.Sfl. IC | 4 | 0,00 | 73 | 1 | 0,00% | 0,00 |
Kedul2
Целокупна статистика
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 6251 | 10 | 31 | 42 | ||||
| Просечан ниво | 5,72 | 8,00 | 8,00 | 8,05 | ||||
| Победе | 3077 | 49,22% | 8 | 80,00% | 23 | 74,19% | 28 | 66,67% |
| Порази | 3093 | 49,48% | 2 | 20,00% | 8 | 25,81% | 14 | 33,33% |
| Нерешено | 81 | 1,30% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 1535 | 24,56% | 5 | 50,00% | 13 | 41,94% | 18 | 42,86% |
| Уништени тенкови | 4255 | 0,68 | 8 | 0,80 | 39 | 1,26 | 54 | 1,29 |
| Однос уништења | 0,90 | 1,60 | 2,17 | 2,25 | ||||
| Откривена возила | 6149 | 0,98 | 7 | 0,70 | 31 | 1,00 | 44 | 1,05 |
| Нанета штета | 601,98 | 1.752,00 | 1.719,23 | 1.724,45 | ||||
| Поени заузимањем базе | 5359 | 0,86 | 0 | 0,00 | 19 | 0,61 | 19 | 0,45 |
| Поени одбраном базе | 3410 | 0,55 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 398,99 | 1.015,80 | 1.058,39 | 1.017,02 | ||||
| WN7 | 898,81 | 1387,62 | 1617,68 | 1608,18 | ||||
| WN8 | 1014,84 | 2075,67 | 2383,12 | 2589,29 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 6251 | |
| Просечан ниво | 5,72 | |
| Победе | 3077 | 49,22% |
| Порази | 3093 | 49,48% |
| Нерешено | 81 | 1,30% |
| Преживљене борбе | 1535 | 24,56% |
| Уништени тенкови | 4255 | 0,68 |
| Однос уништења | 0,90 | |
| Откривена возила | 6149 | 0,98 |
| Нанета штета | 601,98 | |
| Поени заузимањем базе | 5359 | 0,86 |
| Поени одбраном базе | 3410 | 0,55 |
| Искуство | 398,99 | |
| WN7 | 898,81 | |
| WN8 | 1014,84 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 10 | |
| Просечан ниво | 8,00 | |
| Победе | 8 | 80,00% |
| Порази | 2 | 20,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 5 | 50,00% |
| Уништени тенкови | 8 | 0,80 |
| Однос уништења | 1,60 | |
| Откривена возила | 7 | 0,70 |
| Нанета штета | 1.752,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 1.015,80 | |
| WN7 | 1387,62 | |
| WN8 | 2075,67 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 31 | |
| Просечан ниво | 8,00 | |
| Победе | 23 | 74,19% |
| Порази | 8 | 25,81% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 13 | 41,94% |
| Уништени тенкови | 39 | 1,26 |
| Однос уништења | 2,17 | |
| Откривена возила | 31 | 1,00 |
| Нанета штета | 1.719,23 | |
| Поени заузимањем базе | 19 | 0,61 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 1.058,39 | |
| WN7 | 1617,68 | |
| WN8 | 2383,12 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 42 | |
| Просечан ниво | 8,05 | |
| Победе | 28 | 66,67% |
| Порази | 14 | 33,33% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 18 | 42,86% |
| Уништени тенкови | 54 | 1,29 |
| Однос уништења | 2,25 | |
| Откривена возила | 44 | 1,05 |
| Нанета штета | 1.724,45 | |
| Поени заузимањем базе | 19 | 0,45 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 1.017,02 | |
| WN7 | 1608,18 | |
| WN8 | 2589,29 | |
Израђен у:
Последњи пут био у борби:
Последње ажурирање:
Глобална карта Absolute X
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Глобална карта Champion VIII
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 6 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 2 | 33,33% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 4 | 66,67% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 2 | 33,33% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 5 | 0,83 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 1,25 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 3 | 0,50 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 716,67 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 20 | 3,33 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 327,67 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 6 | |
| Победе | 2 | 33,33% |
| Порази | 4 | 66,67% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 2 | 33,33% |
| Уништени тенкови | 5 | 0,83 |
| Однос уништења | 1,25 | |
| Откривена возила | 3 | 0,50 |
| Нанета штета | 716,67 | |
| Поени заузимањем базе | 20 | 3,33 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 327,67 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Глобална карта Middle VI
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика борби тенковских чета
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Тимска статистика
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика чарки
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 228 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 119 | 52,19% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 101 | 44,30% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 8 | 3,51% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 92 | 40,35% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 115 | 0,50 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,85 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 112 | 0,49 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 629,47 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 369 | 1,62 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 197 | 0,86 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 397,10 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 228 | |
| Победе | 119 | 52,19% |
| Порази | 101 | 44,30% |
| Нерешено | 8 | 3,51% |
| Преживљене борбе | 92 | 40,35% |
| Уништени тенкови | 115 | 0,50 |
| Однос уништења | 0,85 | |
| Откривена возила | 112 | 0,49 |
| Нанета штета | 629,47 | |
| Поени заузимањем базе | 369 | 1,62 |
| Поени одбраном базе | 197 | 0,86 |
| Искуство | 397,10 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика одбране утврђења
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen