| Име тенка | M | Тип | Нација | Ниво | Просечна штета | Просечно искуство | Битке | Победе | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Strv S1 | 8 | 1122,06 | 561 | 865 | 47,75% | 1055,33 | |||||
| Progetto M35 mod. 46 | 8 | 1214,37 | 746 | 676 | 50,30% | 1413,49 | |||||
| Leopard 1 | 10 | 2010,48 | 753 | 616 | 53,08% | 1620,69 | |||||
| Super Conqueror | 10 | 2359,23 | 896 | 592 | 53,04% | 1949,00 | |||||
| Panhard EBR 105 | 10 | 772,21 | 635 | 571 | 45,36% | 707,90 | |||||
| E 75 TS | 8 | 1493,36 | 856 | 559 | 52,24% | 1758,85 | |||||
| FV4005 Stage II | 10 | 1586,32 | 605 | 557 | 47,58% | 1131,14 | |||||
| Kampfpanzer 07 P(E) | 10 | 1997,16 | 846 | 529 | 51,23% | 1566,49 | |||||
| Rheinmetall Skorpion G | 8 | 1321,06 | 688 | 519 | 50,48% | 1367,43 | |||||
| ISU-152 | 8 | 664,26 | 434 | 474 | 45,15% | 474,42 | |||||
| DBV-152 | 10 | 2619,33 | 779 | 424 | 48,82% | 1910,29 | |||||
| Object 704 | 9 | 1296,25 | 514 | 359 | 46,80% | 932,90 | |||||
| SU-130PM | 8 | 1367,45 | 696 | 317 | 50,16% | 1349,11 | |||||
| Bat.-Châtillon Bourrasque | 8 | 1283,75 | 760 | 312 | 50,32% | 1416,41 | |||||
| STB-1 | 10 | 1618,59 | 688 | 310 | 44,84% | 1174,37 | |||||
| SU-152 | 7 | 652,70 | 369 | 298 | 47,99% | 790,64 | |||||
| LT-432 | 8 | 521,37 | 598 | 244 | 48,36% | 800,84 | |||||
| IS-7 | 10 | 1916,84 | 773 | 243 | 45,27% | 1492,39 | |||||
| T67 | 5 | 206,58 | 255 | 241 | 46,89% | 254,00 | |||||
| CS-63 | 10 | 2021,94 | 785 | 240 | 50,00% | 1611,85 | |||||
| Löwe | 8 | 1359,33 | 818 | 239 | 47,28% | 1571,60 | |||||
| Projekt ION | 8 | 1845,45 | 947 | 209 | 53,59% | 1853,46 | |||||
| T-100 LT | 10 | 796,74 | 766 | 188 | 53,72% | 866,48 | |||||
| E 25 | 7 | 755,45 | 605 | 187 | 56,15% | 1043,01 | |||||
| UDES 15/16 | 10 | 1523,69 | 688 | 182 | 50,00% | 1112,56 | |||||
| Type 63 | 8 | 1496,44 | 916 | 181 | 51,38% | 1747,31 | |||||
| T-50-2 | 6 | 359,78 | 503 | 179 | 55,31% | 892,09 | |||||
| Pudel | 6 | 470,32 | 465 | 171 | 55,56% | 757,89 | |||||
| Cobra | 9 | 1718,62 | 770 | 170 | 44,71% | 1562,72 | |||||
| IS-3A | 8 | 1134,88 | 781 | 164 | 53,05% | 1114,05 | |||||
| Progetto M40 mod. 65 | 10 | 1469,47 | 645 | 163 | 45,40% | 1000,78 | |||||
| Vz. 55 | 10 | 2033,53 | 793 | 158 | 50,63% | 1465,31 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 544,21 | 675 | 153 | 49,67% | 957,97 | |||||
| SU-100 | 6 | 414,70 | 327 | 148 | 49,32% | 576,62 | |||||
| Chieftain Mk. 6 | 10 | 2041,01 | 808 | 141 | 46,81% | 1450,43 | |||||
| ShPTK-TVP 100 | 8 | 1148,29 | 735 | 139 | 53,24% | 1251,96 | |||||
| AE Phase I | 9 | 2031,38 | 938 | 138 | 51,45% | 2116,96 | |||||
| TVP T 50/51 | 10 | 1501,36 | 643 | 137 | 43,07% | 1052,65 | |||||
| 112 | 8 | 701,32 | 494 | 136 | 42,65% | 600,84 | |||||
| Object 907 | 10 | 1929,14 | 812 | 132 | 45,45% | 1462,87 | |||||
| Churchill I | 5 | 396,43 | 306 | 130 | 54,62% | 773,65 | |||||
| Strv 103B | 10 | 2259,39 | 764 | 130 | 50,77% | 1742,66 | |||||
| Manticore | 10 | 1115,24 | 830 | 130 | 52,31% | 1266,02 | |||||
| Type 64 | 6 | 365,56 | 440 | 126 | 44,44% | 707,99 | |||||
| FV4202 | 8 | 573,66 | 498 | 124 | 49,19% | 546,82 | |||||
| Object 140 | 10 | 1346,97 | 659 | 121 | 45,45% | 899,40 | |||||
| Panther mit 8,8 cm L/71 | 8 | 452,75 | 421 | 121 | 43,80% | 348,04 | |||||
| Object 703 Version II | 8 | 1131,95 | 797 | 115 | 52,17% | 1183,59 | |||||
| AMX 13 57 | 7 | 509,72 | 546 | 106 | 47,17% | 757,71 | |||||
| Coccodrillo | 10 | 2206,12 | 802 | 105 | 46,67% | 1540,09 | |||||
| Object 430U | 10 | 1829,46 | 784 | 103 | 54,37% | 1497,12 | |||||
| Object 452K | 10 | 2279,10 | 813 | 103 | 44,66% | 1703,43 | |||||
| SU-85 | 5 | 241,84 | 286 | 99 | 42,42% | 325,39 | |||||
| Turtle Mk. I | 8 | 1485,84 | 900 | 99 | 54,55% | 1634,34 | |||||
| KV-1 | 5 | 464,40 | 321 | 94 | 45,74% | 908,21 | |||||
| Type 5 Ka-Ri | 8 | 1450,77 | 799 | 94 | 61,70% | 1560,81 | |||||
| KV-85 | 6 | 364,93 | 329 | 90 | 42,22% | 366,56 | |||||
| Ares 90 | 10 | 1929,23 | 819 | 90 | 48,89% | 1386,23 | |||||
| Ashigaru | 10 | 2276,76 | 714 | 89 | 39,33% | 1515,57 | |||||
| 121B | 10 | 1459,77 | 646 | 88 | 37,50% | 964,87 | |||||
| 60TP Lewandowskiego | 10 | 1887,90 | 751 | 87 | 49,43% | 1324,63 | |||||
| Leichter Kpz. 70 (K) | 8 | 798,48 | 673 | 87 | 51,72% | 1189,56 | |||||
| UDES 16 | 9 | 1233,35 | 602 | 84 | 46,43% | 997,80 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 262,40 | 357 | 83 | 59,04% | 624,99 | |||||
| Object 277 | 10 | 1654,82 | 734 | 83 | 46,99% | 1174,49 | |||||
| Škoda T 50 | 9 | 1193,62 | 589 | 82 | 42,68% | 848,89 | |||||
| T-54 | 9 | 945,19 | 581 | 81 | 45,68% | 768,14 | |||||
| Bat.-Châtillon 155 58 | 10 | 1006,43 | 628 | 81 | 46,91% | 705,52 | |||||
| AMX M4 mle. 49 | 8 | 865,04 | 671 | 80 | 47,50% | 841,91 | |||||
| SU-85B | 4 | 155,22 | 177 | 79 | 41,77% | 151,27 | |||||
| Type 71 | 10 | 1913,36 | 738 | 78 | 41,03% | 1200,44 | |||||
| Object 268 | 10 | 1356,80 | 565 | 76 | 47,37% | 776,20 | |||||
| Kampfpanzer 07 RH | 8 | 960,35 | 720 | 75 | 50,67% | 1159,74 | |||||
| Pz.Kpfw. S35 739 (f) | 3 | 797,69 | 1055 | 75 | 68,00% | 2765,73 | |||||
| Bisonte C45 | 8 | 1231,28 | 748 | 74 | 47,30% | 1141,23 | |||||
| Bat.-Châtillon 155 55 | 9 | 910,97 | 679 | 72 | 54,17% | 815,44 | |||||
| Caernarvon | 8 | 1358,13 | 870 | 71 | 57,75% | 1669,63 | |||||
| DZT-159 | 9 | 1778,46 | 851 | 71 | 52,11% | 1669,48 | |||||
| FV230 Canopener | 10 | 2000,55 | 794 | 69 | 47,83% | 1405,53 | |||||
| 105 leFH18B2 | 5 | 394,91 | 313 | 68 | 38,24% | 532,66 | |||||
| M54 Renegade | 8 | 1113,91 | 708 | 68 | 45,59% | 1075,63 | |||||
| IS-4 | 10 | 2322,48 | 878 | 66 | 48,48% | 1944,15 | |||||
| Panhard AML Lynx 6x6 | 8 | 356,61 | 558 | 64 | 54,69% | 513,27 | |||||
| Centurion Action X | 10 | 2084,98 | 867 | 63 | 61,90% | 1812,78 | |||||
| CS-53 | 8 | 741,38 | 575 | 60 | 58,33% | 924,86 | |||||
| M8A1 | 4 | 162,40 | 208 | 60 | 53,33% | 275,52 | |||||
| T-28 | 4 | 151,69 | 184 | 59 | 47,46% | 275,11 | |||||
| Object 752 | 9 | 2260,97 | 1031 | 59 | 59,32% | 2149,42 | |||||
| T92 | 8 | 357,81 | 581 | 57 | 45,61% | 462,07 | |||||
| BZT-70 | 10 | 2641,21 | 923 | 56 | 48,21% | 1684,96 | |||||
| Matilda | 4 | 215,05 | 242 | 55 | 43,64% | 404,00 | |||||
| T-44-100 | 8 | 1252,49 | 788 | 55 | 54,55% | 1670,29 | |||||
| Vercingétorix | 9 | 1708,76 | 892 | 55 | 58,18% | 1725,61 | |||||
| NC 70 Błyskawica | 10 | 1554,74 | 762 | 53 | 54,72% | 1049,49 | |||||
| Type 57 | 8 | 1420,64 | 796 | 53 | 43,40% | 1604,95 | |||||
| ISU-152K | 8 | 1516,83 | 771 | 53 | 58,49% | 1736,43 | |||||
| Object 261 | 10 | 1445,83 | 742 | 52 | 53,85% | 1290,31 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 513,37 | 504 | 52 | 46,15% | 728,44 | |||||
| AMX Canon d'assaut 105 | 8 | 1172,61 | 656 | 51 | 45,10% | 1133,07 | |||||
| Jagdpanzer E 100 | 10 | 1701,20 | 750 | 50 | 56,00% | 1213,36 | |||||
| SDP wz 66 Grom | 8 | 1497,06 | 824 | 50 | 52,00% | 1557,05 | |||||
| Leopard Prototyp A | 9 | 1959,06 | 819 | 49 | 46,94% | 1974,49 | |||||
| Lorraine 155 mle. 51 | 8 | 959,42 | 657 | 48 | 47,92% | 964,13 | |||||
| Progetto C50 mod. 66 | 9 | 1373,56 | 707 | 45 | 48,89% | 1144,35 | |||||
| SZDV Vz. 50 | 8 | 1516,44 | 759 | 45 | 46,67% | 1512,79 | |||||
| Maus | 10 | 2095,24 | 821 | 45 | 42,22% | 1524,22 | |||||
| SMV CC-64 Vipera | 8 | 1017,56 | 606 | 45 | 42,22% | 880,41 | |||||
| Strv 103-0 | 9 | 1899,55 | 712 | 44 | 43,18% | 1563,68 | |||||
| AMX 13 F3 AM | 6 | 591,16 | 476 | 44 | 47,73% | 779,78 | |||||
| M-V-Y | 10 | 2397,66 | 896 | 44 | 47,73% | 1921,71 | |||||
| K-91 | 10 | 1753,91 | 770 | 44 | 50,00% | 1343,36 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t AP | 9 | 884,84 | 566 | 43 | 44,19% | 670,20 | |||||
| Marder II | 3 | 185,63 | 214 | 43 | 41,86% | 389,97 | |||||
| E 100 | 10 | 2388,70 | 859 | 43 | 41,86% | 1845,85 | |||||
| 59-Patton | 8 | 464,90 | 441 | 42 | 42,86% | 368,15 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 500,46 | 562 | 41 | 48,78% | 994,31 | |||||
| Marder 38T | 4 | 188,59 | 155 | 41 | 31,71% | 210,41 | |||||
| AltProto AMX 30 | 8 | 1314,32 | 871 | 41 | 58,54% | 1679,64 | |||||
| T95 | 9 | 1670,80 | 798 | 40 | 62,50% | 1352,95 | |||||
| Tiger-Maus | 9 | 1830,25 | 768 | 40 | 35,00% | 1512,70 | |||||
| IS | 7 | 556,97 | 424 | 39 | 46,15% | 570,70 | |||||
| Vz. 64 Blesk | 8 | 343,79 | 524 | 39 | 41,03% | 301,95 | |||||
| Object 780 | 10 | 2151,21 | 838 | 39 | 51,28% | 1516,81 | |||||
| Jagdpanzer IV | 6 | 291,37 | 325 | 38 | 57,89% | 417,05 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 242,50 | 274 | 38 | 39,47% | 138,28 | |||||
| T95/FV4201 Chieftain | 10 | 2395,82 | 910 | 38 | 50,00% | 1579,68 | |||||
| Emil I | 8 | 931,14 | 592 | 37 | 40,54% | 796,01 | |||||
| XM66F | 8 | 1149,08 | 738 | 37 | 48,65% | 1061,46 | |||||
| E 77 | 9 | 2233,73 | 994 | 37 | 56,76% | 2269,30 | |||||
| Controcarro 3 Minotauro | 10 | 2127,92 | 839 | 36 | 47,22% | 1607,64 | |||||
| Panhard EBR 90 | 9 | 655,72 | 659 | 36 | 52,78% | 856,40 | |||||
| Object 260 | 10 | 2414,14 | 936 | 36 | 50,00% | 1721,32 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t | 10 | 1932,80 | 767 | 35 | 54,29% | 1528,43 | |||||
| Charioteer | 8 | 836,80 | 484 | 35 | 34,29% | 650,18 | |||||
| K-2 | 8 | 1509,77 | 965 | 35 | 65,71% | 1938,29 | |||||
| AAT60 | 8 | 1864,24 | 1020 | 34 | 61,76% | 2501,92 | |||||
| Covenanter | 5 | 121,33 | 264 | 33 | 57,58% | 293,08 | |||||
| T110E3 | 10 | 1635,85 | 820 | 33 | 63,64% | 1284,17 | |||||
| Prototipo Standard B | 9 | 1283,31 | 734 | 32 | 56,25% | 1126,44 | |||||
| SU-76M | 4 | 113,09 | 154 | 32 | 50,00% | 140,79 | |||||
| Object 430 | 9 | 1616,19 | 832 | 32 | 59,38% | 1703,27 | |||||
| FV227 Conceiver | 8 | 1240,47 | 835 | 32 | 56,25% | 1433,08 | |||||
| Rinoceronte | 10 | 1703,87 | 761 | 31 | 48,39% | 1192,69 | |||||
| Waffenträger auf E 100 | 10 | 1565,90 | 520 | 31 | 38,71% | 729,86 | |||||
| Kranvagn | 10 | 2295,27 | 892 | 30 | 53,33% | 1852,35 | |||||
| UDES 03 | 8 | 1386,00 | 772 | 30 | 60,00% | 1615,50 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 65,20 | 152 | 30 | 63,33% | 221,05 | |||||
| SDP 58 Kilana | 8 | 1323,70 | 717 | 30 | 46,67% | 1363,27 | |||||
| TVP VTU Koncept | 8 | 792,79 | 574 | 29 | 44,83% | 901,68 | |||||
| UDES 14 Alt 5 | 8 | 558,21 | 546 | 29 | 55,17% | 518,03 | |||||
| Stinger | 10 | 1873,14 | 818 | 29 | 48,28% | 1201,78 | |||||
| Stridsyxa | 8 | 1791,43 | 908 | 28 | 57,14% | 2083,18 | |||||
| Emil II | 9 | 1548,07 | 699 | 27 | 48,15% | 1266,83 | |||||
| Controcarro 1 Mk. 2 | 9 | 1680,74 | 904 | 27 | 62,96% | 1521,79 | |||||
| T110E5 | 10 | 2481,48 | 1029 | 27 | 62,96% | 2052,28 | |||||
| Toro | 9 | 1894,89 | 1000 | 27 | 66,67% | 2051,74 | |||||
| IS-5 (Object 730) | 8 | 1036,33 | 650 | 27 | 40,74% | 1023,08 | |||||
| T1 HMC | 2 | 30,73 | 68 | 26 | 38,46% | 0,59 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 239,28 | 312 | 25 | 64,00% | 614,56 | |||||
| SMV CC-67 | 8 | 1581,64 | 928 | 25 | 72,00% | 1981,77 | |||||
| Lorraine 155 mle. 50 | 7 | 678,68 | 523 | 25 | 56,00% | 783,53 | |||||
| Churchill VII | 6 | 267,42 | 268 | 24 | 50,00% | 271,97 | |||||
| VK 100.01 (P) | 8 | 1711,50 | 1065 | 24 | 62,50% | 2372,49 | |||||
| 45TP Habicha | 7 | 1109,61 | 718 | 23 | 47,83% | 1603,39 | |||||
| TNH 105/1000 | 8 | 846,09 | 531 | 23 | 56,52% | 987,84 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 94,55 | 167 | 22 | 59,09% | 171,63 | |||||
| SMV CC-56 | 7 | 994,64 | 603 | 22 | 54,55% | 1373,16 | |||||
| TL-7 | 9 | 2031,82 | 808 | 22 | 40,91% | 1810,95 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 810,82 | 545 | 22 | 50,00% | 1041,04 | |||||
| WZ-111 model 6 | 8 | 1610,10 | 886 | 21 | 52,38% | 1700,53 | |||||
| T803 | 11 | 3219,45 | 1086 | 20 | 50,00% | 2532,86 | |||||
| Cromwell | 6 | 624,37 | 542 | 19 | 52,63% | 1289,20 | |||||
| SU-14-2 | 8 | 831,79 | 785 | 19 | 73,68% | 878,44 | |||||
| Indien-Panzer | 8 | 1141,89 | 657 | 19 | 47,37% | 1218,15 | |||||
| Carro da Combattimento 45 t | 10 | 1948,47 | 855 | 19 | 52,63% | 1567,78 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 1289,58 | 725 | 19 | 47,37% | 1060,84 | |||||
| Vickers Medium Mk. III | 3 | 97,44 | 146 | 18 | 50,00% | 192,72 | |||||
| 53TP Markowskiego | 8 | 1060,00 | 585 | 18 | 33,33% | 851,92 | |||||
| T-46 | 3 | 93,83 | 208 | 18 | 50,00% | 219,94 | |||||
| T56 GMC | 3 | 103,06 | 126 | 18 | 44,44% | 118,37 | |||||
| Panther II | 8 | 1664,22 | 825 | 18 | 50,00% | 2349,16 | |||||
| Fantôme | 9 | 1432,28 | 735 | 18 | 50,00% | 1284,37 | |||||
| CC-46 Pancernik | 9 | 1654,06 | 783 | 17 | 47,06% | 1273,15 | |||||
| XM57 | 8 | 1303,71 | 678 | 17 | 47,06% | 1006,12 | |||||
| Yong Bing | 9 | 1886,47 | 922 | 17 | 52,94% | 1557,23 | |||||
| 50TP Tyszkiewicza | 9 | 1539,63 | 739 | 16 | 56,25% | 1296,53 | |||||
| Conqueror | 9 | 1427,44 | 794 | 16 | 50,00% | 1322,89 | |||||
| M48A5 Patton | 10 | 1528,94 | 685 | 16 | 43,75% | 1034,25 | |||||
| Schwarzpanzer 58 | 8 | 954,38 | 625 | 16 | 50,00% | 1103,75 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 32,80 | 114 | 15 | 46,67% | 55,08 | |||||
| VK 30.02 (D) | 7 | 1070,20 | 951 | 15 | 86,67% | 2084,12 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 50,87 | 119 | 15 | 33,33% | 0,00 | |||||
| AMX M4 mle. 51 | 9 | 2117,00 | 969 | 15 | 53,33% | 2055,16 | |||||
| Panhard AMD 178B | 6 | 242,33 | 311 | 15 | 33,33% | 409,03 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 108,93 | 161 | 14 | 42,86% | 61,56 | |||||
| Panzerjäger I | 2 | 114,57 | 147 | 14 | 64,29% | 401,51 | |||||
| Jagdtiger | 9 | 1423,50 | 514 | 14 | 14,29% | 981,07 | |||||
| 56TP | 8 | 1299,57 | 833 | 14 | 57,14% | 1400,83 | |||||
| Vickers MBT Mk. 3 | 10 | 1571,71 | 623 | 14 | 35,71% | 902,51 | |||||
| KV-220-2 | 5 | 338,50 | 595 | 14 | 64,29% | 595,03 | |||||
| KR-1 | 11 | 2381,14 | 965 | 14 | 50,00% | 1476,44 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 186,38 | 260 | 13 | 53,85% | 283,54 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 213,23 | 247 | 13 | 38,46% | 441,22 | |||||
| T 55A | 9 | 1197,77 | 686 | 13 | 38,46% | 812,07 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 33,75 | 88 | 12 | 58,33% | 151,00 | |||||
| AMX 40 | 4 | 43,75 | 188 | 12 | 75,00% | 264,10 | |||||
| CS-44 | 7 | 903,00 | 559 | 12 | 41,67% | 1021,69 | |||||
| AT-1 | 2 | 124,58 | 164 | 12 | 66,67% | 487,28 | |||||
| AMX 38 | 3 | 85,58 | 118 | 12 | 41,67% | 72,82 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 84,92 | 189 | 12 | 25,00% | 136,63 | |||||
| FV217 Badger | 10 | 2643,33 | 875 | 12 | 50,00% | 1721,27 | |||||
| LTG | 7 | 477,82 | 489 | 11 | 36,36% | 663,29 | |||||
| Chrysler K GF | 8 | 1531,18 | 728 | 11 | 36,36% | 1674,07 | |||||
| Chi-Ni | 2 | 66,60 | 132 | 10 | 60,00% | 233,77 | |||||
| Type 5 Chi-Ri | 7 | 563,90 | 437 | 10 | 40,00% | 599,91 | |||||
| P.43 ter | 7 | 807,30 | 703 | 10 | 60,00% | 1222,16 | |||||
| T-34-85 | 6 | 552,60 | 643 | 10 | 70,00% | 1194,04 | |||||
| Cruiser Mk. IV | 4 | 94,40 | 160 | 10 | 50,00% | 120,16 | |||||
| IS-6 | 8 | 789,44 | 767 | 9 | 77,78% | 900,09 | |||||
| FV4004 Conway | 9 | 1315,11 | 552 | 9 | 44,44% | 990,93 | |||||
| Object 283 | 9 | 1135,00 | 589 | 9 | 44,44% | 850,28 | |||||
| KV-122 | 7 | 609,33 | 557 | 9 | 55,56% | 740,30 | |||||
| Šotek | 8 | 1261,67 | 656 | 9 | 33,33% | 1095,14 | |||||
| TKS z n.k.m. 20 mm | 2 | 83,38 | 235 | 8 | 37,50% | 188,24 | |||||
| AMBT | 8 | 1541,63 | 963 | 8 | 62,50% | 2121,22 | |||||
| VK 75.01 (K) | 8 | 1596,13 | 912 | 8 | 50,00% | 1785,14 | |||||
| Ikv 72 | 3 | 67,29 | 148 | 7 | 42,86% | 38,18 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 5,43 | 53 | 7 | 42,86% | 20,28 | |||||
| Ikv 90 Typ B | 7 | 660,00 | 506 | 7 | 71,43% | 891,21 | |||||
| T32 | 8 | 1691,71 | 1225 | 7 | 100,00% | 2191,64 | |||||
| T-26 | 2 | 90,00 | 226 | 7 | 71,43% | 484,70 | |||||
| IS-3 | 8 | 994,14 | 882 | 7 | 85,71% | 1208,75 | |||||
| CS-59 | 9 | 1830,43 | 863 | 7 | 71,43% | 1670,81 | |||||
| T-28E with F-30 | 4 | 352,57 | 381 | 7 | 42,86% | 635,95 | |||||
| FV226 Contradictious | 8 | 1490,86 | 646 | 7 | 42,86% | 1217,67 | |||||
| VCS 6x6 TS 90 | 9 | 432,57 | 594 | 7 | 57,14% | 454,62 | |||||
| Strv m/40L | 3 | 133,33 | 172 | 6 | 50,00% | 287,21 | |||||
| M15/42 | 3 | 157,00 | 128 | 6 | 50,00% | 291,02 | |||||
| T20 | 7 | 764,33 | 484 | 6 | 33,33% | 776,32 | |||||
| Pvlvv fm/42 | 2 | 52,50 | 81 | 6 | 50,00% | 139,07 | |||||
| T3 HMC | 2 | 114,00 | 145 | 6 | 50,00% | 344,68 | |||||
| BZ-58-2 | 9 | 2154,17 | 764 | 6 | 33,33% | 1640,82 | |||||
| E 50 Ausf. M | 10 | 2604,67 | 1190 | 6 | 83,33% | 2658,81 | |||||
| M4 Improved | 5 | 338,17 | 453 | 6 | 50,00% | 798,29 | |||||
| StuG III Ausf. B | 4 | 94,33 | 193 | 6 | 83,33% | 261,00 | |||||
| Kpz. Erich Konzept I | 9 | 2171,67 | 761 | 6 | 33,33% | 1781,54 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (K) | 5 | 948,00 | 1011 | 6 | 83,33% | 2230,12 | |||||
| T-116 | 3 | 236,67 | 466 | 6 | 66,67% | 1073,72 | |||||
| Leo | 7 | 362,60 | 292 | 5 | 0,00% | 242,85 | |||||
| WZ-111 model 5A | 10 | 2221,60 | 1053 | 5 | 60,00% | 1979,01 | |||||
| Char Mle. 75 | 9 | 756,80 | 411 | 5 | 20,00% | 661,37 | |||||
| KJPZ TIII Jäger | 9 | 3145,20 | 1097 | 5 | 60,00% | 2864,63 | |||||
| Pz.Sfl. IC | 4 | 397,20 | 499 | 5 | 60,00% | 1218,71 | |||||
| T-103 | 8 | 1249,40 | 677 | 5 | 40,00% | 1366,44 | |||||
| EMIL 1951 | 8 | 787,20 | 507 | 5 | 40,00% | 497,65 | |||||
| T-34-85M | 6 | 937,00 | 770 | 5 | 60,00% | 1722,00 | |||||
| Gonsalo | 8 | 1377,40 | 866 | 5 | 60,00% | 1433,44 | |||||
| Strv m/38 | 2 | 40,50 | 140 | 4 | 50,00% | 84,37 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 63,25 | 107 | 4 | 75,00% | 377,58 | |||||
| MS-1 | 1 | 62,75 | 103 | 4 | 50,00% | 153,12 | |||||
| M7 Priest | 3 | 13,00 | 85 | 4 | 50,00% | 148,02 | |||||
| Type 58 | 6 | 1137,25 | 953 | 4 | 75,00% | 2537,03 | |||||
| Universal Carrier 2-pdr | 2 | 11,25 | 110 | 4 | 100,00% | 261,00 | |||||
| T25/2 | 7 | 1873,25 | 915 | 4 | 50,00% | 3700,79 | |||||
| Challenger | 7 | 583,50 | 450 | 4 | 50,00% | 566,92 | |||||
| Kpz. 3 GST Turm | 8 | 1259,00 | 882 | 4 | 75,00% | 1326,66 | |||||
| Kame | 9 | 2742,00 | 1076 | 4 | 50,00% | 3213,80 | |||||
| ISU-122S | 7 | 1133,25 | 420 | 4 | 50,00% | 1523,04 | |||||
| T78 | 6 | 1153,00 | 618 | 4 | 25,00% | 1584,15 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 151,00 | 287 | 3 | 66,67% | 937,09 | |||||
| Vickers Medium Mk. II | 2 | 125,67 | 261 | 3 | 33,33% | 372,44 | |||||
| LT vz. 35 | 2 | 0,00 | 23 | 3 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Hotchkiss H35 | 2 | 154,00 | 140 | 3 | 33,33% | 470,32 | |||||
| Ferdinand | 8 | 1206,67 | 553 | 3 | 33,33% | 1025,29 | |||||
| MKA | 2 | 136,33 | 132 | 3 | 0,00% | 252,21 | |||||
| T-29 | 3 | 333,33 | 327 | 3 | 66,67% | 1308,61 | |||||
| L-60 | 2 | 154,33 | 321 | 3 | 66,67% | 876,18 | |||||
| M16/43 Sahariano | 3 | 395,00 | 382 | 3 | 33,33% | 848,28 | |||||
| KV-5 | 8 | 1687,00 | 874 | 3 | 33,33% | 1920,88 | |||||
| T7 Combat Car | 2 | 42,00 | 114 | 3 | 66,67% | 261,12 | |||||
| M56 Scorpion | 7 | 257,33 | 512 | 3 | 66,67% | 310,42 | |||||
| KV-4 KTTS | 8 | 1104,33 | 632 | 3 | 33,33% | 1147,72 | |||||
| Turán III prototípus | 5 | 182,00 | 389 | 3 | 100,00% | 398,59 | |||||
| Type 97 Chi-Ha | 3 | 109,00 | 125 | 2 | 50,00% | 198,76 | |||||
| 110 | 8 | 809,50 | 328 | 2 | 0,00% | 557,97 | |||||
| SU-18 | 2 | 0,00 | 47 | 2 | 50,00% | 99,55 | |||||
| BZ-75 | 10 | 2033,00 | 671 | 2 | 50,00% | 1352,32 | |||||
| G.Pz. Mk. VI (e) | 2 | 90,00 | 45 | 2 | 0,00% | 273,60 | |||||
| T28 Concept | 7 | 1349,50 | 508 | 2 | 0,00% | 1992,89 | |||||
| Projet Louis | 9 | 517,00 | 375 | 2 | 0,00% | 330,42 | |||||
| StuG IV | 5 | 465,50 | 387 | 2 | 50,00% | 1193,09 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 0,00 | 111 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| 4TP | 1 | 191,00 | 320 | 1 | 100,00% | 943,92 | |||||
| 7TP | 2 | 42,00 | 191 | 1 | 100,00% | 264,10 | |||||
| 10TP | 3 | 45,00 | 136 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| P.43 bis | 6 | 227,00 | 221 | 1 | 0,00% | 106,52 | |||||
| Cruiser Mk. I | 1 | 0,00 | 16 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Convert. Medium Tank T3 | 3 | 708,00 | 636 | 1 | 0,00% | 2748,52 | |||||
| ASTRON Rex 105 mm | 8 | 1263,00 | 977 | 1 | 100,00% | 1172,50 | |||||
| AM 39 Gendron-Somua | 2 | 27,00 | 252 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Valentine II | 4 | 369,00 | 687 | 1 | 100,00% | 1198,94 | |||||
| Prototipo 6 | 8 | 3084,00 | 1503 | 1 | 100,00% | 4877,27 | |||||
| Excelsior | 5 | 348,00 | 332 | 1 | 0,00% | 440,99 | |||||
| Light Mk. VIC | 2 | 63,00 | 81 | 1 | 0,00% | 54,12 | |||||
| Type 1 Ho-Ni II | 4 | 330,00 | 155 | 1 | 0,00% | 391,61 | |||||
| Sherman VC Firefly | 6 | 134,00 | 150 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| WZ-120-1G FT | 8 | 511,00 | 148 | 1 | 0,00% | 209,25 |
Kecsa94
Целокупна статистика
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 20595 | 0 | 55 | 256 | ||||
| Просечан ниво | 8,38 | 0,00 | 9,04 | 9,32 | ||||
| Победе | 10198 | 49,52% | 0 | 0,00% | 32 | 58,18% | 133 | 51,95% |
| Порази | 10124 | 49,16% | 0 | 0,00% | 22 | 40,00% | 120 | 46,88% |
| Нерешено | 273 | 1,33% | 0 | 0,00% | 1 | 1,82% | 3 | 1,17% |
| Преживљене борбе | 4419 | 21,46% | 0 | 0,00% | 16 | 29,09% | 68 | 26,56% |
| Уништени тенкови | 14466 | 0,70 | 0 | 0,00 | 50 | 0,91 | 225 | 0,88 |
| Однос уништења | 0,89 | 0,00 | 1,28 | 1,20 | ||||
| Откривена возила | 25667 | 1,25 | 0 | 0,00 | 72 | 1,31 | 430 | 1,68 |
| Нанета штета | 1.302,65 | 0,00 | 1.849,44 | 1.923,49 | ||||
| Поени заузимањем базе | 12664 | 0,61 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 3196 | 0,16 | 0 | 0,00 | 1 | 0,02 | 54 | 0,21 |
| Искуство | 666,15 | 0,00 | 918,38 | 872,01 | ||||
| WN7 | 997,12 | 0,00 | 1314,14 | 1270,01 | ||||
| WN8 | 1272,48 | 0,00 | 1877,74 | 2008,21 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 20595 | |
| Просечан ниво | 8,38 | |
| Победе | 10198 | 49,52% |
| Порази | 10124 | 49,16% |
| Нерешено | 273 | 1,33% |
| Преживљене борбе | 4419 | 21,46% |
| Уништени тенкови | 14466 | 0,70 |
| Однос уништења | 0,89 | |
| Откривена возила | 25667 | 1,25 |
| Нанета штета | 1.302,65 | |
| Поени заузимањем базе | 12664 | 0,61 |
| Поени одбраном базе | 3196 | 0,16 |
| Искуство | 666,15 | |
| WN7 | 997,12 | |
| WN8 | 1272,48 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Просечан ниво | 0,00 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 55 | |
| Просечан ниво | 9,04 | |
| Победе | 32 | 58,18% |
| Порази | 22 | 40,00% |
| Нерешено | 1 | 1,82% |
| Преживљене борбе | 16 | 29,09% |
| Уништени тенкови | 50 | 0,91 |
| Однос уништења | 1,28 | |
| Откривена возила | 72 | 1,31 |
| Нанета штета | 1.849,44 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 1 | 0,02 |
| Искуство | 918,38 | |
| WN7 | 1314,14 | |
| WN8 | 1877,74 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 256 | |
| Просечан ниво | 9,32 | |
| Победе | 133 | 51,95% |
| Порази | 120 | 46,88% |
| Нерешено | 3 | 1,17% |
| Преживљене борбе | 68 | 26,56% |
| Уништени тенкови | 225 | 0,88 |
| Однос уништења | 1,20 | |
| Откривена возила | 430 | 1,68 |
| Нанета штета | 1.923,49 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 54 | 0,21 |
| Искуство | 872,01 | |
| WN7 | 1270,01 | |
| WN8 | 2008,21 | |
Израђен у:
Последњи пут био у борби:
Последње ажурирање:
Глобална карта Absolute X
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 329 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 138 | 41,95% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 176 | 53,50% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 15 | 4,56% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 87 | 26,44% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 163 | 0,50 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,67 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 435 | 1,32 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 1.700,75 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 310 | 0,94 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 158 | 0,48 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 693,81 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 329 | |
| Победе | 138 | 41,95% |
| Порази | 176 | 53,50% |
| Нерешено | 15 | 4,56% |
| Преживљене борбе | 87 | 26,44% |
| Уништени тенкови | 163 | 0,50 |
| Однос уништења | 0,67 | |
| Откривена возила | 435 | 1,32 |
| Нанета штета | 1.700,75 | |
| Поени заузимањем базе | 310 | 0,94 |
| Поени одбраном базе | 158 | 0,48 |
| Искуство | 693,81 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Глобална карта Champion VIII
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 28 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 16 | 57,14% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 11 | 39,29% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 1 | 3,57% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 9 | 32,14% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 13 | 0,46 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,68 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 13 | 0,46 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 999,79 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 82 | 2,93 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 664,86 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 28 | |
| Победе | 16 | 57,14% |
| Порази | 11 | 39,29% |
| Нерешено | 1 | 3,57% |
| Преживљене борбе | 9 | 32,14% |
| Уништени тенкови | 13 | 0,46 |
| Однос уништења | 0,68 | |
| Откривена возила | 13 | 0,46 |
| Нанета штета | 999,79 | |
| Поени заузимањем базе | 82 | 2,93 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 664,86 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Глобална карта Middle VI
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика борби тенковских чета
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 2 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 2 | 100,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 1 | 0,50 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,50 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 185,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 34,50 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 2 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 2 | 100,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 1 | 0,50 |
| Однос уништења | 0,50 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 185,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 34,50 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Тимска статистика
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 4 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 4 | 100,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 3 | 0,75 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 28,50 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 13,75 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 4 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 4 | 100,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 3 | 0,75 |
| Нанета штета | 28,50 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 13,75 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика чарки
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 2442 | 0 | 0 | 10 | ||||
| Победе | 1035 | 42,38% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 5 | 50,00% |
| Порази | 1346 | 55,12% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 5 | 50,00% |
| Нерешено | 61 | 2,50% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 621 | 25,43% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 1 | 10,00% |
| Уништени тенкови | 1252 | 0,51 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 2 | 0,20 |
| Однос уништења | 0,69 | 0,00 | 0,00 | 0,22 | ||||
| Откривена возила | 3167 | 1,30 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 11 | 1,10 |
| Нанета штета | 1.340,97 | 0,00 | 0,00 | 1.406,70 | ||||
| Поени заузимањем базе | 3468 | 1,42 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 6969 | 2,85 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 67 | 6,70 |
| Искуство | 620,19 | 0,00 | 0,00 | 788,20 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 2442 | |
| Победе | 1035 | 42,38% |
| Порази | 1346 | 55,12% |
| Нерешено | 61 | 2,50% |
| Преживљене борбе | 621 | 25,43% |
| Уништени тенкови | 1252 | 0,51 |
| Однос уништења | 0,69 | |
| Откривена возила | 3167 | 1,30 |
| Нанета штета | 1.340,97 | |
| Поени заузимањем базе | 3468 | 1,42 |
| Поени одбраном базе | 6969 | 2,85 |
| Искуство | 620,19 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 10 | |
| Победе | 5 | 50,00% |
| Порази | 5 | 50,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 1 | 10,00% |
| Уништени тенкови | 2 | 0,20 |
| Однос уништења | 0,22 | |
| Откривена возила | 11 | 1,10 |
| Нанета штета | 1.406,70 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 67 | 6,70 |
| Искуство | 788,20 | |
Статистика одбране утврђења
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 329 | 0 | 0 | 19 | ||||
| Победе | 132 | 40,12% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 9 | 47,37% |
| Порази | 191 | 58,05% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 10 | 52,63% |
| Нерешено | 6 | 1,82% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 81 | 24,62% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 5 | 26,32% |
| Уништени тенкови | 210 | 0,64 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 19 | 1,00 |
| Однос уништења | 0,85 | 0,00 | 0,00 | 1,36 | ||||
| Откривена возила | 381 | 1,16 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 23 | 1,21 |
| Нанета штета | 2.019,07 | 0,00 | 0,00 | 2.707,89 | ||||
| Поени заузимањем базе | 245 | 0,74 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 179 | 0,54 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 2 | 0,11 |
| Искуство | 728,22 | 0,00 | 0,00 | 914,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 329 | |
| Победе | 132 | 40,12% |
| Порази | 191 | 58,05% |
| Нерешено | 6 | 1,82% |
| Преживљене борбе | 81 | 24,62% |
| Уништени тенкови | 210 | 0,64 |
| Однос уништења | 0,85 | |
| Откривена возила | 381 | 1,16 |
| Нанета штета | 2.019,07 | |
| Поени заузимањем базе | 245 | 0,74 |
| Поени одбраном базе | 179 | 0,54 |
| Искуство | 728,22 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 19 | |
| Победе | 9 | 47,37% |
| Порази | 10 | 52,63% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 5 | 26,32% |
| Уништени тенкови | 19 | 1,00 |
| Однос уништења | 1,36 | |
| Откривена возила | 23 | 1,21 |
| Нанета штета | 2.707,89 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 2 | 0,11 |
| Искуство | 914,00 | |
Anzeigen
Anzeigen