| Име тенка | M | Тип | Нација | Ниво | Просечна штета | Просечно искуство | Битке | Победе | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| IS-6 | 8 | 1338,05 | 548 | 6370 | 52,03% | 1635,14 | |||||
| E 75 | 9 | 1524,96 | 576 | 3896 | 51,93% | 1599,30 | |||||
| KV-13 | 7 | 657,05 | 426 | 2974 | 51,92% | 1107,20 | |||||
| T57 Heavy | 10 | 1873,95 | 581 | 2613 | 49,10% | 1445,65 | |||||
| Maus | 10 | 1707,11 | 645 | 2595 | 50,29% | 1365,98 | |||||
| IS-7 | 10 | 1707,18 | 613 | 2562 | 49,49% | 1340,76 | |||||
| E 100 | 10 | 1841,97 | 525 | 2546 | 50,47% | 1551,64 | |||||
| Panhard EBR 75 (FL 10) | 8 | 766,35 | 631 | 2535 | 52,15% | 1369,22 | |||||
| T-62A | 10 | 1565,65 | 557 | 2264 | 46,64% | 1270,16 | |||||
| STB-1 | 10 | 1602,68 | 519 | 2096 | 47,23% | 1251,91 | |||||
| FV215b (183) | 10 | 1555,17 | 516 | 2070 | 48,74% | 1074,56 | |||||
| AMX 50 B | 10 | 1823,77 | 567 | 1947 | 50,64% | 1391,44 | |||||
| T49 | 9 | 889,60 | 612 | 1723 | 47,53% | 1298,05 | |||||
| T30 | 9 | 1686,43 | 561 | 1619 | 48,92% | 1479,92 | |||||
| AMX 13 90 | 9 | 858,37 | 473 | 1594 | 47,49% | 1264,56 | |||||
| Bat.-Châtillon Bourrasque | 8 | 1152,74 | 727 | 1590 | 51,70% | 1366,22 | |||||
| T-54 first prototype | 8 | 1090,59 | 653 | 1567 | 51,63% | 1496,28 | |||||
| AMX 13 105 | 10 | 1208,62 | 670 | 1452 | 49,79% | 1352,04 | |||||
| Lorraine 40 t | 8 | 1294,74 | 698 | 1417 | 50,81% | 1609,55 | |||||
| T-34-85 | 6 | 583,04 | 417 | 1373 | 51,13% | 1114,08 | |||||
| Tiger II | 8 | 898,56 | 465 | 1335 | 45,69% | 947,99 | |||||
| M53/M55 | 9 | 1193,98 | 600 | 1327 | 50,11% | 1202,59 | |||||
| Tiger I | 7 | 565,37 | 359 | 1318 | 46,97% | 579,81 | |||||
| Panzer 58 Mutz | 8 | 1039,26 | 558 | 1302 | 51,54% | 1373,97 | |||||
| IS-3 | 8 | 1204,18 | 624 | 1280 | 50,55% | 1462,12 | |||||
| T-54 | 9 | 1064,00 | 555 | 1277 | 47,45% | 980,30 | |||||
| T20 | 7 | 751,89 | 414 | 1270 | 54,41% | 1195,29 | |||||
| Rheinmetall Skorpion | 8 | 1423,44 | 605 | 1190 | 49,16% | 1592,04 | |||||
| 50TP prototyp | 8 | 1312,77 | 674 | 1173 | 52,26% | 1478,97 | |||||
| T92 | 8 | 565,03 | 725 | 1137 | 49,25% | 1030,28 | |||||
| 110 | 8 | 1346,91 | 582 | 1134 | 56,79% | 1786,80 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t | 10 | 1643,85 | 627 | 1107 | 48,96% | 1333,19 | |||||
| TVP T 50/51 | 10 | 1796,61 | 653 | 1077 | 48,65% | 1439,24 | |||||
| T110E4 | 10 | 1881,32 | 592 | 1022 | 49,51% | 1355,33 | |||||
| Panhard EBR 105 | 10 | 969,33 | 639 | 1013 | 46,20% | 1075,77 | |||||
| WZ-132-1 | 10 | 1201,04 | 756 | 1003 | 51,35% | 1398,08 | |||||
| Panther | 7 | 784,65 | 567 | 990 | 48,59% | 1231,33 | |||||
| VK 45.02 (P) Ausf. B | 9 | 1085,77 | 467 | 989 | 44,08% | 938,68 | |||||
| Object 703 Version II | 8 | 1347,41 | 777 | 947 | 50,90% | 1425,62 | |||||
| Bisonte C45 | 8 | 1396,56 | 800 | 897 | 52,84% | 1511,55 | |||||
| LT-432 | 8 | 661,41 | 652 | 893 | 48,04% | 1147,87 | |||||
| M48A5 Patton | 10 | 1528,60 | 651 | 878 | 46,24% | 1114,85 | |||||
| M103 | 9 | 1553,90 | 525 | 853 | 49,94% | 1473,95 | |||||
| GSOR 1008 | 8 | 1482,73 | 722 | 842 | 50,36% | 1611,72 | |||||
| Spähpanzer Ru 251 | 9 | 730,01 | 471 | 840 | 46,55% | 958,59 | |||||
| FV217 Badger | 10 | 1793,86 | 610 | 836 | 49,64% | 1263,13 | |||||
| GSOR 1010 FB | 8 | 1260,97 | 722 | 825 | 50,55% | 1471,35 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 329,91 | 303 | 818 | 47,68% | 615,39 | |||||
| AMX M4 mle. 49 | 8 | 1178,61 | 655 | 817 | 55,20% | 1466,71 | |||||
| Lansen C | 8 | 1244,74 | 791 | 807 | 51,67% | 1587,75 | |||||
| Tortoise | 9 | 1587,62 | 545 | 798 | 49,00% | 1301,35 | |||||
| Type 5 Heavy | 10 | 1846,88 | 705 | 785 | 49,68% | 1281,45 | |||||
| T-44 | 8 | 868,91 | 463 | 741 | 53,44% | 1240,73 | |||||
| Leopard 1 | 10 | 1641,80 | 637 | 727 | 49,52% | 1244,63 | |||||
| G.W. Panther | 7 | 809,26 | 365 | 725 | 52,14% | 1066,13 | |||||
| WZ-111 model 1-4 | 9 | 1602,95 | 556 | 723 | 50,35% | 1531,85 | |||||
| SMV CC-64 Vipera | 8 | 1339,35 | 772 | 703 | 51,21% | 1470,79 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t AP | 9 | 1433,78 | 617 | 697 | 52,51% | 1466,00 | |||||
| Škoda T 56 | 8 | 1520,00 | 835 | 690 | 53,19% | 1475,11 | |||||
| Progetto M40 mod. 65 | 10 | 1866,81 | 682 | 624 | 51,60% | 1508,11 | |||||
| Grille 15 | 10 | 1932,80 | 605 | 623 | 46,39% | 1338,74 | |||||
| Bat.-Châtillon 155 58 | 10 | 1053,76 | 566 | 586 | 48,46% | 851,75 | |||||
| Vz. 71 Tesák | 10 | 913,63 | 681 | 584 | 44,18% | 940,47 | |||||
| Type 61 | 9 | 1424,49 | 489 | 581 | 45,44% | 1366,37 | |||||
| AMX 50 120 | 9 | 1538,68 | 512 | 581 | 50,43% | 1515,35 | |||||
| BZ-176 | 8 | 1525,99 | 882 | 581 | 54,22% | 1476,40 | |||||
| T-43 | 7 | 709,47 | 379 | 564 | 50,18% | 1163,89 | |||||
| Turtle Mk. I | 8 | 1435,79 | 843 | 562 | 55,16% | 1496,22 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 139,76 | 238 | 560 | 50,18% | 212,34 | |||||
| Object 705A | 10 | 1935,01 | 678 | 558 | 45,88% | 1421,45 | |||||
| T54E1 | 9 | 1400,86 | 719 | 550 | 47,27% | 1277,26 | |||||
| UDES 14 Alt 5 | 8 | 1170,93 | 615 | 543 | 47,70% | 1484,93 | |||||
| T37 | 6 | 451,14 | 403 | 541 | 53,42% | 1241,18 | |||||
| M26 Pershing | 8 | 851,36 | 521 | 529 | 50,09% | 1014,64 | |||||
| Centurion Mk. 5/1 RAAC | 8 | 1114,03 | 736 | 524 | 51,34% | 1474,19 | |||||
| Manticore | 10 | 1183,95 | 744 | 518 | 49,61% | 1404,29 | |||||
| 113 | 10 | 1649,87 | 695 | 516 | 53,88% | 1338,34 | |||||
| Rinoceronte | 10 | 1928,85 | 732 | 514 | 46,50% | 1349,79 | |||||
| Pz.Kpfw. VII | 10 | 1840,03 | 720 | 504 | 51,98% | 1364,38 | |||||
| AMX 50 100 | 8 | 1301,53 | 510 | 499 | 48,90% | 1587,59 | |||||
| M54 Renegade | 8 | 1407,52 | 668 | 498 | 49,20% | 1461,94 | |||||
| XM551 Sheridan | 10 | 943,20 | 696 | 497 | 49,09% | 1018,78 | |||||
| 121B | 10 | 1671,10 | 746 | 497 | 52,92% | 1352,26 | |||||
| M60 | 10 | 1688,92 | 683 | 492 | 49,39% | 1296,37 | |||||
| 60TP Lewandowskiego | 10 | 1995,28 | 665 | 479 | 49,48% | 1484,60 | |||||
| Object 140 | 10 | 1597,22 | 681 | 475 | 47,58% | 1242,21 | |||||
| T-100 LT | 10 | 943,07 | 659 | 474 | 47,89% | 1039,64 | |||||
| M41 Walker Bulldog | 8 | 682,70 | 446 | 459 | 47,71% | 1201,75 | |||||
| M46 Patton | 9 | 872,72 | 583 | 454 | 42,51% | 606,85 | |||||
| leKpz Borkenkäfer | 11 | 1350,83 | 785 | 444 | 45,05% | 1405,57 | |||||
| STA-1 | 8 | 991,55 | 483 | 443 | 47,18% | 1302,01 | |||||
| Concept No. 5 | 10 | 1736,55 | 704 | 443 | 50,34% | 1256,19 | |||||
| M47 Iron Arnie | 8 | 1373,21 | 836 | 438 | 54,34% | 1718,99 | |||||
| Type 4 Heavy | 9 | 1307,89 | 557 | 435 | 51,03% | 1207,34 | |||||
| AMBT | 8 | 1327,25 | 765 | 435 | 51,26% | 1507,91 | |||||
| HWK 30 | 8 | 721,89 | 696 | 432 | 50,46% | 1300,67 | |||||
| Krupp-Steyr Waffenträger | 7 | 868,76 | 414 | 431 | 51,28% | 1146,25 | |||||
| AT 15 | 8 | 1138,60 | 512 | 428 | 48,60% | 1253,36 | |||||
| Object 430U | 10 | 1768,31 | 714 | 421 | 52,02% | 1427,61 | |||||
| Char Mle. 75 | 9 | 975,11 | 715 | 418 | 50,72% | 1326,71 | |||||
| CS-52 LIS | 8 | 1166,46 | 719 | 415 | 48,19% | 1304,53 | |||||
| FV4005 Stage II | 10 | 1450,70 | 576 | 406 | 44,33% | 929,43 | |||||
| Super Conqueror | 10 | 1745,43 | 684 | 403 | 47,39% | 1233,34 | |||||
| Somua SM | 8 | 1431,96 | 855 | 402 | 55,22% | 1556,95 | |||||
| BZ-75 | 10 | 1894,30 | 762 | 387 | 49,10% | 1350,76 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 455,13 | 388 | 385 | 53,77% | 1205,85 | |||||
| Waffenträger auf Pz. IV | 9 | 1598,17 | 602 | 385 | 52,21% | 1380,49 | |||||
| Type 59 First Warrior | 8 | 1084,94 | 776 | 378 | 46,83% | 1245,32 | |||||
| T110E5 | 10 | 1765,96 | 692 | 376 | 51,60% | 1305,33 | |||||
| Object 252U Defender | 8 | 1308,36 | 767 | 373 | 52,01% | 1425,52 | |||||
| UDES 15/16 | 10 | 1870,57 | 764 | 367 | 52,04% | 1445,05 | |||||
| leKpz M 41 90 mm | 8 | 709,45 | 697 | 366 | 49,18% | 1334,17 | |||||
| Vz. 55 | 10 | 1936,87 | 750 | 358 | 48,04% | 1409,58 | |||||
| T77 | 8 | 1499,31 | 783 | 358 | 49,72% | 1658,12 | |||||
| CS-63 | 10 | 1750,42 | 738 | 357 | 47,90% | 1319,99 | |||||
| AS-XX 40 t | 11 | 2184,39 | 797 | 356 | 48,03% | 1684,02 | |||||
| WZ-132 | 8 | 717,07 | 682 | 355 | 50,14% | 1228,76 | |||||
| AMX 50 Foch (155) | 10 | 1858,42 | 673 | 355 | 47,89% | 1289,99 | |||||
| M-V-Y | 10 | 1855,53 | 755 | 352 | 45,45% | 1344,91 | |||||
| ARL 44 | 6 | 794,55 | 467 | 351 | 44,44% | 1428,82 | |||||
| Ares 90 | 10 | 1703,88 | 770 | 343 | 48,40% | 1271,86 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 772,38 | 419 | 340 | 53,24% | 1555,19 | |||||
| Bat.-Châtillon 155 55 | 9 | 927,63 | 555 | 339 | 53,69% | 877,94 | |||||
| T-832 | 8 | 1376,97 | 815 | 334 | 52,99% | 1437,47 | |||||
| T-10 | 9 | 1189,09 | 547 | 327 | 48,62% | 1085,37 | |||||
| T69 | 8 | 903,17 | 669 | 324 | 49,07% | 1078,48 | |||||
| Object 274a | 8 | 1152,22 | 705 | 324 | 49,38% | 1383,89 | |||||
| Object 260 | 10 | 1954,72 | 773 | 324 | 46,91% | 1378,16 | |||||
| MT-25 | 6 | 445,26 | 393 | 323 | 49,23% | 1343,57 | |||||
| AMX M4 mle. 54 | 10 | 1761,03 | 681 | 321 | 48,29% | 1199,55 | |||||
| IS | 7 | 981,18 | 602 | 318 | 50,63% | 1443,45 | |||||
| T 55A | 9 | 1387,23 | 704 | 318 | 51,26% | 1311,12 | |||||
| Type 71 | 10 | 1772,81 | 749 | 316 | 49,37% | 1189,50 | |||||
| Rhm.-Borsig Waffenträger | 8 | 1586,34 | 722 | 316 | 55,38% | 1745,92 | |||||
| Type 63 | 8 | 1356,34 | 809 | 311 | 48,55% | 1528,12 | |||||
| E 50 Ausf. M | 10 | 1804,06 | 741 | 309 | 46,93% | 1388,35 | |||||
| AMX 30 B | 10 | 1584,10 | 686 | 304 | 46,71% | 1217,68 | |||||
| Lorraine 155 mle. 51 | 8 | 833,37 | 442 | 303 | 50,50% | 852,06 | |||||
| Type 5 Chi-Ri | 7 | 702,16 | 390 | 300 | 49,67% | 1015,56 | |||||
| T28 Prototype | 8 | 1206,69 | 456 | 300 | 52,00% | 1313,20 | |||||
| Škoda T 27 | 8 | 1191,65 | 760 | 296 | 55,41% | 1545,35 | |||||
| Kranvagn | 10 | 1785,09 | 742 | 295 | 49,49% | 1303,70 | |||||
| Object 452K | 10 | 1993,01 | 758 | 292 | 46,92% | 1435,94 | |||||
| Carro da Combattimento 45 t | 10 | 1855,75 | 723 | 289 | 44,64% | 1320,91 | |||||
| Progetto M35 mod. 46 | 8 | 1383,11 | 761 | 289 | 46,37% | 1625,75 | |||||
| Centurion Mk. 7/1 | 9 | 1462,98 | 592 | 286 | 44,41% | 1355,18 | |||||
| CS-67 Szakal | 11 | 1935,55 | 781 | 286 | 49,30% | 1313,67 | |||||
| Rheinmetall Panzerwagen | 10 | 997,81 | 698 | 283 | 46,64% | 1050,48 | |||||
| Panhard AML Lynx 6x6 | 8 | 695,27 | 660 | 281 | 48,40% | 1275,14 | |||||
| KV-5 | 8 | 1171,43 | 757 | 279 | 46,59% | 1243,16 | |||||
| Tiger 131 | 6 | 734,61 | 460 | 277 | 46,21% | 1191,89 | |||||
| Škoda T 50 | 9 | 1560,22 | 788 | 276 | 54,35% | 1589,04 | |||||
| AMX Canon d'assaut 105 | 8 | 1488,28 | 805 | 272 | 53,31% | 1689,03 | |||||
| Lorraine 155 mle. 50 | 7 | 624,79 | 331 | 270 | 48,15% | 706,13 | |||||
| Emil II | 9 | 1607,49 | 603 | 269 | 55,76% | 1606,19 | |||||
| FV230 Canopener | 10 | 1819,27 | 735 | 268 | 44,78% | 1168,01 | |||||
| KV-2 | 6 | 776,19 | 537 | 266 | 53,01% | 1379,84 | |||||
| Centurion Action X | 10 | 1697,34 | 652 | 265 | 46,42% | 1252,82 | |||||
| XM69 Hacker | 11 | 2211,18 | 849 | 265 | 50,57% | 1579,98 | |||||
| O-Ni | 7 | 1039,68 | 509 | 263 | 55,89% | 1420,08 | |||||
| Controcarro 1 Mk. 2 | 9 | 1553,78 | 732 | 260 | 46,15% | 1329,52 | |||||
| Strv 103B | 10 | 1758,66 | 683 | 259 | 47,88% | 1185,22 | |||||
| Object 780 | 10 | 2164,40 | 855 | 258 | 55,43% | 1735,41 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 550,22 | 417 | 256 | 50,78% | 1059,68 | |||||
| Kampfpanzer 07 RH | 8 | 1097,29 | 756 | 256 | 51,56% | 1408,83 | |||||
| Object 430 | 9 | 1636,34 | 657 | 255 | 52,55% | 1545,37 | |||||
| T803 | 11 | 1832,65 | 803 | 252 | 45,24% | 1036,99 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 80,05 | 134 | 248 | 45,56% | 131,07 | |||||
| T110E3 | 10 | 1787,48 | 688 | 248 | 50,00% | 1180,85 | |||||
| DBV-152 | 10 | 2229,31 | 696 | 246 | 47,97% | 1389,73 | |||||
| CS-59 | 9 | 1557,13 | 811 | 246 | 53,25% | 1647,90 | |||||
| AMX M4 mle. 45 | 7 | 968,15 | 470 | 245 | 53,47% | 1313,49 | |||||
| AMX 67 Imbattable | 11 | 2370,74 | 785 | 241 | 40,66% | 1467,73 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 145,34 | 206 | 239 | 40,17% | 108,29 | |||||
| BZ-79 | 11 | 2285,48 | 841 | 237 | 48,10% | 1274,75 | |||||
| WZ-113G FT | 10 | 2143,50 | 753 | 236 | 48,31% | 1374,03 | |||||
| FV226 Contradictious | 8 | 1671,00 | 917 | 235 | 58,72% | 1809,28 | |||||
| A-20 | 5 | 89,90 | 199 | 234 | 41,45% | 51,93 | |||||
| Black Rock | 11 | 2028,62 | 805 | 233 | 45,49% | 1238,95 | |||||
| O-Ho | 8 | 1096,45 | 539 | 232 | 46,98% | 1220,43 | |||||
| Object 261 | 10 | 1187,92 | 651 | 232 | 49,14% | 983,94 | |||||
| Jagdpanzer E 100 | 10 | 2219,97 | 741 | 232 | 51,29% | 1634,39 | |||||
| NC 70 Błyskawica | 10 | 1691,03 | 674 | 231 | 47,19% | 1120,80 | |||||
| T29 | 7 | 1226,57 | 586 | 230 | 50,87% | 1708,75 | |||||
| WZ-111 model 5A | 10 | 1736,22 | 683 | 228 | 48,25% | 1276,34 | |||||
| E 75 TS | 8 | 1281,39 | 735 | 222 | 45,50% | 1429,23 | |||||
| M4A3E8 Sherman | 6 | 421,25 | 304 | 220 | 45,45% | 659,13 | |||||
| T25/2 | 7 | 893,10 | 437 | 220 | 50,91% | 1300,15 | |||||
| FV4025 Contriver | 11 | 2305,05 | 864 | 219 | 50,68% | 1453,92 | |||||
| Strv S1 | 8 | 1264,52 | 633 | 218 | 48,62% | 1223,80 | |||||
| M36 Jackson | 6 | 790,03 | 443 | 216 | 51,85% | 1458,88 | |||||
| Object 268 Version 4 | 10 | 1807,53 | 741 | 216 | 51,85% | 1270,11 | |||||
| T32 | 8 | 1227,02 | 585 | 215 | 49,30% | 1411,52 | |||||
| G.W. Tiger | 9 | 1087,10 | 651 | 212 | 50,47% | 993,56 | |||||
| Ho-Ri 3 | 10 | 1938,64 | 693 | 211 | 50,24% | 1276,62 | |||||
| 121 | 10 | 1515,10 | 668 | 210 | 48,10% | 1101,84 | |||||
| Vickers MBT Mk. 3 | 10 | 1663,79 | 709 | 209 | 49,76% | 1275,68 | |||||
| G.W. E 100 | 10 | 1086,76 | 615 | 207 | 47,83% | 862,19 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 854,14 | 591 | 207 | 49,28% | 1258,97 | |||||
| Conqueror Gun Carriage | 10 | 1148,94 | 651 | 205 | 54,15% | 888,65 | |||||
| Centurion Mk. I | 8 | 886,39 | 517 | 204 | 47,06% | 1009,77 | |||||
| Executor | 11 | 1943,04 | 778 | 204 | 48,53% | 1229,94 | |||||
| ST-II | 10 | 2044,23 | 791 | 203 | 46,80% | 1611,16 | |||||
| M40/M43 | 8 | 1131,69 | 490 | 202 | 42,57% | 1262,09 | |||||
| T-54 ltwt. | 9 | 1012,91 | 817 | 201 | 53,23% | 1524,71 | |||||
| IS-2 | 7 | 886,02 | 455 | 199 | 56,28% | 1267,54 | |||||
| T71 DA | 7 | 397,09 | 582 | 199 | 49,25% | 611,23 | |||||
| Hummel | 6 | 585,37 | 297 | 198 | 41,41% | 794,72 | |||||
| Spähpanzer SP I C | 7 | 691,57 | 443 | 198 | 56,06% | 1409,23 | |||||
| Progetto C50 mod. 66 | 9 | 1537,10 | 708 | 197 | 57,87% | 1517,14 | |||||
| BZ-58-2 | 9 | 1724,10 | 767 | 197 | 45,69% | 1499,51 | |||||
| SDP wz 66 Grom | 8 | 1352,16 | 716 | 197 | 47,21% | 1264,70 | |||||
| XM57 | 8 | 1618,09 | 822 | 196 | 55,10% | 1515,81 | |||||
| Type 4 Chi-To | 6 | 619,99 | 570 | 195 | 53,85% | 1258,64 | |||||
| Object 268 | 10 | 2023,01 | 697 | 195 | 49,23% | 1435,51 | |||||
| Object 432U | 11 | 2053,39 | 877 | 193 | 52,85% | 1563,32 | |||||
| Versuchspanzer 57 | 9 | 1559,63 | 808 | 189 | 51,32% | 1257,12 | |||||
| Leopard Prototyp A | 9 | 1463,93 | 600 | 187 | 45,99% | 1330,19 | |||||
| Cobra | 9 | 1485,42 | 708 | 187 | 45,45% | 1255,99 | |||||
| ShPTK-TVP 100 | 8 | 1227,48 | 736 | 187 | 52,41% | 1307,86 | |||||
| AMX 65 t | 8 | 1003,66 | 530 | 186 | 50,54% | 1128,04 | |||||
| Object 752 | 9 | 1734,94 | 865 | 186 | 54,84% | 1467,83 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 634,31 | 561 | 182 | 53,30% | 1141,77 | |||||
| Tiger-Maus | 9 | 1600,17 | 808 | 182 | 53,30% | 1357,40 | |||||
| 212A | 9 | 1063,19 | 613 | 180 | 46,67% | 801,38 | |||||
| O-I | 6 | 863,81 | 428 | 176 | 52,84% | 1582,45 | |||||
| IS-4 | 10 | 1609,14 | 768 | 176 | 47,16% | 1142,72 | |||||
| LTP | 3 | 118,92 | 160 | 176 | 45,45% | 365,04 | |||||
| Pz.Kpfw. T 25 | 5 | 387,37 | 340 | 175 | 61,14% | 1039,73 | |||||
| Object 277 | 10 | 1823,50 | 748 | 172 | 50,00% | 1358,29 | |||||
| AE Phase I | 9 | 1535,20 | 692 | 172 | 52,33% | 1356,92 | |||||
| Taschenratte | 11 | 2343,88 | 877 | 169 | 44,38% | 1271,90 | |||||
| Fauteur | 11 | 2011,86 | 835 | 168 | 50,00% | 1308,78 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 1737,03 | 763 | 165 | 49,09% | 1622,27 | |||||
| M7 | 5 | 290,45 | 253 | 164 | 47,56% | 940,04 | |||||
| Chimera | 8 | 1523,52 | 862 | 163 | 53,99% | 1700,31 | |||||
| Type 58 | 6 | 729,37 | 606 | 162 | 48,15% | 1502,96 | |||||
| Tetrarch | 2 | 152,77 | 181 | 161 | 44,72% | 647,36 | |||||
| Predatore | 9 | 1709,77 | 808 | 158 | 52,53% | 1463,85 | |||||
| AT 8 | 6 | 732,94 | 604 | 157 | 58,60% | 1403,25 | |||||
| PTZ-78 | 11 | 2380,18 | 828 | 154 | 47,40% | 1337,10 | |||||
| Vz. 64 Blesk | 8 | 530,71 | 651 | 152 | 50,00% | 812,43 | |||||
| AT 7 | 7 | 1119,74 | 544 | 152 | 55,92% | 1700,52 | |||||
| Emil I | 8 | 1314,95 | 695 | 151 | 50,99% | 1495,19 | |||||
| Type 5 Ka-Ri | 8 | 1585,29 | 735 | 150 | 48,67% | 1468,05 | |||||
| WZ-111 Alpine Tiger | 8 | 1275,35 | 720 | 150 | 48,67% | 1447,53 | |||||
| P.44 Pantera | 8 | 1270,10 | 713 | 147 | 55,10% | 1795,31 | |||||
| M48A2 Räumpanzer | 8 | 1227,23 | 758 | 143 | 45,45% | 1381,39 | |||||
| Controcarro 3 Minotauro | 10 | 1952,77 | 785 | 141 | 52,48% | 1322,59 | |||||
| K-91 | 10 | 1785,77 | 765 | 141 | 51,77% | 1435,13 | |||||
| AMX 13 F3 AM | 6 | 633,31 | 331 | 140 | 46,43% | 891,71 | |||||
| T92 HMC | 10 | 1208,19 | 508 | 139 | 49,64% | 1083,29 | |||||
| M4A3E2 Sherman Jumbo | 6 | 659,68 | 568 | 138 | 44,20% | 1255,26 | |||||
| IS-M | 8 | 1040,87 | 551 | 137 | 49,64% | 1149,62 | |||||
| G.Pz. Mk. VI (e) | 2 | 98,43 | 126 | 136 | 51,47% | 492,19 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 42,78 | 106 | 134 | 53,73% | 116,02 | |||||
| Panhard EBR 90 | 9 | 837,52 | 668 | 134 | 48,51% | 1201,01 | |||||
| M10 Wolverine | 5 | 566,36 | 339 | 132 | 48,48% | 1434,65 | |||||
| Kunze Panzer | 9 | 1517,08 | 726 | 132 | 48,48% | 1351,21 | |||||
| K-91-PT | 9 | 1481,70 | 623 | 125 | 49,60% | 1270,96 | |||||
| Ares 85 | 9 | 1492,02 | 830 | 125 | 51,20% | 1458,09 | |||||
| Ashbringer | 10 | 2154,33 | 806 | 125 | 53,60% | 1414,76 | |||||
| Char Murat | 9 | 1632,35 | 745 | 123 | 48,78% | 1464,11 | |||||
| 50TP Tyszkiewicza | 9 | 1536,56 | 590 | 122 | 50,00% | 1363,07 | |||||
| Kampfpanzer 50 t | 9 | 1664,10 | 857 | 119 | 53,78% | 1389,15 | |||||
| Ho-Ri 2 | 8 | 1084,92 | 662 | 118 | 51,69% | 1159,30 | |||||
| VK 28.01 | 6 | 268,51 | 330 | 117 | 43,59% | 582,08 | |||||
| Ares 75 | 8 | 1350,88 | 825 | 117 | 51,28% | 1749,98 | |||||
| Caernarvon Action X | 8 | 1120,93 | 779 | 116 | 47,41% | 1238,29 | |||||
| M-III-Y | 8 | 1011,50 | 666 | 115 | 46,96% | 1049,22 | |||||
| Stinger | 10 | 2091,53 | 793 | 115 | 48,70% | 1418,85 | |||||
| Comet | 7 | 807,38 | 664 | 108 | 46,30% | 1330,43 | |||||
| O-I Experimental | 5 | 596,10 | 367 | 107 | 52,34% | 1180,93 | |||||
| Charioteer Nomad | 8 | 1200,22 | 677 | 107 | 51,40% | 1152,28 | |||||
| KPz 3 Projekt 07 HK | 9 | 1391,18 | 636 | 106 | 47,17% | 1166,07 | |||||
| TT-130M | 9 | 1416,42 | 768 | 105 | 53,33% | 1363,06 | |||||
| T-34 | 5 | 203,98 | 237 | 104 | 50,00% | 385,82 | |||||
| FV304 | 6 | 565,11 | 432 | 103 | 52,43% | 937,29 | |||||
| AMX 50 Foch B | 10 | 1931,15 | 760 | 102 | 55,88% | 1378,24 | |||||
| SMV CC-67 | 8 | 1099,70 | 690 | 97 | 49,48% | 1120,09 | |||||
| Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) | 8 | 1260,52 | 721 | 97 | 49,48% | 1550,46 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 1143,63 | 638 | 97 | 45,36% | 1017,44 | |||||
| Grille | 5 | 515,60 | 271 | 96 | 41,67% | 1094,67 | |||||
| Durendal | 10 | 1961,57 | 756 | 95 | 50,53% | 1422,29 | |||||
| Wespe | 3 | 242,52 | 172 | 94 | 41,49% | 731,44 | |||||
| KB-52 | 9 | 1772,48 | 873 | 93 | 56,99% | 1532,55 | |||||
| Felice | 9 | 1484,62 | 685 | 92 | 45,65% | 1335,44 | |||||
| BDR G1 B | 5 | 544,64 | 477 | 90 | 51,11% | 1060,19 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 1653,23 | 801 | 88 | 54,55% | 1666,79 | |||||
| Cromwell | 6 | 678,46 | 470 | 87 | 57,47% | 1418,44 | |||||
| Vz. 60S Dravec | 10 | 2437,24 | 911 | 87 | 51,72% | 1602,65 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 64,78 | 146 | 81 | 48,15% | 83,75 | |||||
| 56TP | 8 | 1299,40 | 762 | 81 | 54,32% | 1356,60 | |||||
| LPT-67 Šelma | 9 | 591,54 | 659 | 80 | 47,50% | 686,77 | |||||
| T95 | 9 | 2014,23 | 902 | 80 | 60,00% | 1732,44 | |||||
| T40 | 4 | 417,05 | 286 | 79 | 50,63% | 1105,36 | |||||
| ARL V39 | 6 | 490,47 | 301 | 79 | 45,57% | 816,12 | |||||
| Object 705 | 9 | 1714,91 | 811 | 76 | 55,26% | 1680,18 | |||||
| VK 16.02 Leopard | 5 | 329,63 | 336 | 75 | 52,00% | 1060,64 | |||||
| FV224 Chopper | 7 | 1269,81 | 841 | 75 | 58,67% | 1781,84 | |||||
| Leo | 7 | 910,18 | 720 | 74 | 56,76% | 1551,64 | |||||
| IS-2-II | 8 | 1450,14 | 766 | 74 | 41,89% | 1588,07 | |||||
| Type 3 Chi-Nu | 5 | 408,14 | 407 | 73 | 47,95% | 1026,27 | |||||
| Type T-34 | 5 | 263,55 | 396 | 73 | 54,79% | 664,23 | |||||
| M24 Chaffee | 5 | 241,13 | 319 | 70 | 54,29% | 700,14 | |||||
| TS-60 | 9 | 1642,81 | 744 | 69 | 47,83% | 1379,14 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 261,84 | 331 | 68 | 63,24% | 1055,50 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 505,18 | 396 | 62 | 38,71% | 1113,02 | |||||
| Ho-Ri 1 | 9 | 1343,05 | 663 | 59 | 47,46% | 969,38 | |||||
| Object 430 Version II | 9 | 1372,81 | 719 | 58 | 44,83% | 1244,08 | |||||
| Panhard AMD 178B | 6 | 348,72 | 385 | 58 | 53,45% | 971,07 | |||||
| Hotchkiss EBR | 7 | 579,89 | 460 | 57 | 47,37% | 1213,89 | |||||
| FV225 Collector | 9 | 1696,02 | 791 | 55 | 47,27% | 1208,75 | |||||
| VK 168.01 Mauerbrecher | 8 | 1120,55 | 779 | 55 | 58,18% | 1393,22 | |||||
| Pz.Sfl. IVc | 5 | 492,08 | 297 | 53 | 45,28% | 1168,62 | |||||
| Ares 90 C | 11 | 1557,96 | 770 | 53 | 45,28% | 959,59 | |||||
| M4A1 Revalorisé | 8 | 987,53 | 471 | 53 | 60,38% | 1292,10 | |||||
| Strv 74 | 6 | 579,86 | 478 | 51 | 54,90% | 1014,04 | |||||
| Chi-Go | 7 | 1082,14 | 760 | 50 | 54,00% | 1417,38 | |||||
| SU-85 | 5 | 306,27 | 232 | 49 | 57,14% | 655,80 | |||||
| KV-4 Kreslavskiy | 8 | 1089,06 | 704 | 47 | 46,81% | 1061,16 | |||||
| Kampfpanzer 67 | 10 | 1603,96 | 748 | 46 | 50,00% | 1005,03 | |||||
| Fantôme | 9 | 1611,36 | 781 | 45 | 55,56% | 1597,08 | |||||
| Saryuda | 9 | 1839,59 | 936 | 44 | 68,18% | 1726,83 | |||||
| SMV CC-56 | 7 | 887,60 | 692 | 43 | 62,79% | 1305,72 | |||||
| Windhund | 8 | 1171,24 | 683 | 42 | 52,38% | 1132,08 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 548,83 | 710 | 42 | 66,67% | 1760,85 | |||||
| T28 | 8 | 1353,54 | 759 | 41 | 48,78% | 1345,57 | |||||
| Alecto | 4 | 203,20 | 316 | 41 | 56,10% | 461,62 | |||||
| Chieftain/T95 | 8 | 958,15 | 721 | 40 | 47,50% | 1141,62 | |||||
| M-VI-Y | 9 | 953,32 | 609 | 37 | 43,24% | 645,56 | |||||
| Strv m/42 | 5 | 341,22 | 233 | 36 | 30,56% | 664,46 | |||||
| P.43 ter | 7 | 959,57 | 737 | 35 | 57,14% | 1697,83 | |||||
| M5A1 Stuart | 4 | 226,27 | 393 | 33 | 36,36% | 589,09 | |||||
| Sturmpanzer I Bison | 3 | 141,47 | 146 | 32 | 40,63% | 264,41 | |||||
| BT-7 | 4 | 68,67 | 155 | 30 | 56,67% | 165,71 | |||||
| Type 97 Te-Ke | 2 | 142,80 | 225 | 30 | 43,33% | 563,76 | |||||
| Object 283 | 9 | 1571,23 | 729 | 30 | 50,00% | 1592,40 | |||||
| T78 | 6 | 837,74 | 645 | 27 | 55,56% | 1234,86 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 73,92 | 105 | 26 | 46,15% | 198,01 | |||||
| Chi-To SP | 7 | 706,00 | 535 | 26 | 42,31% | 548,48 | |||||
| MS-1 | 1 | 7,78 | 88 | 23 | 65,22% | 209,16 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 238,52 | 243 | 21 | 57,14% | 658,21 | |||||
| Black Prince | 7 | 937,95 | 844 | 19 | 73,68% | 1549,31 | |||||
| Löwe | 8 | 617,00 | 337 | 18 | 38,89% | 401,83 | |||||
| T26E3 Eagle 7 | 7 | 1105,33 | 877 | 18 | 72,22% | 1659,54 | |||||
| Churchill Crocodile | 6 | 794,61 | 692 | 18 | 55,56% | 1218,22 | |||||
| Brennos | 8 | 1251,06 | 825 | 18 | 66,67% | 1510,13 | |||||
| Type 95 Ji-Ro | 6 | 610,76 | 490 | 17 | 52,94% | 939,45 | |||||
| Black Prince II | 7 | 1010,71 | 806 | 17 | 47,06% | 1403,59 | |||||
| Škoda T 17 | 7 | 579,79 | 576 | 14 | 42,86% | 1140,32 | |||||
| Valentine AT | 4 | 289,29 | 360 | 14 | 57,14% | 857,35 | |||||
| Sturer Emil | 7 | 601,15 | 315 | 13 | 15,38% | 548,36 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. K | 5 | 407,77 | 436 | 13 | 46,15% | 988,08 | |||||
| Cruiser Mk. IV | 4 | 176,58 | 253 | 12 | 58,33% | 481,24 | |||||
| M4A3(76)W Sherman | 6 | 994,25 | 770 | 12 | 58,33% | 1893,78 | |||||
| T-50-2 | 6 | 394,55 | 363 | 11 | 36,36% | 903,37 | |||||
| StuG IV | 5 | 398,82 | 301 | 11 | 72,73% | 1159,81 | |||||
| T-29 | 3 | 221,22 | 364 | 9 | 66,67% | 861,06 | |||||
| T28 Concept | 7 | 835,78 | 354 | 9 | 44,44% | 1048,25 | |||||
| Char de transition | 6 | 1090,78 | 804 | 9 | 55,56% | 1901,93 | |||||
| T3 HMC | 2 | 350,00 | 314 | 8 | 62,50% | 1943,60 | |||||
| KV-1 | 5 | 869,75 | 583 | 8 | 37,50% | 1684,97 | |||||
| Marder 38T | 4 | 252,43 | 240 | 7 | 57,14% | 575,64 | |||||
| Kanonenjagdpanzer 105 | 8 | 1208,57 | 704 | 7 | 57,14% | 1327,32 | |||||
| A46 | 6 | 241,14 | 274 | 7 | 42,86% | 461,34 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 20,33 | 71 | 6 | 50,00% | 84,37 | |||||
| KV-1SA | 5 | 494,17 | 515 | 6 | 33,33% | 705,55 | |||||
| AMX ELC 901 | 6 | 245,83 | 535 | 6 | 16,67% | 343,17 | |||||
| Renault FT | 1 | 18,75 | 127 | 4 | 50,00% | 84,37 | |||||
| BT-2 | 2 | 289,50 | 301 | 4 | 50,00% | 1594,37 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 138,33 | 199 | 3 | 33,33% | 514,88 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 | 5 | 717,00 | 794 | 3 | 66,67% | 2253,14 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 1021,50 | 263 | 2 | 0,00% | 1378,99 | |||||
| AMR 35 | 2 | 345,50 | 376 | 2 | 50,00% | 1556,75 | |||||
| Sherman VC Firefly | 6 | 462,50 | 363 | 2 | 50,00% | 563,39 | |||||
| TKS z n.k.m. 20 mm | 2 | 79,00 | 142 | 1 | 100,00% | 400,19 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. A | 3 | 101,00 | 50 | 1 | 0,00% | 71,09 | |||||
| Gabler’s Destroyer | 5 | 226,00 | 698 | 1 | 100,00% | 674,53 | |||||
| T1E6 | 2 | 23,00 | 48 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Light Mk. VIC | 2 | 20,00 | 238 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Valiant | 5 | 0,00 | 344 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. D | 2 | 12,00 | 57 | 1 | 0,00% | 0,00 |
HARDOX12
Целокупна статистика
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 150570 | 59 | 309 | 1387 | ||||
| Просечан ниво | 8,62 | 10,41 | 9,33 | 9,30 | ||||
| Победе | 75177 | 49,93% | 25 | 42,37% | 157 | 50,81% | 670 | 48,31% |
| Порази | 73297 | 48,68% | 33 | 55,93% | 148 | 47,90% | 693 | 49,96% |
| Нерешено | 2096 | 1,39% | 1 | 1,69% | 4 | 1,29% | 24 | 1,73% |
| Преживљене борбе | 34449 | 22,88% | 7 | 11,86% | 70 | 22,65% | 273 | 19,68% |
| Уништени тенкови | 116736 | 0,78 | 44 | 0,75 | 221 | 0,72 | 942 | 0,68 |
| Однос уништења | 1,01 | 0,85 | 0,92 | 0,85 | ||||
| Откривена возила | 182251 | 1,21 | 63 | 1,07 | 328 | 1,06 | 1982 | 1,43 |
| Нанета штета | 1.297,27 | 1.769,05 | 1.654,94 | 1.555,12 | ||||
| Поени заузимањем базе | 128422 | 0,85 | 16 | 0,27 | 111 | 0,36 | 760 | 0,55 |
| Поени одбраном базе | 63243 | 0,42 | 17 | 0,29 | 96 | 0,31 | 220 | 0,16 |
| Искуство | 607,67 | 749,66 | 816,09 | 785,31 | ||||
| WN7 | 1034,66 | 833,65 | 1030,01 | 977,97 | ||||
| WN8 | 1342,04 | 1251,35 | 1490,76 | 1412,54 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 150570 | |
| Просечан ниво | 8,62 | |
| Победе | 75177 | 49,93% |
| Порази | 73297 | 48,68% |
| Нерешено | 2096 | 1,39% |
| Преживљене борбе | 34449 | 22,88% |
| Уништени тенкови | 116736 | 0,78 |
| Однос уништења | 1,01 | |
| Откривена возила | 182251 | 1,21 |
| Нанета штета | 1.297,27 | |
| Поени заузимањем базе | 128422 | 0,85 |
| Поени одбраном базе | 63243 | 0,42 |
| Искуство | 607,67 | |
| WN7 | 1034,66 | |
| WN8 | 1342,04 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 59 | |
| Просечан ниво | 10,41 | |
| Победе | 25 | 42,37% |
| Порази | 33 | 55,93% |
| Нерешено | 1 | 1,69% |
| Преживљене борбе | 7 | 11,86% |
| Уништени тенкови | 44 | 0,75 |
| Однос уништења | 0,85 | |
| Откривена возила | 63 | 1,07 |
| Нанета штета | 1.769,05 | |
| Поени заузимањем базе | 16 | 0,27 |
| Поени одбраном базе | 17 | 0,29 |
| Искуство | 749,66 | |
| WN7 | 833,65 | |
| WN8 | 1251,35 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 309 | |
| Просечан ниво | 9,33 | |
| Победе | 157 | 50,81% |
| Порази | 148 | 47,90% |
| Нерешено | 4 | 1,29% |
| Преживљене борбе | 70 | 22,65% |
| Уништени тенкови | 221 | 0,72 |
| Однос уништења | 0,92 | |
| Откривена возила | 328 | 1,06 |
| Нанета штета | 1.654,94 | |
| Поени заузимањем базе | 111 | 0,36 |
| Поени одбраном базе | 96 | 0,31 |
| Искуство | 816,09 | |
| WN7 | 1030,01 | |
| WN8 | 1490,76 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 1387 | |
| Просечан ниво | 9,30 | |
| Победе | 670 | 48,31% |
| Порази | 693 | 49,96% |
| Нерешено | 24 | 1,73% |
| Преживљене борбе | 273 | 19,68% |
| Уништени тенкови | 942 | 0,68 |
| Однос уништења | 0,85 | |
| Откривена возила | 1982 | 1,43 |
| Нанета штета | 1.555,12 | |
| Поени заузимањем базе | 760 | 0,55 |
| Поени одбраном базе | 220 | 0,16 |
| Искуство | 785,31 | |
| WN7 | 977,97 | |
| WN8 | 1412,54 | |
Израђен у:
Последњи пут био у борби:
Последње ажурирање:
Глобална карта Absolute X
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 145 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 45 | 31,03% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 97 | 66,90% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 3 | 2,07% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 26 | 17,93% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 70 | 0,48 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,59 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 262 | 1,81 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 1.252,14 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 25 | 0,17 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 30 | 0,21 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 350,28 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 145 | |
| Победе | 45 | 31,03% |
| Порази | 97 | 66,90% |
| Нерешено | 3 | 2,07% |
| Преживљене борбе | 26 | 17,93% |
| Уништени тенкови | 70 | 0,48 |
| Однос уништења | 0,59 | |
| Откривена возила | 262 | 1,81 |
| Нанета штета | 1.252,14 | |
| Поени заузимањем базе | 25 | 0,17 |
| Поени одбраном базе | 30 | 0,21 |
| Искуство | 350,28 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Глобална карта Champion VIII
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 9 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 3 | 33,33% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 6 | 66,67% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 1 | 0,11 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,11 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 17 | 1,89 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 517,33 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 253,33 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 9 | |
| Победе | 3 | 33,33% |
| Порази | 6 | 66,67% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 1 | 0,11 |
| Однос уништења | 0,11 | |
| Откривена возила | 17 | 1,89 |
| Нанета штета | 517,33 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 253,33 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Глобална карта Middle VI
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика борби тенковских чета
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 3 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 1 | 33,33% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 2 | 66,67% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 1 | 0,33 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,33 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 7 | 2,33 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 529,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 315,33 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 3 | |
| Победе | 1 | 33,33% |
| Порази | 2 | 66,67% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 1 | 0,33 |
| Однос уништења | 0,33 | |
| Откривена возила | 7 | 2,33 |
| Нанета штета | 529,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 315,33 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Тимска статистика
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 266 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 126 | 47,37% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 135 | 50,75% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 5 | 1,88% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 87 | 32,71% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 158 | 0,59 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,88 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 303 | 1,14 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 950,38 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 405 | 1,52 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 773 | 2,91 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 547,91 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 266 | |
| Победе | 126 | 47,37% |
| Порази | 135 | 50,75% |
| Нерешено | 5 | 1,88% |
| Преживљене борбе | 87 | 32,71% |
| Уништени тенкови | 158 | 0,59 |
| Однос уништења | 0,88 | |
| Откривена возила | 303 | 1,14 |
| Нанета штета | 950,38 | |
| Поени заузимањем базе | 405 | 1,52 |
| Поени одбраном базе | 773 | 2,91 |
| Искуство | 547,91 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика чарки
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 4429 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 2121 | 47,89% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 2211 | 49,92% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 97 | 2,19% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 1373 | 31,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 2604 | 0,59 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,85 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 5121 | 1,16 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 1.251,99 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 9175 | 2,07 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 9523 | 2,15 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 634,53 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 4429 | |
| Победе | 2121 | 47,89% |
| Порази | 2211 | 49,92% |
| Нерешено | 97 | 2,19% |
| Преживљене борбе | 1373 | 31,00% |
| Уништени тенкови | 2604 | 0,59 |
| Однос уништења | 0,85 | |
| Откривена возила | 5121 | 1,16 |
| Нанета штета | 1.251,99 | |
| Поени заузимањем базе | 9175 | 2,07 |
| Поени одбраном базе | 9523 | 2,15 |
| Искуство | 634,53 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика одбране утврђења
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 213 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 86 | 40,38% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 124 | 58,22% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 3 | 1,41% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 49 | 23,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 154 | 0,72 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,94 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 238 | 1,12 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 1.474,50 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 62 | 0,29 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 21 | 0,10 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 509,42 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 213 | |
| Победе | 86 | 40,38% |
| Порази | 124 | 58,22% |
| Нерешено | 3 | 1,41% |
| Преживљене борбе | 49 | 23,00% |
| Уништени тенкови | 154 | 0,72 |
| Однос уништења | 0,94 | |
| Откривена возила | 238 | 1,12 |
| Нанета штета | 1.474,50 | |
| Поени заузимањем базе | 62 | 0,29 |
| Поени одбраном базе | 21 | 0,10 |
| Искуство | 509,42 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen