| Име тенка | M | Тип | Нација | Ниво | Просечна штета | Просечно искуство | Битке | Победе | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Type 59 | 8 | 1073,23 | 617 | 2310 | 53,25% | 1552,59 | |||||
| T95 | 9 | 1634,26 | 527 | 1488 | 49,66% | 1420,63 | |||||
| T34 | 8 | 1199,85 | 528 | 1093 | 49,95% | 1463,85 | |||||
| T110E5 | 10 | 2079,87 | 532 | 1012 | 48,91% | 1828,43 | |||||
| KV-1 | 5 | 508,26 | 403 | 975 | 48,31% | 941,28 | |||||
| T-10 | 9 | 1761,74 | 599 | 948 | 50,53% | 2037,59 | |||||
| S-51 | 7 | 1408,85 | 448 | 752 | 54,12% | 2155,52 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 885,82 | 436 | 736 | 54,62% | 1846,30 | |||||
| T-54 | 9 | 1338,13 | 581 | 701 | 50,07% | 1515,82 | |||||
| IS-7 | 10 | 1774,63 | 506 | 686 | 45,19% | 1446,40 | |||||
| M46 Patton | 9 | 1401,77 | 562 | 667 | 48,58% | 1423,93 | |||||
| G.W. Tiger | 9 | 1471,73 | 478 | 552 | 51,81% | 1661,45 | |||||
| SU-100 | 6 | 919,19 | 423 | 542 | 56,46% | 1947,80 | |||||
| M103 | 9 | 1499,69 | 601 | 531 | 44,63% | 1572,55 | |||||
| T29 | 7 | 716,31 | 359 | 527 | 46,30% | 755,43 | |||||
| KV-85 | 6 | 634,33 | 358 | 513 | 44,05% | 956,01 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t | 10 | 1525,67 | 488 | 507 | 48,32% | 1276,51 | |||||
| VK 45.02 (P) Ausf. B | 9 | 1423,99 | 639 | 505 | 45,54% | 1403,09 | |||||
| G.W. E 100 | 10 | 1482,59 | 405 | 473 | 47,15% | 1401,37 | |||||
| M26 Pershing | 8 | 869,10 | 566 | 461 | 48,37% | 1066,11 | |||||
| 212A | 9 | 1492,32 | 458 | 460 | 51,30% | 1585,79 | |||||
| Maus | 10 | 1710,34 | 537 | 459 | 50,54% | 1401,41 | |||||
| MT-25 | 6 | 217,96 | 387 | 449 | 48,11% | 474,43 | |||||
| T-44 | 8 | 752,64 | 553 | 430 | 50,23% | 967,85 | |||||
| G.W. Panther | 7 | 1166,63 | 415 | 416 | 46,88% | 1596,44 | |||||
| T28 | 8 | 1339,38 | 625 | 406 | 48,28% | 1558,90 | |||||
| E 75 | 9 | 1955,36 | 602 | 402 | 58,71% | 2351,62 | |||||
| IS-3 | 8 | 1249,27 | 639 | 392 | 49,74% | 1543,46 | |||||
| VK 45.02 (P) Ausf. A | 8 | 941,22 | 560 | 392 | 45,92% | 994,74 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t AP | 9 | 1218,93 | 490 | 375 | 46,67% | 1205,55 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 694,84 | 408 | 371 | 50,13% | 847,60 | |||||
| M12 | 7 | 1240,64 | 386 | 362 | 51,38% | 1932,56 | |||||
| T20 | 7 | 534,64 | 341 | 353 | 50,71% | 660,02 | |||||
| T32 | 8 | 958,57 | 572 | 352 | 48,86% | 1032,23 | |||||
| M40/M43 | 8 | 1319,33 | 410 | 344 | 48,84% | 1604,68 | |||||
| T-43 | 7 | 564,77 | 408 | 332 | 48,49% | 748,32 | |||||
| AMX 13 90 | 9 | 1004,02 | 534 | 323 | 53,25% | 1771,48 | |||||
| T-29 | 3 | 490,92 | 349 | 317 | 39,75% | 1742,61 | |||||
| ISU-152 | 8 | 1664,11 | 534 | 306 | 52,61% | 2163,79 | |||||
| Object 261 | 10 | 1325,26 | 395 | 306 | 47,39% | 1188,66 | |||||
| T25 AT | 7 | 669,47 | 463 | 304 | 46,38% | 770,32 | |||||
| T-62A | 10 | 1409,68 | 485 | 289 | 48,10% | 1072,94 | |||||
| M36 Jackson | 6 | 470,49 | 249 | 286 | 41,26% | 582,56 | |||||
| Tiger I | 7 | 833,55 | 502 | 282 | 52,84% | 1019,09 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 338,79 | 269 | 278 | 51,08% | 426,53 | |||||
| SU-152 | 7 | 1077,82 | 430 | 274 | 58,03% | 1741,27 | |||||
| M41 | 5 | 872,91 | 318 | 267 | 49,81% | 1700,92 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 253,54 | 235 | 264 | 48,86% | 325,64 | |||||
| Tiger II | 8 | 1342,92 | 651 | 261 | 39,46% | 1703,53 | |||||
| KV-13 | 7 | 448,24 | 315 | 260 | 47,31% | 545,94 | |||||
| Hummel | 6 | 694,39 | 421 | 252 | 51,59% | 1028,08 | |||||
| IS | 7 | 683,92 | 530 | 245 | 46,94% | 828,11 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 299,77 | 231 | 242 | 40,08% | 559,09 | |||||
| SU-26 | 3 | 451,49 | 229 | 241 | 51,45% | 1601,88 | |||||
| Object 704 | 9 | 1702,88 | 489 | 240 | 47,08% | 1331,10 | |||||
| E 100 | 10 | 2153,71 | 523 | 237 | 51,05% | 1956,94 | |||||
| T-50 | 5 | 132,87 | 341 | 225 | 52,44% | 309,83 | |||||
| M6 | 6 | 305,80 | 259 | 219 | 47,03% | 267,33 | |||||
| M4A3E2 Sherman Jumbo | 6 | 408,99 | 309 | 218 | 50,92% | 670,06 | |||||
| T71 DA | 7 | 783,23 | 532 | 206 | 48,54% | 1682,42 | |||||
| T69 | 8 | 1162,33 | 505 | 204 | 48,53% | 1556,20 | |||||
| M10 Wolverine | 5 | 301,35 | 219 | 202 | 50,99% | 553,16 | |||||
| SU-100M1 | 7 | 906,72 | 413 | 201 | 45,77% | 1274,90 | |||||
| M4A1 Sherman | 5 | 214,72 | 215 | 174 | 51,15% | 399,05 | |||||
| M3 Lee | 4 | 140,29 | 162 | 164 | 47,56% | 306,84 | |||||
| SU-101 | 8 | 1014,07 | 434 | 161 | 50,31% | 1145,83 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 566,14 | 458 | 160 | 51,88% | 1241,42 | |||||
| Grille | 5 | 360,59 | 319 | 155 | 54,84% | 729,69 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 249,88 | 366 | 146 | 58,90% | 1441,50 | |||||
| KV-2 | 6 | 529,47 | 360 | 129 | 45,74% | 723,05 | |||||
| T110E3 | 10 | 1917,39 | 494 | 128 | 52,34% | 1495,49 | |||||
| T-50-2 | 6 | 537,11 | 462 | 127 | 59,84% | 1837,76 | |||||
| T21 | 6 | 484,27 | 413 | 126 | 46,03% | 1424,77 | |||||
| SU-85 | 5 | 583,40 | 303 | 120 | 55,00% | 1579,02 | |||||
| M7 Priest | 3 | 320,10 | 194 | 118 | 39,83% | 745,43 | |||||
| T40 | 4 | 135,38 | 139 | 113 | 38,94% | 72,44 | |||||
| T56 GMC | 3 | 117,64 | 150 | 103 | 48,54% | 213,27 | |||||
| T-28 | 4 | 144,84 | 176 | 101 | 51,49% | 294,53 | |||||
| Object 430 | 9 | 1359,16 | 512 | 95 | 45,26% | 1253,92 | |||||
| T3 HMC | 2 | 89,40 | 107 | 86 | 38,37% | 138,88 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) n.A. | 4 | 85,31 | 201 | 81 | 53,09% | 133,73 | |||||
| M37 | 4 | 172,58 | 135 | 76 | 50,00% | 444,51 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 115,91 | 155 | 74 | 52,70% | 293,25 | |||||
| KV-122 | 7 | 708,11 | 418 | 65 | 50,77% | 811,71 | |||||
| T-26 | 2 | 101,90 | 122 | 60 | 46,67% | 321,81 | |||||
| M5A1 Stuart | 4 | 334,83 | 340 | 58 | 62,07% | 1390,13 | |||||
| BT-7 artillery | 3 | 383,25 | 315 | 55 | 40,00% | 1347,23 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 83,52 | 139 | 50 | 30,00% | 65,60 | |||||
| T-46 | 3 | 89,80 | 159 | 45 | 51,11% | 218,98 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) | 3 | 120,50 | 143 | 38 | 44,74% | 209,45 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 98,44 | 198 | 36 | 55,56% | 507,82 | |||||
| Wespe | 3 | 294,91 | 261 | 35 | 42,86% | 1033,76 | |||||
| M2 Light | 2 | 102,76 | 147 | 34 | 41,18% | 189,76 | |||||
| KV-1S | 6 | 172,24 | 198 | 34 | 38,24% | 25,28 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 224,58 | 203 | 33 | 51,52% | 463,15 | |||||
| IS-4 | 10 | 2125,34 | 514 | 32 | 56,25% | 1788,10 | |||||
| M7 | 5 | 514,39 | 381 | 31 | 58,06% | 2299,84 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 102,63 | 143 | 24 | 54,17% | 415,07 | |||||
| Pz.Kpfw. 35 (t) | 2 | 134,73 | 185 | 22 | 77,27% | 731,75 | |||||
| T1 HMC | 2 | 59,59 | 80 | 22 | 40,91% | 81,63 | |||||
| M48A5 Patton | 10 | 947,57 | 413 | 21 | 38,10% | 433,82 | |||||
| Tetrarch | 2 | 135,95 | 259 | 21 | 47,62% | 544,26 | |||||
| MS-1 | 1 | 62,94 | 118 | 18 | 50,00% | 158,97 | |||||
| M44 | 6 | 281,22 | 212 | 18 | 38,89% | 175,31 | |||||
| KV-1SA | 5 | 264,44 | 264 | 18 | 33,33% | 257,69 | |||||
| T30 | 9 | 2039,18 | 446 | 17 | 41,18% | 1963,35 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 597,80 | 370 | 15 | 40,00% | 859,63 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 341,36 | 324 | 14 | 50,00% | 1040,98 | |||||
| T3E2 Medium Tank | 3 | 259,83 | 273 | 12 | 58,33% | 1097,54 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 280,17 | 235 | 12 | 25,00% | 440,02 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 62,18 | 80 | 11 | 45,45% | 79,43 | |||||
| T54E1 | 9 | 746,18 | 317 | 11 | 27,27% | 325,87 | |||||
| Strv m/31 | 3 | 440,67 | 341 | 9 | 33,33% | 1165,43 | |||||
| T7 Combat Car | 2 | 200,75 | 322 | 8 | 37,50% | 975,78 | |||||
| Panzerwagen 39 | 3 | 119,57 | 112 | 7 | 14,29% | 206,70 | |||||
| Type 68 | 9 | 592,00 | 420 | 6 | 50,00% | 310,94 | |||||
| T-45 | 2 | 244,33 | 189 | 6 | 0,00% | 1037,33 | |||||
| Valentine | 3 | 236,40 | 236 | 5 | 40,00% | 670,11 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 429,80 | 248 | 5 | 40,00% | 354,83 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 | 5 | 288,75 | 238 | 4 | 25,00% | 365,62 | |||||
| L-60 | 2 | 189,00 | 262 | 4 | 50,00% | 886,52 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. D | 2 | 104,25 | 295 | 4 | 75,00% | 487,96 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 128,33 | 196 | 3 | 33,33% | 452,13 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 922,67 | 793 | 3 | 66,67% | 993,16 | |||||
| Löwe | 8 | 338,67 | 300 | 3 | 0,00% | 67,71 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 57,00 | 227 | 2 | 100,00% | 279,17 | |||||
| Pawlack Tank | 6 | 691,00 | 338 | 2 | 50,00% | 851,38 | |||||
| AMR 35 | 2 | 514,00 | 392 | 2 | 50,00% | 2674,14 | |||||
| CS-52 LIS | 8 | 0,00 | 278 | 2 | 50,00% | 141,03 | |||||
| Heavy Tank No. VI | 6 | 709,00 | 235 | 2 | 0,00% | 881,49 | |||||
| T1E6 | 2 | 137,00 | 160 | 2 | 50,00% | 523,66 | |||||
| Dicker Max | 6 | 614,50 | 206 | 2 | 0,00% | 693,24 | |||||
| 121B | 10 | 225,50 | 110 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Renault FT | 1 | 0,00 | 199 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| ARL 44 | 6 | 219,00 | 471 | 1 | 100,00% | 346,50 | |||||
| Type 97 Te-Ke | 2 | 81,00 | 156 | 1 | 100,00% | 383,71 | |||||
| AMX 50 B | 10 | 0,00 | 137 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Type 71 | 10 | 0,00 | 230 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 877,00 | 600 | 1 | 100,00% | 739,64 | |||||
| Black Prince II | 7 | 144,00 | 120 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Char Mle. 75 | 9 | 0,00 | 164 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| T-116 | 3 | 142,00 | 218 | 1 | 100,00% | 558,52 | |||||
| Rheinmetall Skorpion G | 8 | 2610,00 | 587 | 1 | 0,00% | 3189,68 | |||||
| Cromwell B | 6 | 274,00 | 377 | 1 | 100,00% | 448,31 | |||||
| LTP | 3 | 48,00 | 37 | 1 | 0,00% | 0,00 |
Cpazy
Целокупна статистика
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 32617 | 0 | 116 | 170 | ||||
| Просечан ниво | 7,49 | 0,00 | 5,82 | 5,11 | ||||
| Победе | 16127 | 49,44% | 0 | 0,00% | 57 | 49,14% | 83 | 48,82% |
| Порази | 15887 | 48,71% | 0 | 0,00% | 56 | 48,28% | 81 | 47,65% |
| Нерешено | 603 | 1,85% | 0 | 0,00% | 3 | 2,59% | 6 | 3,53% |
| Преживљене борбе | 8585 | 26,32% | 0 | 0,00% | 27 | 23,28% | 39 | 22,94% |
| Уништени тенкови | 27767 | 0,85 | 0 | 0,00 | 65 | 0,56 | 106 | 0,62 |
| Однос уништења | 1,16 | 0,00 | 0,73 | 0,81 | ||||
| Откривена возила | 35342 | 1,08 | 0 | 0,00 | 75 | 0,65 | 119 | 0,70 |
| Нанета штета | 1.070,62 | 0,00 | 573,49 | 552,59 | ||||
| Поени заузимањем базе | 48057 | 1,47 | 0 | 0,00 | 220 | 1,90 | 371 | 2,18 |
| Поени одбраном базе | 16512 | 0,51 | 0 | 0,00 | 10 | 0,09 | 18 | 0,11 |
| Искуство | 463,56 | 0,00 | 368,92 | 367,98 | ||||
| WN7 | 1078,63 | 0,00 | 730,47 | 791,71 | ||||
| WN8 | 1354,95 | 0,00 | 796,10 | 991,82 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 32617 | |
| Просечан ниво | 7,49 | |
| Победе | 16127 | 49,44% |
| Порази | 15887 | 48,71% |
| Нерешено | 603 | 1,85% |
| Преживљене борбе | 8585 | 26,32% |
| Уништени тенкови | 27767 | 0,85 |
| Однос уништења | 1,16 | |
| Откривена возила | 35342 | 1,08 |
| Нанета штета | 1.070,62 | |
| Поени заузимањем базе | 48057 | 1,47 |
| Поени одбраном базе | 16512 | 0,51 |
| Искуство | 463,56 | |
| WN7 | 1078,63 | |
| WN8 | 1354,95 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Просечан ниво | 0,00 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 116 | |
| Просечан ниво | 5,82 | |
| Победе | 57 | 49,14% |
| Порази | 56 | 48,28% |
| Нерешено | 3 | 2,59% |
| Преживљене борбе | 27 | 23,28% |
| Уништени тенкови | 65 | 0,56 |
| Однос уништења | 0,73 | |
| Откривена возила | 75 | 0,65 |
| Нанета штета | 573,49 | |
| Поени заузимањем базе | 220 | 1,90 |
| Поени одбраном базе | 10 | 0,09 |
| Искуство | 368,92 | |
| WN7 | 730,47 | |
| WN8 | 796,10 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 170 | |
| Просечан ниво | 5,11 | |
| Победе | 83 | 48,82% |
| Порази | 81 | 47,65% |
| Нерешено | 6 | 3,53% |
| Преживљене борбе | 39 | 22,94% |
| Уништени тенкови | 106 | 0,62 |
| Однос уништења | 0,81 | |
| Откривена возила | 119 | 0,70 |
| Нанета штета | 552,59 | |
| Поени заузимањем базе | 371 | 2,18 |
| Поени одбраном базе | 18 | 0,11 |
| Искуство | 367,98 | |
| WN7 | 791,71 | |
| WN8 | 991,82 | |
Израђен у:
Последњи пут био у борби:
Последње ажурирање:
Глобална карта Absolute X
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 3 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 1 | 33,33% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 2 | 66,67% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 1 | 33,33% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 804,33 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 1 | 0,33 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 275,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 3 | |
| Победе | 1 | 33,33% |
| Порази | 2 | 66,67% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 1 | 33,33% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 804,33 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 1 | 0,33 |
| Искуство | 275,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Глобална карта Champion VIII
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Глобална карта Middle VI
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика борби тенковских чета
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 479 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 178 | 37,16% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 277 | 57,83% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 24 | 5,01% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 116 | 24,22% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 319 | 0,67 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,88 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 542 | 1,13 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 1.009,68 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 468 | 0,98 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 377 | 0,79 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 352,55 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 479 | |
| Победе | 178 | 37,16% |
| Порази | 277 | 57,83% |
| Нерешено | 24 | 5,01% |
| Преживљене борбе | 116 | 24,22% |
| Уништени тенкови | 319 | 0,67 |
| Однос уништења | 0,88 | |
| Откривена возила | 542 | 1,13 |
| Нанета штета | 1.009,68 | |
| Поени заузимањем базе | 468 | 0,98 |
| Поени одбраном базе | 377 | 0,79 |
| Искуство | 352,55 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Тимска статистика
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 30 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 12 | 40,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 18 | 60,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 9 | 30,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 12 | 0,40 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,57 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 20 | 0,67 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 918,43 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 140 | 4,67 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 75 | 2,50 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 330,23 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 30 | |
| Победе | 12 | 40,00% |
| Порази | 18 | 60,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 9 | 30,00% |
| Уништени тенкови | 12 | 0,40 |
| Однос уништења | 0,57 | |
| Откривена возила | 20 | 0,67 |
| Нанета штета | 918,43 | |
| Поени заузимањем базе | 140 | 4,67 |
| Поени одбраном базе | 75 | 2,50 |
| Искуство | 330,23 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика чарки
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 44 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 17 | 38,64% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 26 | 59,09% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 1 | 2,27% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 11 | 25,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 22 | 0,50 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,67 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 25 | 0,57 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 614,30 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 29 | 0,66 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 294,52 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 44 | |
| Победе | 17 | 38,64% |
| Порази | 26 | 59,09% |
| Нерешено | 1 | 2,27% |
| Преживљене борбе | 11 | 25,00% |
| Уништени тенкови | 22 | 0,50 |
| Однос уништења | 0,67 | |
| Откривена возила | 25 | 0,57 |
| Нанета штета | 614,30 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 29 | 0,66 |
| Искуство | 294,52 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика одбране утврђења
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen