| Име тенка | M | Тип | Нација | Ниво | Просечна штета | Просечно искуство | Битке | Победе | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| M56 Scorpion | 7 | 1162,10 | 743 | 2787 | 54,93% | 1910,91 | |||||
| SU-122-44 | 7 | 1382,33 | 795 | 2375 | 57,22% | 2266,96 | |||||
| SU-85B | 4 | 669,57 | 587 | 1878 | 59,11% | 2255,08 | |||||
| KV-85 | 6 | 876,45 | 640 | 1811 | 52,90% | 1638,98 | |||||
| M44 | 6 | 857,51 | 603 | 1462 | 53,49% | 1664,77 | |||||
| G.W. Panther | 7 | 954,68 | 651 | 1416 | 51,77% | 1219,34 | |||||
| M41 Walker Bulldog | 8 | 973,41 | 797 | 1307 | 54,25% | 2113,65 | |||||
| Cromwell | 6 | 800,27 | 680 | 1292 | 54,33% | 1877,93 | |||||
| T-54 | 9 | 1350,86 | 760 | 1084 | 51,75% | 1463,68 | |||||
| WZ-120 | 9 | 1418,61 | 719 | 874 | 48,51% | 1481,84 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t | 10 | 1733,93 | 707 | 871 | 49,37% | 1431,91 | |||||
| 105 leFH18B2 | 5 | 846,12 | 536 | 859 | 58,67% | 1808,25 | |||||
| Cruiser Mk. IV | 4 | 781,75 | 572 | 819 | 59,58% | 3231,61 | |||||
| Centurion Mk. 7/1 | 9 | 1530,37 | 749 | 722 | 50,00% | 1553,34 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 1019,27 | 653 | 632 | 50,32% | 1614,72 | |||||
| Type 64 | 6 | 717,43 | 604 | 632 | 49,84% | 2108,64 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 358,54 | 325 | 628 | 47,61% | 850,43 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 505,79 | 519 | 565 | 62,12% | 2628,96 | |||||
| M10 Wolverine | 5 | 788,44 | 562 | 557 | 55,30% | 2183,02 | |||||
| Jagdpanzer IV | 6 | 740,47 | 467 | 546 | 48,53% | 1360,21 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 529,26 | 369 | 540 | 55,37% | 1604,31 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 828,06 | 534 | 530 | 50,75% | 1578,72 | |||||
| M36 Jackson | 6 | 1113,22 | 708 | 518 | 57,53% | 2288,47 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 700,74 | 469 | 411 | 49,64% | 1234,24 | |||||
| T-34 | 5 | 805,68 | 651 | 406 | 62,07% | 2941,25 | |||||
| M5A1 Stuart | 4 | 655,06 | 551 | 405 | 56,05% | 3074,78 | |||||
| E 25 | 7 | 1103,20 | 674 | 405 | 53,33% | 1732,11 | |||||
| T21 | 6 | 681,76 | 636 | 389 | 57,07% | 2207,23 | |||||
| M4A3E2 Sherman Jumbo | 6 | 660,66 | 563 | 386 | 51,30% | 1327,93 | |||||
| SU-152 | 7 | 1006,07 | 621 | 377 | 50,13% | 1467,33 | |||||
| M103 | 9 | 1436,01 | 710 | 376 | 50,00% | 1370,76 | |||||
| WZ-132 | 8 | 611,50 | 609 | 370 | 47,84% | 937,47 | |||||
| M8A1 | 4 | 652,65 | 471 | 366 | 51,91% | 2034,17 | |||||
| T69 | 8 | 1264,95 | 764 | 358 | 53,63% | 1767,60 | |||||
| Jagdpanther II | 8 | 1311,30 | 594 | 355 | 49,01% | 1422,06 | |||||
| Object 704 | 9 | 1846,64 | 733 | 352 | 50,00% | 1503,36 | |||||
| UDES 03 | 8 | 1380,17 | 652 | 349 | 50,43% | 1688,65 | |||||
| M24 Chaffee | 5 | 396,27 | 555 | 339 | 48,08% | 1369,72 | |||||
| Rheinmetall Skorpion | 8 | 1406,78 | 717 | 338 | 55,33% | 1535,14 | |||||
| T-50 | 5 | 507,94 | 550 | 328 | 53,35% | 2157,18 | |||||
| AMX 13 90 | 9 | 580,85 | 583 | 325 | 52,92% | 734,64 | |||||
| T25/2 | 7 | 1074,54 | 670 | 322 | 50,00% | 1673,36 | |||||
| Churchill III | 5 | 887,74 | 990 | 319 | 51,10% | 2085,14 | |||||
| E 75 | 9 | 1229,32 | 630 | 309 | 46,28% | 1037,71 | |||||
| T-34-85M | 6 | 918,79 | 710 | 308 | 55,52% | 1657,93 | |||||
| Conqueror | 9 | 1619,95 | 718 | 303 | 53,47% | 1522,08 | |||||
| Charioteer | 8 | 1155,14 | 546 | 303 | 49,83% | 1256,33 | |||||
| T-44 | 8 | 820,77 | 630 | 301 | 47,51% | 1046,95 | |||||
| Škoda T 50 | 9 | 1521,34 | 713 | 298 | 49,33% | 1398,03 | |||||
| T30 | 9 | 1432,86 | 705 | 295 | 52,54% | 1225,30 | |||||
| Rheinmetall Skorpion G | 8 | 1393,05 | 664 | 295 | 49,49% | 1595,75 | |||||
| Strv m/42-57 Alt A.2 | 6 | 979,58 | 715 | 292 | 58,56% | 2068,70 | |||||
| M46 Patton KR | 8 | 1423,48 | 818 | 285 | 52,28% | 2209,04 | |||||
| WZ-131 | 7 | 469,92 | 570 | 274 | 52,19% | 837,99 | |||||
| Tiger II | 8 | 811,36 | 464 | 274 | 43,07% | 718,08 | |||||
| T29 | 7 | 836,31 | 551 | 270 | 48,15% | 946,03 | |||||
| FV304 | 6 | 645,23 | 443 | 270 | 51,85% | 1053,33 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t AP | 9 | 1205,49 | 629 | 267 | 44,57% | 1076,30 | |||||
| ISU-152 | 8 | 1414,60 | 686 | 264 | 51,89% | 1600,72 | |||||
| T32 | 8 | 1021,38 | 556 | 260 | 41,54% | 1025,63 | |||||
| Tiger I | 7 | 645,92 | 458 | 247 | 48,99% | 672,82 | |||||
| Centurion Mk. I | 8 | 972,32 | 672 | 244 | 55,33% | 1257,08 | |||||
| Object 268 | 10 | 1822,56 | 631 | 242 | 45,04% | 1267,41 | |||||
| LTTB | 8 | 806,22 | 722 | 238 | 50,00% | 1581,76 | |||||
| M40/M43 | 8 | 1395,99 | 704 | 236 | 49,15% | 1591,94 | |||||
| SU-85I | 5 | 863,10 | 601 | 236 | 55,93% | 2141,87 | |||||
| FV4202 | 8 | 1199,95 | 753 | 235 | 55,32% | 1782,72 | |||||
| AMX Chasseur de chars | 8 | 1062,45 | 730 | 234 | 48,29% | 1553,09 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) n.A. | 4 | 595,07 | 563 | 232 | 60,78% | 2823,80 | |||||
| AEC Armoured Car | 5 | 900,06 | 599 | 232 | 56,47% | 2410,66 | |||||
| TVP VTU Koncept | 8 | 1080,33 | 715 | 229 | 54,15% | 1519,27 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 444,52 | 470 | 217 | 50,69% | 1779,60 | |||||
| IS-3 | 8 | 1065,17 | 633 | 212 | 49,53% | 1190,40 | |||||
| Škoda T 40 | 6 | 770,82 | 592 | 212 | 50,47% | 1611,77 | |||||
| T-54 ltwt. | 9 | 1092,55 | 709 | 207 | 47,34% | 1758,99 | |||||
| Black Prince | 7 | 1079,57 | 763 | 200 | 54,50% | 1559,38 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 319,78 | 422 | 192 | 51,04% | 740,33 | |||||
| WZ-131G FT | 6 | 934,43 | 627 | 192 | 54,17% | 1833,61 | |||||
| T28 Prototype | 8 | 1370,27 | 726 | 183 | 50,82% | 1592,00 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 836,46 | 647 | 182 | 52,75% | 1906,37 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 428,80 | 470 | 182 | 49,45% | 769,75 | |||||
| T71 DA | 7 | 639,01 | 661 | 178 | 51,69% | 1252,33 | |||||
| E 50 | 9 | 1411,04 | 675 | 175 | 52,00% | 1370,71 | |||||
| T-43 | 7 | 725,09 | 684 | 169 | 59,76% | 1312,51 | |||||
| Panther II | 8 | 1081,07 | 694 | 167 | 50,90% | 1452,42 | |||||
| Jagdtiger | 9 | 1781,79 | 747 | 163 | 55,21% | 1584,18 | |||||
| Jagdpanther | 7 | 678,35 | 364 | 161 | 39,75% | 673,18 | |||||
| Bretagne Panther | 6 | 960,22 | 741 | 160 | 47,50% | 1930,59 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 291,90 | 212 | 158 | 45,57% | 483,08 | |||||
| IS | 7 | 824,68 | 593 | 154 | 53,90% | 1111,30 | |||||
| Object 416 | 8 | 1163,84 | 730 | 154 | 57,79% | 1512,82 | |||||
| Comet | 7 | 657,82 | 478 | 153 | 49,67% | 974,85 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 735,70 | 610 | 151 | 62,25% | 2907,58 | |||||
| Challenger | 7 | 949,31 | 585 | 150 | 48,67% | 1330,09 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 787,36 | 638 | 146 | 50,00% | 1639,83 | |||||
| Konštrukta T-34/100 | 7 | 1024,60 | 684 | 142 | 50,00% | 1753,20 | |||||
| Churchill VII | 6 | 797,19 | 633 | 133 | 54,89% | 1540,39 | |||||
| M2 Light | 2 | 235,92 | 413 | 131 | 46,56% | 1103,55 | |||||
| M22 Locust | 3 | 507,78 | 544 | 130 | 52,31% | 2645,34 | |||||
| Matilda | 4 | 392,47 | 388 | 129 | 51,94% | 1172,24 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 689,30 | 529 | 125 | 49,60% | 1747,90 | |||||
| Ikv 90 Typ B | 7 | 1076,96 | 624 | 124 | 51,61% | 1833,68 | |||||
| Strv 74 | 6 | 891,17 | 674 | 121 | 54,55% | 1970,49 | |||||
| Centurion Mk. 5/1 RAAC | 8 | 1042,10 | 606 | 121 | 49,59% | 1308,46 | |||||
| 59-16 | 6 | 175,65 | 347 | 119 | 45,38% | 277,24 | |||||
| Covenanter | 5 | 121,12 | 183 | 118 | 49,15% | 220,90 | |||||
| Hummel | 6 | 911,27 | 467 | 113 | 59,29% | 1608,96 | |||||
| Cromwell B | 6 | 941,10 | 818 | 112 | 58,93% | 2062,84 | |||||
| M6 | 6 | 1243,42 | 794 | 110 | 50,00% | 2131,88 | |||||
| KV-13 | 7 | 588,57 | 615 | 109 | 53,21% | 885,04 | |||||
| MT-25 | 6 | 437,70 | 607 | 105 | 57,14% | 1416,44 | |||||
| KV-1 | 5 | 404,39 | 297 | 104 | 48,08% | 705,37 | |||||
| Caernarvon | 8 | 1360,59 | 816 | 103 | 53,40% | 1734,91 | |||||
| M4A1 Sherman | 5 | 379,06 | 298 | 102 | 45,10% | 854,60 | |||||
| Object 430 Version II | 9 | 1397,40 | 659 | 102 | 54,90% | 1377,68 | |||||
| T-28 | 4 | 245,25 | 206 | 100 | 50,00% | 647,71 | |||||
| Gabler’s Destroyer | 5 | 622,26 | 653 | 100 | 52,00% | 2103,84 | |||||
| T67 | 5 | 553,05 | 399 | 98 | 50,00% | 1346,13 | |||||
| Grille | 5 | 534,15 | 314 | 97 | 44,33% | 1077,77 | |||||
| M12 | 7 | 933,45 | 566 | 96 | 36,46% | 1041,37 | |||||
| M10 RBFM | 5 | 938,47 | 822 | 95 | 61,05% | 2316,32 | |||||
| T-28E with F-30 | 4 | 814,31 | 742 | 91 | 56,04% | 2410,32 | |||||
| SU-85 | 5 | 586,88 | 494 | 90 | 61,11% | 1512,92 | |||||
| A-44 | 7 | 914,84 | 672 | 90 | 54,44% | 1641,50 | |||||
| Chi-To SP | 7 | 1289,43 | 798 | 89 | 56,18% | 1715,23 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 629,55 | 762 | 88 | 61,36% | 1299,46 | |||||
| P.43 ter | 7 | 849,07 | 655 | 87 | 58,62% | 1450,68 | |||||
| Ikv 65 Alt II | 6 | 899,60 | 643 | 87 | 58,62% | 2048,53 | |||||
| T37 | 6 | 608,08 | 699 | 86 | 60,47% | 1928,10 | |||||
| Panther | 7 | 899,05 | 716 | 83 | 56,63% | 1580,12 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 567,90 | 571 | 82 | 50,00% | 1923,31 | |||||
| Škoda T 17 | 7 | 844,21 | 735 | 80 | 48,75% | 2211,73 | |||||
| T-50-2 | 6 | 719,39 | 688 | 79 | 49,37% | 2526,67 | |||||
| Type T-34 | 5 | 433,97 | 402 | 76 | 50,00% | 1194,84 | |||||
| T110E5 | 10 | 1641,67 | 686 | 76 | 48,68% | 1206,65 | |||||
| P.43 bis | 6 | 689,27 | 603 | 75 | 50,67% | 1365,22 | |||||
| Churchill I | 5 | 437,12 | 437 | 75 | 45,33% | 835,91 | |||||
| SU-100 | 6 | 763,16 | 549 | 74 | 51,35% | 1337,19 | |||||
| 14TP | 4 | 677,10 | 535 | 72 | 56,94% | 3348,99 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 264,11 | 369 | 71 | 64,79% | 1117,46 | |||||
| M4A3(76)W Sherman | 6 | 952,34 | 727 | 71 | 46,48% | 1659,74 | |||||
| P.44 Pantera | 8 | 1147,84 | 655 | 70 | 47,14% | 1331,87 | |||||
| T78 | 6 | 1161,44 | 799 | 70 | 55,71% | 1903,88 | |||||
| Semovente M43 Bassotto | 6 | 1099,33 | 619 | 69 | 56,52% | 2187,22 | |||||
| Excelsior | 5 | 1027,46 | 805 | 67 | 59,70% | 2510,72 | |||||
| Sherman VC Firefly | 6 | 1033,97 | 631 | 67 | 40,30% | 1853,94 | |||||
| T-10 | 9 | 1466,50 | 668 | 64 | 42,19% | 1267,73 | |||||
| Type 5 Ke-Ho | 4 | 761,37 | 607 | 63 | 52,38% | 3339,08 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 146,68 | 166 | 62 | 50,00% | 531,13 | |||||
| P26/40 | 4 | 460,28 | 572 | 60 | 63,33% | 1514,32 | |||||
| SU-130PM | 8 | 1518,13 | 838 | 60 | 55,00% | 1574,11 | |||||
| VK 30.02 (D) | 7 | 945,95 | 680 | 59 | 40,68% | 1509,19 | |||||
| Marder II | 3 | 190,24 | 169 | 58 | 50,00% | 467,34 | |||||
| Crusader | 6 | 141,43 | 151 | 53 | 35,85% | 127,02 | |||||
| Panzerjäger I | 2 | 126,75 | 132 | 53 | 43,40% | 298,91 | |||||
| M15/42 | 3 | 450,29 | 477 | 52 | 55,77% | 1619,36 | |||||
| Sherman Firefly | 6 | 681,31 | 604 | 52 | 50,00% | 1454,54 | |||||
| Sherman III | 5 | 437,06 | 549 | 52 | 59,62% | 1294,47 | |||||
| T54E1 | 9 | 1768,24 | 782 | 51 | 47,06% | 1618,70 | |||||
| Pz.Kpfw. 35 (t) | 2 | 133,18 | 148 | 49 | 38,78% | 479,25 | |||||
| SDP 40 Zadymka | 5 | 812,92 | 528 | 49 | 53,06% | 2105,30 | |||||
| P.43 | 5 | 480,13 | 481 | 48 | 50,00% | 1307,15 | |||||
| Progetto M35 mod. 46 | 8 | 1107,54 | 678 | 48 | 45,83% | 1161,62 | |||||
| Ikv 103 | 5 | 697,43 | 612 | 46 | 52,17% | 2277,99 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) | 3 | 160,05 | 191 | 43 | 51,16% | 453,96 | |||||
| A25 Harry Hopkins I | 4 | 565,91 | 674 | 43 | 51,16% | 2016,63 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 733,00 | 647 | 41 | 53,66% | 2128,77 | |||||
| GSOR 1008 | 8 | 1487,68 | 704 | 41 | 53,66% | 1512,68 | |||||
| Bishop | 5 | 454,95 | 371 | 40 | 50,00% | 891,57 | |||||
| M3 Lee | 4 | 336,95 | 291 | 39 | 51,28% | 1392,12 | |||||
| Windhund | 8 | 1372,31 | 736 | 39 | 53,85% | 1471,82 | |||||
| Turtle Mk. I | 8 | 1170,03 | 748 | 38 | 47,37% | 1033,22 | |||||
| Ram II | 5 | 752,81 | 677 | 36 | 50,00% | 2214,39 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 120,74 | 157 | 35 | 54,29% | 578,19 | |||||
| Strv m/42 | 5 | 480,17 | 494 | 35 | 54,29% | 1461,88 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 159,34 | 151 | 35 | 31,43% | 629,24 | |||||
| SU-76M | 4 | 256,09 | 270 | 35 | 31,43% | 521,90 | |||||
| Lago | 4 | 432,32 | 512 | 34 | 61,76% | 1844,52 | |||||
| XM57 | 8 | 1933,03 | 1038 | 34 | 70,59% | 1903,02 | |||||
| AMX ELC 901 | 6 | 636,12 | 710 | 34 | 67,65% | 2035,68 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 71,88 | 129 | 32 | 53,13% | 203,02 | |||||
| StuG IV | 5 | 479,88 | 439 | 32 | 34,38% | 1042,06 | |||||
| Chaffee Camouflaged | 5 | 749,45 | 799 | 31 | 38,71% | 2270,55 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 222,20 | 214 | 30 | 40,00% | 95,92 | |||||
| Pz.Kpfw. B2 740 (f) | 4 | 736,83 | 682 | 30 | 43,33% | 1988,48 | |||||
| Sturmpanzer II | 4 | 257,14 | 165 | 29 | 51,72% | 782,34 | |||||
| Birch Gun | 4 | 164,79 | 233 | 29 | 37,93% | 343,13 | |||||
| Churchill Crocodile | 6 | 1084,69 | 887 | 29 | 58,62% | 1830,01 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 408,96 | 455 | 28 | 57,14% | 1562,77 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 462,93 | 442 | 28 | 60,71% | 1571,08 | |||||
| LT-432 | 8 | 622,11 | 437 | 28 | 42,86% | 965,79 | |||||
| Sturmpanzer I Bison | 3 | 130,62 | 98 | 26 | 34,62% | 203,82 | |||||
| FV224 Chopper | 7 | 1149,23 | 668 | 26 | 26,92% | 1208,01 | |||||
| Char de transition | 6 | 886,69 | 630 | 26 | 46,15% | 1269,48 | |||||
| CS-44 | 7 | 1151,92 | 860 | 25 | 68,00% | 1991,22 | |||||
| Type 2597 Chi-Ha | 3 | 197,04 | 188 | 25 | 24,00% | 515,98 | |||||
| Škoda T 56 | 8 | 1694,96 | 878 | 24 | 50,00% | 1681,56 | |||||
| LTP | 3 | 203,04 | 280 | 24 | 45,83% | 807,92 | |||||
| AAT60 | 8 | 1261,83 | 712 | 23 | 43,48% | 1217,96 | |||||
| Pz.Kpfw. KW I (r) | 5 | 861,09 | 789 | 23 | 56,52% | 1526,31 | |||||
| LT vz. 38 | 3 | 250,36 | 318 | 22 | 31,82% | 1026,72 | |||||
| AMX 40 | 4 | 202,59 | 323 | 22 | 50,00% | 705,73 | |||||
| Strv 103-0 | 9 | 1494,09 | 544 | 22 | 27,27% | 1055,32 | |||||
| Caernarvon Action X | 8 | 897,86 | 471 | 22 | 36,36% | 754,41 | |||||
| FSV Scheme A | 7 | 1114,95 | 787 | 21 | 47,62% | 1946,24 | |||||
| Pz.Kpfw. T 25 | 5 | 668,62 | 685 | 21 | 52,38% | 1979,03 | |||||
| HWK 30 | 8 | 500,35 | 449 | 20 | 45,00% | 732,91 | |||||
| Tiger 131 | 6 | 877,90 | 629 | 20 | 45,00% | 1250,56 | |||||
| Lansen C | 8 | 1358,20 | 758 | 20 | 40,00% | 1623,94 | |||||
| T-46 | 3 | 150,05 | 208 | 19 | 68,42% | 660,07 | |||||
| Panther/M10 | 7 | 834,53 | 681 | 19 | 52,63% | 1408,98 | |||||
| Ares 75 | 8 | 1099,39 | 734 | 18 | 38,89% | 1081,00 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 | 5 | 842,28 | 772 | 18 | 55,56% | 2536,69 | |||||
| WZ-120-1G FT | 8 | 1250,61 | 607 | 18 | 50,00% | 1355,55 | |||||
| E 75 TS | 8 | 1434,41 | 677 | 17 | 52,94% | 1750,62 | |||||
| T7 Combat Car | 2 | 97,88 | 229 | 17 | 35,29% | 237,41 | |||||
| T-115 | 5 | 951,35 | 908 | 17 | 76,47% | 1844,87 | |||||
| Pz.Kpfw. S35 739 (f) | 3 | 615,44 | 794 | 16 | 68,75% | 1954,16 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 736,40 | 635 | 15 | 46,67% | 3341,55 | |||||
| AMX 38 | 3 | 142,73 | 339 | 15 | 53,33% | 449,76 | |||||
| LT vz. 35 | 2 | 144,21 | 263 | 14 | 57,14% | 609,18 | |||||
| Stuart I-IV | 3 | 445,36 | 309 | 14 | 78,57% | 2270,82 | |||||
| Škoda T 15A | 4 | 713,21 | 707 | 14 | 64,29% | 1502,40 | |||||
| T110E4 | 10 | 1679,14 | 653 | 14 | 42,86% | 1082,78 | |||||
| AT 15A | 7 | 970,69 | 655 | 13 | 38,46% | 1294,94 | |||||
| Leo | 7 | 1645,75 | 985 | 12 | 41,67% | 3386,74 | |||||
| MS-1 | 1 | 83,58 | 138 | 12 | 58,33% | 364,39 | |||||
| Semovente M41 | 5 | 964,08 | 486 | 12 | 66,67% | 2681,29 | |||||
| BZT-70 | 10 | 2063,08 | 699 | 12 | 33,33% | 1005,74 | |||||
| Object 140 | 10 | 1013,08 | 692 | 12 | 58,33% | 797,41 | |||||
| Centurion St. Gloriana | 7 | 934,92 | 721 | 12 | 50,00% | 1309,43 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 164,64 | 289 | 11 | 45,45% | 709,35 | |||||
| Kampfpanzer 07 RH | 8 | 991,09 | 773 | 11 | 63,64% | 1175,71 | |||||
| Pz.Sfl. IC | 4 | 469,09 | 372 | 11 | 27,27% | 1473,55 | |||||
| Type 5 Ka-Ri | 8 | 2212,45 | 727 | 11 | 18,18% | 1914,03 | |||||
| Light Mk. VIC | 2 | 138,82 | 282 | 11 | 45,45% | 605,89 | |||||
| Crusader 5.5-in. SP | 7 | 582,80 | 635 | 10 | 60,00% | 841,48 | |||||
| T3 HMC | 2 | 109,56 | 104 | 9 | 22,22% | 238,26 | |||||
| T-26 | 2 | 98,38 | 147 | 8 | 37,50% | 271,57 | |||||
| M14/41 | 2 | 208,00 | 325 | 7 | 85,71% | 917,70 | |||||
| BT-7 artillery | 3 | 78,57 | 163 | 7 | 28,57% | 12,83 | |||||
| Somua SM | 8 | 1352,29 | 757 | 7 | 42,86% | 1223,29 | |||||
| KV-4 Kreslavskiy | 8 | 1364,71 | 805 | 7 | 42,86% | 1570,13 | |||||
| T-45 | 2 | 241,33 | 380 | 6 | 33,33% | 1089,24 | |||||
| Matilda LVT | 4 | 863,17 | 710 | 6 | 33,33% | 2281,58 | |||||
| T28 Concept | 7 | 783,00 | 507 | 6 | 33,33% | 866,82 | |||||
| Chi-Ni | 2 | 102,20 | 226 | 5 | 40,00% | 261,09 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 77,00 | 169 | 5 | 60,00% | 343,86 | |||||
| Type 97 Te-Ke | 2 | 85,00 | 123 | 5 | 20,00% | 168,45 | |||||
| AT-1 | 2 | 150,40 | 273 | 5 | 60,00% | 595,66 | |||||
| Type 3 Ju-Nu | 6 | 810,60 | 634 | 5 | 20,00% | 1020,13 | |||||
| E 65 Zwilling | 8 | 1478,00 | 888 | 5 | 60,00% | 1480,52 | |||||
| Object 252U | 8 | 734,60 | 417 | 5 | 20,00% | 405,65 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 16,50 | 52 | 4 | 25,00% | 0,00 | |||||
| ARMT | 5 | 856,25 | 667 | 4 | 50,00% | 1934,70 | |||||
| Strv S1 | 8 | 1570,50 | 726 | 4 | 50,00% | 1503,65 | |||||
| M4A1 Revalorisé | 8 | 1023,25 | 403 | 4 | 50,00% | 1054,18 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 144,33 | 258 | 3 | 33,33% | 509,52 | |||||
| T-116 | 3 | 171,00 | 206 | 3 | 0,00% | 413,89 | |||||
| Bat.-Châtillon Bourrasque | 8 | 1622,33 | 977 | 3 | 66,67% | 1893,25 | |||||
| Fiat 3000 | 1 | 154,00 | 252 | 2 | 100,00% | 854,21 | |||||
| Vickers Medium Mk. II | 2 | 75,00 | 75 | 2 | 50,00% | 187,18 | |||||
| Renault FT | 1 | 0,00 | 26 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Hotchkiss H35 | 2 | 159,00 | 442 | 2 | 50,00% | 689,69 | |||||
| Cruiser Mk. I | 1 | 71,50 | 47 | 2 | 0,00% | 100,91 | |||||
| Object 257 | 9 | 1483,00 | 539 | 2 | 50,00% | 1525,12 | |||||
| CS-52 LIS | 8 | 1089,50 | 744 | 2 | 50,00% | 963,59 | |||||
| T1E6 | 2 | 0,00 | 43 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| 43 M. Toldi III | 3 | 70,00 | 147 | 2 | 50,00% | 191,56 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 0,00 | 162 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Object 274a | 8 | 1085,00 | 1146 | 1 | 100,00% | 1333,30 | |||||
| AMR 35 | 2 | 271,00 | 278 | 1 | 0,00% | 1329,62 | |||||
| T-34 shielded | 5 | 418,00 | 127 | 1 | 0,00% | 670,84 | |||||
| M24 Chaffee No. 594 | 5 | 557,00 | 497 | 1 | 0,00% | 1413,50 | |||||
| Sexton I | 3 | 158,00 | 180 | 1 | 0,00% | 253,00 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. D | 2 | 44,00 | 294 | 1 | 100,00% | 261,00 |
CaptainRE
Целокупна статистика
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 51435 | 27 | 43 | 274 | ||||
| Просечан ниво | 6,57 | 5,96 | 5,81 | 5,69 | ||||
| Победе | 27102 | 52,69% | 13 | 48,15% | 24 | 55,81% | 151 | 55,11% |
| Порази | 23803 | 46,28% | 14 | 51,85% | 19 | 44,19% | 117 | 42,70% |
| Нерешено | 530 | 1,03% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 6 | 2,19% |
| Преживљене борбе | 19870 | 38,63% | 9 | 33,33% | 18 | 41,86% | 105 | 38,32% |
| Уништени тенкови | 55528 | 1,08 | 25 | 0,93 | 48 | 1,12 | 343 | 1,25 |
| Однос уништења | 1,76 | 1,39 | 1,92 | 2,03 | ||||
| Откривена возила | 41838 | 0,81 | 26 | 0,96 | 40 | 0,93 | 248 | 0,91 |
| Нанета штета | 954,96 | 1.011,37 | 974,28 | 993,28 | ||||
| Поени заузимањем базе | 83801 | 1,63 | 12 | 0,44 | 12 | 0,28 | 274 | 1,00 |
| Поени одбраном базе | 59404 | 1,15 | 0 | 0,00 | 80 | 1,86 | 306 | 1,12 |
| Искуство | 630,46 | 702,44 | 735,63 | 752,97 | ||||
| WN7 | 1306,04 | 1164,38 | 1543,02 | 1542,30 | ||||
| WN8 | 1627,64 | 2047,92 | 2227,47 | 2183,59 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 51435 | |
| Просечан ниво | 6,57 | |
| Победе | 27102 | 52,69% |
| Порази | 23803 | 46,28% |
| Нерешено | 530 | 1,03% |
| Преживљене борбе | 19870 | 38,63% |
| Уништени тенкови | 55528 | 1,08 |
| Однос уништења | 1,76 | |
| Откривена возила | 41838 | 0,81 |
| Нанета штета | 954,96 | |
| Поени заузимањем базе | 83801 | 1,63 |
| Поени одбраном базе | 59404 | 1,15 |
| Искуство | 630,46 | |
| WN7 | 1306,04 | |
| WN8 | 1627,64 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 27 | |
| Просечан ниво | 5,96 | |
| Победе | 13 | 48,15% |
| Порази | 14 | 51,85% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 9 | 33,33% |
| Уништени тенкови | 25 | 0,93 |
| Однос уништења | 1,39 | |
| Откривена возила | 26 | 0,96 |
| Нанета штета | 1.011,37 | |
| Поени заузимањем базе | 12 | 0,44 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 702,44 | |
| WN7 | 1164,38 | |
| WN8 | 2047,92 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 43 | |
| Просечан ниво | 5,81 | |
| Победе | 24 | 55,81% |
| Порази | 19 | 44,19% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 18 | 41,86% |
| Уништени тенкови | 48 | 1,12 |
| Однос уништења | 1,92 | |
| Откривена возила | 40 | 0,93 |
| Нанета штета | 974,28 | |
| Поени заузимањем базе | 12 | 0,28 |
| Поени одбраном базе | 80 | 1,86 |
| Искуство | 735,63 | |
| WN7 | 1543,02 | |
| WN8 | 2227,47 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 274 | |
| Просечан ниво | 5,69 | |
| Победе | 151 | 55,11% |
| Порази | 117 | 42,70% |
| Нерешено | 6 | 2,19% |
| Преживљене борбе | 105 | 38,32% |
| Уништени тенкови | 343 | 1,25 |
| Однос уништења | 2,03 | |
| Откривена возила | 248 | 0,91 |
| Нанета штета | 993,28 | |
| Поени заузимањем базе | 274 | 1,00 |
| Поени одбраном базе | 306 | 1,12 |
| Искуство | 752,97 | |
| WN7 | 1542,30 | |
| WN8 | 2183,59 | |
Израђен у:
Последњи пут био у борби:
Последње ажурирање:
Глобална карта Absolute X
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 1 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 1 | 100,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 2 | 2,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 410,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 57,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 1 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 1 | 100,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 2 | 2,00 |
| Нанета штета | 410,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 57,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Глобална карта Champion VIII
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Глобална карта Middle VI
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика борби тенковских чета
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 2 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 1 | 50,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 1 | 50,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 1 | 0,50 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,50 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 2 | 1,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 328,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 417,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 2 | |
| Победе | 1 | 50,00% |
| Порази | 1 | 50,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 1 | 0,50 |
| Однос уништења | 0,50 | |
| Откривена возила | 2 | 1,00 |
| Нанета штета | 328,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 417,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Тимска статистика
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 1 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 1 | 100,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 1 | 1,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 22,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 1 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 1 | 100,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 1 | 1,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 22,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика чарки
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 10 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 4 | 40,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 6 | 60,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 4 | 40,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 5 | 0,50 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,83 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 6 | 0,60 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 345,60 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 43 | 4,30 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 184,20 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 10 | |
| Победе | 4 | 40,00% |
| Порази | 6 | 60,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 4 | 40,00% |
| Уништени тенкови | 5 | 0,50 |
| Однос уништења | 0,83 | |
| Откривена возила | 6 | 0,60 |
| Нанета штета | 345,60 | |
| Поени заузимањем базе | 43 | 4,30 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 184,20 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика одбране утврђења
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen