| Име тенка | M | Тип | Нација | Ниво | Просечна штета | Просечно искуство | Битке | Победе | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| IS-3-II | 9 | 1290,29 | 662 | 632 | 48,26% | 1062,47 | |||||
| WZ-111 Alpine Tiger | 8 | 1106,45 | 726 | 323 | 53,25% | 1308,46 | |||||
| KV-3 | 7 | 534,55 | 340 | 302 | 48,01% | 485,91 | |||||
| Object 252U | 8 | 1335,03 | 717 | 271 | 47,97% | 1454,32 | |||||
| IS-2-II | 8 | 731,37 | 444 | 267 | 41,57% | 634,57 | |||||
| Object 703 Version II | 8 | 1672,99 | 813 | 231 | 58,87% | 1846,84 | |||||
| BT-7 artillery | 3 | 286,41 | 310 | 169 | 47,34% | 970,90 | |||||
| T-29 | 3 | 423,01 | 370 | 167 | 52,10% | 1588,19 | |||||
| KV-2 | 6 | 449,72 | 357 | 155 | 49,03% | 606,32 | |||||
| AMX M4 mle. 49 Liberté | 8 | 1115,49 | 707 | 151 | 49,01% | 1218,46 | |||||
| Obsidian | 8 | 1037,04 | 676 | 149 | 42,95% | 1149,75 | |||||
| Nergal | 8 | 1615,10 | 869 | 133 | 54,89% | 1909,24 | |||||
| KV-4 | 8 | 828,94 | 683 | 129 | 51,16% | 857,11 | |||||
| KV-1 | 5 | 218,40 | 278 | 127 | 51,97% | 282,78 | |||||
| T-150 | 6 | 195,97 | 307 | 123 | 43,90% | 81,40 | |||||
| IS-7 | 10 | 2022,32 | 734 | 122 | 50,00% | 1582,21 | |||||
| Tiger-Maus | 9 | 1963,52 | 864 | 122 | 53,28% | 1788,21 | |||||
| VK 100.01 (P) | 8 | 1031,50 | 638 | 119 | 44,54% | 1078,87 | |||||
| KV-5 | 8 | 1250,79 | 832 | 97 | 47,42% | 1391,81 | |||||
| AE Phase I | 9 | 1597,75 | 702 | 92 | 54,35% | 1426,72 | |||||
| E 75 | 9 | 1461,16 | 768 | 91 | 56,04% | 1349,30 | |||||
| Maus | 10 | 1631,93 | 846 | 88 | 55,68% | 1313,31 | |||||
| Tiger I | 7 | 745,80 | 397 | 81 | 40,74% | 739,43 | |||||
| Mäuschen | 9 | 1276,58 | 737 | 77 | 51,95% | 1072,49 | |||||
| T-34 shielded | 5 | 395,06 | 395 | 77 | 44,16% | 783,76 | |||||
| TNH T Vz. 51 | 9 | 1870,87 | 738 | 70 | 48,57% | 1733,22 | |||||
| CS-52 LIS | 8 | 1336,60 | 718 | 68 | 54,41% | 1647,68 | |||||
| Type 4 Heavy | 9 | 1711,23 | 862 | 65 | 52,31% | 1703,91 | |||||
| Valiant | 5 | 318,00 | 301 | 65 | 40,00% | 456,21 | |||||
| T-28 | 4 | 136,67 | 198 | 61 | 40,98% | 161,62 | |||||
| Object 257 | 9 | 1582,48 | 841 | 56 | 53,57% | 1441,47 | |||||
| SU-152 | 7 | 395,71 | 309 | 55 | 38,18% | 241,40 | |||||
| Pz.Sfl. IC | 4 | 219,33 | 229 | 55 | 45,45% | 454,82 | |||||
| T-116 | 3 | 130,04 | 206 | 54 | 48,15% | 353,46 | |||||
| M-II-Y | 7 | 639,08 | 511 | 53 | 52,83% | 648,95 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 451,50 | 295 | 52 | 40,38% | 505,74 | |||||
| O-Ni | 7 | 645,67 | 494 | 52 | 44,23% | 630,27 | |||||
| 122 TM | 8 | 1430,02 | 744 | 50 | 42,00% | 1591,62 | |||||
| Object 274a | 8 | 1060,96 | 513 | 49 | 40,82% | 1025,33 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 180,56 | 212 | 48 | 39,58% | 461,07 | |||||
| O-I | 6 | 582,90 | 358 | 48 | 45,83% | 812,77 | |||||
| Chrysler K GF | 8 | 1404,02 | 751 | 45 | 51,11% | 1642,37 | |||||
| BZ-75 | 10 | 1534,32 | 671 | 44 | 56,82% | 959,33 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 298,26 | 299 | 42 | 45,24% | 276,42 | |||||
| IS-3 | 8 | 1186,58 | 819 | 40 | 52,50% | 1299,16 | |||||
| T28 | 8 | 865,78 | 610 | 40 | 45,00% | 694,44 | |||||
| Pawlack Tank | 6 | 391,88 | 434 | 40 | 37,50% | 341,87 | |||||
| T95 | 9 | 1234,82 | 610 | 39 | 43,59% | 796,20 | |||||
| SU-14-1 | 7 | 426,72 | 465 | 39 | 56,41% | 475,58 | |||||
| SU-130PM | 8 | 1144,85 | 594 | 39 | 58,97% | 1089,58 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 442,71 | 360 | 38 | 57,89% | 1002,19 | |||||
| Vz. 55 | 10 | 1725,84 | 572 | 38 | 42,11% | 1013,22 | |||||
| O-Ho | 8 | 1401,34 | 861 | 38 | 50,00% | 1684,07 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 275,35 | 225 | 34 | 58,82% | 901,84 | |||||
| T-62A | 10 | 1027,35 | 560 | 34 | 38,24% | 565,41 | |||||
| Matilda | 4 | 330,24 | 221 | 33 | 51,52% | 740,79 | |||||
| Type 97 Chi-Ha | 3 | 325,64 | 206 | 33 | 54,55% | 1054,68 | |||||
| Tiger II | 8 | 780,03 | 564 | 33 | 39,39% | 585,99 | |||||
| M-IV-Y | 8 | 1309,33 | 638 | 33 | 42,42% | 1320,91 | |||||
| M10 RBFM | 5 | 313,19 | 313 | 32 | 43,75% | 369,58 | |||||
| T-34 | 5 | 128,16 | 234 | 31 | 45,16% | 115,74 | |||||
| SU-76M | 4 | 124,81 | 146 | 31 | 48,39% | 166,40 | |||||
| T-70 | 3 | 189,31 | 185 | 29 | 51,72% | 605,37 | |||||
| Stinger | 10 | 2002,97 | 521 | 29 | 37,93% | 1185,90 | |||||
| BT-7 | 4 | 146,96 | 172 | 26 | 30,77% | 239,81 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 352,58 | 431 | 26 | 42,31% | 186,59 | |||||
| SU-85 | 5 | 257,40 | 213 | 25 | 40,00% | 306,63 | |||||
| Somua SM | 8 | 1567,96 | 626 | 25 | 52,00% | 1636,38 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 492,08 | 528 | 24 | 62,50% | 927,47 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 179,13 | 270 | 24 | 45,83% | 273,64 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 218,75 | 336 | 24 | 50,00% | 405,15 | |||||
| ST-II | 10 | 1681,92 | 587 | 24 | 50,00% | 1107,17 | |||||
| KR-1 | 11 | 1719,67 | 640 | 24 | 58,33% | 1040,86 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 373,04 | 354 | 23 | 56,52% | 729,03 | |||||
| Vz. 44-1 | 7 | 694,73 | 559 | 22 | 40,91% | 643,46 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 428,95 | 418 | 21 | 61,90% | 826,72 | |||||
| Valentine | 3 | 397,24 | 330 | 21 | 52,38% | 1768,87 | |||||
| T-127 | 3 | 129,19 | 283 | 21 | 57,14% | 365,19 | |||||
| BZ-58 | 7 | 728,30 | 573 | 20 | 40,00% | 656,25 | |||||
| T26E3 Eagle 7 | 7 | 468,95 | 301 | 20 | 40,00% | 362,27 | |||||
| Type 1 Chi-He | 4 | 166,32 | 210 | 19 | 36,84% | 238,04 | |||||
| AMX 40 | 4 | 126,58 | 280 | 19 | 52,63% | 323,99 | |||||
| KV-1S | 6 | 922,42 | 629 | 19 | 36,84% | 1459,94 | |||||
| TS-54 | 8 | 1723,63 | 889 | 19 | 52,63% | 2023,46 | |||||
| Type 3 Chi-Nu | 5 | 154,00 | 209 | 18 | 44,44% | 173,93 | |||||
| T-80 | 4 | 323,06 | 289 | 18 | 55,56% | 1260,37 | |||||
| FV217 Badger | 10 | 1738,61 | 566 | 18 | 38,89% | 947,25 | |||||
| Churchill I | 5 | 330,94 | 349 | 17 | 58,82% | 610,88 | |||||
| E 100 | 10 | 1915,12 | 682 | 17 | 35,29% | 1297,76 | |||||
| SU-122-44 | 7 | 364,06 | 224 | 16 | 25,00% | 180,06 | |||||
| Lago | 4 | 230,60 | 261 | 15 | 46,67% | 557,96 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 351,47 | 313 | 15 | 53,33% | 779,53 | |||||
| Sturmpanzer II | 4 | 202,93 | 246 | 15 | 53,33% | 524,23 | |||||
| M7 | 5 | 179,93 | 246 | 15 | 40,00% | 342,93 | |||||
| Taschenratte | 11 | 1991,67 | 613 | 15 | 33,33% | 870,93 | |||||
| Type 5 Heavy | 10 | 2245,64 | 748 | 14 | 57,14% | 1607,06 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 74,79 | 183 | 14 | 21,43% | 0,00 | |||||
| KV-1SA | 5 | 660,00 | 667 | 14 | 57,14% | 1326,84 | |||||
| IS | 7 | 1052,58 | 800 | 12 | 58,33% | 1502,17 | |||||
| LT vz. 38 | 3 | 204,92 | 289 | 12 | 66,67% | 831,07 | |||||
| Strv m/40L | 3 | 250,83 | 236 | 12 | 50,00% | 702,16 | |||||
| T-46 | 3 | 66,50 | 136 | 12 | 25,00% | 5,65 | |||||
| TNH 105/1000 | 8 | 1400,33 | 635 | 12 | 50,00% | 1703,57 | |||||
| 113 | 10 | 1767,42 | 854 | 12 | 75,00% | 1514,40 | |||||
| Somua S35 | 3 | 240,83 | 189 | 12 | 33,33% | 456,51 | |||||
| T-60 | 2 | 195,17 | 177 | 12 | 50,00% | 748,00 | |||||
| T-34-85 | 6 | 266,45 | 255 | 11 | 18,18% | 230,44 | |||||
| MS-1 | 1 | 119,45 | 117 | 11 | 27,27% | 410,02 | |||||
| O-I Experimental | 5 | 207,09 | 185 | 11 | 27,27% | 100,61 | |||||
| AT-1 | 2 | 71,50 | 107 | 10 | 60,00% | 188,83 | |||||
| Somua SAu 40 | 4 | 200,80 | 180 | 10 | 30,00% | 263,10 | |||||
| StuG III Ausf. B | 4 | 258,90 | 274 | 10 | 70,00% | 647,28 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 96,22 | 289 | 9 | 66,67% | 532,81 | |||||
| BT-2 | 2 | 213,78 | 152 | 9 | 33,33% | 821,69 | |||||
| KV-85 | 6 | 438,78 | 553 | 9 | 77,78% | 729,44 | |||||
| Type 58 | 6 | 366,00 | 380 | 9 | 44,44% | 438,14 | |||||
| Marder II | 3 | 218,22 | 127 | 9 | 44,44% | 468,61 | |||||
| T-34-85M | 6 | 141,78 | 266 | 9 | 55,56% | 162,28 | |||||
| Type 95 Ha-Go | 2 | 124,88 | 100 | 8 | 37,50% | 297,81 | |||||
| SU-85B | 4 | 128,38 | 153 | 8 | 37,50% | 51,31 | |||||
| KV-122 | 7 | 424,25 | 277 | 8 | 25,00% | 265,18 | |||||
| Jagdpanzer IV | 6 | 320,29 | 369 | 7 | 42,86% | 310,08 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 171,43 | 222 | 7 | 42,86% | 221,55 | |||||
| Valentine AT | 4 | 230,29 | 132 | 7 | 28,57% | 403,29 | |||||
| VK 30.01 (D) | 6 | 163,71 | 249 | 7 | 14,29% | 17,14 | |||||
| Pz.Kpfw. S35 739 (f) | 3 | 358,86 | 330 | 7 | 42,86% | 799,45 | |||||
| AMX 38 | 3 | 203,50 | 303 | 6 | 50,00% | 531,11 | |||||
| M8A1 | 4 | 228,33 | 173 | 6 | 50,00% | 401,39 | |||||
| Waffenträger auf E 100 | 10 | 1267,00 | 533 | 6 | 33,33% | 600,87 | |||||
| 10TP | 3 | 285,80 | 332 | 5 | 60,00% | 1190,97 | |||||
| T-26 | 2 | 47,60 | 52 | 5 | 20,00% | 0,00 | |||||
| Churchill VII | 6 | 233,40 | 309 | 5 | 40,00% | 127,39 | |||||
| T25 AT | 7 | 390,40 | 323 | 5 | 20,00% | 207,35 | |||||
| FCM 36 | 2 | 146,20 | 159 | 5 | 40,00% | 456,76 | |||||
| AMR 35 | 2 | 50,40 | 138 | 5 | 40,00% | 23,07 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 1171,20 | 389 | 5 | 40,00% | 949,29 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 156,75 | 173 | 4 | 0,00% | 622,61 | |||||
| M3 Lee | 4 | 10,25 | 141 | 4 | 50,00% | 97,08 | |||||
| S35 CA | 5 | 321,75 | 358 | 4 | 75,00% | 665,67 | |||||
| T6 Medium | 4 | 111,25 | 71 | 4 | 25,00% | 0,00 | |||||
| T-103 | 8 | 961,75 | 613 | 4 | 50,00% | 858,73 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 12,67 | 130 | 3 | 0,00% | 1,57 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 193,33 | 174 | 3 | 33,33% | 336,34 | |||||
| 4TP | 1 | 74,00 | 187 | 3 | 33,33% | 94,74 | |||||
| A-20 | 5 | 60,67 | 244 | 3 | 33,33% | 0,00 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 24,00 | 119 | 3 | 33,33% | 0,00 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 64,67 | 183 | 3 | 33,33% | 33,04 | |||||
| BT-5 | 3 | 219,00 | 129 | 3 | 33,33% | 262,69 | |||||
| T-34 with L-11 | 4 | 66,33 | 267 | 3 | 33,33% | 0,00 | |||||
| Tortoise | 9 | 2678,67 | 633 | 3 | 0,00% | 2008,00 | |||||
| Fantôme | 9 | 1211,33 | 604 | 3 | 33,33% | 924,70 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 0,00 | 99 | 2 | 50,00% | 76,78 | |||||
| Strv m/38 | 2 | 136,50 | 175 | 2 | 100,00% | 595,57 | |||||
| TKS z n.k.m. 20 mm | 2 | 110,50 | 125 | 2 | 0,00% | 304,81 | |||||
| M6 | 6 | 259,00 | 217 | 2 | 0,00% | 98,23 | |||||
| T1 HMC | 2 | 0,00 | 136 | 2 | 100,00% | 261,00 | |||||
| T34 | 8 | 588,50 | 370 | 2 | 50,00% | 458,05 | |||||
| Cruiser Mk. II | 2 | 94,00 | 203 | 2 | 50,00% | 260,35 | |||||
| T2 Light Tank | 2 | 122,50 | 299 | 2 | 50,00% | 400,78 | |||||
| Strv S1 | 8 | 217,00 | 405 | 2 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 148,00 | 216 | 1 | 0,00% | 664,53 | |||||
| LT vz. 35 | 2 | 77,00 | 56 | 1 | 0,00% | 94,65 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 0,00 | 36 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Renault FT | 1 | 0,00 | 33 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 215,00 | 123 | 1 | 0,00% | 310,79 | |||||
| Panzerwagen 39 | 3 | 270,00 | 180 | 1 | 0,00% | 814,82 | |||||
| T3 HMC | 2 | 0,00 | 38 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| BDR G1 B | 5 | 0,00 | 113 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| BZ-68 | 9 | 1709,00 | 292 | 1 | 0,00% | 1576,85 | |||||
| ST-I | 9 | 379,00 | 363 | 1 | 0,00% | 30,57 | |||||
| Jagdpanther II | 8 | 318,00 | 538 | 1 | 100,00% | 283,30 | |||||
| M-III-Y | 8 | 252,00 | 360 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Gabler’s Destroyer | 5 | 77,00 | 390 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 1147,00 | 322 | 1 | 0,00% | 852,37 | |||||
| Black Prince II | 7 | 591,00 | 801 | 1 | 100,00% | 700,00 | |||||
| Convert. Medium Tank T3 | 3 | 371,00 | 198 | 1 | 0,00% | 871,24 | |||||
| L-60 | 2 | 269,00 | 890 | 1 | 100,00% | 2097,88 | |||||
| M16/43 Sahariano | 3 | 577,00 | 863 | 1 | 100,00% | 2000,18 | |||||
| FCM 2C | 3 | 555,00 | 216 | 1 | 0,00% | 1348,67 | |||||
| T26E5 | 8 | 987,00 | 975 | 1 | 100,00% | 1044,65 | |||||
| Chrysler K | 8 | 964,00 | 917 | 1 | 100,00% | 1189,03 |
Bazukash
Целокупна статистика
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 7111 | 1 | 33 | 73 | ||||
| Просечан ниво | 7,05 | 8,00 | 8,21 | 9,18 | ||||
| Победе | 3425 | 48,16% | 1 | 100,00% | 15 | 45,45% | 36 | 49,32% |
| Порази | 3593 | 50,53% | 0 | 0,00% | 18 | 54,55% | 37 | 50,68% |
| Нерешено | 93 | 1,31% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 1347 | 18,94% | 1 | 100,00% | 11 | 33,33% | 20 | 27,40% |
| Уништени тенкови | 3840 | 0,54 | 1 | 1,00 | 29 | 0,88 | 54 | 0,74 |
| Однос уништења | 0,67 | 0,00 | 1,32 | 1,02 | ||||
| Откривена возила | 7139 | 1,00 | 0 | 0,00 | 23 | 0,70 | 64 | 0,88 |
| Нанета штета | 922,75 | 1.638,00 | 1.433,85 | 1.577,49 | ||||
| Поени заузимањем базе | 3673 | 0,52 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 53 | 0,73 |
| Поени одбраном базе | 1560 | 0,22 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 538,50 | 899,00 | 569,36 | 579,25 | ||||
| WN7 | 850,78 | 1355,82 | 994,40 | 956,87 | ||||
| WN8 | 1035,85 | 1479,17 | 1367,35 | 1261,96 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 7111 | |
| Просечан ниво | 7,05 | |
| Победе | 3425 | 48,16% |
| Порази | 3593 | 50,53% |
| Нерешено | 93 | 1,31% |
| Преживљене борбе | 1347 | 18,94% |
| Уништени тенкови | 3840 | 0,54 |
| Однос уништења | 0,67 | |
| Откривена возила | 7139 | 1,00 |
| Нанета штета | 922,75 | |
| Поени заузимањем базе | 3673 | 0,52 |
| Поени одбраном базе | 1560 | 0,22 |
| Искуство | 538,50 | |
| WN7 | 850,78 | |
| WN8 | 1035,85 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 1 | |
| Просечан ниво | 8,00 | |
| Победе | 1 | 100,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 1 | 100,00% |
| Уништени тенкови | 1 | 1,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 1.638,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 899,00 | |
| WN7 | 1355,82 | |
| WN8 | 1479,17 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 33 | |
| Просечан ниво | 8,21 | |
| Победе | 15 | 45,45% |
| Порази | 18 | 54,55% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 11 | 33,33% |
| Уништени тенкови | 29 | 0,88 |
| Однос уништења | 1,32 | |
| Откривена возила | 23 | 0,70 |
| Нанета штета | 1.433,85 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 569,36 | |
| WN7 | 994,40 | |
| WN8 | 1367,35 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 73 | |
| Просечан ниво | 9,18 | |
| Победе | 36 | 49,32% |
| Порази | 37 | 50,68% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 20 | 27,40% |
| Уништени тенкови | 54 | 0,74 |
| Однос уништења | 1,02 | |
| Откривена возила | 64 | 0,88 |
| Нанета штета | 1.577,49 | |
| Поени заузимањем базе | 53 | 0,73 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 579,25 | |
| WN7 | 956,87 | |
| WN8 | 1261,96 | |
Израђен у:
Последњи пут био у борби:
Последње ажурирање:
Глобална карта Absolute X
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Глобална карта Champion VIII
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Глобална карта Middle VI
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика борби тенковских чета
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Тимска статистика
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика чарки
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика одбране утврђења
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen