| Име тенка | M | Тип | Нација | Ниво | Просечна штета | Просечно искуство | Битке | Победе | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| IS-3 | 8 | 837,96 | 417 | 408 | 47,06% | 818,44 | |||||
| KV-1 | 5 | 355,24 | 261 | 369 | 44,44% | 518,42 | |||||
| IS | 7 | 554,66 | 362 | 356 | 46,91% | 569,09 | |||||
| SU-85 | 5 | 334,91 | 232 | 268 | 48,88% | 649,82 | |||||
| Grille | 5 | 553,55 | 270 | 229 | 54,59% | 1232,79 | |||||
| T-150 | 6 | 490,57 | 321 | 221 | 43,89% | 628,06 | |||||
| T-26 | 2 | 166,76 | 195 | 162 | 55,56% | 860,60 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 139,21 | 275 | 123 | 53,66% | 610,29 | |||||
| Object 257 | 9 | 991,62 | 501 | 118 | 40,68% | 697,74 | |||||
| T-28 | 4 | 124,44 | 162 | 114 | 50,00% | 206,27 | |||||
| Hummel | 6 | 541,90 | 353 | 83 | 51,81% | 705,17 | |||||
| T-34-85 | 6 | 596,40 | 412 | 80 | 45,00% | 1004,59 | |||||
| SU-85B | 4 | 214,49 | 206 | 74 | 45,95% | 356,13 | |||||
| SU-152 | 7 | 683,10 | 507 | 69 | 43,48% | 710,43 | |||||
| Ares 75 | 8 | 826,14 | 685 | 69 | 50,72% | 781,63 | |||||
| AMX M4 mle. 45 | 7 | 743,84 | 539 | 68 | 39,71% | 760,20 | |||||
| KV-2 | 6 | 475,84 | 344 | 67 | 41,79% | 551,39 | |||||
| T-34 | 5 | 213,02 | 248 | 63 | 53,97% | 427,04 | |||||
| T29 | 7 | 619,85 | 429 | 61 | 45,90% | 532,79 | |||||
| ARL 44 | 6 | 528,21 | 453 | 56 | 55,36% | 808,56 | |||||
| B1 | 4 | 150,93 | 195 | 54 | 48,15% | 272,80 | |||||
| BT-2 | 2 | 88,86 | 136 | 51 | 45,10% | 224,60 | |||||
| T-46 | 3 | 132,22 | 160 | 49 | 46,94% | 380,43 | |||||
| SU-100 | 6 | 347,98 | 293 | 48 | 41,67% | 346,28 | |||||
| G.W. Panther | 7 | 592,58 | 579 | 45 | 55,56% | 614,23 | |||||
| T1 HMC | 2 | 196,68 | 165 | 44 | 47,73% | 1190,41 | |||||
| A-20 | 5 | 91,21 | 204 | 43 | 65,12% | 279,01 | |||||
| BDR G1 B | 5 | 327,71 | 339 | 41 | 53,66% | 537,11 | |||||
| Wespe | 3 | 179,61 | 141 | 38 | 36,84% | 392,49 | |||||
| ISU-152 | 8 | 609,06 | 523 | 36 | 47,22% | 425,83 | |||||
| Ares 85 | 9 | 583,47 | 627 | 36 | 47,22% | 310,07 | |||||
| IS-2 shielded | 7 | 1022,47 | 569 | 34 | 61,76% | 1316,54 | |||||
| IS-2-II | 8 | 1081,53 | 673 | 32 | 40,63% | 1057,58 | |||||
| T20 | 7 | 749,20 | 647 | 30 | 53,33% | 1005,72 | |||||
| T-10 | 9 | 809,87 | 598 | 30 | 43,33% | 524,06 | |||||
| Type 2597 Chi-Ha | 3 | 166,97 | 156 | 29 | 31,03% | 398,19 | |||||
| T-43 | 7 | 776,72 | 644 | 29 | 51,72% | 1132,68 | |||||
| MS-1 | 1 | 87,75 | 148 | 28 | 53,57% | 332,62 | |||||
| SU-18 | 2 | 101,86 | 104 | 28 | 46,43% | 455,25 | |||||
| M4A1 Sherman | 5 | 293,23 | 342 | 26 | 46,15% | 550,52 | |||||
| SU-76M | 4 | 92,04 | 129 | 26 | 50,00% | 91,43 | |||||
| M6 | 6 | 439,29 | 467 | 24 | 50,00% | 487,82 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 587,63 | 570 | 24 | 54,17% | 1095,89 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 453,17 | 465 | 23 | 60,87% | 1245,51 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 417,96 | 413 | 23 | 30,43% | 591,35 | |||||
| BT-7 | 4 | 91,73 | 141 | 22 | 45,45% | 130,28 | |||||
| AMX 38 | 3 | 95,05 | 121 | 22 | 27,27% | 92,91 | |||||
| D2 | 3 | 101,95 | 130 | 20 | 35,00% | 148,84 | |||||
| M37 | 4 | 87,30 | 122 | 20 | 50,00% | 123,60 | |||||
| Type 4 Ju-To | 7 | 1125,89 | 685 | 18 | 38,89% | 1221,29 | |||||
| T6 Medium | 4 | 263,94 | 318 | 18 | 50,00% | 495,02 | |||||
| M4A3E8 Sherman | 6 | 654,59 | 674 | 17 | 70,59% | 1308,26 | |||||
| T-50-2 | 6 | 295,71 | 340 | 17 | 58,82% | 726,23 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 678,82 | 416 | 17 | 29,41% | 753,70 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 211,06 | 275 | 16 | 50,00% | 532,49 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 364,73 | 458 | 15 | 46,67% | 768,58 | |||||
| AMX 50 100 | 8 | 871,85 | 498 | 13 | 30,77% | 598,89 | |||||
| SDP 57 Gowika | 7 | 837,67 | 504 | 12 | 33,33% | 799,69 | |||||
| Type 1 Chi-He | 4 | 179,00 | 223 | 11 | 45,45% | 347,00 | |||||
| T-44 | 8 | 963,00 | 630 | 11 | 36,36% | 999,68 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 253,09 | 409 | 11 | 45,45% | 388,98 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 22,20 | 76 | 10 | 50,00% | 82,83 | |||||
| AMX 40 | 4 | 225,33 | 220 | 9 | 22,22% | 663,12 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 514,89 | 453 | 9 | 33,33% | 1292,86 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 208,67 | 307 | 9 | 44,44% | 441,08 | |||||
| SU-26 | 3 | 82,50 | 104 | 8 | 62,50% | 225,86 | |||||
| KV-1SA | 5 | 536,00 | 720 | 8 | 87,50% | 1241,28 | |||||
| T1E6 | 2 | 37,25 | 49 | 8 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Panzerjäger I | 2 | 165,14 | 149 | 7 | 57,14% | 521,74 | |||||
| AT-1 | 2 | 111,71 | 127 | 7 | 57,14% | 333,56 | |||||
| Type 3 Ju-Nu | 6 | 776,00 | 657 | 7 | 57,14% | 1162,83 | |||||
| T-70 | 3 | 164,29 | 232 | 7 | 57,14% | 573,52 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 25,83 | 61 | 6 | 33,33% | 0,00 | |||||
| LT vz. 38 | 3 | 296,17 | 249 | 6 | 16,67% | 1089,68 | |||||
| D1 | 2 | 68,33 | 136 | 6 | 16,67% | 47,38 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 121,67 | 202 | 6 | 66,67% | 509,66 | |||||
| T-60 | 2 | 91,33 | 131 | 6 | 33,33% | 185,35 | |||||
| SU-100Y | 6 | 1625,00 | 1009 | 5 | 60,00% | 3335,96 | |||||
| 43 M. Toldi III | 3 | 53,80 | 125 | 5 | 20,00% | 0,00 | |||||
| Type 97 Chi-Ha | 3 | 215,00 | 215 | 4 | 50,00% | 639,42 | |||||
| SDP 44 Burza | 6 | 676,75 | 514 | 4 | 50,00% | 1048,22 | |||||
| Pz.Kpfw. I | 2 | 162,00 | 286 | 4 | 75,00% | 740,40 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 23,67 | 68 | 3 | 33,33% | 1,39 | |||||
| Chi-Ni | 2 | 28,67 | 228 | 3 | 100,00% | 264,10 | |||||
| LT vz. 35 | 2 | 122,67 | 144 | 3 | 66,67% | 620,97 | |||||
| Renault FT | 1 | 18,67 | 101 | 3 | 33,33% | 0,00 | |||||
| M15/42 | 3 | 194,67 | 196 | 3 | 66,67% | 537,19 | |||||
| Sturmpanzer I Bison | 3 | 141,33 | 108 | 3 | 33,33% | 246,77 | |||||
| AM 39 Gendron-Somua | 2 | 415,67 | 685 | 3 | 100,00% | 1966,34 | |||||
| T26E3 Eagle 7 | 7 | 582,67 | 598 | 3 | 66,67% | 816,72 | |||||
| Strv m/40L | 3 | 322,50 | 399 | 2 | 100,00% | 1259,00 | |||||
| 10TP | 3 | 279,00 | 230 | 2 | 0,00% | 961,64 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 76,00 | 51 | 1 | 0,00% | 118,57 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 0,00 | 6 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Hotchkiss H35 | 2 | 561,00 | 807 | 1 | 100,00% | 4020,66 | |||||
| Vickers Mk. E Type B | 2 | 0,00 | 31 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Marder II | 3 | 96,00 | 172 | 1 | 0,00% | 39,32 | |||||
| Gabler’s Destroyer | 5 | 445,00 | 663 | 1 | 100,00% | 1411,54 | |||||
| Black Prince II | 7 | 654,00 | 303 | 1 | 0,00% | 590,44 | |||||
| Convert. Medium Tank T3 | 3 | 498,00 | 307 | 1 | 0,00% | 1263,16 | |||||
| TS-54 | 8 | 0,00 | 210 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| MKA | 2 | 503,00 | 738 | 1 | 100,00% | 2692,68 | |||||
| SMV CC-64 Vipera | 8 | 0,00 | 194 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Type 5 Ka-Ri | 8 | 314,00 | 921 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Type 63 | 8 | 334,00 | 738 | 1 | 100,00% | 302,80 | |||||
| Tetrarch | 2 | 54,00 | 19 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Light Mk. VIC | 2 | 82,00 | 136 | 1 | 100,00% | 415,67 | |||||
| T7 Combat Car | 2 | 108,00 | 241 | 1 | 100,00% | 522,19 | |||||
| LTP | 3 | 67,00 | 132 | 1 | 0,00% | 39,40 | |||||
| Leox | 9 | 1303,00 | 500 | 1 | 0,00% | 680,13 |
BF_LM
Целокупна статистика
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 4376 | 28 | 66 | 240 | ||||
| Просечан ниво | 5,54 | 7,00 | 7,14 | 7,22 | ||||
| Победе | 2085 | 47,65% | 10 | 35,71% | 29 | 43,94% | 109 | 45,42% |
| Порази | 2228 | 50,91% | 18 | 64,29% | 37 | 56,06% | 130 | 54,17% |
| Нерешено | 63 | 1,44% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 1 | 0,42% |
| Преживљене борбе | 1190 | 27,19% | 5 | 17,86% | 18 | 27,27% | 68 | 28,33% |
| Уништени тенкови | 2550 | 0,58 | 21 | 0,75 | 49 | 0,74 | 145 | 0,60 |
| Однос уништења | 0,80 | 0,91 | 1,02 | 0,84 | ||||
| Откривена возила | 2469 | 0,56 | 14 | 0,50 | 26 | 0,39 | 117 | 0,49 |
| Нанета штета | 467,17 | 1.099,57 | 1.097,92 | 834,98 | ||||
| Поени заузимањем базе | 6257 | 1,43 | 17 | 0,61 | 46 | 0,70 | 178 | 0,74 |
| Поени одбраном базе | 2450 | 0,56 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 72 | 0,30 |
| Искуство | 336,27 | 649,89 | 687,95 | 608,35 | ||||
| WN7 | 701,57 | 784,88 | 851,71 | 724,34 | ||||
| WN8 | 680,26 | 1228,22 | 1231,41 | 898,53 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 4376 | |
| Просечан ниво | 5,54 | |
| Победе | 2085 | 47,65% |
| Порази | 2228 | 50,91% |
| Нерешено | 63 | 1,44% |
| Преживљене борбе | 1190 | 27,19% |
| Уништени тенкови | 2550 | 0,58 |
| Однос уништења | 0,80 | |
| Откривена возила | 2469 | 0,56 |
| Нанета штета | 467,17 | |
| Поени заузимањем базе | 6257 | 1,43 |
| Поени одбраном базе | 2450 | 0,56 |
| Искуство | 336,27 | |
| WN7 | 701,57 | |
| WN8 | 680,26 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 28 | |
| Просечан ниво | 7,00 | |
| Победе | 10 | 35,71% |
| Порази | 18 | 64,29% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 5 | 17,86% |
| Уништени тенкови | 21 | 0,75 |
| Однос уништења | 0,91 | |
| Откривена возила | 14 | 0,50 |
| Нанета штета | 1.099,57 | |
| Поени заузимањем базе | 17 | 0,61 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 649,89 | |
| WN7 | 784,88 | |
| WN8 | 1228,22 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 66 | |
| Просечан ниво | 7,14 | |
| Победе | 29 | 43,94% |
| Порази | 37 | 56,06% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 18 | 27,27% |
| Уништени тенкови | 49 | 0,74 |
| Однос уништења | 1,02 | |
| Откривена возила | 26 | 0,39 |
| Нанета штета | 1.097,92 | |
| Поени заузимањем базе | 46 | 0,70 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 687,95 | |
| WN7 | 851,71 | |
| WN8 | 1231,41 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 240 | |
| Просечан ниво | 7,22 | |
| Победе | 109 | 45,42% |
| Порази | 130 | 54,17% |
| Нерешено | 1 | 0,42% |
| Преживљене борбе | 68 | 28,33% |
| Уништени тенкови | 145 | 0,60 |
| Однос уништења | 0,84 | |
| Откривена возила | 117 | 0,49 |
| Нанета штета | 834,98 | |
| Поени заузимањем базе | 178 | 0,74 |
| Поени одбраном базе | 72 | 0,30 |
| Искуство | 608,35 | |
| WN7 | 724,34 | |
| WN8 | 898,53 | |
Израђен у:
Последњи пут био у борби:
Последње ажурирање:
Глобална карта Absolute X
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Глобална карта Champion VIII
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Глобална карта Middle VI
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика борби тенковских чета
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 45 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 9 | 20,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 33 | 73,33% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 3 | 6,67% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 11 | 24,44% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 21 | 0,47 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,62 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 20 | 0,44 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 518,47 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 59 | 1,31 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 149,27 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 45 | |
| Победе | 9 | 20,00% |
| Порази | 33 | 73,33% |
| Нерешено | 3 | 6,67% |
| Преживљене борбе | 11 | 24,44% |
| Уништени тенкови | 21 | 0,47 |
| Однос уништења | 0,62 | |
| Откривена возила | 20 | 0,44 |
| Нанета штета | 518,47 | |
| Поени заузимањем базе | 59 | 1,31 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 149,27 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Тимска статистика
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 16 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 6 | 37,50% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 9 | 56,25% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 1 | 6,25% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 6 | 37,50% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 10 | 0,63 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 1,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 15 | 0,94 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 1.072,94 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 394,75 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 16 | |
| Победе | 6 | 37,50% |
| Порази | 9 | 56,25% |
| Нерешено | 1 | 6,25% |
| Преживљене борбе | 6 | 37,50% |
| Уништени тенкови | 10 | 0,63 |
| Однос уништења | 1,00 | |
| Откривена возила | 15 | 0,94 |
| Нанета штета | 1.072,94 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 394,75 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика чарки
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика одбране утврђења
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen