| Име тенка | M | Тип | Нација | Ниво | Просечна штета | Просечно искуство | Битке | Победе | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ShPTK-TVP 100 | 8 | 2385,89 | 1152 | 882 | 61,68% | 3746,66 | |||||
| FV1066 Senlac | 8 | 946,38 | 939 | 798 | 55,01% | 2199,88 | |||||
| BZ-72-1 | 10 | 3554,83 | 1086 | 684 | 61,26% | 3855,78 | |||||
| Bat.-Châtillon Bourrasque | 8 | 2400,69 | 1264 | 651 | 65,59% | 3654,25 | |||||
| VCS 6x6 TS 90 | 9 | 1702,24 | 1068 | 634 | 59,31% | 3214,15 | |||||
| Leopard 1 | 10 | 3365,63 | 963 | 575 | 55,48% | 3460,42 | |||||
| T803 | 11 | 4405,41 | 1305 | 536 | 62,50% | 4088,51 | |||||
| Fauteur | 11 | 4064,37 | 1213 | 491 | 59,88% | 3647,89 | |||||
| CS-63 | 10 | 3468,86 | 1087 | 481 | 59,25% | 3818,13 | |||||
| STB-1 | 10 | 3726,77 | 1190 | 439 | 65,83% | 4425,39 | |||||
| Monkey King | 10 | 3628,41 | 1133 | 414 | 64,25% | 4300,25 | |||||
| STK-2 | 11 | 4441,59 | 1299 | 405 | 64,44% | 4069,40 | |||||
| T110E5 | 10 | 3982,23 | 1205 | 395 | 62,53% | 4146,90 | |||||
| Vz. 55 | 10 | 3885,87 | 1123 | 368 | 60,60% | 3935,43 | |||||
| Centurion Action X | 10 | 3568,17 | 1061 | 353 | 58,64% | 3880,02 | |||||
| Ho-Ri 3 | 10 | 3943,68 | 1091 | 351 | 67,24% | 4012,54 | |||||
| DBV-152 | 10 | 3775,59 | 970 | 344 | 59,30% | 3337,30 | |||||
| Char Murat | 9 | 2855,40 | 1114 | 340 | 60,00% | 3464,69 | |||||
| 122 TM | 8 | 2310,28 | 1141 | 338 | 59,17% | 3356,51 | |||||
| T57 Heavy | 10 | 3950,04 | 1128 | 308 | 60,39% | 3808,85 | |||||
| Chieftain Mk. 6 | 10 | 3519,53 | 1103 | 303 | 61,06% | 3514,96 | |||||
| Type 71 | 10 | 3607,15 | 1129 | 302 | 63,58% | 3585,13 | |||||
| AMX M4 mle. 54 | 10 | 3798,96 | 1131 | 298 | 57,38% | 3767,96 | |||||
| DZT-159 | 9 | 3180,64 | 1207 | 292 | 57,53% | 3920,53 | |||||
| Leopard Prototyp A | 9 | 3140,77 | 1170 | 290 | 62,07% | 3971,69 | |||||
| Jagdpanzer E 90 | 9 | 3330,29 | 1125 | 274 | 59,85% | 3529,60 | |||||
| XM57 | 8 | 2821,00 | 1258 | 274 | 64,96% | 3629,96 | |||||
| Stone Sentinel | 8 | 2537,55 | 1272 | 267 | 64,04% | 3360,60 | |||||
| Black Rock | 11 | 4148,09 | 1255 | 267 | 62,55% | 3604,68 | |||||
| Ashigaru | 10 | 3332,49 | 1024 | 259 | 59,85% | 3074,66 | |||||
| Stinger | 10 | 4266,90 | 1227 | 258 | 63,95% | 3661,72 | |||||
| Object 268 Version 4 | 10 | 3681,14 | 1116 | 257 | 66,93% | 3905,27 | |||||
| M-VII-Y | 9 | 3567,06 | 1360 | 257 | 65,37% | 3772,50 | |||||
| TVP T 50/51 | 10 | 3451,56 | 1063 | 256 | 60,94% | 3738,21 | |||||
| FV217 Badger | 10 | 3575,69 | 1088 | 256 | 60,16% | 3486,67 | |||||
| BZ-75 | 10 | 3726,02 | 1129 | 252 | 63,89% | 4026,81 | |||||
| T110E4 | 10 | 3715,69 | 973 | 250 | 54,40% | 3386,35 | |||||
| AMBT | 8 | 2598,29 | 1200 | 244 | 61,48% | 3926,56 | |||||
| M54 Renegade | 8 | 2697,53 | 1291 | 243 | 60,08% | 3802,38 | |||||
| leKpz M 41 90 mm GF | 8 | 1371,22 | 967 | 236 | 55,51% | 3107,62 | |||||
| Kranvagn | 10 | 3531,96 | 1103 | 232 | 63,79% | 3456,46 | |||||
| T110E3 | 10 | 3628,07 | 1087 | 225 | 67,11% | 3482,94 | |||||
| K-2 | 8 | 2383,83 | 1252 | 224 | 65,63% | 3546,64 | |||||
| Type 63 | 8 | 2475,43 | 1280 | 224 | 59,38% | 3727,82 | |||||
| T-103 | 8 | 2282,06 | 1107 | 222 | 57,66% | 3580,83 | |||||
| AltProto AMX 30 | 8 | 2439,30 | 1300 | 220 | 61,36% | 3905,11 | |||||
| AMX 50 Foch B | 10 | 3985,87 | 1117 | 218 | 62,84% | 3965,70 | |||||
| Concept 1B | 9 | 3581,72 | 1447 | 211 | 71,09% | 4024,32 | |||||
| BZ-79 | 11 | 4653,31 | 1245 | 210 | 60,00% | 3712,84 | |||||
| CC-46 Pancernik | 9 | 3116,32 | 1197 | 207 | 62,32% | 3389,43 | |||||
| E 100 | 10 | 3420,28 | 1146 | 205 | 65,85% | 3478,18 | |||||
| Taschenratte | 11 | 4407,82 | 1376 | 198 | 62,63% | 3638,00 | |||||
| Felice | 9 | 2652,23 | 1103 | 197 | 60,41% | 3296,07 | |||||
| TS-6 | 9 | 3011,33 | 1198 | 195 | 63,08% | 3745,94 | |||||
| 56TP | 8 | 2511,26 | 1225 | 193 | 56,99% | 3923,12 | |||||
| Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) | 8 | 2179,37 | 1103 | 191 | 60,21% | 3162,90 | |||||
| UDES 03 Alt 3 | 9 | 2847,50 | 1150 | 189 | 66,14% | 3209,78 | |||||
| ST-62 Version 2 | 10 | 3726,67 | 1149 | 187 | 64,17% | 3763,23 | |||||
| CS-52 LIS | 8 | 2402,91 | 1190 | 186 | 59,68% | 3622,59 | |||||
| K-91 | 10 | 3438,38 | 1132 | 182 | 64,84% | 3970,20 | |||||
| XM66F | 8 | 2745,84 | 1281 | 180 | 62,78% | 4154,91 | |||||
| Durendal | 10 | 3629,74 | 1017 | 178 | 54,49% | 3298,64 | |||||
| WZ-114 | 9 | 2600,57 | 1084 | 176 | 58,52% | 3181,00 | |||||
| Gorilla | 11 | 4122,72 | 1103 | 174 | 57,47% | 3284,89 | |||||
| AMX 50 Foch | 9 | 3306,36 | 1224 | 170 | 67,06% | 3847,21 | |||||
| Cobra | 9 | 3179,62 | 1201 | 164 | 64,02% | 3825,97 | |||||
| Emil II | 9 | 3200,28 | 1237 | 162 | 66,05% | 4180,26 | |||||
| Gryphon | 10 | 4250,91 | 1234 | 161 | 59,63% | 4674,33 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t | 10 | 3207,01 | 1021 | 159 | 54,72% | 3086,87 | |||||
| Object 140 | 10 | 3524,02 | 1184 | 157 | 66,88% | 4005,05 | |||||
| T-832 | 8 | 2752,53 | 1369 | 154 | 62,99% | 4249,04 | |||||
| T95 | 9 | 3293,64 | 1238 | 152 | 60,53% | 3804,42 | |||||
| AE Phase I | 9 | 3442,66 | 1311 | 152 | 60,53% | 4741,02 | |||||
| Predatore | 9 | 3179,26 | 1214 | 151 | 57,62% | 3709,10 | |||||
| Vz. 60S Dravec | 10 | 4544,22 | 1341 | 149 | 63,09% | 4269,22 | |||||
| Object 265T | 9 | 2931,12 | 1146 | 143 | 53,15% | 3329,62 | |||||
| CS-67 Szakal | 11 | 3596,83 | 1119 | 142 | 60,56% | 3394,89 | |||||
| Object 752 | 9 | 3523,97 | 1318 | 142 | 59,86% | 4006,32 | |||||
| T54E1 | 9 | 3024,68 | 1183 | 141 | 63,83% | 3631,73 | |||||
| Object 277 | 10 | 3807,36 | 1126 | 140 | 56,43% | 4070,16 | |||||
| TS-60 | 9 | 2899,59 | 1139 | 140 | 60,00% | 3328,45 | |||||
| BZ-68 | 9 | 3124,09 | 1230 | 137 | 64,23% | 3708,49 | |||||
| Projet Louis | 9 | 1461,73 | 1010 | 136 | 55,88% | 2512,43 | |||||
| TS-54 | 8 | 2556,33 | 1339 | 135 | 65,19% | 3860,12 | |||||
| KV-122 | 7 | 1978,39 | 1124 | 134 | 65,67% | 3769,24 | |||||
| 113 Beijing Opera | 10 | 3888,19 | 1207 | 131 | 69,47% | 4237,43 | |||||
| Ho-Ri 1 | 9 | 3474,61 | 1233 | 130 | 67,69% | 4121,50 | |||||
| T-54 | 9 | 2941,95 | 1206 | 130 | 60,77% | 4393,22 | |||||
| Nergal | 8 | 2425,71 | 1200 | 130 | 63,85% | 3465,28 | |||||
| AMX 50 120 | 9 | 3098,56 | 1079 | 129 | 51,94% | 3558,86 | |||||
| CS-59 | 9 | 3044,84 | 1172 | 128 | 56,25% | 4102,81 | |||||
| Rambo | 9 | 3172,62 | 1330 | 128 | 70,31% | 4335,39 | |||||
| Conqueror | 9 | 3217,68 | 1269 | 127 | 65,35% | 3950,13 | |||||
| TNH T Vz. 51 | 9 | 3286,24 | 1242 | 126 | 63,49% | 3964,35 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t AP | 9 | 2705,59 | 1120 | 126 | 60,32% | 3651,36 | |||||
| WZ-111 model 6 | 8 | 2905,40 | 1420 | 124 | 66,13% | 4364,50 | |||||
| FV215b | 10 | 3769,94 | 1146 | 122 | 59,84% | 4024,58 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 3369,68 | 1222 | 121 | 61,16% | 3757,23 | |||||
| Object 263 | 9 | 3089,17 | 1126 | 120 | 55,83% | 3438,56 | |||||
| FV229 Contender | 9 | 3241,81 | 1241 | 120 | 53,33% | 3837,72 | |||||
| Chrysler K | 8 | 2388,34 | 1262 | 119 | 63,03% | 3911,27 | |||||
| Škoda T 50 | 9 | 3074,32 | 1100 | 117 | 50,43% | 3758,47 | |||||
| AT-FV230 Breaker | 11 | 4052,38 | 1166 | 117 | 57,26% | 3284,20 | |||||
| M-V-Y | 10 | 3789,32 | 1243 | 115 | 62,61% | 3810,16 | |||||
| T30 | 9 | 3289,21 | 1191 | 114 | 66,67% | 3960,44 | |||||
| Centurion Mk. 7/1 | 9 | 3113,34 | 1203 | 114 | 61,40% | 4213,26 | |||||
| AMX M4 mle. 49 Liberté | 8 | 2157,32 | 1219 | 112 | 63,39% | 3270,67 | |||||
| Caernarvon | 8 | 2439,77 | 1280 | 108 | 59,26% | 3928,81 | |||||
| E 50 | 9 | 3073,11 | 1247 | 108 | 64,81% | 4018,57 | |||||
| 50TP Resilient | 8 | 2523,84 | 1282 | 108 | 65,74% | 3883,36 | |||||
| T-10 | 9 | 2922,88 | 1101 | 106 | 50,00% | 3715,31 | |||||
| AMX AC mle. 48 | 8 | 2463,42 | 1110 | 106 | 62,26% | 3661,58 | |||||
| Tortoise | 9 | 3747,93 | 1465 | 106 | 74,53% | 4386,92 | |||||
| WZ-111G FT | 9 | 3219,46 | 1200 | 105 | 71,43% | 3366,99 | |||||
| Type 68 | 9 | 3817,64 | 1470 | 105 | 65,71% | 5655,01 | |||||
| AMX M4 mle. 51 | 9 | 3450,28 | 1283 | 105 | 58,10% | 4335,42 | |||||
| Kampfpanzer 67 | 10 | 3178,96 | 1071 | 105 | 60,95% | 2975,25 | |||||
| Toro | 9 | 3467,20 | 1373 | 105 | 65,71% | 4807,05 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 1731,20 | 1079 | 105 | 65,71% | 3617,95 | |||||
| Super Conqueror | 10 | 4080,24 | 1248 | 104 | 67,31% | 4747,84 | |||||
| Kpz. 3 GST Turm | 8 | 2453,76 | 1137 | 104 | 60,58% | 3426,32 | |||||
| Indien-Panzer | 8 | 1838,52 | 1001 | 103 | 57,28% | 2833,36 | |||||
| FV230 Canopener | 10 | 3825,78 | 1173 | 102 | 62,75% | 3545,03 | |||||
| T-44 | 8 | 2308,53 | 1268 | 101 | 69,31% | 4604,14 | |||||
| Type 57 | 8 | 2732,77 | 1334 | 101 | 64,36% | 4785,98 | |||||
| Waffenträger auf Pz. IV | 9 | 3198,08 | 1079 | 99 | 61,62% | 3325,69 | |||||
| SU-101 | 8 | 2425,72 | 1081 | 98 | 58,16% | 3780,42 | |||||
| Object 416 | 8 | 2385,11 | 1127 | 98 | 58,16% | 3875,93 | |||||
| Emil I | 8 | 2686,36 | 1277 | 95 | 62,11% | 3890,19 | |||||
| 50TP Tyszkiewicza | 9 | 3206,26 | 1186 | 95 | 54,74% | 3720,22 | |||||
| AMX 50 100 | 8 | 2492,34 | 1198 | 94 | 64,89% | 3778,42 | |||||
| M103 | 9 | 3476,94 | 1287 | 94 | 63,83% | 4541,80 | |||||
| M-III-Y | 8 | 2542,86 | 1283 | 91 | 60,44% | 4082,62 | |||||
| Type 61 | 9 | 3369,49 | 1206 | 89 | 56,18% | 4299,34 | |||||
| Jagdpanther II | 8 | 2672,72 | 1056 | 89 | 48,31% | 3715,63 | |||||
| T71 CMCD | 7 | 1093,21 | 1045 | 89 | 58,43% | 3529,33 | |||||
| 53TP Markowskiego | 8 | 2504,60 | 1275 | 88 | 64,77% | 4206,09 | |||||
| Vz. 63P | 11 | 3806,85 | 1115 | 88 | 55,68% | 2959,06 | |||||
| E 75 | 9 | 2792,86 | 1094 | 85 | 55,29% | 3324,24 | |||||
| KV-4 | 8 | 2479,33 | 1197 | 85 | 54,12% | 3854,01 | |||||
| T28 Prototype | 8 | 2503,86 | 1104 | 84 | 52,38% | 3663,85 | |||||
| M-VI-Y | 9 | 3160,27 | 1282 | 84 | 64,29% | 4483,74 | |||||
| SFAC 105 | 8 | 2074,65 | 886 | 83 | 55,42% | 2015,80 | |||||
| IS-3 | 8 | 2526,10 | 1207 | 80 | 60,00% | 3553,20 | |||||
| T28 | 8 | 2928,88 | 1323 | 80 | 60,00% | 4736,95 | |||||
| Object 430 Version II | 9 | 3141,93 | 1261 | 80 | 67,50% | 4143,99 | |||||
| Jagdtiger | 9 | 3592,97 | 1247 | 78 | 64,10% | 4484,46 | |||||
| Pz.Kpfw. Neu | 11 | 4012,43 | 1238 | 77 | 59,74% | 3549,92 | |||||
| Ferdinand | 8 | 2569,36 | 1096 | 75 | 61,33% | 3555,14 | |||||
| T37 | 6 | 794,33 | 547 | 72 | 56,94% | 3064,32 | |||||
| IS | 7 | 1977,72 | 1160 | 71 | 64,79% | 3679,40 | |||||
| Wz. 64GC Bzyg | 10 | 3558,72 | 1074 | 71 | 61,97% | 3279,88 | |||||
| TNH 105/1000 | 8 | 2081,49 | 1042 | 69 | 55,07% | 2911,09 | |||||
| Tiger II | 8 | 2964,03 | 1349 | 68 | 61,76% | 4807,73 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 2683,57 | 1084 | 68 | 64,71% | 3782,50 | |||||
| T32 | 8 | 3043,03 | 1497 | 66 | 69,70% | 5133,13 | |||||
| M6 | 6 | 1748,80 | 1179 | 65 | 73,85% | 3601,89 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 2645,51 | 1094 | 65 | 67,69% | 3369,79 | |||||
| Object 257 | 9 | 3168,53 | 1302 | 64 | 64,06% | 4382,77 | |||||
| KV-2 | 6 | 678,03 | 494 | 63 | 61,90% | 1228,71 | |||||
| Pz.Kpfw. 55 | 8 | 2887,56 | 1471 | 62 | 64,52% | 3958,07 | |||||
| Grille 15 | 10 | 2859,16 | 843 | 61 | 57,38% | 2288,16 | |||||
| Object 279 early | 10 | 3375,98 | 1083 | 60 | 58,33% | 2828,48 | |||||
| AS-XX 40 t | 11 | 3106,79 | 967 | 58 | 51,72% | 2835,11 | |||||
| Ho-Ri 2 | 8 | 2248,42 | 960 | 57 | 43,86% | 3344,50 | |||||
| Panther II | 8 | 2047,95 | 1038 | 57 | 59,65% | 3323,22 | |||||
| Type 4 Ju-To | 7 | 1955,54 | 1100 | 57 | 57,89% | 3217,70 | |||||
| CS-53 | 8 | 2150,44 | 1121 | 55 | 65,45% | 4019,26 | |||||
| KV-1 | 5 | 657,36 | 473 | 55 | 47,27% | 1364,71 | |||||
| Leo | 7 | 1840,98 | 1045 | 54 | 55,56% | 3789,29 | |||||
| WZ-111 model 5A | 10 | 3748,37 | 1230 | 54 | 66,67% | 4039,30 | |||||
| BZ-166 | 8 | 1874,59 | 912 | 54 | 46,30% | 2515,82 | |||||
| Carro da Combattimento 45 t | 10 | 3259,42 | 1045 | 53 | 67,92% | 3345,07 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 1331,08 | 1024 | 51 | 70,59% | 3270,76 | |||||
| 114 SP2 | 10 | 3259,61 | 874 | 51 | 58,82% | 2439,58 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 708,65 | 608 | 49 | 55,10% | 1849,32 | |||||
| T29 | 7 | 1819,23 | 1166 | 48 | 72,92% | 3012,81 | |||||
| VK 30.02 (D) | 7 | 1692,67 | 1004 | 48 | 45,83% | 3422,01 | |||||
| Versuchspanzer 57 | 9 | 3261,35 | 1360 | 48 | 68,75% | 3867,52 | |||||
| Turtle Mk. I | 8 | 2604,15 | 1215 | 47 | 46,81% | 3335,29 | |||||
| Tiger I | 7 | 2121,50 | 1239 | 46 | 63,04% | 3612,50 | |||||
| Type 5 Chi-Ri | 7 | 1446,04 | 969 | 45 | 57,78% | 3067,39 | |||||
| KV-3 | 7 | 2081,16 | 1243 | 45 | 71,11% | 3850,44 | |||||
| AMX M4 mle. 45 | 7 | 2225,62 | 1280 | 45 | 53,33% | 4432,73 | |||||
| Rhm.-Borsig Waffenträger | 8 | 2561,05 | 1114 | 44 | 56,82% | 3690,19 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 1462,93 | 974 | 43 | 55,81% | 2763,96 | |||||
| Charioteer Nomad | 8 | 2011,51 | 938 | 43 | 58,14% | 2724,75 | |||||
| Vz. 44-1 | 7 | 1610,95 | 1003 | 39 | 56,41% | 2465,39 | |||||
| CS-44 | 7 | 1843,92 | 1184 | 38 | 68,42% | 3967,58 | |||||
| Char Mle. 75 | 9 | 571,16 | 623 | 38 | 44,74% | 527,99 | |||||
| VK 72.01 (K) | 10 | 3530,74 | 1160 | 38 | 68,42% | 2804,90 | |||||
| T20 | 7 | 1888,41 | 1110 | 37 | 59,46% | 3609,02 | |||||
| T 55A | 9 | 2950,32 | 1196 | 37 | 64,86% | 3856,64 | |||||
| SU-85 | 5 | 1145,23 | 697 | 35 | 57,14% | 3728,78 | |||||
| Centurion Mk. I | 8 | 2193,89 | 1171 | 35 | 54,29% | 3944,55 | |||||
| Object 452K | 10 | 3270,83 | 942 | 35 | 48,57% | 2955,08 | |||||
| SU-100 | 6 | 1405,03 | 925 | 33 | 69,70% | 3272,46 | |||||
| SU-100M1 | 7 | 1813,19 | 985 | 32 | 46,88% | 3397,54 | |||||
| T-150 | 6 | 1067,94 | 875 | 32 | 65,63% | 2197,06 | |||||
| T-34-85M | 6 | 1412,13 | 848 | 32 | 53,13% | 2895,31 | |||||
| Fantôme | 9 | 1983,00 | 859 | 32 | 50,00% | 2063,00 | |||||
| T-43 | 7 | 1778,39 | 1227 | 31 | 64,52% | 4201,45 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 298,57 | 473 | 30 | 63,33% | 1851,23 | |||||
| Black Prince | 7 | 1788,28 | 1158 | 29 | 58,62% | 3011,72 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 1393,82 | 1038 | 28 | 71,43% | 3515,58 | |||||
| TBT | 9 | 3032,50 | 1169 | 28 | 64,29% | 2971,85 | |||||
| AT 15 | 8 | 2472,62 | 1256 | 26 | 69,23% | 3429,50 | |||||
| Vz. 68 Squall | 8 | 879,04 | 726 | 26 | 57,69% | 1601,42 | |||||
| Stridsyxa | 8 | 2664,54 | 1285 | 26 | 65,38% | 3403,96 | |||||
| T28 Concept | 7 | 2057,85 | 1160 | 26 | 76,92% | 3693,97 | |||||
| TVP VTU Koncept | 8 | 2371,68 | 1284 | 25 | 80,00% | 4658,75 | |||||
| Churchill VII | 6 | 1655,88 | 1141 | 25 | 64,00% | 4095,58 | |||||
| Ho-Ri Shugo | 11 | 3647,40 | 1010 | 25 | 52,00% | 2918,35 | |||||
| T25/2 | 7 | 2075,92 | 1107 | 25 | 56,00% | 4704,61 | |||||
| KV-1SA | 5 | 1068,36 | 986 | 25 | 60,00% | 3063,70 | |||||
| Cromwell | 6 | 1193,88 | 872 | 24 | 50,00% | 2898,72 | |||||
| T-28 | 4 | 345,92 | 277 | 24 | 54,17% | 1033,37 | |||||
| Type 4 Chi-To | 6 | 1489,33 | 979 | 24 | 66,67% | 3527,75 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 330,58 | 311 | 24 | 41,67% | 1221,43 | |||||
| T-34 | 5 | 866,91 | 620 | 23 | 47,83% | 2541,57 | |||||
| M10 Wolverine | 5 | 1172,00 | 767 | 23 | 52,17% | 3635,36 | |||||
| T25 AT | 7 | 1922,96 | 1105 | 23 | 73,91% | 3526,76 | |||||
| AT 7 | 7 | 1662,00 | 1070 | 23 | 69,57% | 2917,69 | |||||
| T69 | 8 | 1999,17 | 1045 | 23 | 65,22% | 2926,71 | |||||
| Churchill I | 5 | 1195,95 | 770 | 22 | 36,36% | 3121,54 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 228,18 | 227 | 22 | 40,91% | 628,27 | |||||
| M36 Jackson | 6 | 1446,50 | 871 | 22 | 54,55% | 2819,48 | |||||
| T-34-85 | 6 | 1735,57 | 1179 | 21 | 71,43% | 4495,52 | |||||
| ARL 44 | 6 | 1586,43 | 1089 | 21 | 80,95% | 3786,56 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 1382,00 | 995 | 20 | 70,00% | 3560,03 | |||||
| B.U.G.I. | 6 | 1043,25 | 731 | 20 | 55,00% | 2150,39 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 1656,25 | 949 | 20 | 55,00% | 3947,68 | |||||
| VK 16.02 Leopard | 5 | 341,33 | 412 | 18 | 61,11% | 1058,22 | |||||
| Comet | 7 | 1896,67 | 1167 | 18 | 44,44% | 3884,32 | |||||
| KV-1S | 6 | 1755,56 | 1198 | 18 | 61,11% | 4272,73 | |||||
| M44 | 6 | 548,56 | 481 | 16 | 50,00% | 718,84 | |||||
| E 65 Zwilling | 8 | 3011,81 | 1668 | 16 | 93,75% | 3645,11 | |||||
| AT 8 | 6 | 1531,07 | 1164 | 15 | 73,33% | 3698,14 | |||||
| Durchbruchswagen 2 | 4 | 506,27 | 544 | 15 | 53,33% | 1772,57 | |||||
| EMIL 1951 | 8 | 2263,67 | 1054 | 15 | 60,00% | 2914,82 | |||||
| M40/M43 | 8 | 1028,62 | 608 | 13 | 38,46% | 905,40 | |||||
| KV-5 | 8 | 1564,31 | 1031 | 13 | 61,54% | 1935,44 | |||||
| Chi-To SP | 7 | 2743,36 | 1471 | 11 | 63,64% | 4934,02 | |||||
| Strv 74 | 6 | 1642,00 | 1266 | 10 | 80,00% | 5313,41 | |||||
| Churchill III | 5 | 572,90 | 559 | 10 | 70,00% | 1164,91 | |||||
| T-46 | 3 | 322,11 | 408 | 9 | 44,44% | 1660,46 | |||||
| FV4025 Contriver | 11 | 3732,88 | 1403 | 8 | 87,50% | 3259,17 | |||||
| SDP wz 66 Grom | 8 | 2604,00 | 1134 | 8 | 62,50% | 3545,60 | |||||
| Jagdpanzer E 100 | 10 | 4572,71 | 955 | 7 | 42,86% | 3505,79 | |||||
| T-60 | 2 | 118,29 | 239 | 7 | 42,86% | 297,77 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 262,75 | 219 | 4 | 0,00% | 1083,32 | |||||
| T-26 | 2 | 175,75 | 381 | 4 | 50,00% | 926,35 | |||||
| MS-1 | 1 | 170,00 | 282 | 3 | 33,33% | 807,76 | |||||
| BZ-74-1 | 8 | 1882,33 | 991 | 3 | 66,67% | 2588,96 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 27,00 | 81 | 2 | 50,00% | 78,28 | |||||
| Husarz | 8 | 1535,50 | 789 | 2 | 50,00% | 1532,18 | |||||
| KR-1 | 11 | 3882,50 | 1136 | 2 | 50,00% | 3418,31 | |||||
| M41 | 5 | 482,00 | 390 | 1 | 100,00% | 728,20 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 1717,00 | 1188 | 1 | 100,00% | 2060,46 | |||||
| Sturer Emil | 7 | 3840,00 | 2024 | 1 | 0,00% | 11310,96 | |||||
| AMX ELC 901 | 6 | 468,00 | 233 | 1 | 0,00% | 870,43 |
Axlomon_xD
Целокупна статистика
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 33441 | 0 | 169 | 945 | ||||
| Просечан ниво | 9,03 | 0,00 | 10,24 | 9,97 | ||||
| Победе | 20457 | 61,17% | 0 | 0,00% | 104 | 61,54% | 545 | 57,67% |
| Порази | 12488 | 37,34% | 0 | 0,00% | 63 | 37,28% | 383 | 40,53% |
| Нерешено | 496 | 1,48% | 0 | 0,00% | 2 | 1,18% | 17 | 1,80% |
| Преживљене борбе | 13534 | 40,47% | 0 | 0,00% | 64 | 37,87% | 335 | 35,45% |
| Уништени тенкови | 48886 | 1,46 | 0 | 0,00 | 240 | 1,42 | 1294 | 1,37 |
| Однос уништења | 2,46 | 0,00 | 2,29 | 2,12 | ||||
| Откривена возила | 55077 | 1,65 | 0 | 0,00 | 234 | 1,38 | 1499 | 1,59 |
| Нанета штета | 3.025,87 | 0,00 | 4.069,04 | 3.397,91 | ||||
| Поени заузимањем базе | 25971 | 0,78 | 0 | 0,00 | 114 | 0,67 | 485 | 0,51 |
| Поени одбраном базе | 21612 | 0,65 | 0 | 0,00 | 54 | 0,32 | 418 | 0,44 |
| Искуство | 1.148,48 | 0,00 | 1.206,38 | 1.103,12 | ||||
| WN7 | 2064,47 | 0,00 | 2005,32 | 1876,58 | ||||
| WN8 | 3689,54 | 0,00 | 3815,86 | 3439,77 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 33441 | |
| Просечан ниво | 9,03 | |
| Победе | 20457 | 61,17% |
| Порази | 12488 | 37,34% |
| Нерешено | 496 | 1,48% |
| Преживљене борбе | 13534 | 40,47% |
| Уништени тенкови | 48886 | 1,46 |
| Однос уништења | 2,46 | |
| Откривена возила | 55077 | 1,65 |
| Нанета штета | 3.025,87 | |
| Поени заузимањем базе | 25971 | 0,78 |
| Поени одбраном базе | 21612 | 0,65 |
| Искуство | 1.148,48 | |
| WN7 | 2064,47 | |
| WN8 | 3689,54 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Просечан ниво | 0,00 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 169 | |
| Просечан ниво | 10,24 | |
| Победе | 104 | 61,54% |
| Порази | 63 | 37,28% |
| Нерешено | 2 | 1,18% |
| Преживљене борбе | 64 | 37,87% |
| Уништени тенкови | 240 | 1,42 |
| Однос уништења | 2,29 | |
| Откривена возила | 234 | 1,38 |
| Нанета штета | 4.069,04 | |
| Поени заузимањем базе | 114 | 0,67 |
| Поени одбраном базе | 54 | 0,32 |
| Искуство | 1.206,38 | |
| WN7 | 2005,32 | |
| WN8 | 3815,86 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 945 | |
| Просечан ниво | 9,97 | |
| Победе | 545 | 57,67% |
| Порази | 383 | 40,53% |
| Нерешено | 17 | 1,80% |
| Преживљене борбе | 335 | 35,45% |
| Уништени тенкови | 1294 | 1,37 |
| Однос уништења | 2,12 | |
| Откривена возила | 1499 | 1,59 |
| Нанета штета | 3.397,91 | |
| Поени заузимањем базе | 485 | 0,51 |
| Поени одбраном базе | 418 | 0,44 |
| Искуство | 1.103,12 | |
| WN7 | 1876,58 | |
| WN8 | 3439,77 | |
Израђен у:
Последњи пут био у борби:
Последње ажурирање:
Глобална карта Absolute X
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 173 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 122 | 70,52% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 47 | 27,17% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 4 | 2,31% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 76 | 43,93% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 124 | 0,72 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 1,28 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 150 | 0,87 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 2.152,36 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 300 | 1,73 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 8 | 0,05 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 1.089,58 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 173 | |
| Победе | 122 | 70,52% |
| Порази | 47 | 27,17% |
| Нерешено | 4 | 2,31% |
| Преживљене борбе | 76 | 43,93% |
| Уништени тенкови | 124 | 0,72 |
| Однос уништења | 1,28 | |
| Откривена возила | 150 | 0,87 |
| Нанета штета | 2.152,36 | |
| Поени заузимањем базе | 300 | 1,73 |
| Поени одбраном базе | 8 | 0,05 |
| Искуство | 1.089,58 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Глобална карта Champion VIII
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Глобална карта Middle VI
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика борби тенковских чета
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Тимска статистика
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика чарки
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 2850 | 0 | 15 | 65 | ||||
| Победе | 1831 | 64,25% | 0 | 0,00% | 12 | 80,00% | 50 | 76,92% |
| Порази | 981 | 34,42% | 0 | 0,00% | 3 | 20,00% | 15 | 23,08% |
| Нерешено | 38 | 1,33% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 1265 | 44,39% | 0 | 0,00% | 11 | 73,33% | 37 | 56,92% |
| Уништени тенкови | 2212 | 0,78 | 0 | 0,00 | 17 | 1,13 | 52 | 0,80 |
| Однос уништења | 1,40 | 0,00 | 4,25 | 1,86 | ||||
| Откривена возила | 3404 | 1,19 | 0 | 0,00 | 3 | 0,20 | 108 | 1,66 |
| Нанета штета | 2.013,60 | 0,00 | 2.323,33 | 1.996,78 | ||||
| Поени заузимањем базе | 4572 | 1,60 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 32 | 0,49 |
| Поени одбраном базе | 7130 | 2,50 | 0 | 0,00 | 72 | 4,80 | 89 | 1,37 |
| Искуство | 978,72 | 0,00 | 1.291,60 | 1.164,54 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 2850 | |
| Победе | 1831 | 64,25% |
| Порази | 981 | 34,42% |
| Нерешено | 38 | 1,33% |
| Преживљене борбе | 1265 | 44,39% |
| Уништени тенкови | 2212 | 0,78 |
| Однос уништења | 1,40 | |
| Откривена возила | 3404 | 1,19 |
| Нанета штета | 2.013,60 | |
| Поени заузимањем базе | 4572 | 1,60 |
| Поени одбраном базе | 7130 | 2,50 |
| Искуство | 978,72 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 15 | |
| Победе | 12 | 80,00% |
| Порази | 3 | 20,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 11 | 73,33% |
| Уништени тенкови | 17 | 1,13 |
| Однос уништења | 4,25 | |
| Откривена возила | 3 | 0,20 |
| Нанета штета | 2.323,33 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 72 | 4,80 |
| Искуство | 1.291,60 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 65 | |
| Победе | 50 | 76,92% |
| Порази | 15 | 23,08% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 37 | 56,92% |
| Уништени тенкови | 52 | 0,80 |
| Однос уништења | 1,86 | |
| Откривена возила | 108 | 1,66 |
| Нанета штета | 1.996,78 | |
| Поени заузимањем базе | 32 | 0,49 |
| Поени одбраном базе | 89 | 1,37 |
| Искуство | 1.164,54 | |
Статистика одбране утврђења
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 236 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 103 | 43,64% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 133 | 56,36% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 62 | 26,27% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 154 | 0,65 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,89 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 212 | 0,90 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 2.191,06 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 87 | 0,37 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 35 | 0,15 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 769,74 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 236 | |
| Победе | 103 | 43,64% |
| Порази | 133 | 56,36% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 62 | 26,27% |
| Уништени тенкови | 154 | 0,65 |
| Однос уништења | 0,89 | |
| Откривена возила | 212 | 0,90 |
| Нанета штета | 2.191,06 | |
| Поени заузимањем базе | 87 | 0,37 |
| Поени одбраном базе | 35 | 0,15 |
| Искуство | 769,74 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen