| Име тенка | M | Тип | Нација | Ниво | Просечна штета | Просечно искуство | Битке | Победе | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AMX 13 90 | 9 | 877,57 | 795 | 1458 | 56,65% | 1488,33 | |||||
| E 25 | 7 | 1353,98 | 863 | 1142 | 57,62% | 2604,02 | |||||
| FV4202 | 8 | 1457,04 | 927 | 998 | 57,11% | 2281,59 | |||||
| Grille 15 | 10 | 2620,93 | 692 | 687 | 54,15% | 2386,12 | |||||
| Bat.-Châtillon Bourrasque | 8 | 1893,82 | 972 | 630 | 56,35% | 2641,23 | |||||
| Centurion Action X | 10 | 2369,21 | 711 | 594 | 53,03% | 2182,60 | |||||
| SU-14-2 | 8 | 1287,16 | 614 | 537 | 51,21% | 1657,54 | |||||
| Lansen C | 8 | 1851,21 | 1010 | 501 | 56,89% | 2748,88 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 2084,97 | 703 | 494 | 56,48% | 2110,82 | |||||
| E 75 | 9 | 2007,50 | 932 | 488 | 61,89% | 2342,27 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t | 10 | 2225,10 | 740 | 474 | 50,84% | 2062,83 | |||||
| T-54 | 9 | 2227,31 | 862 | 437 | 59,73% | 3202,35 | |||||
| Object 140 | 10 | 2381,52 | 809 | 412 | 52,91% | 2315,55 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 584,50 | 663 | 400 | 53,00% | 1097,85 | |||||
| E 50 Ausf. M | 10 | 2105,59 | 747 | 377 | 53,32% | 1987,64 | |||||
| M53/M55 | 9 | 1559,90 | 557 | 377 | 47,48% | 1712,28 | |||||
| ISU-152K | 8 | 1623,95 | 708 | 377 | 50,93% | 1981,62 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t AP | 9 | 1773,65 | 873 | 355 | 54,08% | 2119,62 | |||||
| Panther | 7 | 1018,84 | 812 | 343 | 60,35% | 1992,53 | |||||
| E 50 | 9 | 1686,21 | 849 | 343 | 51,31% | 1827,54 | |||||
| Leopard Prototyp A | 9 | 1594,08 | 786 | 342 | 49,42% | 1580,98 | |||||
| WZ-120-1G FT | 8 | 1773,88 | 920 | 340 | 57,94% | 2376,83 | |||||
| Object 252U Defender | 8 | 1749,56 | 963 | 330 | 60,30% | 2319,04 | |||||
| Kunze Panzer | 9 | 2017,25 | 652 | 328 | 52,13% | 2153,48 | |||||
| Kranvagn | 10 | 2328,36 | 817 | 315 | 57,78% | 2204,67 | |||||
| Tiger II | 8 | 1563,31 | 853 | 302 | 54,97% | 2066,19 | |||||
| Leopard 1 | 10 | 2334,81 | 735 | 292 | 55,48% | 2227,41 | |||||
| T-44 | 8 | 1655,47 | 933 | 286 | 59,44% | 2886,68 | |||||
| Object 703 Version II | 8 | 1849,68 | 1004 | 280 | 56,07% | 2462,42 | |||||
| GSOR 1008 | 8 | 1887,41 | 870 | 280 | 58,21% | 2337,79 | |||||
| Waffenträger auf Pz. IV | 9 | 2457,34 | 869 | 257 | 57,59% | 2567,54 | |||||
| T110E4 | 10 | 2273,09 | 663 | 247 | 51,42% | 1689,90 | |||||
| E 100 | 10 | 2450,39 | 825 | 246 | 56,10% | 2247,08 | |||||
| LT-432 | 8 | 897,16 | 686 | 244 | 49,59% | 1655,63 | |||||
| Panther II | 8 | 1140,37 | 758 | 242 | 47,93% | 1589,80 | |||||
| Waffenträger auf E 100 | 10 | 2717,68 | 758 | 240 | 53,75% | 2192,15 | |||||
| M40/M43 | 8 | 1582,70 | 693 | 235 | 52,77% | 2154,71 | |||||
| SU-14-1 | 7 | 1014,39 | 576 | 233 | 50,21% | 1793,29 | |||||
| M12 | 7 | 1165,04 | 632 | 223 | 52,91% | 1939,11 | |||||
| AMX 30 1er prototype | 9 | 2115,45 | 936 | 220 | 57,73% | 2597,50 | |||||
| Rheinmetall Skorpion | 8 | 1740,17 | 780 | 217 | 58,53% | 2120,99 | |||||
| Centurion Mk. 7/1 | 9 | 2215,18 | 982 | 213 | 61,97% | 2839,30 | |||||
| Emil II | 9 | 2189,05 | 960 | 212 | 54,25% | 2484,92 | |||||
| Kanonenjagdpanzer 105 | 8 | 1841,18 | 888 | 207 | 58,45% | 2647,91 | |||||
| Indien-Panzer | 8 | 1471,89 | 861 | 206 | 54,37% | 2294,46 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 1149,64 | 842 | 200 | 60,00% | 1860,58 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 780,85 | 671 | 195 | 54,36% | 1719,06 | |||||
| T 55A | 9 | 1767,49 | 808 | 190 | 57,37% | 1938,71 | |||||
| Rhm.-Borsig Waffenträger | 8 | 1890,99 | 863 | 186 | 56,99% | 2644,08 | |||||
| Centurion Mk. I | 8 | 1541,25 | 869 | 182 | 52,75% | 2501,56 | |||||
| T-62A | 10 | 2371,86 | 798 | 180 | 58,33% | 2541,33 | |||||
| KV-85 | 6 | 1091,54 | 867 | 173 | 64,74% | 2395,05 | |||||
| Mäuschen | 9 | 2147,71 | 966 | 167 | 63,47% | 2585,98 | |||||
| AMX 13 105 | 10 | 1216,87 | 545 | 162 | 42,59% | 1292,14 | |||||
| VK 100.01 (P) | 8 | 1793,15 | 1020 | 162 | 66,05% | 2588,33 | |||||
| VK 45.02 (P) Ausf. B | 9 | 2057,25 | 940 | 159 | 55,35% | 2569,39 | |||||
| LTTB | 8 | 1231,77 | 913 | 156 | 55,77% | 2889,58 | |||||
| T25 Pilot Number 1 | 8 | 1426,99 | 983 | 156 | 61,54% | 2500,86 | |||||
| Lorraine 40 t | 8 | 1544,97 | 625 | 156 | 46,79% | 1883,50 | |||||
| Emil I | 8 | 1918,29 | 1028 | 154 | 58,44% | 2860,64 | |||||
| VK 30.02 (D) | 7 | 1227,08 | 869 | 154 | 62,99% | 2392,71 | |||||
| Progetto M40 mod. 65 | 10 | 2069,39 | 757 | 153 | 50,33% | 1688,84 | |||||
| T57 Heavy | 10 | 2324,02 | 612 | 153 | 48,37% | 1756,37 | |||||
| IS-3 | 8 | 1606,99 | 894 | 150 | 60,00% | 2168,13 | |||||
| T28 Prototype | 8 | 1551,50 | 878 | 149 | 55,03% | 2061,67 | |||||
| SU-130PM | 8 | 1618,64 | 819 | 149 | 55,03% | 1752,99 | |||||
| Somua SM | 8 | 1762,62 | 908 | 149 | 54,36% | 2083,56 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 682,55 | 756 | 148 | 49,32% | 1428,39 | |||||
| T30 | 9 | 2229,36 | 906 | 146 | 58,90% | 2338,19 | |||||
| E 75 TS | 8 | 1543,96 | 810 | 145 | 53,10% | 1857,78 | |||||
| VK 45.02 (P) Ausf. A | 8 | 1823,03 | 1010 | 143 | 60,14% | 2702,82 | |||||
| Cromwell | 6 | 943,31 | 801 | 142 | 54,23% | 2235,57 | |||||
| Ares 90 | 10 | 2478,03 | 942 | 142 | 59,15% | 2281,48 | |||||
| AMX 30 B | 10 | 1970,98 | 661 | 141 | 51,77% | 1742,67 | |||||
| Löwe | 8 | 1629,04 | 970 | 138 | 58,70% | 2255,25 | |||||
| Leo | 7 | 1263,54 | 839 | 132 | 55,30% | 2309,30 | |||||
| 212A | 9 | 1555,65 | 641 | 131 | 49,62% | 1438,43 | |||||
| T-10 | 9 | 1976,65 | 885 | 130 | 54,62% | 2080,91 | |||||
| STG Guard | 8 | 1675,96 | 893 | 128 | 61,72% | 2341,81 | |||||
| T92 HMC | 10 | 1557,60 | 535 | 124 | 47,58% | 1334,24 | |||||
| Comet | 7 | 1318,08 | 968 | 123 | 60,16% | 2902,16 | |||||
| FV4004 Conway | 9 | 1897,20 | 761 | 123 | 54,47% | 1891,44 | |||||
| DBV-152 | 10 | 2486,33 | 680 | 122 | 54,92% | 1749,88 | |||||
| Sturer Emil | 7 | 1238,03 | 704 | 121 | 52,07% | 2125,41 | |||||
| AS-XX 40 t | 11 | 2491,59 | 849 | 118 | 49,15% | 2178,45 | |||||
| SU-8 | 6 | 798,79 | 492 | 116 | 41,38% | 1211,43 | |||||
| Kampfpanzer 50 t | 9 | 2072,80 | 736 | 116 | 54,31% | 2025,06 | |||||
| T-22 medium | 10 | 1869,03 | 797 | 110 | 55,45% | 1735,18 | |||||
| T25/2 | 7 | 1127,91 | 715 | 105 | 55,24% | 1746,87 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 542,19 | 543 | 98 | 50,00% | 1391,81 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 509,38 | 622 | 98 | 54,08% | 1410,81 | |||||
| IS | 7 | 1702,05 | 1074 | 97 | 60,82% | 3216,11 | |||||
| T-54 ltwt. | 9 | 967,98 | 711 | 97 | 50,52% | 1409,80 | |||||
| T-34-3 | 8 | 1624,00 | 663 | 97 | 53,61% | 2236,64 | |||||
| Object 260 | 10 | 1870,37 | 711 | 89 | 49,44% | 1356,40 | |||||
| Object 430U | 10 | 2341,52 | 896 | 87 | 57,47% | 2207,62 | |||||
| Maus | 10 | 1934,48 | 754 | 84 | 53,57% | 1485,58 | |||||
| Charioteer | 8 | 1570,40 | 774 | 81 | 46,91% | 1926,15 | |||||
| M44 | 6 | 800,96 | 554 | 80 | 52,50% | 1660,96 | |||||
| Panhard EBR 75 (FL 10) | 8 | 849,12 | 785 | 75 | 57,33% | 1503,72 | |||||
| Durchbruchswagen 2 | 4 | 247,92 | 371 | 72 | 48,61% | 590,45 | |||||
| Terrifiant | 9 | 2129,67 | 902 | 72 | 50,00% | 1555,10 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 840,72 | 772 | 68 | 60,29% | 1733,97 | |||||
| MT-25 | 6 | 412,51 | 540 | 68 | 44,12% | 1115,20 | |||||
| Prototipo Standard B | 9 | 2036,68 | 897 | 65 | 60,00% | 2273,86 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 776,12 | 593 | 65 | 52,31% | 1483,09 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 297,37 | 484 | 65 | 55,38% | 1028,29 | |||||
| Ares 90 C | 11 | 2280,63 | 861 | 65 | 46,15% | 1735,43 | |||||
| T-34-85 | 6 | 1005,80 | 721 | 64 | 43,75% | 2319,78 | |||||
| Pz.Kpfw. VII | 10 | 2241,13 | 861 | 64 | 59,38% | 1998,41 | |||||
| SU-122A | 5 | 656,14 | 512 | 63 | 55,56% | 2011,67 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 1910,52 | 715 | 62 | 53,23% | 2028,63 | |||||
| T-100 LT | 10 | 957,73 | 575 | 60 | 45,00% | 922,69 | |||||
| T-43 | 7 | 1321,05 | 944 | 59 | 57,63% | 2908,72 | |||||
| FV4005 Stage II | 10 | 1934,32 | 707 | 59 | 54,24% | 1504,30 | |||||
| Kame | 9 | 2192,59 | 1033 | 59 | 67,80% | 2302,82 | |||||
| Buryan | 9 | 2565,15 | 1063 | 59 | 55,93% | 2277,45 | |||||
| Strv 74 | 6 | 1031,77 | 800 | 57 | 56,14% | 2584,70 | |||||
| CAV mod. 71 | 11 | 2186,25 | 816 | 57 | 45,61% | 1559,88 | |||||
| Object 430 | 9 | 2108,73 | 901 | 56 | 46,43% | 2185,13 | |||||
| VK 30.01 (D) | 6 | 856,13 | 732 | 55 | 49,09% | 1996,04 | |||||
| FV201 (A45) | 7 | 1223,35 | 910 | 54 | 64,81% | 2129,64 | |||||
| Jagdpanther II | 8 | 1610,27 | 763 | 52 | 53,85% | 1958,26 | |||||
| Ares 85 | 9 | 2155,77 | 976 | 52 | 48,08% | 2402,56 | |||||
| SU-5 | 4 | 426,33 | 425 | 49 | 55,10% | 1211,19 | |||||
| Panhard AMD 178B | 6 | 345,18 | 487 | 49 | 48,98% | 903,49 | |||||
| Object 257 | 9 | 1861,60 | 841 | 48 | 50,00% | 1883,34 | |||||
| T-103 | 8 | 1345,56 | 628 | 48 | 52,08% | 1427,53 | |||||
| P.44 Pantera | 8 | 1649,53 | 820 | 47 | 46,81% | 2567,67 | |||||
| Challenger | 7 | 1453,47 | 910 | 47 | 76,60% | 2458,33 | |||||
| Covenanter | 5 | 377,98 | 492 | 45 | 55,56% | 1462,79 | |||||
| KV-1S | 6 | 871,11 | 803 | 45 | 62,22% | 2098,58 | |||||
| Schwarzpanzer 58 | 8 | 1191,86 | 814 | 44 | 59,09% | 1753,78 | |||||
| T-34 | 5 | 798,38 | 680 | 42 | 50,00% | 2970,67 | |||||
| Crusader | 6 | 590,33 | 616 | 42 | 66,67% | 2248,95 | |||||
| Chimera | 8 | 1802,19 | 747 | 42 | 61,90% | 2210,69 | |||||
| AMX 40 | 4 | 185,05 | 339 | 41 | 43,90% | 540,53 | |||||
| Pz.Kpfw. III/IV | 5 | 633,80 | 610 | 41 | 53,66% | 2015,23 | |||||
| T67 | 5 | 681,51 | 571 | 41 | 53,66% | 1710,83 | |||||
| CS-52 LIS | 8 | 1439,93 | 783 | 41 | 41,46% | 1621,38 | |||||
| Object 277 | 10 | 2186,33 | 836 | 39 | 53,85% | 1968,82 | |||||
| STB-1 | 10 | 2336,37 | 943 | 38 | 60,53% | 2136,01 | |||||
| BDR G1 B | 5 | 847,71 | 775 | 38 | 63,16% | 2171,60 | |||||
| T54E1 | 9 | 1942,00 | 870 | 38 | 57,89% | 1987,27 | |||||
| T-54 first prototype | 8 | 1358,47 | 816 | 38 | 47,37% | 1717,76 | |||||
| T28 Concept | 7 | 1025,72 | 705 | 36 | 55,56% | 1508,87 | |||||
| T26E5 Patriot | 8 | 1494,19 | 958 | 36 | 55,56% | 2056,56 | |||||
| Strv m/42 | 5 | 736,17 | 769 | 35 | 77,14% | 3028,88 | |||||
| SU-26 | 3 | 226,43 | 287 | 35 | 54,29% | 632,93 | |||||
| Nashorn | 6 | 1136,74 | 666 | 34 | 47,06% | 2164,96 | |||||
| KV-1 | 5 | 632,21 | 695 | 33 | 63,64% | 1603,71 | |||||
| Jagdpanther | 7 | 1375,59 | 807 | 32 | 65,63% | 2408,25 | |||||
| Turtle Mk. I | 8 | 1452,13 | 759 | 32 | 50,00% | 1605,75 | |||||
| Archer | 5 | 556,81 | 488 | 31 | 58,06% | 1416,32 | |||||
| Achilles | 6 | 813,50 | 658 | 30 | 50,00% | 1739,39 | |||||
| P.43 ter | 7 | 1276,96 | 891 | 28 | 67,86% | 2428,30 | |||||
| Jagdtiger | 9 | 2123,36 | 796 | 28 | 39,29% | 1832,35 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 221,59 | 323 | 27 | 37,04% | 375,47 | |||||
| Controcarro 3 Minotauro | 10 | 1809,48 | 638 | 27 | 37,04% | 1067,70 | |||||
| P.43 bis | 6 | 1005,31 | 851 | 26 | 65,38% | 2444,85 | |||||
| Fantôme | 9 | 1828,62 | 898 | 26 | 65,38% | 1962,46 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 231,24 | 403 | 25 | 72,00% | 815,83 | |||||
| AMX 38 | 3 | 69,04 | 228 | 25 | 52,00% | 113,06 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 1623,28 | 830 | 25 | 60,00% | 1938,57 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 625,36 | 650 | 25 | 64,00% | 967,16 | |||||
| T-150 | 6 | 1048,29 | 783 | 24 | 62,50% | 2099,23 | |||||
| T-28 | 4 | 643,04 | 541 | 23 | 30,43% | 2333,92 | |||||
| Škoda T 56 | 8 | 1581,86 | 855 | 22 | 50,00% | 1341,37 | |||||
| Jagdpanzer IV | 6 | 1194,62 | 841 | 21 | 57,14% | 2877,20 | |||||
| KV-3 | 7 | 1496,90 | 904 | 21 | 61,90% | 2476,15 | |||||
| Object 432U | 11 | 2446,67 | 1184 | 21 | 80,95% | 2142,76 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 604,90 | 498 | 20 | 55,00% | 1477,38 | |||||
| Konštrukta T-34/100 | 7 | 1495,45 | 930 | 20 | 70,00% | 2997,35 | |||||
| Lago | 4 | 475,16 | 603 | 19 | 73,68% | 1913,57 | |||||
| T69 | 8 | 1719,32 | 1011 | 19 | 63,16% | 2521,10 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 830,50 | 713 | 18 | 61,11% | 1869,72 | |||||
| M8A1 | 4 | 550,61 | 537 | 18 | 55,56% | 1615,94 | |||||
| Jagdpanzer E 100 | 10 | 1630,94 | 699 | 18 | 55,56% | 1200,17 | |||||
| StuG III Ausf. B | 4 | 617,06 | 610 | 18 | 66,67% | 2304,26 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 571,35 | 656 | 17 | 64,71% | 1815,35 | |||||
| M4A1 Revalorisé | 8 | 1376,59 | 796 | 17 | 52,94% | 1789,33 | |||||
| TVP VTU Koncept | 8 | 1202,06 | 642 | 16 | 43,75% | 1592,25 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 607,33 | 416 | 15 | 33,33% | 1536,83 | |||||
| T 54D | 9 | 1655,29 | 929 | 14 | 71,43% | 1898,93 | |||||
| M4A3E8 Sherman | 6 | 1219,85 | 871 | 13 | 61,54% | 2884,08 | |||||
| T56 GMC | 3 | 342,38 | 350 | 13 | 69,23% | 1313,84 | |||||
| AMX M4 mle. 49 | 8 | 1469,92 | 861 | 13 | 53,85% | 1648,14 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) n.A. | 4 | 477,91 | 687 | 11 | 81,82% | 2055,39 | |||||
| Valentine | 3 | 485,90 | 526 | 10 | 40,00% | 2225,11 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 770,00 | 665 | 10 | 70,00% | 2059,87 | |||||
| T-50-2 | 6 | 322,30 | 577 | 10 | 60,00% | 834,14 | |||||
| BT-7 artillery | 3 | 149,70 | 245 | 10 | 40,00% | 343,81 | |||||
| Hotchkiss H35 | 2 | 189,11 | 238 | 9 | 44,44% | 851,25 | |||||
| P.43 | 5 | 609,22 | 700 | 9 | 77,78% | 2209,43 | |||||
| T20 | 7 | 1592,11 | 1103 | 9 | 88,89% | 2860,24 | |||||
| IS-2 shielded | 7 | 1787,00 | 779 | 9 | 11,11% | 2526,32 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 156,25 | 350 | 8 | 37,50% | 505,59 | |||||
| T26E4 SuperPershing | 8 | 1364,38 | 938 | 8 | 62,50% | 1912,41 | |||||
| Hirschkäfer | 11 | 1243,63 | 726 | 8 | 62,50% | 735,40 | |||||
| BT-7 | 4 | 161,86 | 249 | 7 | 28,57% | 329,55 | |||||
| Vz. 60S Dravec | 10 | 2055,71 | 650 | 7 | 28,57% | 1148,42 | |||||
| D2 | 3 | 249,33 | 390 | 6 | 50,00% | 903,78 | |||||
| Windhund | 8 | 1539,50 | 735 | 6 | 50,00% | 1711,52 | |||||
| 14TP | 4 | 603,80 | 427 | 5 | 20,00% | 2301,28 | |||||
| 105 leFH18B2 | 5 | 592,40 | 545 | 5 | 80,00% | 1262,28 | |||||
| Black Prince II | 7 | 1973,80 | 1065 | 5 | 60,00% | 2848,37 | |||||
| Renault FT | 1 | 50,50 | 73 | 4 | 25,00% | 22,20 | |||||
| KV-1SA | 5 | 1000,75 | 835 | 4 | 75,00% | 2498,09 | |||||
| StuG IV | 5 | 523,50 | 415 | 4 | 50,00% | 1372,80 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 | 5 | 560,00 | 722 | 3 | 66,67% | 1303,63 | |||||
| Bretagne Panther | 6 | 1054,00 | 972 | 3 | 100,00% | 2307,76 | |||||
| Turán III prototípus | 5 | 691,33 | 455 | 3 | 33,33% | 1756,31 | |||||
| SU-18 | 2 | 192,50 | 359 | 2 | 50,00% | 1158,75 | |||||
| IS-6 | 8 | 1802,50 | 1249 | 2 | 100,00% | 2362,36 | |||||
| MKA | 2 | 344,00 | 574 | 2 | 50,00% | 1591,99 | |||||
| L-60 | 2 | 141,00 | 446 | 2 | 100,00% | 827,39 | |||||
| Sherman VC Firefly | 6 | 1022,50 | 657 | 2 | 50,00% | 1626,32 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 0,00 | 9 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Pvlvv fm/42 | 2 | 13,00 | 33 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Type 97 Te-Ke | 2 | 52,00 | 132 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| MS-1 | 1 | 62,00 | 106 | 1 | 100,00% | 327,38 | |||||
| T3 HMC | 2 | 109,00 | 300 | 1 | 100,00% | 499,96 | |||||
| Ares 75 | 8 | 1666,00 | 1205 | 1 | 100,00% | 2028,92 | |||||
| T-45 | 2 | 284,00 | 485 | 1 | 100,00% | 1332,77 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 690,00 | 477 | 1 | 0,00% | 1971,43 | |||||
| T1E6 | 2 | 200,00 | 501 | 1 | 100,00% | 1062,03 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. D | 2 | 170,00 | 444 | 1 | 100,00% | 797,08 | |||||
| M4A1 FL 10 | 6 | 1475,00 | 1416 | 1 | 100,00% | 3780,19 | |||||
| 43 M. Toldi III | 3 | 0,00 | 180 | 1 | 100,00% | 261,00 |
Arkona64
Целокупна статистика
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 28989 | 27 | 27 | 160 | ||||
| Просечан ниво | 8,33 | 9,22 | 9,22 | 9,43 | ||||
| Победе | 16005 | 55,21% | 17 | 62,96% | 17 | 62,96% | 87 | 54,38% |
| Порази | 12617 | 43,52% | 10 | 37,04% | 10 | 37,04% | 72 | 45,00% |
| Нерешено | 367 | 1,27% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 1 | 0,63% |
| Преживљене борбе | 8908 | 30,73% | 7 | 25,93% | 7 | 25,93% | 45 | 28,13% |
| Уништени тенкови | 32901 | 1,13 | 33 | 1,22 | 33 | 1,22 | 142 | 0,89 |
| Однос уништења | 1,64 | 1,65 | 1,65 | 1,23 | ||||
| Откривена возила | 40946 | 1,41 | 33 | 1,22 | 33 | 1,22 | 152 | 0,95 |
| Нанета штета | 1.638,49 | 2.246,44 | 2.246,44 | 2.183,43 | ||||
| Поени заузимањем базе | 36235 | 1,25 | 27 | 1,00 | 27 | 1,00 | 114 | 0,71 |
| Поени одбраном базе | 15346 | 0,53 | 66 | 2,44 | 66 | 2,44 | 66 | 0,41 |
| Искуство | 797,49 | 1.005,07 | 1.005,07 | 892,24 | ||||
| WN7 | 1467,68 | 1802,65 | 1802,65 | 1298,01 | ||||
| WN8 | 2146,30 | 2516,08 | 2516,08 | 1854,33 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 28989 | |
| Просечан ниво | 8,33 | |
| Победе | 16005 | 55,21% |
| Порази | 12617 | 43,52% |
| Нерешено | 367 | 1,27% |
| Преживљене борбе | 8908 | 30,73% |
| Уништени тенкови | 32901 | 1,13 |
| Однос уништења | 1,64 | |
| Откривена возила | 40946 | 1,41 |
| Нанета штета | 1.638,49 | |
| Поени заузимањем базе | 36235 | 1,25 |
| Поени одбраном базе | 15346 | 0,53 |
| Искуство | 797,49 | |
| WN7 | 1467,68 | |
| WN8 | 2146,30 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 27 | |
| Просечан ниво | 9,22 | |
| Победе | 17 | 62,96% |
| Порази | 10 | 37,04% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 7 | 25,93% |
| Уништени тенкови | 33 | 1,22 |
| Однос уништења | 1,65 | |
| Откривена возила | 33 | 1,22 |
| Нанета штета | 2.246,44 | |
| Поени заузимањем базе | 27 | 1,00 |
| Поени одбраном базе | 66 | 2,44 |
| Искуство | 1.005,07 | |
| WN7 | 1802,65 | |
| WN8 | 2516,08 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 27 | |
| Просечан ниво | 9,22 | |
| Победе | 17 | 62,96% |
| Порази | 10 | 37,04% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 7 | 25,93% |
| Уништени тенкови | 33 | 1,22 |
| Однос уништења | 1,65 | |
| Откривена возила | 33 | 1,22 |
| Нанета штета | 2.246,44 | |
| Поени заузимањем базе | 27 | 1,00 |
| Поени одбраном базе | 66 | 2,44 |
| Искуство | 1.005,07 | |
| WN7 | 1802,65 | |
| WN8 | 2516,08 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 160 | |
| Просечан ниво | 9,43 | |
| Победе | 87 | 54,38% |
| Порази | 72 | 45,00% |
| Нерешено | 1 | 0,63% |
| Преживљене борбе | 45 | 28,13% |
| Уништени тенкови | 142 | 0,89 |
| Однос уништења | 1,23 | |
| Откривена возила | 152 | 0,95 |
| Нанета штета | 2.183,43 | |
| Поени заузимањем базе | 114 | 0,71 |
| Поени одбраном базе | 66 | 0,41 |
| Искуство | 892,24 | |
| WN7 | 1298,01 | |
| WN8 | 1854,33 | |
Израђен у:
Последњи пут био у борби:
Последње ажурирање:
Глобална карта Absolute X
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Глобална карта Champion VIII
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Глобална карта Middle VI
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 7 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 3 | 42,86% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 4 | 57,14% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 1 | 14,29% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 6 | 0,86 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 1,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 6 | 0,86 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 773,57 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 29 | 4,14 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 318,86 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 7 | |
| Победе | 3 | 42,86% |
| Порази | 4 | 57,14% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 1 | 14,29% |
| Уништени тенкови | 6 | 0,86 |
| Однос уништења | 1,00 | |
| Откривена возила | 6 | 0,86 |
| Нанета штета | 773,57 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 29 | 4,14 |
| Искуство | 318,86 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика борби тенковских чета
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Тимска статистика
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика чарки
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 116 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 68 | 58,62% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 45 | 38,79% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 3 | 2,59% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 52 | 44,83% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 109 | 0,94 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 1,70 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 123 | 1,06 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 1.054,62 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 197 | 1,70 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 43 | 0,37 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 666,09 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 116 | |
| Победе | 68 | 58,62% |
| Порази | 45 | 38,79% |
| Нерешено | 3 | 2,59% |
| Преживљене борбе | 52 | 44,83% |
| Уништени тенкови | 109 | 0,94 |
| Однос уништења | 1,70 | |
| Откривена возила | 123 | 1,06 |
| Нанета штета | 1.054,62 | |
| Поени заузимањем базе | 197 | 1,70 |
| Поени одбраном базе | 43 | 0,37 |
| Искуство | 666,09 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика одбране утврђења
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen