Zapraszam wszystkich którzy chcą po prostu grać bez konieczności udziału w eventach. Bez spiny bez przymusu i bez przesady ;)
[STI20] eVenement
Gramy dla zabawy
Anzeigen
Чланови клана
| # | Име играча | 30D WN8 | 30D Battles | WN8 | Просечан број победа | Битке | Последњи пут био у борби | Позиција | Придружио се | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | WGumiakach | 0,00 | 0 | 1909,51 | 47,37% | 38 | Регрут | ||||
| 2 | Wrath_pl | 1195,83 | 976 | 1149,48 | 49,92% | 56764 | Kомандант | ||||
| 3 | ElizabethBat | 1209,27 | 9 | 788,10 | 49,45% | 5003 | Млађи официр | ||||
| 4 | xXLanaXx | 0,00 | 0 | 573,55 | 49,15% | 1652 | Регрут |
Статистика чарки
| # | Име играча | 7D Battles | 30D Battles |
|---|---|---|---|
| 1 | ElizabethBat | 0 | 0 |
| 2 | xXLanaXx | 0 | 0 |
| 3 | Wrath_pl | 0 | 0 |
| 4 | WGumiakach | 0 | 0 |
Anzeigen