| Име тенка | M | Тип | Нација | Ниво | Просечна штета | Просечно искуство | Битке | Победе | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bat.-Châtillon Bourrasque | 8 | 1196,24 | 666 | 404 | 44,80% | 1192,97 | |||||
| Centurion Action X | 10 | 1476,87 | 674 | 321 | 46,11% | 988,30 | |||||
| Tiger II | 8 | 964,06 | 522 | 271 | 45,76% | 897,23 | |||||
| XM57 | 8 | 1826,06 | 875 | 261 | 48,66% | 1650,68 | |||||
| KR-1 | 11 | 1711,57 | 835 | 227 | 51,10% | 969,01 | |||||
| Conqueror | 9 | 1278,54 | 629 | 206 | 42,23% | 923,95 | |||||
| UDES 15/16 | 10 | 1995,94 | 837 | 199 | 51,76% | 1537,65 | |||||
| T26E4 SuperPershing | 8 | 805,77 | 589 | 189 | 49,21% | 913,59 | |||||
| Cromwell | 6 | 306,91 | 330 | 186 | 38,71% | 323,60 | |||||
| Caernarvon | 8 | 737,99 | 477 | 160 | 43,13% | 597,43 | |||||
| Covenanter | 5 | 85,52 | 158 | 152 | 41,45% | 18,45 | |||||
| Centurion Mk. 7/1 | 9 | 1178,64 | 543 | 151 | 45,03% | 998,55 | |||||
| T-34 | 5 | 225,45 | 229 | 150 | 44,00% | 379,74 | |||||
| Panhard EBR 105 | 10 | 884,40 | 609 | 143 | 41,96% | 821,06 | |||||
| Centurion Mk. I | 8 | 563,96 | 518 | 141 | 44,68% | 487,86 | |||||
| Crusader | 6 | 148,65 | 186 | 136 | 44,85% | 202,67 | |||||
| IS-7 | 10 | 1432,99 | 630 | 131 | 43,51% | 907,10 | |||||
| FV217 Badger | 10 | 1741,42 | 816 | 114 | 52,63% | 1233,64 | |||||
| Panhard EBR 90 | 9 | 765,93 | 683 | 107 | 45,79% | 995,74 | |||||
| Comet | 7 | 539,53 | 425 | 105 | 39,05% | 603,49 | |||||
| Alecto | 4 | 83,85 | 166 | 99 | 58,59% | 167,65 | |||||
| AT-FV230 Breaker | 11 | 1795,23 | 839 | 99 | 46,46% | 1014,59 | |||||
| AE Phase I | 9 | 1704,48 | 857 | 98 | 50,00% | 1529,09 | |||||
| E 100 | 10 | 1645,04 | 777 | 97 | 51,55% | 1161,66 | |||||
| Ares 85 | 9 | 1352,03 | 765 | 96 | 44,79% | 1103,25 | |||||
| UDES 16 | 9 | 1476,49 | 796 | 91 | 52,75% | 1341,49 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 126,90 | 213 | 91 | 48,35% | 281,26 | |||||
| Panhard AML Lynx 6x6 | 8 | 590,13 | 609 | 91 | 46,15% | 1013,92 | |||||
| SU-85 | 5 | 173,86 | 207 | 90 | 36,67% | 115,82 | |||||
| Super Conqueror | 10 | 1644,12 | 652 | 82 | 45,12% | 1011,69 | |||||
| T-50 | 5 | 113,34 | 222 | 79 | 51,90% | 220,29 | |||||
| Tiger I | 7 | 1041,25 | 726 | 77 | 46,75% | 1194,83 | |||||
| P.44 Pantera | 8 | 1407,88 | 724 | 77 | 41,56% | 1718,84 | |||||
| AMX 50 100 | 8 | 1146,20 | 554 | 74 | 48,65% | 1137,38 | |||||
| M4A3E8 Sherman | 6 | 498,26 | 437 | 73 | 49,32% | 824,43 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 231,83 | 286 | 71 | 52,11% | 553,05 | |||||
| Tortoise | 9 | 1374,63 | 669 | 71 | 35,21% | 819,34 | |||||
| Prototipo Standard B | 9 | 1576,43 | 733 | 70 | 42,86% | 1427,06 | |||||
| AT 7 | 7 | 604,19 | 500 | 70 | 52,86% | 648,13 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 1242,81 | 596 | 69 | 44,93% | 912,31 | |||||
| VK 16.02 Leopard | 5 | 191,43 | 270 | 67 | 44,78% | 408,13 | |||||
| Hotchkiss EBR | 7 | 430,63 | 498 | 67 | 46,27% | 781,05 | |||||
| Grant | 4 | 144,86 | 179 | 66 | 50,00% | 312,42 | |||||
| Ares 75 | 8 | 1212,77 | 726 | 65 | 44,62% | 1301,72 | |||||
| KV-1 | 5 | 261,19 | 295 | 64 | 50,00% | 350,60 | |||||
| AT 8 | 6 | 556,76 | 475 | 62 | 40,32% | 723,91 | |||||
| SU-152 | 7 | 679,10 | 450 | 60 | 46,67% | 802,37 | |||||
| Controcarro 1 Mk. 2 | 9 | 1818,20 | 866 | 60 | 51,67% | 1548,58 | |||||
| E 75 | 9 | 1511,73 | 815 | 60 | 55,00% | 1343,77 | |||||
| T20 | 7 | 656,54 | 477 | 59 | 45,76% | 754,01 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 110,31 | 176 | 58 | 48,28% | 258,69 | |||||
| Löwe | 8 | 1311,69 | 883 | 55 | 52,73% | 1558,44 | |||||
| KV-3 | 7 | 606,81 | 590 | 53 | 45,28% | 583,07 | |||||
| AT 2 | 5 | 267,72 | 287 | 53 | 49,06% | 453,57 | |||||
| Progetto M40 mod. 65 | 10 | 2021,44 | 783 | 50 | 48,00% | 1466,48 | |||||
| T-28 | 4 | 160,31 | 211 | 49 | 42,86% | 264,82 | |||||
| T-46 | 3 | 86,32 | 164 | 47 | 51,06% | 202,54 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 780,89 | 667 | 47 | 42,55% | 1396,19 | |||||
| UDES 14 Alt 5 | 8 | 1217,39 | 730 | 46 | 52,17% | 1457,62 | |||||
| Durchbruchswagen 2 | 4 | 119,39 | 151 | 46 | 36,96% | 61,59 | |||||
| Leox | 9 | 1148,43 | 475 | 44 | 38,64% | 735,54 | |||||
| A-44 | 7 | 474,02 | 433 | 43 | 53,49% | 582,37 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 282,88 | 356 | 43 | 48,84% | 872,32 | |||||
| Valentine AT | 4 | 74,64 | 123 | 42 | 45,24% | 54,34 | |||||
| M48A2 Räumpanzer | 8 | 575,88 | 381 | 42 | 40,48% | 431,27 | |||||
| P.43 ter | 7 | 663,27 | 428 | 41 | 48,78% | 864,15 | |||||
| SMV CC-56 | 7 | 1160,02 | 784 | 41 | 53,66% | 1587,21 | |||||
| M8A1 | 4 | 107,83 | 152 | 41 | 48,78% | 83,36 | |||||
| Marder II | 3 | 98,53 | 140 | 40 | 52,50% | 146,50 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 676,38 | 365 | 40 | 30,00% | 381,35 | |||||
| SU-100 | 6 | 729,13 | 511 | 38 | 52,63% | 1276,73 | |||||
| AT 15 | 8 | 890,74 | 509 | 38 | 34,21% | 674,94 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 462,36 | 450 | 36 | 41,67% | 533,68 | |||||
| Panhard AMD 178B | 6 | 290,22 | 353 | 36 | 47,22% | 622,62 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 68,43 | 152 | 35 | 54,29% | 139,41 | |||||
| M2 Light | 2 | 33,44 | 93 | 34 | 47,06% | 62,93 | |||||
| TT-130M | 9 | 1273,36 | 676 | 33 | 36,36% | 916,00 | |||||
| Cruiser Mk. IV | 4 | 62,22 | 143 | 32 | 43,75% | 32,85 | |||||
| Sherman III | 5 | 215,59 | 214 | 32 | 31,25% | 286,42 | |||||
| Black Prince | 7 | 660,90 | 642 | 31 | 58,06% | 782,38 | |||||
| T-150 | 6 | 384,35 | 406 | 31 | 32,26% | 349,52 | |||||
| P26/40 | 4 | 412,83 | 260 | 30 | 50,00% | 1016,63 | |||||
| M7 Priest | 3 | 84,96 | 118 | 28 | 42,86% | 80,76 | |||||
| AMX M4 mle. 45 | 7 | 1065,96 | 573 | 28 | 46,43% | 1424,41 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 93,75 | 210 | 28 | 50,00% | 293,42 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 402,04 | 421 | 27 | 55,56% | 857,38 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 277,12 | 253 | 26 | 50,00% | 624,15 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 51,92 | 85 | 26 | 30,77% | 0,00 | |||||
| TS-6 | 9 | 1001,00 | 617 | 26 | 42,31% | 620,94 | |||||
| Stuart I-IV | 3 | 69,80 | 144 | 25 | 32,00% | 7,84 | |||||
| AMX 38 | 3 | 100,20 | 148 | 25 | 40,00% | 87,35 | |||||
| SU-76M | 4 | 37,92 | 95 | 25 | 44,00% | 39,27 | |||||
| ISU-152 | 8 | 931,38 | 573 | 24 | 50,00% | 782,96 | |||||
| MT-25 | 6 | 294,79 | 348 | 24 | 37,50% | 520,46 | |||||
| Object 257 | 9 | 1556,29 | 834 | 24 | 50,00% | 1591,83 | |||||
| P.43 | 5 | 324,96 | 340 | 23 | 56,52% | 736,46 | |||||
| SMV CC-67 | 8 | 1198,24 | 774 | 21 | 57,14% | 1303,10 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 5,57 | 56 | 21 | 33,33% | 0,00 | |||||
| P.43 bis | 6 | 662,45 | 627 | 20 | 65,00% | 1193,17 | |||||
| Type 95 Heavy | 4 | 87,45 | 180 | 20 | 55,00% | 160,67 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 51,95 | 110 | 19 | 31,58% | 0,00 | |||||
| Type 3 Chi-Nu | 5 | 364,06 | 348 | 18 | 38,89% | 697,71 | |||||
| Panzerjäger I | 2 | 84,72 | 140 | 18 | 50,00% | 137,22 | |||||
| Type 91 Heavy | 3 | 83,22 | 155 | 18 | 44,44% | 61,70 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 577,06 | 613 | 18 | 38,89% | 1610,51 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 29,24 | 91 | 17 | 35,29% | 0,00 | |||||
| T56 GMC | 3 | 48,59 | 109 | 17 | 35,29% | 0,00 | |||||
| T-34-2G FT | 7 | 1451,06 | 853 | 17 | 64,71% | 2483,99 | |||||
| Pz.Kpfw. 35 (t) | 2 | 60,38 | 92 | 16 | 31,25% | 45,96 | |||||
| Universal Carrier 2-pdr | 2 | 66,88 | 128 | 16 | 56,25% | 148,28 | |||||
| A-43 | 6 | 281,13 | 504 | 16 | 62,50% | 514,83 | |||||
| Pz.Kpfw. I | 2 | 96,13 | 187 | 16 | 50,00% | 273,93 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 572,50 | 600 | 16 | 37,50% | 852,00 | |||||
| M2 | 2 | 98,93 | 205 | 14 | 42,86% | 239,36 | |||||
| Renault R35 | 2 | 93,36 | 138 | 14 | 28,57% | 162,84 | |||||
| M6 | 6 | 1331,54 | 872 | 13 | 61,54% | 2216,30 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 388,85 | 353 | 13 | 38,46% | 844,84 | |||||
| T6 Medium | 4 | 474,92 | 419 | 13 | 38,46% | 992,33 | |||||
| G.Pz. Mk. VI (e) | 2 | 0,00 | 76 | 12 | 66,67% | 261,00 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 487,64 | 314 | 11 | 36,36% | 823,31 | |||||
| T1 HMC | 2 | 21,73 | 74 | 11 | 36,36% | 1,72 | |||||
| Churchill VII | 6 | 694,82 | 672 | 11 | 45,45% | 1133,65 | |||||
| M7 | 5 | 60,73 | 166 | 11 | 36,36% | 0,00 | |||||
| AEC Armoured Car | 5 | 392,55 | 361 | 11 | 36,36% | 705,12 | |||||
| Kampfpanzer 07 RH | 8 | 804,00 | 571 | 11 | 45,45% | 740,19 | |||||
| Type 1 Chi-He | 4 | 304,80 | 258 | 10 | 50,00% | 758,87 | |||||
| AMX 40 | 4 | 213,00 | 242 | 10 | 60,00% | 744,92 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 930,00 | 770 | 10 | 70,00% | 2140,36 | |||||
| Cruiser Mk. I | 1 | 92,20 | 157 | 10 | 50,00% | 304,75 | |||||
| Somua S35 | 3 | 315,50 | 309 | 10 | 60,00% | 855,38 | |||||
| T-60 | 2 | 46,90 | 103 | 10 | 20,00% | 0,00 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 9,78 | 57 | 9 | 33,33% | 0,00 | |||||
| BT-2 | 2 | 58,00 | 107 | 9 | 33,33% | 9,45 | |||||
| MS-1 | 1 | 87,67 | 114 | 9 | 77,78% | 471,38 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 213,67 | 274 | 9 | 44,44% | 67,64 | |||||
| LT vz. 38 | 3 | 296,63 | 241 | 8 | 12,50% | 958,25 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 175,88 | 176 | 8 | 50,00% | 377,57 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 911,88 | 747 | 8 | 62,50% | 1980,41 | |||||
| AT-1 | 2 | 63,38 | 105 | 8 | 62,50% | 182,87 | |||||
| T-70 | 3 | 60,63 | 102 | 8 | 25,00% | 0,00 | |||||
| Strv m/40L | 3 | 120,29 | 213 | 7 | 57,14% | 329,49 | |||||
| M15/42 | 3 | 509,43 | 331 | 7 | 57,14% | 1615,60 | |||||
| Strv 74 | 6 | 1011,71 | 694 | 7 | 57,14% | 1993,30 | |||||
| Jagdpanzer IV | 6 | 652,00 | 343 | 7 | 14,29% | 873,92 | |||||
| T29 | 7 | 690,14 | 516 | 7 | 28,57% | 511,11 | |||||
| T-26 | 2 | 70,57 | 122 | 7 | 28,57% | 92,73 | |||||
| Type 89 I-Go/Chi-Ro | 2 | 65,29 | 97 | 7 | 42,86% | 15,17 | |||||
| TS-54 | 8 | 678,14 | 490 | 7 | 28,57% | 451,98 | |||||
| Škoda T 27 | 8 | 635,86 | 367 | 7 | 14,29% | 425,76 | |||||
| Lago | 4 | 497,00 | 455 | 6 | 83,33% | 1530,02 | |||||
| 10TP | 3 | 409,00 | 273 | 6 | 33,33% | 1344,20 | |||||
| Vickers Mk. E Type B | 2 | 61,67 | 88 | 6 | 33,33% | 1,42 | |||||
| Semovente M43 Bassotto | 6 | 745,33 | 460 | 6 | 50,00% | 980,29 | |||||
| Semovente M41 | 5 | 594,33 | 380 | 6 | 16,67% | 1135,04 | |||||
| T3 HMC | 2 | 2,00 | 26 | 6 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Windhund | 8 | 919,17 | 450 | 6 | 33,33% | 692,27 | |||||
| Cruiser Mk. II | 2 | 238,40 | 221 | 5 | 20,00% | 842,81 | |||||
| AMX M4 mle. 49 | 8 | 358,60 | 392 | 5 | 20,00% | 105,72 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 46,25 | 163 | 4 | 100,00% | 261,52 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 40,50 | 78 | 4 | 25,00% | 0,00 | |||||
| 4TP | 1 | 50,50 | 99 | 4 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Renault FT AC | 2 | 50,50 | 108 | 4 | 50,00% | 76,78 | |||||
| Tetrarch | 2 | 45,25 | 137 | 4 | 75,00% | 261,00 | |||||
| Panzer 58 Mutz | 8 | 628,50 | 386 | 4 | 50,00% | 595,24 | |||||
| Chi-Ni | 2 | 43,33 | 158 | 3 | 66,67% | 227,75 | |||||
| Strv m/42 | 5 | 251,33 | 312 | 3 | 33,33% | 351,62 | |||||
| WZ-131G FT | 6 | 1070,67 | 817 | 3 | 33,33% | 1739,66 | |||||
| SMV CC-64 Vipera | 8 | 634,00 | 667 | 3 | 66,67% | 633,71 | |||||
| M22 Locust | 3 | 93,00 | 175 | 3 | 33,33% | 103,70 | |||||
| Vickers Medium Mk. II | 2 | 96,50 | 118 | 2 | 50,00% | 296,79 | |||||
| A-20 | 5 | 113,50 | 194 | 2 | 50,00% | 209,35 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 17,00 | 76 | 2 | 50,00% | 82,83 | |||||
| Type 2597 Chi-Ha | 3 | 0,00 | 90 | 2 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Loyd Gun Carriage | 2 | 36,00 | 99 | 2 | 50,00% | 89,05 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 68,00 | 260 | 1 | 0,00% | 119,43 | |||||
| Fiat 3000 | 1 | 41,00 | 18 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Strv m/38 | 2 | 432,00 | 250 | 1 | 0,00% | 2120,42 | |||||
| IS | 7 | 859,00 | 909 | 1 | 100,00% | 1218,34 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 0,00 | 19 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Hotchkiss H35 | 2 | 96,00 | 343 | 1 | 100,00% | 454,73 | |||||
| 14TP | 4 | 347,00 | 246 | 1 | 0,00% | 937,56 | |||||
| Sturmpanzer I Bison | 3 | 0,00 | 83 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| SU-18 | 2 | 32,00 | 119 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| T-26G FT | 2 | 114,00 | 205 | 1 | 100,00% | 419,62 | |||||
| Black Prince II | 7 | 552,00 | 422 | 1 | 0,00% | 487,59 | |||||
| M-IV-Y | 8 | 0,00 | 777 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| T-50-2 | 6 | 0,00 | 141 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 0,00 | 408 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| TOG II* | 6 | 435,00 | 669 | 1 | 100,00% | 647,20 | |||||
| T26E5 | 8 | 770,00 | 254 | 1 | 0,00% | 550,83 | |||||
| Chi-Go | 7 | 843,00 | 600 | 1 | 0,00% | 898,41 |
Jaba9932
Целокупна статистика
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 8501 | 0 | 107 | 1067 | ||||
| Просечан ниво | 7,17 | 0,00 | 8,70 | 9,10 | ||||
| Победе | 3907 | 45,96% | 0 | 0,00% | 52 | 48,60% | 509 | 47,70% |
| Порази | 4477 | 52,66% | 0 | 0,00% | 55 | 51,40% | 543 | 50,89% |
| Нерешено | 117 | 1,38% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 15 | 1,41% |
| Преживљене борбе | 1679 | 19,75% | 0 | 0,00% | 20 | 18,69% | 226 | 21,18% |
| Уништени тенкови | 4277 | 0,50 | 0 | 0,00 | 84 | 0,79 | 747 | 0,70 |
| Однос уништења | 0,63 | 0,00 | 0,97 | 0,89 | ||||
| Откривена возила | 7570 | 0,89 | 0 | 0,00 | 147 | 1,37 | 1343 | 1,26 |
| Нанета штета | 863,61 | 0,00 | 1.507,31 | 1.539,36 | ||||
| Поени заузимањем базе | 7626 | 0,90 | 0 | 0,00 | 63 | 0,59 | 792 | 0,74 |
| Поени одбраном базе | 2360 | 0,28 | 0 | 0,00 | 36 | 0,34 | 225 | 0,21 |
| Искуство | 514,17 | 0,00 | 771,08 | 782,82 | ||||
| WN7 | 750,73 | 0,00 | 1090,92 | 977,85 | ||||
| WN8 | 912,19 | 0,00 | 1514,79 | 1336,20 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 8501 | |
| Просечан ниво | 7,17 | |
| Победе | 3907 | 45,96% |
| Порази | 4477 | 52,66% |
| Нерешено | 117 | 1,38% |
| Преживљене борбе | 1679 | 19,75% |
| Уништени тенкови | 4277 | 0,50 |
| Однос уништења | 0,63 | |
| Откривена возила | 7570 | 0,89 |
| Нанета штета | 863,61 | |
| Поени заузимањем базе | 7626 | 0,90 |
| Поени одбраном базе | 2360 | 0,28 |
| Искуство | 514,17 | |
| WN7 | 750,73 | |
| WN8 | 912,19 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Просечан ниво | 0,00 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 107 | |
| Просечан ниво | 8,70 | |
| Победе | 52 | 48,60% |
| Порази | 55 | 51,40% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 20 | 18,69% |
| Уништени тенкови | 84 | 0,79 |
| Однос уништења | 0,97 | |
| Откривена возила | 147 | 1,37 |
| Нанета штета | 1.507,31 | |
| Поени заузимањем базе | 63 | 0,59 |
| Поени одбраном базе | 36 | 0,34 |
| Искуство | 771,08 | |
| WN7 | 1090,92 | |
| WN8 | 1514,79 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 1067 | |
| Просечан ниво | 9,10 | |
| Победе | 509 | 47,70% |
| Порази | 543 | 50,89% |
| Нерешено | 15 | 1,41% |
| Преживљене борбе | 226 | 21,18% |
| Уништени тенкови | 747 | 0,70 |
| Однос уништења | 0,89 | |
| Откривена возила | 1343 | 1,26 |
| Нанета штета | 1.539,36 | |
| Поени заузимањем базе | 792 | 0,74 |
| Поени одбраном базе | 225 | 0,21 |
| Искуство | 782,82 | |
| WN7 | 977,85 | |
| WN8 | 1336,20 | |
Израђен у:
Последњи пут био у борби:
Последње ажурирање:
Глобална карта Absolute X
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Глобална карта Champion VIII
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Глобална карта Middle VI
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика борби тенковских чета
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Тимска статистика
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика чарки
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика одбране утврђења
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen