| Име тенка | M | Тип | Нација | Ниво | Просечна штета | Просечно искуство | Битке | Победе | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 114 SP2 | 10 | 3532,00 | 970 | 307 | 63,84% | 3055,61 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t | 10 | 2605,65 | 911 | 221 | 58,37% | 2594,82 | |||||
| K-91 | 10 | 3498,62 | 1117 | 216 | 62,50% | 3669,87 | |||||
| Object 140 | 10 | 2752,78 | 1015 | 213 | 61,50% | 2827,31 | |||||
| T57 Heavy | 10 | 3308,15 | 1006 | 207 | 58,94% | 3157,03 | |||||
| Waffenträger auf Pz. IV | 9 | 2894,37 | 999 | 205 | 64,88% | 2858,80 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 863,15 | 846 | 191 | 54,45% | 1893,08 | |||||
| Rheinmetall Panzerwagen | 10 | 1878,54 | 913 | 184 | 58,15% | 2557,86 | |||||
| AMX Chasseur de chars | 8 | 1721,80 | 979 | 184 | 56,52% | 2663,87 | |||||
| Panhard EBR 105 | 10 | 1547,13 | 939 | 182 | 62,09% | 2280,09 | |||||
| Strv 103B | 10 | 3072,79 | 912 | 174 | 55,75% | 2613,76 | |||||
| ASTRON Rex 105 mm | 8 | 2382,64 | 1230 | 168 | 67,86% | 3335,00 | |||||
| Object 260 | 10 | 3310,95 | 1080 | 167 | 56,29% | 3025,71 | |||||
| Manticore | 10 | 1517,75 | 960 | 166 | 63,86% | 2165,85 | |||||
| Rhm.-Borsig Waffenträger | 8 | 2238,63 | 970 | 165 | 65,45% | 2664,55 | |||||
| VK 168.01 (P) | 8 | 1883,63 | 1020 | 164 | 65,24% | 2659,33 | |||||
| Bat.-Châtillon Bourrasque | 8 | 1895,52 | 992 | 163 | 58,28% | 2576,25 | |||||
| Kampfpanzer 07 RH | 8 | 1920,04 | 1067 | 157 | 61,15% | 3024,71 | |||||
| Maus | 10 | 2714,34 | 999 | 154 | 59,09% | 2395,65 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 1122,66 | 901 | 150 | 71,33% | 4475,29 | |||||
| IS-3 | 8 | 1838,30 | 928 | 149 | 65,77% | 2581,55 | |||||
| Object 268 Version V | 10 | 2975,94 | 849 | 142 | 52,82% | 2754,88 | |||||
| ShPTK-TVP 100 | 8 | 2393,94 | 1162 | 141 | 61,70% | 3535,33 | |||||
| CS-63 | 10 | 2664,88 | 912 | 139 | 54,68% | 2486,76 | |||||
| IS-7 | 10 | 2972,53 | 1061 | 137 | 64,23% | 2857,93 | |||||
| Panhard AML Lynx 6x6 | 8 | 1201,68 | 949 | 137 | 61,31% | 2681,97 | |||||
| E 100 | 10 | 3261,81 | 1016 | 132 | 55,30% | 2862,20 | |||||
| KV-4 | 8 | 1999,63 | 1001 | 132 | 59,09% | 2792,77 | |||||
| Concept 1B | 9 | 2796,92 | 1241 | 132 | 69,70% | 2809,41 | |||||
| WZ-113G FT | 10 | 3619,52 | 1072 | 131 | 67,18% | 3554,50 | |||||
| AMX 50 B | 10 | 2818,46 | 925 | 127 | 56,69% | 2585,04 | |||||
| Object 277 | 10 | 2545,20 | 795 | 127 | 52,76% | 2320,70 | |||||
| SU-130PM | 8 | 1822,55 | 740 | 127 | 54,33% | 2225,26 | |||||
| Škoda T 56 | 8 | 2232,34 | 1106 | 125 | 64,00% | 2641,87 | |||||
| Progetto M35 mod. 46 | 8 | 1918,70 | 950 | 123 | 63,41% | 2776,18 | |||||
| IS-4 | 10 | 2960,42 | 1029 | 121 | 58,68% | 2857,82 | |||||
| Progetto M40 mod. 65 | 10 | 2900,61 | 938 | 117 | 53,85% | 2737,73 | |||||
| IS-3-II | 9 | 2453,56 | 993 | 116 | 58,62% | 2866,96 | |||||
| Object 780 | 10 | 3012,19 | 995 | 116 | 57,76% | 2661,97 | |||||
| IS-2-II | 8 | 2234,77 | 1079 | 112 | 63,39% | 3514,13 | |||||
| 113 | 10 | 2719,66 | 960 | 110 | 55,45% | 2679,35 | |||||
| T49 | 9 | 1298,28 | 767 | 110 | 47,27% | 1842,25 | |||||
| M41D | 8 | 1151,38 | 852 | 108 | 53,70% | 2591,23 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t AP | 9 | 2157,70 | 893 | 105 | 54,29% | 2438,18 | |||||
| FV215b (183) | 10 | 2642,34 | 790 | 105 | 53,33% | 2293,12 | |||||
| 121 | 10 | 2908,05 | 968 | 101 | 57,43% | 2813,81 | |||||
| WZ-132-1 | 10 | 2155,30 | 893 | 101 | 53,47% | 2875,23 | |||||
| Char Mle. 75 | 9 | 1845,85 | 929 | 99 | 61,62% | 2765,80 | |||||
| WZ-111 model 5A | 10 | 3143,09 | 952 | 98 | 52,04% | 2943,34 | |||||
| Lansen C | 8 | 1880,27 | 1049 | 98 | 55,10% | 2670,49 | |||||
| Conqueror | 9 | 2699,73 | 1146 | 96 | 64,58% | 3058,26 | |||||
| Carro da Combattimento 45 t | 10 | 3418,14 | 1066 | 96 | 59,38% | 3257,05 | |||||
| Super Conqueror | 10 | 3470,85 | 1158 | 95 | 66,32% | 3262,61 | |||||
| STB-1 | 10 | 2655,97 | 967 | 94 | 58,51% | 2535,74 | |||||
| ST-I | 9 | 2598,82 | 1120 | 89 | 59,55% | 3107,56 | |||||
| Ares 90 | 10 | 3161,93 | 1111 | 89 | 64,04% | 3315,56 | |||||
| KV-3 | 7 | 1846,00 | 1071 | 86 | 67,44% | 3067,57 | |||||
| IS | 7 | 1514,85 | 627 | 85 | 52,94% | 2500,64 | |||||
| T-10 | 9 | 1786,13 | 656 | 84 | 48,81% | 1782,93 | |||||
| Kampfpanzer 50 t | 9 | 2541,36 | 1186 | 84 | 69,05% | 2735,40 | |||||
| T34 | 8 | 2088,22 | 1048 | 83 | 61,45% | 2834,17 | |||||
| T77 | 8 | 2329,45 | 1135 | 82 | 64,63% | 3456,29 | |||||
| Type 5 Heavy | 10 | 2918,46 | 916 | 78 | 51,28% | 2037,78 | |||||
| T110E5 | 10 | 3198,68 | 1068 | 78 | 58,97% | 2991,92 | |||||
| T-832 | 8 | 2294,45 | 1154 | 78 | 61,54% | 3004,40 | |||||
| T-44-100 | 8 | 2539,83 | 1315 | 77 | 72,73% | 4166,15 | |||||
| VCS 6x6 TS 90 | 9 | 1498,95 | 921 | 77 | 53,25% | 2510,54 | |||||
| Type 71 | 10 | 3164,11 | 1064 | 76 | 61,84% | 2709,76 | |||||
| Rinoceronte | 10 | 3297,91 | 1093 | 75 | 69,33% | 3177,30 | |||||
| WZ-132 | 8 | 1224,15 | 850 | 74 | 50,00% | 2376,51 | |||||
| Vz. 71 Tesák | 10 | 1620,44 | 840 | 73 | 47,95% | 2060,77 | |||||
| E 75 | 9 | 2929,94 | 1185 | 71 | 61,97% | 3444,18 | |||||
| Jagdpanzer E 100 | 10 | 3138,24 | 921 | 70 | 62,86% | 2689,10 | |||||
| T71 DA | 7 | 1326,76 | 970 | 70 | 57,14% | 3519,81 | |||||
| CS-52 LIS | 8 | 2162,67 | 1016 | 70 | 44,29% | 3375,28 | |||||
| Type 64 | 6 | 1045,31 | 796 | 70 | 50,00% | 3124,88 | |||||
| CS-67 Szakal | 11 | 3289,12 | 1111 | 69 | 63,77% | 2907,82 | |||||
| Object 705A | 10 | 3422,91 | 1070 | 69 | 59,42% | 3161,96 | |||||
| Chrysler K GF | 8 | 1961,42 | 1014 | 67 | 47,76% | 2578,37 | |||||
| AMX M4 mle. 54 | 10 | 3199,36 | 1050 | 66 | 60,61% | 2812,78 | |||||
| AMX 30 B | 10 | 2389,68 | 877 | 65 | 56,92% | 2426,78 | |||||
| AMX 67 Imbattable | 11 | 3549,03 | 1076 | 65 | 55,38% | 2720,73 | |||||
| Rheinmetall Skorpion | 8 | 2076,20 | 944 | 64 | 62,50% | 2763,98 | |||||
| Tiger-Maus | 9 | 2698,24 | 1111 | 62 | 64,52% | 3224,82 | |||||
| XM57 | 8 | 2754,26 | 1332 | 62 | 79,03% | 3367,60 | |||||
| T 55A | 9 | 2503,29 | 1083 | 62 | 56,45% | 2883,00 | |||||
| ISU-122-2 | 8 | 2326,08 | 1070 | 61 | 62,30% | 2845,73 | |||||
| Object 703 Version II | 8 | 2118,75 | 1219 | 61 | 68,85% | 2878,59 | |||||
| IS-3A | 8 | 2184,79 | 1214 | 61 | 65,57% | 2919,90 | |||||
| IS-6 B | 8 | 1753,65 | 891 | 60 | 55,00% | 2338,57 | |||||
| Prototipo Standard B | 9 | 2461,83 | 1037 | 59 | 62,71% | 2761,97 | |||||
| Object 261 | 10 | 1348,14 | 698 | 59 | 50,85% | 1086,54 | |||||
| BZ-176 | 8 | 1872,56 | 1117 | 59 | 71,19% | 2178,94 | |||||
| M48A5 Patton | 10 | 3346,07 | 1090 | 58 | 63,79% | 3413,32 | |||||
| KV-5 | 8 | 1619,93 | 963 | 58 | 56,90% | 2146,87 | |||||
| Löwe | 8 | 1866,28 | 921 | 58 | 46,55% | 2436,73 | |||||
| Bofors Tornvagn | 8 | 1826,88 | 967 | 58 | 53,45% | 2304,90 | |||||
| Taschenratte | 11 | 3836,14 | 1256 | 57 | 61,40% | 2699,19 | |||||
| Object 279 early | 10 | 3065,56 | 1215 | 57 | 68,42% | 2459,65 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 1083,16 | 754 | 56 | 53,57% | 2769,34 | |||||
| Kpz. Erich Konzept I | 9 | 2839,05 | 1078 | 56 | 57,14% | 3068,42 | |||||
| Tortoise | 9 | 3284,36 | 1302 | 56 | 67,86% | 3716,67 | |||||
| UDES 15/16 | 10 | 3001,71 | 997 | 55 | 60,00% | 2933,64 | |||||
| T69 | 8 | 1472,42 | 834 | 55 | 45,45% | 1956,13 | |||||
| M60 | 10 | 2874,85 | 973 | 55 | 60,00% | 2782,51 | |||||
| E 77 | 9 | 2820,73 | 1171 | 55 | 67,27% | 2972,08 | |||||
| FCM 50 t | 8 | 2011,55 | 1203 | 55 | 69,09% | 2926,01 | |||||
| LT-432 | 8 | 1357,43 | 976 | 54 | 59,26% | 3047,36 | |||||
| AMX AC mle. 48 | 8 | 2130,49 | 1028 | 53 | 62,26% | 2888,25 | |||||
| M-V-Y | 10 | 3232,67 | 1017 | 52 | 51,92% | 2820,38 | |||||
| E 75 TS | 8 | 1668,65 | 942 | 52 | 59,62% | 2143,75 | |||||
| DZT-159 | 9 | 2671,75 | 1140 | 52 | 71,15% | 3048,53 | |||||
| BZT-70 | 10 | 3324,76 | 1107 | 51 | 64,71% | 2499,69 | |||||
| Object 257 | 9 | 1942,98 | 931 | 51 | 54,90% | 1987,90 | |||||
| T92 | 8 | 989,71 | 986 | 51 | 54,90% | 2306,36 | |||||
| AMX 50 Foch B | 10 | 3017,00 | 968 | 50 | 52,00% | 2696,75 | |||||
| Pz.Kpfw. VII | 10 | 3368,24 | 1017 | 50 | 52,00% | 3082,42 | |||||
| SU-152 | 7 | 1544,45 | 839 | 49 | 55,10% | 2606,07 | |||||
| ISU-152 | 8 | 2532,04 | 1057 | 49 | 57,14% | 3302,83 | |||||
| Vz. 63P | 11 | 3602,37 | 1021 | 49 | 46,94% | 2446,78 | |||||
| M53/M55 | 9 | 1063,51 | 689 | 49 | 55,10% | 901,23 | |||||
| Black Prince | 7 | 2165,65 | 1418 | 48 | 70,83% | 4124,85 | |||||
| E 50 | 9 | 2265,23 | 1032 | 48 | 54,17% | 2422,03 | |||||
| AT-FV230 Breaker | 11 | 3620,04 | 1082 | 48 | 58,33% | 2666,99 | |||||
| M-IV-Y | 8 | 1927,04 | 1060 | 48 | 62,50% | 2393,37 | |||||
| Strv S1 | 8 | 2179,81 | 959 | 48 | 64,58% | 2940,09 | |||||
| Serpente | 9 | 3525,04 | 1228 | 48 | 62,50% | 3473,65 | |||||
| WZ-111 model 1-4 | 9 | 2884,36 | 1199 | 47 | 68,09% | 3216,77 | |||||
| Leopard 1 | 10 | 3141,98 | 985 | 47 | 61,70% | 2855,13 | |||||
| Ares 85 | 9 | 2578,62 | 1167 | 47 | 68,09% | 2885,88 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 2668,09 | 1046 | 47 | 61,70% | 2752,89 | |||||
| AMX 13 57 | 7 | 1150,19 | 1077 | 47 | 63,83% | 2744,10 | |||||
| 122 TM | 8 | 1825,21 | 1007 | 47 | 68,09% | 2245,98 | |||||
| Type 59 | 8 | 1785,67 | 1096 | 45 | 57,78% | 2789,78 | |||||
| TVP T 50/51 | 10 | 3365,24 | 1021 | 45 | 57,78% | 3337,62 | |||||
| T-54 | 9 | 2297,96 | 1094 | 45 | 64,44% | 3000,02 | |||||
| Ho-Ri 3 | 10 | 3361,42 | 973 | 45 | 62,22% | 2704,43 | |||||
| SFAC 105 | 8 | 2482,98 | 1108 | 45 | 68,89% | 3452,96 | |||||
| T92 HMC | 10 | 1414,77 | 759 | 43 | 67,44% | 1183,80 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Schmalturm | 6 | 1131,67 | 750 | 43 | 58,14% | 2568,06 | |||||
| Yong Bing | 9 | 2827,40 | 1164 | 43 | 65,12% | 2719,82 | |||||
| Type 3 Chi-Nu | 5 | 832,55 | 457 | 42 | 64,29% | 2710,44 | |||||
| AMX 13 F3 AM | 6 | 836,02 | 723 | 42 | 64,29% | 1384,75 | |||||
| BZ-75 | 10 | 3082,60 | 1030 | 42 | 61,90% | 2796,99 | |||||
| T54E1 | 9 | 2604,21 | 957 | 42 | 47,62% | 2779,42 | |||||
| FV230 Canopener | 10 | 3008,26 | 1047 | 42 | 59,52% | 2557,54 | |||||
| Lion | 10 | 2973,21 | 978 | 42 | 57,14% | 3099,88 | |||||
| Buryan | 9 | 3407,36 | 1340 | 42 | 76,19% | 3351,08 | |||||
| P.43 bis | 6 | 1337,05 | 878 | 41 | 63,41% | 3470,37 | |||||
| CS-53 | 8 | 1499,73 | 830 | 41 | 48,78% | 2370,88 | |||||
| Object 752 | 9 | 2638,27 | 1007 | 41 | 48,78% | 2285,40 | |||||
| Panhard EBR 75 (FL 10) | 8 | 1587,34 | 963 | 41 | 48,78% | 3601,88 | |||||
| Škoda T 27 | 8 | 1779,10 | 961 | 41 | 58,54% | 2630,79 | |||||
| T95 | 9 | 2509,03 | 1073 | 40 | 65,00% | 2712,73 | |||||
| FV217 Badger | 10 | 3143,20 | 1134 | 40 | 75,00% | 2727,09 | |||||
| SPHT | 9 | 3257,75 | 1280 | 40 | 62,50% | 3182,43 | |||||
| CS-44 | 7 | 1465,82 | 967 | 38 | 63,16% | 2544,27 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 1581,42 | 1006 | 38 | 68,42% | 3619,86 | |||||
| Centurion Mk. 5/1 RAAC | 8 | 1704,71 | 1062 | 38 | 60,53% | 2552,05 | |||||
| Object 244 | 6 | 1759,61 | 1220 | 38 | 60,53% | 3694,70 | |||||
| T110E3 | 10 | 2371,81 | 847 | 37 | 43,24% | 1816,64 | |||||
| Caliban | 8 | 1573,05 | 851 | 37 | 48,65% | 1784,11 | |||||
| E 25 | 7 | 1526,32 | 1006 | 37 | 62,16% | 2660,39 | |||||
| Black Rock | 11 | 3119,08 | 999 | 37 | 51,35% | 2112,98 | |||||
| KR-1 | 11 | 3592,22 | 1062 | 37 | 48,65% | 3002,63 | |||||
| Progetto CC55 mod. 54 | 8 | 1935,69 | 1018 | 36 | 55,56% | 2751,02 | |||||
| E 50 Ausf. M | 10 | 3014,75 | 1043 | 36 | 66,67% | 3034,87 | |||||
| Cobra | 9 | 2687,67 | 1100 | 36 | 63,89% | 2824,10 | |||||
| T-22 medium | 10 | 2523,17 | 954 | 36 | 50,00% | 2170,17 | |||||
| AMX 13 90 | 9 | 1415,26 | 1002 | 35 | 68,57% | 2228,16 | |||||
| Coccodrillo | 10 | 3063,60 | 1082 | 35 | 60,00% | 2981,16 | |||||
| T-150 | 6 | 1057,97 | 648 | 35 | 68,57% | 2070,67 | |||||
| K-2 | 8 | 1912,17 | 1148 | 35 | 71,43% | 2564,79 | |||||
| XM69 Hacker | 11 | 3068,74 | 1099 | 35 | 62,86% | 2251,77 | |||||
| M48A2 Räumpanzer | 8 | 1887,51 | 1148 | 35 | 65,71% | 2718,58 | |||||
| Vz. 68 Squall | 8 | 1190,69 | 863 | 35 | 60,00% | 2723,27 | |||||
| BZ-72-1 | 10 | 2711,63 | 858 | 35 | 45,71% | 2251,24 | |||||
| T30 | 9 | 3290,29 | 1303 | 34 | 76,47% | 3805,79 | |||||
| AAT60 | 8 | 2229,35 | 1175 | 34 | 67,65% | 3348,78 | |||||
| Ashigaru | 10 | 3144,82 | 925 | 34 | 55,88% | 2565,17 | |||||
| M54 Renegade | 8 | 1899,76 | 936 | 34 | 41,18% | 2367,10 | |||||
| DBV-152 | 10 | 3238,33 | 1019 | 33 | 78,79% | 2555,87 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 1161,12 | 906 | 33 | 57,58% | 3757,67 | |||||
| ST-66 | 8 | 2354,70 | 1279 | 33 | 72,73% | 3901,54 | |||||
| FV1066 Senlac | 8 | 1140,39 | 982 | 33 | 63,64% | 2872,68 | |||||
| WZ-131 | 7 | 1026,44 | 952 | 32 | 53,13% | 2464,56 | |||||
| O-Ni | 7 | 1131,41 | 732 | 32 | 53,13% | 1482,03 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 969,34 | 1004 | 32 | 78,13% | 4962,46 | |||||
| Concept No. 5 | 10 | 3061,34 | 984 | 32 | 62,50% | 2790,77 | |||||
| Lorraine 50 t | 9 | 2569,53 | 1038 | 32 | 59,38% | 3011,61 | |||||
| GSR 3301 Setter | 7 | 591,66 | 848 | 32 | 62,50% | 1487,26 | |||||
| O-I | 6 | 1221,71 | 678 | 31 | 64,52% | 2657,74 | |||||
| Pz.Sfl. IVc | 5 | 1191,71 | 723 | 31 | 54,84% | 3616,44 | |||||
| Panhard AMD 178B | 6 | 678,19 | 710 | 31 | 54,84% | 2212,96 | |||||
| King Tiger (Captured) | 7 | 1472,81 | 976 | 31 | 61,29% | 2277,03 | |||||
| Churchill I | 5 | 1342,83 | 957 | 30 | 66,67% | 3821,01 | |||||
| M26 Pershing | 8 | 2223,67 | 1133 | 30 | 60,00% | 3722,18 | |||||
| M46 Patton | 9 | 3295,53 | 1340 | 30 | 70,00% | 4493,62 | |||||
| Spähpanzer Ru 251 | 9 | 1730,53 | 1047 | 30 | 66,67% | 3335,63 | |||||
| Turtle Mk. I | 8 | 2617,40 | 1312 | 30 | 63,33% | 3910,18 | |||||
| A-20 | 5 | 599,97 | 560 | 29 | 58,62% | 2518,64 | |||||
| STA-1 | 8 | 1636,72 | 822 | 29 | 44,83% | 2383,05 | |||||
| 110 | 8 | 1738,48 | 810 | 29 | 37,93% | 2026,93 | |||||
| Carro d'assalto P.88 | 7 | 1270,14 | 820 | 29 | 51,72% | 1772,38 | |||||
| T26E4 SuperPershing | 8 | 1993,34 | 1140 | 29 | 51,72% | 3386,51 | |||||
| Hotchkiss EBR | 7 | 1150,86 | 990 | 29 | 75,86% | 3369,72 | |||||
| 60TP Lewandowskiego | 10 | 3186,43 | 1055 | 28 | 64,29% | 2849,41 | |||||
| Progetto C50 mod. 66 | 9 | 2079,32 | 1002 | 28 | 57,14% | 2373,59 | |||||
| ST-II | 10 | 2479,11 | 1056 | 28 | 71,43% | 2256,73 | |||||
| AltProto AMX 30 | 8 | 2081,82 | 1249 | 28 | 71,43% | 3582,63 | |||||
| M4A3(76)W Sherman | 6 | 2020,14 | 1461 | 28 | 60,71% | 6377,65 | |||||
| Prototipo 6 | 8 | 2506,61 | 1257 | 28 | 71,43% | 3035,93 | |||||
| M4A3E8 Sherman | 6 | 931,56 | 790 | 27 | 55,56% | 2114,95 | |||||
| Vz. 60S Dravec | 10 | 3876,26 | 1150 | 27 | 59,26% | 3005,92 | |||||
| Churchill Gun Carrier | 6 | 1046,22 | 609 | 27 | 40,74% | 2085,44 | |||||
| VK 45.02 (P) Ausf. A | 8 | 2061,52 | 1160 | 27 | 74,07% | 2997,88 | |||||
| Char Murat | 9 | 2289,44 | 1059 | 27 | 62,96% | 2644,95 | |||||
| Durendal | 10 | 3813,74 | 1170 | 27 | 70,37% | 3390,45 | |||||
| Matilda | 4 | 1099,27 | 580 | 26 | 69,23% | 4348,35 | |||||
| Cruiser Mk. IV | 4 | 1338,00 | 953 | 26 | 69,23% | 6060,44 | |||||
| Waffenträger auf E 100 | 10 | 2464,08 | 723 | 26 | 50,00% | 1649,29 | |||||
| Ares 90 C | 11 | 2239,58 | 878 | 26 | 42,31% | 1605,25 | |||||
| Versuchspanzer 57 | 9 | 2819,19 | 1308 | 26 | 80,77% | 3166,02 | |||||
| EMIL 1951 | 8 | 1941,38 | 929 | 26 | 46,15% | 2649,13 | |||||
| T-34 | 5 | 706,48 | 443 | 25 | 36,00% | 1786,30 | |||||
| UDES 03 | 8 | 1434,36 | 725 | 25 | 52,00% | 1693,24 | |||||
| Škoda T 17 | 7 | 1135,28 | 860 | 25 | 60,00% | 2819,40 | |||||
| Type 63 | 8 | 1903,28 | 1028 | 25 | 60,00% | 2440,95 | |||||
| Saryuda | 9 | 3061,92 | 1217 | 25 | 72,00% | 3743,84 | |||||
| Cromwell B | 6 | 1141,44 | 968 | 25 | 68,00% | 2595,86 | |||||
| Sherman VC Firefly | 6 | 1703,72 | 1210 | 25 | 68,00% | 4266,96 | |||||
| P.43 | 5 | 595,63 | 421 | 24 | 58,33% | 1622,81 | |||||
| Object 705 | 9 | 2307,38 | 1097 | 24 | 66,67% | 2734,54 | |||||
| M-II-Y | 7 | 1560,83 | 1006 | 24 | 58,33% | 2302,42 | |||||
| Bretagne Panther | 6 | 1187,04 | 764 | 24 | 58,33% | 2460,17 | |||||
| Krupp-Steyr Waffenträger | 7 | 1552,50 | 879 | 24 | 58,33% | 2670,40 | |||||
| leKpz M 41 90 mm | 8 | 1285,92 | 923 | 24 | 54,17% | 2556,60 | |||||
| Tiger I | 7 | 1809,57 | 1036 | 23 | 52,17% | 2977,56 | |||||
| IS-2 | 7 | 1640,70 | 1008 | 23 | 60,87% | 2568,89 | |||||
| Centurion Action X | 10 | 3014,78 | 1050 | 23 | 60,87% | 3094,68 | |||||
| WZ-111G FT | 9 | 3168,17 | 1140 | 23 | 47,83% | 3932,83 | |||||
| AMX 50 Foch | 9 | 2595,78 | 935 | 23 | 43,48% | 2505,87 | |||||
| Kampfpanzer 67 | 10 | 2785,83 | 901 | 23 | 47,83% | 2290,22 | |||||
| Lätt Stridsfordon 120 | 9 | 2793,83 | 972 | 23 | 56,52% | 2778,76 | |||||
| Ram II | 5 | 668,78 | 584 | 23 | 65,22% | 1908,46 | |||||
| Chrysler MTC 2TC | 8 | 2532,61 | 1314 | 23 | 82,61% | 3499,09 | |||||
| Kame | 9 | 1573,74 | 733 | 23 | 43,48% | 1245,44 | |||||
| TS-5 | 8 | 2832,30 | 1423 | 23 | 69,57% | 4058,40 | |||||
| T803 | 11 | 2985,48 | 1083 | 23 | 60,87% | 1996,10 | |||||
| Škoda T 50 | 9 | 2386,05 | 1057 | 22 | 68,18% | 3121,51 | |||||
| Vz. 55 | 10 | 3270,23 | 969 | 22 | 50,00% | 2603,93 | |||||
| Tiger II | 8 | 1960,86 | 1021 | 22 | 59,09% | 2760,74 | |||||
| K-91-PT | 9 | 2431,27 | 1047 | 22 | 59,09% | 2856,80 | |||||
| T54 Heavy Tank | 9 | 2728,14 | 1192 | 22 | 77,27% | 3078,43 | |||||
| WZ-111 model 6 | 8 | 2329,27 | 1101 | 22 | 54,55% | 3012,67 | |||||
| Controcarro 1 Mk. 2 | 9 | 2732,76 | 1168 | 21 | 71,43% | 2917,49 | |||||
| WZ-132A | 9 | 1834,48 | 1053 | 21 | 61,90% | 3376,91 | |||||
| PTZ-78 | 11 | 3988,76 | 1126 | 21 | 57,14% | 2822,70 | |||||
| KV-1 | 5 | 993,48 | 623 | 21 | 66,67% | 2698,66 | |||||
| M-III-Y | 8 | 1955,71 | 980 | 21 | 42,86% | 2601,41 | |||||
| 56TP | 8 | 2286,86 | 1149 | 21 | 61,90% | 3558,24 | |||||
| Charioteer Nomad | 8 | 2192,67 | 998 | 21 | 66,67% | 2686,76 | |||||
| Centurion Mk. 7/1 | 9 | 2679,90 | 1144 | 20 | 70,00% | 3118,60 | |||||
| SDT-58 Vlkodav | 9 | 2347,35 | 938 | 20 | 55,00% | 2486,73 | |||||
| Object 704 | 9 | 3242,60 | 1043 | 20 | 45,00% | 2794,60 | |||||
| T25/2 | 7 | 2098,40 | 1254 | 20 | 75,00% | 4048,90 | |||||
| FV225 Collector | 9 | 3076,75 | 1224 | 20 | 60,00% | 3294,00 | |||||
| CS-53/56 Wojtek | 8 | 2197,25 | 900 | 20 | 35,00% | 2555,77 | |||||
| Stone Sentinel | 8 | 2011,95 | 1098 | 20 | 55,00% | 2350,16 | |||||
| Vz. 58 Medvěd | 9 | 3106,15 | 1205 | 20 | 65,00% | 3305,62 | |||||
| FV4202 | 8 | 1521,60 | 748 | 20 | 35,00% | 2229,26 | |||||
| M56 Scorpion | 7 | 1694,05 | 1122 | 20 | 75,00% | 3214,25 | |||||
| IS-5 (Object 730) | 8 | 2236,30 | 953 | 20 | 35,00% | 3000,85 | |||||
| Gonsalo | 8 | 2092,15 | 1089 | 20 | 55,00% | 2963,09 | |||||
| Emil I | 8 | 2255,33 | 1086 | 18 | 66,67% | 3093,14 | |||||
| FCM 36 Pak 40 | 3 | 1200,94 | 1168 | 18 | 66,67% | 4254,25 | |||||
| Centurion Mk. I | 8 | 2216,94 | 1229 | 18 | 72,22% | 3902,02 | |||||
| T 54D | 9 | 2023,22 | 821 | 18 | 44,44% | 1780,04 | |||||
| Pz.Kpfw. 55 | 8 | 2752,78 | 1396 | 18 | 77,78% | 3208,60 | |||||
| SDP wz 66 Grom | 8 | 2528,28 | 1171 | 18 | 55,56% | 3146,36 | |||||
| BT-7 | 4 | 513,00 | 427 | 17 | 82,35% | 2179,99 | |||||
| Crusader | 6 | 923,88 | 797 | 17 | 58,82% | 3301,05 | |||||
| 53TP Markowskiego | 8 | 2603,29 | 1160 | 17 | 47,06% | 3955,08 | |||||
| Sturer Emil | 7 | 1538,18 | 711 | 17 | 41,18% | 2231,35 | |||||
| A-43 | 6 | 1475,12 | 1062 | 17 | 64,71% | 3978,30 | |||||
| Chieftain/T95 | 8 | 1580,71 | 1065 | 17 | 58,82% | 2583,94 | |||||
| Churchill VII | 6 | 1327,13 | 1014 | 16 | 75,00% | 2741,74 | |||||
| 59-16 | 6 | 882,06 | 1009 | 16 | 87,50% | 3450,25 | |||||
| SZDV Vz. 50 | 8 | 1778,56 | 998 | 16 | 68,75% | 2231,26 | |||||
| Lorraine 155 mle. 50 | 7 | 1050,00 | 818 | 16 | 56,25% | 1257,40 | |||||
| SU-100M1 | 7 | 1188,25 | 849 | 16 | 56,25% | 1984,30 | |||||
| T6 Medium | 4 | 1007,75 | 685 | 16 | 68,75% | 2936,62 | |||||
| Object 430 | 9 | 1793,00 | 700 | 16 | 31,25% | 1322,18 | |||||
| AMBT | 8 | 1396,19 | 838 | 16 | 56,25% | 1730,14 | |||||
| Jagdtiger Prototype | 8 | 2090,13 | 992 | 16 | 43,75% | 2736,02 | |||||
| T-34-85M | 6 | 1787,56 | 1253 | 16 | 62,50% | 3964,37 | |||||
| FV226 Contradictious | 8 | 3197,69 | 1492 | 16 | 68,75% | 5169,15 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 1007,87 | 645 | 15 | 46,67% | 3213,50 | |||||
| T-34-85 | 6 | 1268,33 | 983 | 15 | 73,33% | 3372,61 | |||||
| Comet | 7 | 1639,40 | 1016 | 15 | 53,33% | 3219,45 | |||||
| Object 416 | 8 | 2192,20 | 1009 | 15 | 60,00% | 3073,28 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (K) | 5 | 1218,73 | 1106 | 15 | 66,67% | 3291,48 | |||||
| TS-54 | 8 | 2304,13 | 1338 | 15 | 73,33% | 3338,51 | |||||
| Projet Louis | 9 | 1867,20 | 1066 | 15 | 66,67% | 3023,04 | |||||
| Vercingétorix | 9 | 2634,07 | 1160 | 15 | 66,67% | 3105,57 | |||||
| Leox | 9 | 2412,93 | 928 | 15 | 46,67% | 2289,23 | |||||
| Škoda T 15A | 4 | 1470,36 | 1495 | 14 | 92,86% | 4069,12 | |||||
| Type 68 | 9 | 2586,07 | 1018 | 14 | 35,71% | 2361,76 | |||||
| T23E3 | 7 | 1296,57 | 873 | 14 | 50,00% | 2015,13 | |||||
| FV4004 Conway | 9 | 3133,64 | 1248 | 14 | 85,71% | 3313,56 | |||||
| Object 430U | 10 | 2829,36 | 1058 | 14 | 64,29% | 2559,84 | |||||
| Centurion St. Gloriana | 7 | 2241,86 | 1167 | 14 | 50,00% | 4124,86 | |||||
| Leichter Kpz. 70 (K) | 8 | 1784,00 | 1004 | 14 | 50,00% | 3707,38 | |||||
| AMX Canon d'assaut 105 | 8 | 2475,36 | 1152 | 14 | 71,43% | 3118,69 | |||||
| Panzer 58 | 8 | 2206,50 | 1173 | 14 | 64,29% | 3551,85 | |||||
| M4A1 Sherman | 5 | 734,00 | 653 | 13 | 69,23% | 2173,22 | |||||
| M7 | 5 | 881,23 | 861 | 13 | 61,54% | 4340,72 | |||||
| KV-1S | 6 | 757,54 | 523 | 13 | 53,85% | 1646,82 | |||||
| Grille 15 | 10 | 2879,85 | 782 | 13 | 46,15% | 2448,97 | |||||
| UDES 03 Alt 3 | 9 | 2367,15 | 1142 | 13 | 84,62% | 2662,76 | |||||
| AE Phase I | 9 | 2414,46 | 965 | 13 | 61,54% | 2316,62 | |||||
| Kranvagn | 10 | 4192,50 | 1353 | 12 | 75,00% | 4350,48 | |||||
| STK-2 | 11 | 3280,33 | 1102 | 12 | 66,67% | 2256,41 | |||||
| FV224 Chopper | 7 | 1297,42 | 1046 | 12 | 91,67% | 1647,56 | |||||
| Schwertwal | 10 | 3483,17 | 1170 | 12 | 66,67% | 3148,44 | |||||
| HWK 30 | 8 | 980,50 | 710 | 12 | 50,00% | 1995,85 | |||||
| Toro | 9 | 2575,17 | 1067 | 12 | 58,33% | 2512,24 | |||||
| Tetrarch | 2 | 694,00 | 855 | 12 | 50,00% | 5274,99 | |||||
| ARL 44 | 6 | 1382,36 | 797 | 11 | 54,55% | 2551,38 | |||||
| M41 | 5 | 691,00 | 553 | 11 | 54,55% | 1046,27 | |||||
| VK 16.02 Leopard | 5 | 697,18 | 520 | 11 | 27,27% | 2386,11 | |||||
| ZŤS Vz.63-1 Ogar | 9 | 2799,82 | 1106 | 11 | 54,55% | 2712,43 | |||||
| T110E4 | 10 | 2598,64 | 1098 | 11 | 81,82% | 1856,11 | |||||
| Chieftain Mk. 6 | 10 | 2861,18 | 946 | 11 | 54,55% | 2112,25 | |||||
| M44 | 6 | 795,45 | 583 | 11 | 72,73% | 1320,21 | |||||
| IS-M | 8 | 2885,45 | 1454 | 11 | 72,73% | 4860,87 | |||||
| SU-2-122 | 5 | 1055,36 | 784 | 11 | 63,64% | 3244,41 | |||||
| Pz.Kpfw. Neu | 11 | 2973,18 | 943 | 11 | 45,45% | 1945,90 | |||||
| M47 Iron Arnie | 8 | 1775,82 | 862 | 11 | 45,45% | 1928,26 | |||||
| M4-85 | 5 | 924,55 | 792 | 11 | 54,55% | 2120,81 | |||||
| AT 15A | 7 | 989,45 | 768 | 11 | 45,45% | 1417,57 | |||||
| KV-4 KTTS | 8 | 1566,82 | 873 | 11 | 63,64% | 1880,51 | |||||
| Churchill Crocodile | 6 | 1794,09 | 1290 | 11 | 72,73% | 3647,85 | |||||
| Emil II | 9 | 2740,30 | 1144 | 10 | 70,00% | 2707,19 | |||||
| AMX 50 100 | 8 | 2062,40 | 1097 | 10 | 70,00% | 2730,32 | |||||
| T28 Prototype | 8 | 2939,70 | 1327 | 10 | 70,00% | 4888,36 | |||||
| KV-1 shielded | 5 | 925,00 | 868 | 10 | 60,00% | 2084,46 | |||||
| Obsidian | 8 | 1267,80 | 797 | 10 | 30,00% | 1441,10 | |||||
| Panther mit 8,8 cm L/71 | 8 | 2333,20 | 1347 | 10 | 80,00% | 4442,03 | |||||
| Lorraine 120 Alby | 8 | 2773,30 | 1333 | 10 | 80,00% | 3111,04 | |||||
| KV-85 | 6 | 1323,00 | 574 | 9 | 66,67% | 2567,97 | |||||
| Type 61 | 9 | 2080,78 | 940 | 9 | 55,56% | 2355,09 | |||||
| Type 57 | 8 | 1808,89 | 925 | 9 | 55,56% | 2183,46 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 730,00 | 673 | 9 | 55,56% | 4312,43 | |||||
| MBT-B | 10 | 4169,56 | 1409 | 9 | 88,89% | 4029,95 | |||||
| Wz. 64GC Bzyg | 10 | 3542,67 | 1052 | 9 | 55,56% | 3020,09 | |||||
| Vz. 62 Jasan | 9 | 2431,33 | 877 | 9 | 44,44% | 1996,91 | |||||
| Ambassador | 9 | 3162,22 | 1295 | 9 | 77,78% | 3272,40 | |||||
| WZ-120G FT | 9 | 3619,78 | 1337 | 9 | 77,78% | 3024,90 | |||||
| Terrifiant | 9 | 3420,11 | 1453 | 9 | 88,89% | 3413,25 | |||||
| KB-52 | 9 | 2194,44 | 1012 | 9 | 44,44% | 2280,50 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 516,13 | 422 | 8 | 50,00% | 1608,00 | |||||
| T-28 | 4 | 548,50 | 509 | 8 | 50,00% | 1885,40 | |||||
| Caernarvon | 8 | 1823,38 | 930 | 8 | 37,50% | 1822,65 | |||||
| Vz. 64 Blesk | 8 | 1001,88 | 653 | 8 | 37,50% | 1628,16 | |||||
| AMX M4 mle. 45 | 7 | 1575,63 | 968 | 8 | 62,50% | 2797,05 | |||||
| Staghound Mk. III | 6 | 1557,75 | 1112 | 8 | 75,00% | 3808,64 | |||||
| BT-42 Jatkosota HS | 5 | 1343,25 | 916 | 8 | 50,00% | 4120,15 | |||||
| KV-1SA | 5 | 1003,63 | 811 | 8 | 50,00% | 2022,33 | |||||
| Object 777 Version II | 9 | 1850,38 | 731 | 8 | 37,50% | 1374,76 | |||||
| Pz.Sfl. IC | 4 | 353,88 | 298 | 8 | 37,50% | 959,33 | |||||
| Type 5 Ka-Ri | 8 | 2477,38 | 1151 | 8 | 75,00% | 2933,58 | |||||
| Stridsyxa | 8 | 1959,63 | 1113 | 8 | 62,50% | 2436,05 | |||||
| WZ-120-1G FT | 8 | 2264,13 | 1154 | 8 | 62,50% | 2988,30 | |||||
| P26/40 | 4 | 486,14 | 726 | 7 | 100,00% | 1761,37 | |||||
| Type 1 Chi-He | 4 | 618,71 | 295 | 7 | 42,86% | 1969,98 | |||||
| Konštrukta T-34/100 | 7 | 1148,00 | 716 | 7 | 42,86% | 1415,67 | |||||
| P.43 ter | 7 | 1354,57 | 989 | 7 | 85,71% | 2597,02 | |||||
| M5A1 Stuart | 4 | 1230,86 | 867 | 7 | 71,43% | 6927,88 | |||||
| Jagdpanther | 7 | 1025,29 | 564 | 7 | 28,57% | 1120,58 | |||||
| Controcarro 3 Minotauro | 10 | 2407,00 | 890 | 7 | 42,86% | 1565,76 | |||||
| CC-46 Pancernik | 9 | 1653,71 | 880 | 7 | 57,14% | 1628,99 | |||||
| T-43 | 7 | 1539,29 | 853 | 7 | 42,86% | 2378,97 | |||||
| T-54 ltwt. | 9 | 1456,43 | 1092 | 7 | 71,43% | 2178,51 | |||||
| AEC Armoured Car | 5 | 466,43 | 506 | 7 | 57,14% | 1021,39 | |||||
| Kanonenjagdpanzer 2 | 8 | 2370,14 | 1152 | 7 | 71,43% | 2503,71 | |||||
| XM66F | 8 | 1875,86 | 1045 | 7 | 71,43% | 1953,49 | |||||
| T-50-2 | 6 | 477,71 | 744 | 7 | 71,43% | 1278,82 | |||||
| Chimera | 8 | 1977,57 | 841 | 7 | 28,57% | 2167,95 | |||||
| A25 Harry Hopkins I | 4 | 790,57 | 882 | 7 | 57,14% | 2977,88 | |||||
| 112 | 8 | 1630,57 | 896 | 7 | 42,86% | 1907,73 | |||||
| Jagdpanzer IV | 6 | 2156,67 | 1004 | 6 | 33,33% | 4220,93 | |||||
| Type T-34 | 5 | 1014,33 | 571 | 6 | 66,67% | 2917,58 | |||||
| Strv 107-12 | 11 | 3275,83 | 780 | 6 | 33,33% | 2025,02 | |||||
| Projekt ION | 8 | 1955,67 | 941 | 6 | 50,00% | 2090,35 | |||||
| WZ-131G FT | 6 | 1289,83 | 725 | 6 | 50,00% | 2804,00 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 1558,33 | 1025 | 6 | 66,67% | 2890,01 | |||||
| BT-5 | 3 | 688,17 | 397 | 6 | 83,33% | 1983,52 | |||||
| FV227 Conceiver | 8 | 2204,67 | 1048 | 6 | 66,67% | 3125,59 | |||||
| Jagdpanzer E 90 | 9 | 3240,67 | 1192 | 6 | 83,33% | 2830,56 | |||||
| ARMT | 5 | 1017,67 | 832 | 6 | 33,33% | 2586,35 | |||||
| M6A2E1 | 8 | 1516,33 | 778 | 6 | 33,33% | 1485,16 | |||||
| AMX ELC 901 | 6 | 561,33 | 540 | 6 | 16,67% | 1382,96 | |||||
| Eclipse | 9 | 2374,83 | 904 | 6 | 50,00% | 1943,83 | |||||
| AMX 50 120 | 9 | 3086,40 | 1417 | 5 | 100,00% | 4561,87 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 587,60 | 593 | 5 | 60,00% | 2508,25 | |||||
| Ferdinand | 8 | 1847,40 | 975 | 5 | 60,00% | 1886,31 | |||||
| BZ-68 | 9 | 2044,60 | 1245 | 5 | 100,00% | 2374,81 | |||||
| KV-2 | 6 | 1025,60 | 622 | 5 | 40,00% | 1652,46 | |||||
| Nashorn | 6 | 1230,20 | 576 | 5 | 20,00% | 1674,21 | |||||
| M-VI-Y | 9 | 2500,80 | 1120 | 5 | 60,00% | 2519,03 | |||||
| Cromwell Applique | 5 | 1248,20 | 978 | 5 | 80,00% | 2914,28 | |||||
| Ares 75 | 8 | 1081,80 | 623 | 5 | 20,00% | 1108,61 | |||||
| Husarz | 8 | 2045,60 | 793 | 5 | 40,00% | 1700,75 | |||||
| SU-100Y | 6 | 984,80 | 679 | 5 | 60,00% | 1675,16 | |||||
| VK 75.01 (K) | 8 | 1673,20 | 833 | 5 | 40,00% | 1818,84 | |||||
| FCM 2C | 3 | 577,60 | 688 | 5 | 60,00% | 1914,38 | |||||
| M4A3E2 Sherman Jumbo | 6 | 844,75 | 747 | 4 | 50,00% | 2001,26 | |||||
| Black Prince II | 7 | 1096,25 | 704 | 4 | 50,00% | 1217,01 | |||||
| ERAC 105 Proto | 9 | 2248,75 | 1120 | 4 | 75,00% | 3603,67 | |||||
| Convert. Medium Tank T3 | 3 | 586,50 | 878 | 4 | 75,00% | 2346,00 | |||||
| SMV CC-64 Vipera | 8 | 1236,25 | 815 | 4 | 50,00% | 1421,24 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. J | 3 | 1085,25 | 1477 | 4 | 75,00% | 4062,74 | |||||
| Pz.Kpfw. IV hydrostat. | 5 | 1623,50 | 1399 | 4 | 100,00% | 5077,87 | |||||
| LHMTV | 8 | 409,75 | 301 | 4 | 0,00% | 385,77 | |||||
| TKS z n.k.m. 20 mm | 2 | 508,33 | 846 | 3 | 66,67% | 4078,39 | |||||
| 25TP KSUST II | 5 | 1131,00 | 826 | 3 | 66,67% | 4212,40 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 1535,67 | 1063 | 3 | 66,67% | 4116,69 | |||||
| A-44 | 7 | 2014,00 | 1548 | 3 | 100,00% | 4961,63 | |||||
| Tiger 131 | 6 | 1530,67 | 1175 | 3 | 100,00% | 2927,59 | |||||
| Matilda LVT | 4 | 645,67 | 719 | 3 | 66,67% | 1823,82 | |||||
| TBT | 9 | 2134,67 | 759 | 3 | 33,33% | 1663,62 | |||||
| M22 Locust | 3 | 415,67 | 453 | 3 | 33,33% | 1360,96 | |||||
| TOG II* | 6 | 1883,00 | 1309 | 3 | 66,67% | 4297,81 | |||||
| AMX 13 (FL 11) | 5 | 1407,67 | 1222 | 3 | 100,00% | 8901,98 | |||||
| Pz.Kpfw. KW I (r) | 5 | 1124,67 | 1000 | 3 | 0,00% | 2540,88 | |||||
| SU-85 | 5 | 1454,50 | 957 | 2 | 50,00% | 6421,62 | |||||
| M15/42 | 3 | 545,50 | 723 | 2 | 100,00% | 1996,19 | |||||
| T-46 | 3 | 389,50 | 484 | 2 | 50,00% | 2280,25 | |||||
| BZ-79 | 11 | 2126,00 | 1219 | 2 | 100,00% | 1246,89 | |||||
| T-29 | 3 | 626,50 | 503 | 2 | 50,00% | 3243,23 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 1811,00 | 756 | 2 | 50,00% | 1797,02 | |||||
| T28 Concept | 7 | 1957,00 | 827 | 2 | 50,00% | 3207,85 | |||||
| Excalibur | 6 | 1218,50 | 781 | 2 | 50,00% | 2105,43 | |||||
| T78 | 6 | 2822,00 | 1698 | 2 | 50,00% | 5885,10 | |||||
| T-115 | 5 | 1083,50 | 1011 | 2 | 50,00% | 2269,69 | |||||
| Sentinelle | 9 | 2837,50 | 1638 | 2 | 100,00% | 3484,85 | |||||
| SU-100I | 5 | 949,00 | 710 | 2 | 50,00% | 1736,09 | |||||
| Fantôme | 9 | 1586,50 | 883 | 2 | 50,00% | 1507,67 | |||||
| Fiat 3000 | 1 | 213,00 | 344 | 1 | 100,00% | 1076,48 | |||||
| T40 | 4 | 601,00 | 228 | 1 | 0,00% | 1443,29 | |||||
| BZ-58-2 | 9 | 2820,00 | 1395 | 1 | 100,00% | 3008,48 | |||||
| T-80 | 4 | 437,00 | 318 | 1 | 0,00% | 1902,35 | |||||
| Gabler’s Destroyer | 5 | 162,00 | 185 | 1 | 0,00% | 163,10 | |||||
| IT-3 | 4 | 1396,00 | 1518 | 1 | 100,00% | 7411,46 | |||||
| AM 39 Gendron-Somua | 2 | 245,00 | 312 | 1 | 0,00% | 893,90 | |||||
| Kanonenjagdpanzer 105 | 8 | 729,00 | 194 | 1 | 0,00% | 422,31 | |||||
| MTLS-1G14 | 3 | 1855,00 | 2048 | 1 | 100,00% | 13915,90 | |||||
| AMX M4 mle. 49 | 8 | 1866,00 | 1358 | 1 | 100,00% | 2628,28 |
CitadelCastro
Целокупна статистика
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 18450 | 5 | 20 | 454 | ||||
| Просечан ниво | 8,67 | 9,60 | 9,90 | 9,51 | ||||
| Победе | 11060 | 59,95% | 3 | 60,00% | 13 | 65,00% | 276 | 60,79% |
| Порази | 7125 | 38,62% | 1 | 20,00% | 6 | 30,00% | 171 | 37,67% |
| Нерешено | 265 | 1,44% | 1 | 20,00% | 1 | 5,00% | 7 | 1,54% |
| Преживљене борбе | 5949 | 32,24% | 1 | 20,00% | 4 | 20,00% | 138 | 30,40% |
| Уништени тенкови | 21174 | 1,15 | 6 | 1,20 | 18 | 0,90 | 507 | 1,12 |
| Однос уништења | 1,69 | 1,50 | 1,13 | 1,60 | ||||
| Откривена возила | 31377 | 1,70 | 8 | 1,60 | 36 | 1,80 | 809 | 1,78 |
| Нанета штета | 2.300,86 | 3.649,80 | 3.341,00 | 2.932,58 | ||||
| Поени заузимањем базе | 11445 | 0,62 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 188 | 0,41 |
| Поени одбраном базе | 8688 | 0,47 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 66 | 0,15 |
| Искуство | 995,15 | 1.196,40 | 1.105,85 | 1.115,61 | ||||
| WN7 | 1733,63 | 1919,31 | 1700,39 | 1747,78 | ||||
| WN8 | 2806,08 | 3859,84 | 3192,02 | 2989,46 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 18450 | |
| Просечан ниво | 8,67 | |
| Победе | 11060 | 59,95% |
| Порази | 7125 | 38,62% |
| Нерешено | 265 | 1,44% |
| Преживљене борбе | 5949 | 32,24% |
| Уништени тенкови | 21174 | 1,15 |
| Однос уништења | 1,69 | |
| Откривена возила | 31377 | 1,70 |
| Нанета штета | 2.300,86 | |
| Поени заузимањем базе | 11445 | 0,62 |
| Поени одбраном базе | 8688 | 0,47 |
| Искуство | 995,15 | |
| WN7 | 1733,63 | |
| WN8 | 2806,08 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 5 | |
| Просечан ниво | 9,60 | |
| Победе | 3 | 60,00% |
| Порази | 1 | 20,00% |
| Нерешено | 1 | 20,00% |
| Преживљене борбе | 1 | 20,00% |
| Уништени тенкови | 6 | 1,20 |
| Однос уништења | 1,50 | |
| Откривена возила | 8 | 1,60 |
| Нанета штета | 3.649,80 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 1.196,40 | |
| WN7 | 1919,31 | |
| WN8 | 3859,84 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 20 | |
| Просечан ниво | 9,90 | |
| Победе | 13 | 65,00% |
| Порази | 6 | 30,00% |
| Нерешено | 1 | 5,00% |
| Преживљене борбе | 4 | 20,00% |
| Уништени тенкови | 18 | 0,90 |
| Однос уништења | 1,13 | |
| Откривена возила | 36 | 1,80 |
| Нанета штета | 3.341,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 1.105,85 | |
| WN7 | 1700,39 | |
| WN8 | 3192,02 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 454 | |
| Просечан ниво | 9,51 | |
| Победе | 276 | 60,79% |
| Порази | 171 | 37,67% |
| Нерешено | 7 | 1,54% |
| Преживљене борбе | 138 | 30,40% |
| Уништени тенкови | 507 | 1,12 |
| Однос уништења | 1,60 | |
| Откривена возила | 809 | 1,78 |
| Нанета штета | 2.932,58 | |
| Поени заузимањем базе | 188 | 0,41 |
| Поени одбраном базе | 66 | 0,15 |
| Искуство | 1.115,61 | |
| WN7 | 1747,78 | |
| WN8 | 2989,46 | |
Израђен у:
Последњи пут био у борби:
Последње ажурирање:
Глобална карта Absolute X
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 203 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 100 | 49,26% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 100 | 49,26% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 3 | 1,48% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 71 | 34,98% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 118 | 0,58 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,89 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 547 | 2,69 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 2.052,35 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 178 | 0,88 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 229 | 1,13 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 834,15 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 203 | |
| Победе | 100 | 49,26% |
| Порази | 100 | 49,26% |
| Нерешено | 3 | 1,48% |
| Преживљене борбе | 71 | 34,98% |
| Уништени тенкови | 118 | 0,58 |
| Однос уништења | 0,89 | |
| Откривена возила | 547 | 2,69 |
| Нанета штета | 2.052,35 | |
| Поени заузимањем базе | 178 | 0,88 |
| Поени одбраном базе | 229 | 1,13 |
| Искуство | 834,15 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Глобална карта Champion VIII
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Глобална карта Middle VI
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика борби тенковских чета
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Тимска статистика
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Статистика чарки
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 1740 | 0 | 0 | 24 | ||||
| Победе | 949 | 54,54% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 15 | 62,50% |
| Порази | 747 | 42,93% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 9 | 37,50% |
| Нерешено | 44 | 2,53% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 714 | 41,03% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 12 | 50,00% |
| Уништени тенкови | 1376 | 0,79 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 19 | 0,79 |
| Однос уништења | 1,34 | 0,00 | 0,00 | 1,58 | ||||
| Откривена возила | 2989 | 1,72 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 38 | 1,58 |
| Нанета штета | 1.352,36 | 0,00 | 0,00 | 1.804,58 | ||||
| Поени заузимањем базе | 3132 | 1,80 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 68 | 2,83 |
| Поени одбраном базе | 4303 | 2,47 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 145 | 6,04 |
| Искуство | 724,02 | 0,00 | 0,00 | 1.018,71 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 1740 | |
| Победе | 949 | 54,54% |
| Порази | 747 | 42,93% |
| Нерешено | 44 | 2,53% |
| Преживљене борбе | 714 | 41,03% |
| Уништени тенкови | 1376 | 0,79 |
| Однос уништења | 1,34 | |
| Откривена возила | 2989 | 1,72 |
| Нанета штета | 1.352,36 | |
| Поени заузимањем базе | 3132 | 1,80 |
| Поени одбраном базе | 4303 | 2,47 |
| Искуство | 724,02 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 24 | |
| Победе | 15 | 62,50% |
| Порази | 9 | 37,50% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 12 | 50,00% |
| Уништени тенкови | 19 | 0,79 |
| Однос уништења | 1,58 | |
| Откривена возила | 38 | 1,58 |
| Нанета штета | 1.804,58 | |
| Поени заузимањем базе | 68 | 2,83 |
| Поени одбраном базе | 145 | 6,04 |
| Искуство | 1.018,71 | |
Статистика одбране утврђења
| Укупно | Задња 24 часа | Задњих 7 дана | Задњих 30 дана | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Битке | 735 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Победе | 320 | 43,54% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Порази | 408 | 55,51% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 7 | 0,95% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 220 | 29,93% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 546 | 0,74 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 1,06 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Откривена возила | 1393 | 1,90 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 2.294,10 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Поени заузимањем базе | 755 | 1,03 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 608 | 0,83 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Искуство | 771,39 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Укупно | ||
|---|---|---|
| Битке | 735 | |
| Победе | 320 | 43,54% |
| Порази | 408 | 55,51% |
| Нерешено | 7 | 0,95% |
| Преживљене борбе | 220 | 29,93% |
| Уништени тенкови | 546 | 0,74 |
| Однос уништења | 1,06 | |
| Откривена возила | 1393 | 1,90 |
| Нанета штета | 2.294,10 | |
| Поени заузимањем базе | 755 | 1,03 |
| Поени одбраном базе | 608 | 0,83 |
| Искуство | 771,39 | |
| Задња 24 часа | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 7 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
| Задњих 30 дана | ||
|---|---|---|
| Битке | 0 | |
| Победе | 0 | 0,00% |
| Порази | 0 | 0,00% |
| Нерешено | 0 | 0,00% |
| Преживљене борбе | 0 | 0,00% |
| Уништени тенкови | 0 | 0,00 |
| Однос уништења | 0,00 | |
| Откривена возила | 0 | 0,00 |
| Нанета штета | 0,00 | |
| Поени заузимањем базе | 0 | 0,00 |
| Поени одбраном базе | 0 | 0,00 |
| Искуство | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen